Ulubione
Ustawienia

Mercedes - Defensores de Cambaceres Przewidywania, wskazówki i statystyki

sky is clear °C
Primera C

Powiadomienia BetMines

Aby otrzymać powiadomienia, aplikacja BetMines musi być zainstalowana na Twoim telefonie.

Powiadom mnie o następujących wydarzeniach:

Aby otrzymać powiadomienia, aplikacja BetMines musi być zainstalowana na Twoim telefonie.

Aby otrzymać powiadomienia, aplikacja BetMines musi być zainstalowana na Twoim telefonie.

Mercedes

R
P
P
W
P

Defensores de Cambaceres

P
W
P
W
R
Estadio Liga Mercedes

Kto wygra?

Podgląd meczu

Mercedes i Defensores de Cambaceres zmierzą się ze sobą 04/09/2026 o godzinie 22:00 na stadionie Estadio Liga Mercedes (Mercedes). Mecz jest częścią rozgrywek Primera C.

Prawdopodobieństwo zwycięstwa dla Mercedes wynosi 37%. Prawdopodobieństwo remisu pomiędzy Mercedes a Defensores de Cambaceres wynosi 32%. Prawdopodobieństwo zwycięstwa dla Defensores de Cambaceres wynosi 31%

Prawdopodobieństwo, że obie drużyny zdobędą bramki wynosi 40%, podczas gdy prawdopodobieństwo, że przynajmniej jedna drużyna nie zdobędzie bramki wynosi 60%

Prawdopodobieństwo, że padną co najmniej 3 bramki wynosi 31%, podczas gdy prawdopodobieństwo, że padną maksymalnie 2 bramki wynosi 69%

W ostatnich 10 meczach we wszystkich rozgrywkach, Mercedes nie przekroczył 2.5 bramki 7 razy, podczas gdy Defensores de Cambaceres zrobił to 7 razy

Zobacz więcej

Mercedes kontra Defensores de Cambaceres - Prognozy

Przejdź na konto Premium

To jest funkcja PREMIUM. Subskrybuj teraz, aby korzystać z tej i wielu innych ekskluzywnych funkcji.

Stawki

Przejdź na konto Premium

To jest funkcja PREMIUM. Subskrybuj teraz, aby korzystać z tej i wielu innych ekskluzywnych funkcji.

Tabela Mercedes i Defensores de Cambaceres w lidze Primera C

Regular Season - Ranking

Drużyna

1

Luján

26

14

7

5

37:19

49

1.88

W
P
W
R
W
2

Sacachispas

26

13

6

7

31:19

45

1.73

W
W
R
P
W
3

Cañuelas

26

12

9

5

29:18

45

1.73

W
P
P
W
W
4

CA Lugano

26

10

10

6

30:23

40

1.54

W
R
P
W
R
5

Leones de Rosario

26

10

10

6

25:22

40

1.54

R
W
P
W
W
6

Centro Español

26

10

9

7

33:23

39

1.5

R
W
R
W
R
7

Estrella del Sur

26

10

9

7

27:24

39

1.5

P
W
W
P
R
8

Juventud Unida G.

26

10

8

8

32:25

38

1.46

R
W
P
W
W
9

Deportivo Español

26

8

14

4

19:14

38

1.46

R
R
R
R
W
10

Puerto Nuevo

26

9

11

6

25:24

38

1.46

W
R
R
P
W
11

Mercedes

26

9

9

8

26:19

36

1.38

R
P
P
W
P
12

Berazategui

26

8

12

6

26:20

36

1.38

W
P
R
P
R
13

Victoriano Arenas

26

8

12

6

20:15

36

1.38

W
R
P
W
R
14

Central Córdoba de Rosario

26

9

9

8

24:21

36

1.38

P
W
R
W
W
15

General Lamadrid

26

9

9

8

22:25

36

1.38

P
R
W
W
P
16

Sportivo Barracas

26

10

5

11

29:26

35

1.35

W
W
P
R
P
17

Atlas

26

9

8

9

22:22

35

1.35

P
W
W
W
P
18

Yupanqui

26

8

9

9

31:30

33

1.27

P
W
R
P
P
19

El Porvenir

26

6

15

5

22:23

33

1.27

R
P
W
R
W
20

Central Ballester

26

8

7

11

25:27

31

1.19

P
W
R
R
W
21

Defensores de Cambaceres

26

7

9

10

21:27

30

1.15

P
W
P
W
R
22

Fénix

26

6

9

11

19:26

27

1.04

R
W
R
R
P
23

Leandro Nicéforo Alem

26

7

6

13

26:45

27

1.04

P
P
P
P
P
24

Claypole

26

6

8

12

19:34

26

1

P
P
W
R
P
25

JJ Urquiza

26

4

12

10

12:23

24

0.92

R
P
P
W
P
26

Deportivo Paraguayo

26

5

9

12

14:31

24

0.92

R
P
P
W
R
27

Argentino Rosario

26

3

13

10

24:32

22

0.85

P
W
P
P
R
28

Deportivo Muñiz

26

4

10

12

17:30

22

0.85

R
P
P
P
P
Champion Play-off
Promotion Play-off

Ostatnie mecze

Mercedes

Wyniki pierwszej połowy

1 Wygrana
3 Remis
1 Przegrana

Primera C

30/08/2026 18:00

Juventud Unida G.

1-1

Mercedes

Primera C

22/08/2026 18:00

Mercedes

1-0

Sacachispas

Primera C

18/08/2026 18:00

Claypole

1-0

Mercedes

Primera C

08/08/2026 18:00

Argentino Rosario

0-0

Mercedes

Primera C

31/07/2026 21:00

Mercedes

0-0

Estrella del Sur
Zdobyte gole: 2
Śr. 0.4
Stracone gole: 2
Śr. 0.4
Mercedes

Wyniki końcowe

1 Wygrana
1 Remis
3 Przegrana

Primera C

30/08/2026 18:00

Juventud Unida G.

4-1

Mercedes

Primera C

22/08/2026 18:00

Mercedes

2-0

Sacachispas

Primera C

18/08/2026 18:00

Claypole

1-0

Mercedes

Primera C

08/08/2026 18:00

Argentino Rosario

2-0

Mercedes

Primera C

31/07/2026 21:00

Mercedes

1-1

Estrella del Sur
Zdobyte gole: 4
Śr. 0.8
Stracone gole: 8
Śr. 1.6
Defensores de Cambaceres

Wyniki pierwszej połowy

1 Wygrana
2 Remis
2 Przegrana

Primera C

29/08/2026 21:30

Defensores de Cambaceres

0-0

Deportivo Paraguayo

Primera C

23/08/2026 18:00

Puerto Nuevo

0-0

Defensores de Cambaceres

Primera C

17/08/2026 18:00

Leones de Rosario

2-0

Defensores de Cambaceres

Primera C

08/08/2026 18:00

Defensores de Cambaceres

1-0

Leandro Nicéforo Alem

Primera C

31/07/2026 21:00

Defensores de Cambaceres

1-2

CA Lugano
Zdobyte gole: 2
Śr. 0.4
Stracone gole: 4
Śr. 0.8
Defensores de Cambaceres

Wyniki końcowe

2 Wygrana
1 Remis
2 Przegrana

Primera C

29/08/2026 21:30

Defensores de Cambaceres

0-0

Deportivo Paraguayo

Primera C

23/08/2026 18:00

Puerto Nuevo

0-2

Defensores de Cambaceres

Primera C

17/08/2026 18:00

Leones de Rosario

2-0

Defensores de Cambaceres

Primera C

08/08/2026 18:00

Defensores de Cambaceres

2-0

Leandro Nicéforo Alem

Primera C

31/07/2026 21:00

Defensores de Cambaceres

1-2

CA Lugano
Zdobyte gole: 5
Śr. 1.0
Stracone gole: 4
Śr. 0.8

Mercedes kontra Defensores de Cambaceres: Porównanie Statystyk Przed Mecz

W tej sekcji sprawdzisz średnie statystyki i wyniki procentowe na głównych rynkach zakładów dla 10 ostatnich meczy obu drużyn

Mercedes

Defensores de Cambaceres

Poniżej

Powyżej

Poniżej

Powyżej

0.5

0%

0

100%

10

20%

2

80%

8

1.5

20%

2

80%

8

20%

2

80%

8

2.5

70%

7

30%

3

70%

7

30%

3

3.5

80%

8

20%

2

90%

9

10%

1

4.5

80%

8

20%

2

100%

10

0%

0

BetMines

Mercedes vs Defensores de Cambaceres: FAQ

Nie znalazłeś odpowiedzi? Skontaktuj się z naszym wsparciem.
Jakie są prawdopodobieństwa 1X2 dla meczu Mercedes – Defensores de Cambaceres według BetMines?
1: 37%
X: 32%
2: 31%
Jakie są prawdopodobieństwa powyżej/poniżej 2,5 gola dla meczu Mercedes – Defensores de Cambaceres?
Powyżej 2,5: 31%
Poniżej 2,5: 69%
Jakie są prawdopodobieństwa "Obie drużyny strzelą gola" (BTTS) dla meczu Mercedes – Defensores de Cambaceres?
Tak: 40%
Nie: 60%
Jakie są 3 najbardziej prawdopodobne dokładne wyniki dla meczu Mercedes – Defensores de Cambaceres?
1) 1-0 (14.78%)
2) 0-0 (14.64%)
3) 1-1 (13.75%)
Jaka jest prognoza BetMines dla meczu Mercedes – Defensores de Cambaceres?
Według BetMines najbardziej prawdopodobny wynik na rynku Liczba goli to -3.5, z prawdopodobieństwem 86%

Narzędzia

Ustawienia

Odblokuj pełne doświadczenie BetMines

Przejdź na Premium i zyskaj jeszcze więcej oraz lepsze dane do swoich zakładów.

Co jest wliczone?

Co jest wliczone

  • Skanowanie na żywo
  • Skaner przedmeczowy
  • Value bet bot
  • Backtesting dla skanera Pre-Match do 24 miesięcy
  • Trendy
  • Zaawansowane statystyki drużyn
  • Wygłąd zdarzeń w wyszukiwarce premium
  • Ekskluzywne zdarzenia w BetMines Machine
  • Wszystkie prognozy rynkowe odblokowane
  • Grupa VIP na Telegram

Wypróbuj BetMines Premium za darmo

Odblokuj skanery, alerty, monitoring i value bets.

  • Alerty live i Monitoring
  • Pre-Match scanner i filtry
  • Typy premium i value bets