Ulubione
Ustawienia

Racing Club Res. - Rosario Central Res. Przewidywania, wskazówki i statystyki

Reserve League  -  2nd Phase

Powiadomienia BetMines

Aby otrzymać powiadomienia, aplikacja BetMines musi być zainstalowana na Twoim telefonie.

Powiadom mnie o następujących wydarzeniach:

Aby otrzymać powiadomienia, aplikacja BetMines musi być zainstalowana na Twoim telefonie.

Aby otrzymać powiadomienia, aplikacja BetMines musi być zainstalowana na Twoim telefonie.

Racing Club Res.

R
R
P
P
W

Rosario Central Res.

W
R
R
W
P

Kto wygra?

Podgląd meczu

Prawdopodobieństwo zwycięstwa dla Racing Club Res. wynosi 33%. Prawdopodobieństwo remisu pomiędzy Racing Club Res. a Rosario Central Res. wynosi 29%. Prawdopodobieństwo zwycięstwa dla Rosario Central Res. wynosi 38%

Prawdopodobieństwo, że obie drużyny zdobędą bramki wynosi 54%, podczas gdy prawdopodobieństwo, że przynajmniej jedna drużyna nie zdobędzie bramki wynosi 46%

Prawdopodobieństwo, że padną co najmniej 3 bramki wynosi 50%, podczas gdy prawdopodobieństwo, że padną maksymalnie 2 bramki wynosi 50%

W ostatnim meczu dnia 28/10/2026, Racing Club Res. pokonał Tigre Res. z wynikiem 1-3

Zobacz więcej

Racing Club Res. kontra Rosario Central Res. - Prognozy

Przejdź na konto Premium

To jest funkcja PREMIUM. Subskrybuj teraz, aby korzystać z tej i wielu innych ekskluzywnych funkcji.

Stawki

Niestety nie znaleziono żadnych stawek.

Przejdź na konto Premium

To jest funkcja PREMIUM. Subskrybuj teraz, aby korzystać z tej i wielu innych ekskluzywnych funkcji.

Tabela Racing Club Res. i Rosario Central Res. w lidze Reserve League

1st Phase - Ranking

Drużyna

1

Vélez Sársfield Res.

18

14

2

2

40:11

44

2.44

W
P
W
W
W
2

Boca Juniors Res.

18

11

3

4

33:11

36

2

W
W
W
P
P
3

Independiente Res.

18

11

3

4

36:16

36

2

W
R
W
W
W
4

Lanús Res.

18

11

2

5

39:24

35

1.94

W
P
W
P
W
5

Newell's Old Boys Res.

18

10

4

4

26:16

34

1.89

R
W
P
W
R
6

Quilmes Res.

18

10

3

5

20:12

33

1.83

P
P
W
P
W
7

Defensa y Justicia Res.

18

9

5

4

38:24

32

1.78

W
R
P
W
R
8

River Plate Res.

18

9

4

5

24:17

31

1.72

P
R
W
W
W
9

Racing Club Res.

18

8

6

4

27:23

30

1.67

W
W
P
P
W
10

Atlético Tucumán Res.

18

9

3

6

26:25

30

1.67

W
W
W
P
W
11

Unión Santa Fe Res.

18

7

8

3

23:19

29

1.61

R
P
W
W
W
12

Estudiantes La Plata Res

18

8

4

6

25:16

28

1.56

W
W
P
W
W
13

Argentinos Juniors Res.

18

7

7

4

24:18

28

1.56

W
W
R
W
P
14

Belgrano Córdoba Res.

18

8

3

7

27:29

27

1.5

P
W
W
R
P
15

Talleres Córdoba Res.

18

7

5

6

27:21

26

1.44

P
W
R
W
P
16

Huracán Res.

18

7

5

6

23:17

26

1.44

P
W
P
P
R
17

Rosario Central Res.

18

7

5

6

25:22

26

1.44

P
W
W
P
P
18

Platense Res.

18

7

5

6

17:20

26

1.44

R
W
P
P
W
19

Deportivo Riestra Res.

18

7

4

7

25:18

25

1.39

P
P
P
W
R
20

Independiente Riva. Res.

18

7

3

8

23:23

24

1.33

W
W
W
W
P
21

Instituto Res.

18

5

9

4

20:21

24

1.33

W
W
P
R
P
22

San Lorenzo Res.

18

6

6

6

22:24

24

1.33

P
R
P
R
R
23

Gimnasia Esgrima Res.

18

6

5

7

19:17

23

1.28

W
R
R
P
P
24

Gimnasia Mendoza Res.

18

6

5

7

16:19

23

1.28

P
W
R
P
W
25

Banfield Res.

18

6

5

7

14:18

23

1.28

R
P
W
W
P
26

Ferro Carril Reserves

18

6

4

8

20:23

22

1.22

W
P
W
P
R
27

Central Córdoba SdE Res.

18

5

4

9

21:33

19

1.06

W
P
W
W
P
28

Colón Res.

18

5

3

10

15:23

18

1

P
R
W
P
W
29

Aldosivi Res.

18

5

3

10

17:28

18

1

R
P
W
W
R
30

Barracas Central Res.

18

4

5

9

11:24

17

0.94

R
R
P
P
R
31

Sarmiento Res.

18

4

4

10

16:26

16

0.89

W
P
P
P
R
32

Tigre Res.

18

4

4

10

15:25

16

0.89

P
P
P
P
R
33

Godoy Cruz Res.

18

4

3

11

20:30

15

0.83

P
P
P
W
R
34

Atlético Rafaela Res.

18

3

3

12

21:36

12

0.67

P
P
P
R
R
35

Estudiantes RC Res.

18

2

5

11

9:32

11

0.61

P
P
P
W
P
36

San Martín San Juan Res.

18

2

2

14

16:59

8

0.44

P
R
P
P
P
Quarter-finals

2nd Phase - Ranking

Drużyna

1

Independiente Res.

16

11

4

1

36:13

37

2.31

R
W
W
W
R
2

Lanús Res.

16

11

3

2

38:21

36

2.25

W
R
W
W
W
3

Talleres Córdoba Res.

16

8

5

3

26:12

29

1.81

P
W
W
W
W
4

Estudiantes La Plata Res

16

8

5

3

30:17

29

1.81

R
R
W
R
W
5

River Plate Res.

16

7

8

1

28:15

29

1.81

R
P
R
W
W
6

Deportivo Riestra Res.

15

9

2

4

27:14

29

1.93

W
W
P
W
R
7

Belgrano Córdoba Res.

15

8

4

3

23:20

28

1.87

R
W
W
P
W
8

Vélez Sársfield Res.

15

7

6

2

19:5

27

1.8

R
W
W
R
W
9

Boca Juniors Res.

15

8

3

4

18:10

27

1.8

P
W
W
P
W
10

Gimnasia Mendoza Res.

15

7

4

4

15:12

25

1.67

R
R
R
R
W
11

Estudiantes RC Res.

15

6

6

3

15:12

24

1.6

R
R
R
P
P
12

Rosario Central Res.

15

6

6

3

20:19

24

1.6

W
R
R
W
P
13

Godoy Cruz Res.

15

5

7

3

19:15

22

1.47

P
R
R
R
W
14

Sarmiento Res.

16

5

7

4

14:12

22

1.38

P
R
R
W
P
15

Atlético Rafaela Res.

16

5

7

4

20:22

22

1.38

P
R
R
R
P
16

Huracán Res.

15

6

3

6

15:13

21

1.4

R
W
P
W
R
17

San Lorenzo Res.

15

6

3

6

17:17

21

1.4

W
W
R
W
P
18

Newell's Old Boys Res.

16

4

8

4

21:18

20

1.25

R
R
W
R
R
19

Instituto Res.

15

4

7

4

19:21

19

1.27

R
R
W
R
P
20

Independiente Riva. Res.

16

5

3

8

22:30

18

1.13

P
W
W
W
P
21

Unión Santa Fe Res.

15

3

8

4

18:15

17

1.13

P
W
P
R
P
22

Gimnasia Esgrima Res.

15

4

5

6

13:11

17

1.13

P
R
P
P
P
23

Quilmes Res.

15

4

5

6

12:17

17

1.13

R
R
R
P
P
24

Atlético Tucumán Res.

15

4

5

6

12:18

17

1.13

R
W
R
R
P
25

Defensa y Justicia Res.

15

3

7

5

21:24

16

1.07

P
R
W
R
P
26

Racing Club Res.

15

3

7

5

24:28

16

1.07

R
R
P
P
W
27

Banfield Res.

16

4

4

8

15:25

16

1

P
W
P
R
W
28

Aldosivi Res.

15

3

6

6

13:18

15

1

P
W
R
W
P
29

Tigre Res.

16

4

3

9

18:27

15

0.94

P
P
R
P
P
30

Argentinos Juniors Res.

16

3

6

7

11:23

15

0.94

P
W
P
R
P
31

Colón Res.

15

4

2

9

13:22

14

0.93

P
P
P
W
W
32

Barracas Central Res.

15

2

7

6

11:21

13

0.87

R
R
R
R
W
33

San Martín San Juan Res.

15

3

4

8

14:27

13

0.87

P
P
W
P
P
34

Central Córdoba SdE Res.

15

3

3

9

12:25

12

0.8

R
P
P
P
P
35

Platense Res.

15

0

7

8

8:21

7

0.47

R
R
P
P
P
36

Ferro Carril Reserves

15

1

4

10

9:26

7

0.47

P
R
P
P
R
8th Finals

Ostatnie mecze

Racing Club Res.

Wyniki pierwszej połowy

1 Wygrana
1 Remis
3 Przegrana

Reserve League

28/10/2026 18:00

Tigre Res.

1-1

Racing Club Res.

Reserve League

22/10/2026 18:00

Racing Club Res.

0-1

San Lorenzo Res.

Reserve League

15/10/2026 18:00

Vélez Sársfield Res.

2-0

Racing Club Res.

Reserve League

06/10/2026 18:00

Racing Club Res.

1-0

River Plate Res.

Reserve League

30/09/2026 18:00

Instituto Res.

1-0

Racing Club Res.
Zdobyte gole: 2
Śr. 0.4
Stracone gole: 5
Śr. 1.0
Racing Club Res.

Wyniki końcowe

1 Wygrana
2 Remis
2 Przegrana

Reserve League

28/10/2026 18:00

Tigre Res.

1-3

Racing Club Res.

Reserve League

22/10/2026 18:00

Racing Club Res.

2-3

San Lorenzo Res.

Reserve League

15/10/2026 18:00

Vélez Sársfield Res.

4-0

Racing Club Res.

Reserve League

06/10/2026 18:00

Racing Club Res.

2-2

River Plate Res.

Reserve League

30/09/2026 18:00

Instituto Res.

2-2

Racing Club Res.
Zdobyte gole: 9
Śr. 1.8
Stracone gole: 12
Śr. 2.4
Rosario Central Res.

Wyniki pierwszej połowy

2 Wygrana
2 Remis
1 Przegrana

Reserve League

27/10/2026 18:00

Rosario Central Res.

0-0

Sarmiento Res.

Reserve League

20/10/2026 18:00

Argentinos Juniors Res.

1-0

Rosario Central Res.

Reserve League

14/10/2026 18:00

Rosario Central Res.

1-0

Aldosivi Res.

Reserve League

06/10/2026 18:00

Gimnasia Esgrima Res.

2-2

Rosario Central Res.

Reserve League

30/09/2026 18:00

Rosario Central Res.

1-0

Unión Santa Fe Res.
Zdobyte gole: 4
Śr. 0.8
Stracone gole: 3
Śr. 0.6
Rosario Central Res.

Wyniki końcowe

2 Wygrana
2 Remis
1 Przegrana

Reserve League

27/10/2026 18:00

Rosario Central Res.

0-1

Sarmiento Res.

Reserve League

20/10/2026 18:00

Argentinos Juniors Res.

1-2

Rosario Central Res.

Reserve League

14/10/2026 18:00

Rosario Central Res.

1-1

Aldosivi Res.

Reserve League

06/10/2026 18:00

Gimnasia Esgrima Res.

2-2

Rosario Central Res.

Reserve League

30/09/2026 18:00

Rosario Central Res.

2-0

Unión Santa Fe Res.
Zdobyte gole: 7
Śr. 1.4
Stracone gole: 5
Śr. 1.0

Racing Club Res. kontra Rosario Central Res.: Porównanie Statystyk Przed Mecz

W tej sekcji sprawdzisz średnie statystyki i wyniki procentowe na głównych rynkach zakładów dla 10 ostatnich meczy obu drużyn

Racing Club Res.

Rosario Central Res.

Poniżej

Powyżej

Poniżej

Powyżej

0.5

0%

0

100%

10

0%

0

100%

10

1.5

10%

1

90%

9

20%

2

80%

8

2.5

10%

1

90%

9

40%

4

60%

6

3.5

20%

2

80%

8

80%

8

20%

2

4.5

70%

7

30%

3

100%

10

0%

0

BetMines

Alerty dla tego meczu

0 aktywnych · 0 wysłanych powiadomień

0 aktywnych · 0 wysłanych powiadomień

Brak alertów w tym widoku.

Nowy alert

Racing Club Res. – Rosario Central Res. · tylko dla tego meczu

Warunek

Podgląd: uzupełnij regułę

Naciśnij Dodaj regułę, aby uwzględnić ją w alercie.

Dodane reguły · 0/10

Alert uruchamia się, gdy wszystkie reguły są spełnione.

Powiadomienia w Telegramie

Konto połączone z Live Scannerem.

Zarządzaj kontem

Uruchamia się, gdy wszystkie reguły (0) są spełnione

Usuń alert

Czy na pewno chcesz usunąć ten alert?

Racing Club Res. vs Rosario Central Res.: FAQ

Nie znalazłeś odpowiedzi? Skontaktuj się z naszym wsparciem.
Jakie są prawdopodobieństwa 1X2 dla meczu Racing Club Res. – Rosario Central Res. według BetMines?
1: 33%
X: 29%
2: 38%
Jakie są prawdopodobieństwa powyżej/poniżej 2,5 gola dla meczu Racing Club Res. – Rosario Central Res.?
Powyżej 2,5: 50%
Poniżej 2,5: 50%
Jakie są prawdopodobieństwa "Obie drużyny strzelą gola" (BTTS) dla meczu Racing Club Res. – Rosario Central Res.?
Tak: 54%
Nie: 46%
Jakie są 3 najbardziej prawdopodobne dokładne wyniki dla meczu Racing Club Res. – Rosario Central Res.?
1) 1-1 (12.77%)
2) 0-1 (8.99%)
3) 1-2 (8.93%)
Jaka jest prognoza BetMines dla meczu Racing Club Res. – Rosario Central Res.?
Według BetMines najbardziej prawdopodobny wynik na rynku BTTS to Tak, z prawdopodobieństwem 54%

Narzędzia

Ustawienia

Odblokuj pełne doświadczenie BetMines

Przejdź na Premium i zyskaj jeszcze więcej oraz lepsze dane do swoich zakładów.

Co jest wliczone?

Co jest wliczone

  • Skanowanie na żywo
  • Skaner przedmeczowy
  • Value bet bot
  • Backtesting dla skanera Pre-Match do 24 miesięcy
  • Trendy
  • Zaawansowane statystyki drużyn
  • Wygłąd zdarzeń w wyszukiwarce premium
  • Ekskluzywne zdarzenia w BetMines Machine
  • Wszystkie prognozy rynkowe odblokowane
  • Grupa VIP na Telegram

Wypróbuj BetMines Premium za darmo

Odblokuj skanery, alerty, monitoring i value bets.

  • Alerty live i Monitoring
  • Pre-Match scanner i filtry
  • Typy premium i value bets