Ulubione
Ustawienia

LONGA '30 - Koninklijke HFC Przewidywania, wskazówki i statystyki

KNVB Beker  -  1st Preliminary Round

Powiadomienia BetMines

Aby otrzymać powiadomienia, aplikacja BetMines musi być zainstalowana na Twoim telefonie.

Powiadom mnie o następujących wydarzeniach:

Aby otrzymać powiadomienia, aplikacja BetMines musi być zainstalowana na Twoim telefonie.

Aby otrzymać powiadomienia, aplikacja BetMines musi być zainstalowana na Twoim telefonie.

LONGA '30

W
P
R
P
R

Koninklijke HFC

P
W
P
P
P

Kto wygra?

Podgląd meczu

LONGA '30 i Koninklijke HFC zmierzą się ze sobą 01/09/2026 o godzinie 18:00 na stadionie (). Mecz jest częścią rozgrywek KNVB Beker.

Prawdopodobieństwo zwycięstwa dla LONGA '30 wynosi 7%. Prawdopodobieństwo remisu pomiędzy LONGA '30 a Koninklijke HFC wynosi 9%. Prawdopodobieństwo zwycięstwa dla Koninklijke HFC wynosi 84%

Prawdopodobieństwo, że obie drużyny zdobędą bramki wynosi 46%, podczas gdy prawdopodobieństwo, że przynajmniej jedna drużyna nie zdobędzie bramki wynosi 54%

Prawdopodobieństwo, że padną co najmniej 3 bramki wynosi 46%, podczas gdy prawdopodobieństwo, że padną maksymalnie 2 bramki wynosi 54%

W ostatnim meczu dnia 30/05/2026, LONGA '30 zremisował z Broekster Boys z wynikiem 2-2

Zobacz więcej

LONGA '30 kontra Koninklijke HFC - Prognozy

Przejdź na konto Premium

To jest funkcja PREMIUM. Subskrybuj teraz, aby korzystać z tej i wielu innych ekskluzywnych funkcji.

Stawki

Niestety nie znaleziono żadnych stawek.

Przejdź na konto Premium

To jest funkcja PREMIUM. Subskrybuj teraz, aby korzystać z tej i wielu innych ekskluzywnych funkcji.

Tabela LONGA '30 i Koninklijke HFC w lidze KNVB Beker

Ostatnie mecze

LONGA '30

Wyniki pierwszej połowy

0 Wygrana
0 Remis
0 Przegrana

Play-offs 5/6

30/05/2026 12:30

LONGA '30

Broekster Boys

Play-offs 5/6

27/05/2026 17:30

Broekster Boys

LONGA '30

Eerste Klasse

23/05/2026 16:00

LONGA '30

Nieuwleusen

Eerste Klasse

16/05/2026 16:00

Sparta Enschede

LONGA '30

Eerste Klasse

09/05/2026 16:00

LONGA '30

Vroomshoopse Boys
Zdobyte gole: 0
Śr. 0.0
Stracone gole: 0
Śr. 0.0
LONGA '30

Wyniki końcowe

1 Wygrana
2 Remis
2 Przegrana

Play-offs 5/6

30/05/2026 12:30

LONGA '30

2-2

Broekster Boys

Play-offs 5/6

27/05/2026 17:30

Broekster Boys

3-0

LONGA '30

Eerste Klasse

23/05/2026 16:00

LONGA '30

1-1

Nieuwleusen

Eerste Klasse

16/05/2026 16:00

Sparta Enschede

4-2

LONGA '30

Eerste Klasse

09/05/2026 16:00

LONGA '30

4-0

Vroomshoopse Boys
Zdobyte gole: 9
Śr. 1.8
Stracone gole: 10
Śr. 2.0
Koninklijke HFC

Wyniki pierwszej połowy

0 Wygrana
2 Remis
3 Przegrana

Tweede Divisie

22/08/2026 12:00

Koninklijke HFC

0-1

Barendrecht

Tweede Divisie

15/08/2026 12:30

HSV Hoek

1-1

Koninklijke HFC

Club Friendlies 4

08/08/2026 13:00

ADO '20

1-0

Koninklijke HFC

Tweede Divisie

23/05/2026 13:30

Koninklijke HFC

0-1

Spakenburg

Tweede Divisie

16/05/2026 13:30

ACV

0-0

Koninklijke HFC
Zdobyte gole: 1
Śr. 0.2
Stracone gole: 4
Śr. 0.8
Koninklijke HFC

Wyniki końcowe

1 Wygrana
0 Remis
4 Przegrana

Tweede Divisie

22/08/2026 12:00

Koninklijke HFC

1-2

Barendrecht

Tweede Divisie

15/08/2026 12:30

HSV Hoek

3-1

Koninklijke HFC

Club Friendlies 4

08/08/2026 13:00

ADO '20

1-0

Koninklijke HFC

Tweede Divisie

23/05/2026 13:30

Koninklijke HFC

3-2

Spakenburg

Tweede Divisie

16/05/2026 13:30

ACV

1-0

Koninklijke HFC
Zdobyte gole: 5
Śr. 1.0
Stracone gole: 9
Śr. 1.8

LONGA '30 kontra Koninklijke HFC: Porównanie Statystyk Przed Mecz

W tej sekcji sprawdzisz średnie statystyki i wyniki procentowe na głównych rynkach zakładów dla 10 ostatnich meczy obu drużyn

LONGA '30

Koninklijke HFC

Poniżej

Powyżej

Poniżej

Powyżej

0.5

0%

0

100%

10

0%

0

100%

10

1.5

0%

0

100%

10

30%

3

70%

7

2.5

30%

3

70%

7

40%

4

60%

6

3.5

60%

6

40%

4

70%

7

30%

3

4.5

80%

8

20%

2

90%

9

10%

1

BetMines

LONGA '30 vs Koninklijke HFC: FAQ

Nie znalazłeś odpowiedzi? Skontaktuj się z naszym wsparciem.
Jakie są prawdopodobieństwa 1X2 dla meczu LONGA '30 – Koninklijke HFC według BetMines?
1: 7%
X: 9%
2: 84%
Jakie są prawdopodobieństwa powyżej/poniżej 2,5 gola dla meczu LONGA '30 – Koninklijke HFC?
Powyżej 2,5: 46%
Poniżej 2,5: 54%
Jakie są prawdopodobieństwa "Obie drużyny strzelą gola" (BTTS) dla meczu LONGA '30 – Koninklijke HFC?
Tak: 46%
Nie: 54%
Jakie są 3 najbardziej prawdopodobne dokładne wyniki dla meczu LONGA '30 – Koninklijke HFC?
1) 0-3 (9.49%)
2) 0-2 (8.97%)
3) 1-2 (7.14%)
Jaka jest prognoza BetMines dla meczu LONGA '30 – Koninklijke HFC?
Według BetMines najbardziej prawdopodobny wynik na rynku 1X2 to 2, z prawdopodobieństwem 84%

Narzędzia

Ustawienia

Odblokuj pełne doświadczenie BetMines

Przejdź na Premium i zyskaj jeszcze więcej oraz lepsze dane do swoich zakładów.

Co jest wliczone?

Co jest wliczone

  • Skanowanie na żywo
  • Skaner przedmeczowy
  • Value bet bot
  • Backtesting dla skanera Pre-Match do 24 miesięcy
  • Trendy
  • Zaawansowane statystyki drużyn
  • Wygłąd zdarzeń w wyszukiwarce premium
  • Ekskluzywne zdarzenia w BetMines Machine
  • Wszystkie prognozy rynkowe odblokowane
  • Grupa VIP na Telegram

Wypróbuj BetMines Premium za darmo

Odblokuj skanery, alerty, monitoring i value bets.

  • Alerty live i Monitoring
  • Pre-Match scanner i filtry
  • Typy premium i value bets