Ulubione
Ustawienia

Šampion Celje - Dravinja Przewidywania, wskazówki i statystyki

Slovenian Cup  -  1st Round

Powiadomienia BetMines

Aby otrzymać powiadomienia, aplikacja BetMines musi być zainstalowana na Twoim telefonie.

Powiadom mnie o następujących wydarzeniach:

Aby otrzymać powiadomienia, aplikacja BetMines musi być zainstalowana na Twoim telefonie.

Aby otrzymać powiadomienia, aplikacja BetMines musi być zainstalowana na Twoim telefonie.

Šampion Celje

W
P
P
W
R

Dravinja

W
W
P
P
P
Igrišče Olimp

Kto wygra?

Podgląd meczu

Šampion Celje i Dravinja zmierzą się ze sobą 09/01/2026 o godzinie 2:30 PM na stadionie Igrišče Olimp (Celje). Mecz jest częścią rozgrywek Slovenian Cup.

Prawdopodobieństwo zwycięstwa dla Šampion Celje wynosi 14%. Prawdopodobieństwo remisu pomiędzy Šampion Celje a Dravinja wynosi 15%. Prawdopodobieństwo zwycięstwa dla Dravinja wynosi 72%

Prawdopodobieństwo, że obie drużyny zdobędą bramki wynosi 52%, podczas gdy prawdopodobieństwo, że przynajmniej jedna drużyna nie zdobędzie bramki wynosi 48%

Prawdopodobieństwo, że padną co najmniej 3 bramki wynosi 68%, podczas gdy prawdopodobieństwo, że padną maksymalnie 2 bramki wynosi 32%

W ostatnim meczu dnia 08/22/2026, Šampion Celje zremisował z Podvinci z wynikiem 1-1

Zobacz więcej

Šampion Celje kontra Dravinja - Prognozy

Przejdź na konto Premium

To jest funkcja PREMIUM. Subskrybuj teraz, aby korzystać z tej i wielu innych ekskluzywnych funkcji.

Stawki

Niestety nie znaleziono żadnych stawek.

Przejdź na konto Premium

To jest funkcja PREMIUM. Subskrybuj teraz, aby korzystać z tej i wielu innych ekskluzywnych funkcji.

Tabela Šampion Celje i Dravinja w lidze Slovenian Cup

Ostatnie mecze

Šampion Celje

Wyniki pierwszej połowy

1 Wygrana
2 Remis
2 Przegrana

3. SNL

08/22/2026 3:00 PM

Šampion Celje

0-0

Podvinci

Slovenian Cup

08/18/2026 3:00 PM

Polzela / Združena Sav.

1-2

Šampion Celje

3. SNL

08/16/2026 3:30 PM

Čarda Martjanci

1-0

Šampion Celje

Slovenian Cup

09/24/2025 1:30 PM

Šampion Celje

0-4

Rudar Velenje

Slovenian Cup

09/10/2025 2:00 PM

Šampion Celje

1-1

Mozirje
Zdobyte gole: 3
Śr. 0.6
Stracone gole: 7
Śr. 1.4
Šampion Celje

Wyniki końcowe

2 Wygrana
1 Remis
2 Przegrana

3. SNL

08/22/2026 3:00 PM

Šampion Celje

1-1

Podvinci

Slovenian Cup

08/18/2026 3:00 PM

Polzela / Združena Sav.

2-3

Šampion Celje

3. SNL

08/16/2026 3:30 PM

Čarda Martjanci

3-2

Šampion Celje

Slovenian Cup

09/24/2025 1:30 PM

Šampion Celje

1-8

Rudar Velenje

Slovenian Cup

09/10/2025 2:00 PM

Šampion Celje

3-1

Mozirje
Zdobyte gole: 10
Śr. 2.0
Stracone gole: 15
Śr. 3.0
Dravinja

Wyniki pierwszej połowy

2 Wygrana
1 Remis
2 Przegrana

2. SNL

08/22/2026 3:00 PM

NK Vrhnika

1-0

Dravinja

2. SNL

08/16/2026 3:30 PM

Dravinja

0-2

Bilje

2. SNL

08/09/2026 3:30 PM

Ilirija

0-0

Dravinja

2. SNL

05/23/2026 3:00 PM

Jesenice

0-1

Dravinja

2. SNL

05/16/2026 2:00 PM

Dravinja

1-0

Krško
Zdobyte gole: 2
Śr. 0.4
Stracone gole: 3
Śr. 0.6
Dravinja

Wyniki końcowe

2 Wygrana
0 Remis
3 Przegrana

2. SNL

08/22/2026 3:00 PM

NK Vrhnika

2-0

Dravinja

2. SNL

08/16/2026 3:30 PM

Dravinja

1-3

Bilje

2. SNL

08/09/2026 3:30 PM

Ilirija

1-0

Dravinja

2. SNL

05/23/2026 3:00 PM

Jesenice

0-1

Dravinja

2. SNL

05/16/2026 2:00 PM

Dravinja

2-1

Krško
Zdobyte gole: 4
Śr. 0.8
Stracone gole: 7
Śr. 1.4

Šampion Celje kontra Dravinja: Porównanie Statystyk Przed Mecz

W tej sekcji sprawdzisz średnie statystyki i wyniki procentowe na głównych rynkach zakładów dla 10 ostatnich meczy obu drużyn

Šampion Celje

Dravinja

Poniżej

Powyżej

Poniżej

Powyżej

0.5

0%

0

100%

10

0%

0

100%

10

1.5

0%

0

100%

10

30%

3

70%

7

2.5

10%

1

90%

9

60%

6

40%

4

3.5

30%

3

70%

7

90%

9

10%

1

4.5

50%

5

50%

5

100%

10

0%

0

BetMines

Šampion Celje vs Dravinja: FAQ

Nie znalazłeś odpowiedzi? Skontaktuj się z naszym wsparciem.
Jakie są prawdopodobieństwa 1X2 dla meczu Šampion Celje – Dravinja według BetMines?
1: 14%
X: 15%
2: 72%
Jakie są prawdopodobieństwa powyżej/poniżej 2,5 gola dla meczu Šampion Celje – Dravinja?
Powyżej 2,5: 68%
Poniżej 2,5: 32%
Jakie są prawdopodobieństwa "Obie drużyny strzelą gola" (BTTS) dla meczu Šampion Celje – Dravinja?
Tak: 52%
Nie: 48%
Jakie są 3 najbardziej prawdopodobne dokładne wyniki dla meczu Šampion Celje – Dravinja?
1) 0-2 (8.85%)
2) 1-2 (8.43%)
3) 0-3 (8.11%)
Jaka jest prognoza BetMines dla meczu Šampion Celje – Dravinja?
Według BetMines najbardziej prawdopodobny wynik na rynku 1X2 to 2, z prawdopodobieństwem 72%

Narzędzia

Ustawienia

Odblokuj pełne doświadczenie BetMines

Przejdź na Premium i zyskaj jeszcze więcej oraz lepsze dane do swoich zakładów.

Co jest wliczone?

Co jest wliczone

  • Skanowanie na żywo
  • Skaner przedmeczowy
  • Value bet bot
  • Backtesting dla skanera Pre-Match do 24 miesięcy
  • Trendy
  • Zaawansowane statystyki drużyn
  • Wygłąd zdarzeń w wyszukiwarce premium
  • Ekskluzywne zdarzenia w BetMines Machine
  • Wszystkie prognozy rynkowe odblokowane
  • Grupa VIP na Telegram

Wypróbuj BetMines Premium za darmo

Odblokuj skanery, alerty, monitoring i value bets.

  • Alerty live i Monitoring
  • Pre-Match scanner i filtry
  • Typy premium i value bets