Ulubione
Ustawienia

Polonia Warszawa - Korona Kielce Przewidywania, wskazówki i statystyki

Polish Cup  -  16th Finals

Powiadomienia BetMines

Aby otrzymać powiadomienia, aplikacja BetMines musi być zainstalowana na Twoim telefonie.

Powiadom mnie o następujących wydarzeniach:

Aby otrzymać powiadomienia, aplikacja BetMines musi być zainstalowana na Twoim telefonie.

Aby otrzymać powiadomienia, aplikacja BetMines musi być zainstalowana na Twoim telefonie.

Polonia Warszawa

W
W
W
W
R

Korona Kielce

W
P
P
P
W
Stadion Polonii im. generała Kazimierza Sosnkowskiego

Kto wygra?

Podgląd meczu

Prawdopodobieństwo zwycięstwa dla Polonia Warszawa wynosi 40%. Prawdopodobieństwo remisu pomiędzy Polonia Warszawa a Korona Kielce wynosi 25%. Prawdopodobieństwo zwycięstwa dla Korona Kielce wynosi 36%

Prawdopodobieństwo, że obie drużyny zdobędą bramki wynosi 60%, podczas gdy prawdopodobieństwo, że przynajmniej jedna drużyna nie zdobędzie bramki wynosi 40%

Prawdopodobieństwo, że padną co najmniej 3 bramki wynosi 60%, podczas gdy prawdopodobieństwo, że padną maksymalnie 2 bramki wynosi 40%

W ostatnim meczu dnia 23/10/2026, Polonia Warszawa zremisował z Miedź Legnica z wynikiem 1-1

Zobacz więcej

Polonia Warszawa kontra Korona Kielce - Prognozy

Przejdź na konto Premium

To jest funkcja PREMIUM. Subskrybuj teraz, aby korzystać z tej i wielu innych ekskluzywnych funkcji.

Stawki

Niestety nie znaleziono żadnych stawek.

Przejdź na konto Premium

To jest funkcja PREMIUM. Subskrybuj teraz, aby korzystać z tej i wielu innych ekskluzywnych funkcji.

Tabela Polonia Warszawa i Korona Kielce w lidze Polish Cup

Ostatnie mecze

Polonia Warszawa

Wyniki pierwszej połowy

0 Wygrana
5 Remis
0 Przegrana

1. Liga

23/10/2026 16:00

Polonia Warszawa

1-1

Miedź Legnica

1. Liga

17/10/2026 13:30

Pogon Grodzisk Mazowiecki

0-0

Polonia Warszawa

1. Liga

10/10/2026 13:30

Arka Gdynia

1-1

Polonia Warszawa

Club Friendlies 3

03/10/2026 10:30

Jagiellonia Białystok

1-1

Polonia Warszawa

1. Liga

19/09/2026 13:30

Polonia Warszawa

0-0

Chrobry Głogów
Zdobyte gole: 3
Śr. 0.6
Stracone gole: 3
Śr. 0.6
Polonia Warszawa

Wyniki końcowe

4 Wygrana
1 Remis
0 Przegrana

1. Liga

23/10/2026 16:00

Polonia Warszawa

1-1

Miedź Legnica

1. Liga

17/10/2026 13:30

Pogon Grodzisk Mazowiecki

0-1

Polonia Warszawa

1. Liga

10/10/2026 13:30

Arka Gdynia

1-2

Polonia Warszawa

Club Friendlies 3

03/10/2026 10:30

Jagiellonia Białystok

1-2

Polonia Warszawa

1. Liga

19/09/2026 13:30

Polonia Warszawa

2-0

Chrobry Głogów
Zdobyte gole: 8
Śr. 1.6
Stracone gole: 3
Śr. 0.6
Korona Kielce

Wyniki pierwszej połowy

1 Wygrana
2 Remis
2 Przegrana

Ekstraklasa

24/10/2026 12:45

Korona Kielce

0-0

Katowice

Ekstraklasa

18/10/2026 15:30

Lech Poznań

4-0

Korona Kielce

Ekstraklasa

11/10/2026 15:30

Pogoń Szczecin

1-0

Korona Kielce

Club Friendlies 3

03/10/2026 10:00

Legia Warszawa

1-1

Korona Kielce

Ekstraklasa

19/09/2026 12:45

Korona Kielce

2-0

Raków Częstochowa
Zdobyte gole: 3
Śr. 0.6
Stracone gole: 6
Śr. 1.2
Korona Kielce

Wyniki końcowe

2 Wygrana
0 Remis
3 Przegrana

Ekstraklasa

24/10/2026 12:45

Korona Kielce

1-0

Katowice

Ekstraklasa

18/10/2026 15:30

Lech Poznań

6-1

Korona Kielce

Ekstraklasa

11/10/2026 15:30

Pogoń Szczecin

2-0

Korona Kielce

Club Friendlies 3

03/10/2026 10:00

Legia Warszawa

5-1

Korona Kielce

Ekstraklasa

19/09/2026 12:45

Korona Kielce

3-2

Raków Częstochowa
Zdobyte gole: 6
Śr. 1.2
Stracone gole: 15
Śr. 3.0

Polonia Warszawa kontra Korona Kielce: Porównanie Statystyk Przed Mecz

W tej sekcji sprawdzisz średnie statystyki i wyniki procentowe na głównych rynkach zakładów dla 10 ostatnich meczy obu drużyn

Polonia Warszawa

Korona Kielce

Poniżej

Powyżej

Poniżej

Powyżej

0.5

0%

0

100%

10

0%

0

100%

10

1.5

20%

2

80%

8

20%

2

80%

8

2.5

40%

4

60%

6

60%

6

40%

4

3.5

70%

7

30%

3

70%

7

30%

3

4.5

90%

9

10%

1

70%

7

30%

3

BetMines

Alerty dla tego meczu

0 aktywnych · 0 wysłanych powiadomień

0 aktywnych · 0 wysłanych powiadomień

Brak alertów w tym widoku.

Nowy alert

Polonia Warszawa – Korona Kielce · tylko dla tego meczu

Warunek

Podgląd: uzupełnij regułę

Naciśnij Dodaj regułę, aby uwzględnić ją w alercie.

Dodane reguły · 0/10

Alert uruchamia się, gdy wszystkie reguły są spełnione.

Powiadomienia w Telegramie

Konto połączone z Live Scannerem.

Zarządzaj kontem

Uruchamia się, gdy wszystkie reguły (0) są spełnione

Usuń alert

Czy na pewno chcesz usunąć ten alert?

Polonia Warszawa vs Korona Kielce: FAQ

Nie znalazłeś odpowiedzi? Skontaktuj się z naszym wsparciem.
Jakie są prawdopodobieństwa 1X2 dla meczu Polonia Warszawa – Korona Kielce według BetMines?
1: 40%
X: 25%
2: 36%
Jakie są prawdopodobieństwa powyżej/poniżej 2,5 gola dla meczu Polonia Warszawa – Korona Kielce?
Powyżej 2,5: 60%
Poniżej 2,5: 40%
Jakie są prawdopodobieństwa "Obie drużyny strzelą gola" (BTTS) dla meczu Polonia Warszawa – Korona Kielce?
Tak: 60%
Nie: 40%
Jakie są 3 najbardziej prawdopodobne dokładne wyniki dla meczu Polonia Warszawa – Korona Kielce?
1) 1-1 (10.62%)
2) 2-1 (8.74%)
3) 1-2 (8.41%)
Jaka jest prognoza BetMines dla meczu Polonia Warszawa – Korona Kielce?
Według BetMines najbardziej prawdopodobny wynik na rynku BTTS to Tak, z prawdopodobieństwem 60%

Narzędzia

Ustawienia

Odblokuj pełne doświadczenie BetMines

Przejdź na Premium i zyskaj jeszcze więcej oraz lepsze dane do swoich zakładów.

Co jest wliczone?

Co jest wliczone

  • Skanowanie na żywo
  • Skaner przedmeczowy
  • Value bet bot
  • Backtesting dla skanera Pre-Match do 24 miesięcy
  • Trendy
  • Zaawansowane statystyki drużyn
  • Wygłąd zdarzeń w wyszukiwarce premium
  • Ekskluzywne zdarzenia w BetMines Machine
  • Wszystkie prognozy rynkowe odblokowane
  • Grupa VIP na Telegram

Wypróbuj BetMines Premium za darmo

Odblokuj skanery, alerty, monitoring i value bets.

  • Alerty live i Monitoring
  • Pre-Match scanner i filtry
  • Typy premium i value bets