Ulubione
Ustawienia

Shandong Taishan II - Shenzhen 2028 Przewidywania, wskazówki i statystyki

League Two  -  Promotion Group

Shandong Taishan II

P
W
R
R
W

3 - 2

FT

Shenzhen 2028

R
P
P
P
R
Wei Zhen

Statystyki meczu

Shandong Taishan II

Shenzhen 2028

Corner

6

Remplacement

4

Yellow cards

1

Red cards

0

63 %

Posiadanie piłki

37 %

Corner

3

Remplacement

4

Yellow cards

1

Red cards

0

16

Łącznie strzałów

3

5

Strzały na bramkę

2

17

Groźne zagrania

3

14

Faule

13

Dokładne podania

0

Stworzone Duże Okazje

0

0

Zmarnowane Duże Okazje

0

Corner

6

Remplacement

4

Yellow cards

1

Red cards

0

Corner

3

Remplacement

4

Yellow cards

1

Red cards

0

Dane meczu

Shandong Taishan II

Shenzhen 2028

2. połowa 3-2

yellowcard

Zihan Chen

90'+1'

substitution

Junpeng Li

Fubo Hao

87'

substitution

Zihan Chen

Shi Songchen

85'

substitution

Xin Guo

Imran Memet

85'

77'

Lehang Li

Zihao Shi

substitution

77'

Changye Lu

Huang Yongsu

substitution

77'

Mingjie Li

Quanfeng Liu

substitution

77'

Nuojun Pan

Wei Chen

substitution

Junwei Lu 3-2

Zeshi Chen

3-2

75'

own-goal

Ziwen Chen
2-2

72'

Shuaijun Mei 1-2

Imran Memet

1-2

67'

substitution

Junwei Lu

Kanghua He

63'

62'

Huang Yongsu

Zishun Huang

substitution
substitution

Zeshi Chen

Yinhao Ma

55'

1. połowa 0-2

21'

Wei Chen

yellowcard

14'

Luan Cheng
0-2

penalty

10'

Zihao Shi 0-1

0-1

Kto wygra?

Shandong Taishan II kontra Shenzhen 2028 - Prognozy

Przejdź na konto Premium

To jest funkcja PREMIUM. Subskrybuj teraz, aby korzystać z tej i wielu innych ekskluzywnych funkcji.

Stawki

Przejdź na konto Premium

To jest funkcja PREMIUM. Subskrybuj teraz, aby korzystać z tej i wielu innych ekskluzywnych funkcji.

Tabela Shandong Taishan II i Shenzhen 2028 w lidze League Two

Regular Season - North - Ranking

Drużyna

1

Shandong Taishan II

22

12

5

5

33:21

41

1.86

R
R
W
P
R
2

Shanghai Port B

22

12

4

6

36:19

40

1.82

W
P
P
P
W
3

Shanxi Chongde Ronghai

22

12

4

6

29:17

40

1.82

W
W
W
P
R
4

Dalian Kewei

22

9

10

3

22:14

37

1.68

W
R
R
W
P
5

Tai'an Tiankuang

22

8

7

7

25:23

31

1.41

R
P
R
P
R
6

Dalian Yingbo B

22

6

10

6

21:22

28

1.27

P
W
R
W
P
7

Haimen Codion

22

5

11

6

25:23

26

1.18

W
W
W
R
R
8

Lanzhou Longyuan

22

4

14

4

13:16

26

1.18

R
W
R
W
R
9

Qingdao Red Lions

22

5

10

7

22:20

25

1.14

W
R
W
R
P
10

Changchun Xidu

22

3

11

8

15:28

20

0.91

R
P
P
R
W
11

Beijing BIT

22

3

7

12

21:42

16

0.73

P
P
W
R
W
12

Shanghai Segenda

22

2

9

11

22:39

15

0.68

R
R
P
P
R
Promotion Group
Relegation Round

Regular Season - South - Ranking

Drużyna

1

Guizhou Zhucheng Athletic

22

13

3

6

32:17

42

1.91

W
W
P
R
R
2

Shenzhen 2028

22

10

7

5

37:25

37

1.68

W
P
W
R
P
3

Jiangxi Lushan

22

10

5

7

25:19

35

1.59

R
W
W
P
W
4

Hubei Istar

22

9

7

6

29:23

34

1.55

R
P
P
P
W
5

Hangzhou Linping Wuyue

22

8

10

4

25:28

34

1.55

W
R
W
W
W
6

Xiamen Feilu

22

7

8

7

29:28

29

1.32

P
P
R
W
P
7

Guangdong Mingtu

22

5

11

6

22:20

26

1.18

W
R
R
W
P
8

Ganzhou Ruishi

22

6

8

8

19:32

26

1.18

P
R
P
P
P
9

Guangzhou Dandelion

22

6

7

9

22:28

25

1.14

R
P
R
W
R
10

Chengdu Rongcheng II

22

5

7

10

18:24

22

1

P
W
W
R
P
11

Wenzhou

22

4

10

8

15:23

22

1

R
P
R
R
W
12

Wuhan Three Towns II

22

4

7

11

20:26

19

0.86

W
W
P
P
W
Promotion Group
Relegation Round

Promotion Group - Ranking

Drużyna

1

Dalian Kewei

7

4

3

0

9:5

15

2.14

W
R
W
R
W
2

Shandong Taishan II

7

3

3

1

9:6

12

1.71

W
R
R
W
W
3

Shanghai Port B

7

3

2

2

8:6

11

1.57

P
W
R
P
R
4

Shanxi Chongde Ronghai

7

3

2

2

5:4

11

1.57

R
W
W
P
R
5

Hangzhou Linping Wuyue

7

1

5

1

6:7

8

1.14

R
R
R
W
R
6

Guizhou Zhucheng Athletic

7

2

2

3

5:6

8

1.14

W
R
P
W
R
7

Shenzhen 2028

7

1

2

4

5:9

5

0.71

P
P
P
R
P
8

Jiangxi Lushan

7

1

1

5

5:9

4

0.57

P
P
R
P
P
Promotion

Relegation Round - Group B - Ranking

Drużyna

1

Haimen Codion

7

5

2

0

13:3

17

2.43

W
R
W
W
W
2

Tai'an Tiankuang

7

3

3

1

10:4

12

1.71

W
R
P
W
W
3

Beijing BIT

7

2

4

1

8:8

10

1.43

W
R
R
R
R
4

Qingdao Red Lions

7

3

1

3

5:8

10

1.43

P
R
P
W
W
5

Xiamen Feilu

7

2

2

3

8:6

8

1.14

P
R
W
R
P
6

Wuhan Three Towns II

7

2

2

3

5:7

8

1.14

W
R
W
P
P
7

Ganzhou Ruishi

7

1

2

4

4:11

5

0.71

P
R
R
P
P
8

Chengdu Rongcheng II

7

0

4

3

6:12

4

0.57

P
R
P
P
R
Relegation

Relegation Round - Group A - Ranking

Drużyna

1

Guangdong Mingtu

7

3

4

0

7:4

13

1.86

R
W
R
R
W
2

Changchun Xidu

7

3

4

0

6:3

13

1.86

R
W
W
R
R
3

Dalian Yingbo B

7

3

2

2

10:6

11

1.57

R
R
W
W
P
4

Lanzhou Longyuan

7

3

2

2

8:6

11

1.57

P
P
R
R
W
5

Shanghai Segenda

7

1

4

2

5:7

7

1

R
P
R
R
W
6

Guangzhou Dandelion

7

1

3

3

6:7

6

0.86

R
W
R
P
R
7

Hubei Istar

7

1

3

3

6:8

6

0.86

W
R
P
R
P
8

Wenzhou

7

1

2

4

3:10

5

0.71

R
P
P
R
P
Relegation

Ostatnie mecze

Shandong Taishan II

Wyniki pierwszej połowy

1 Wygrana
2 Remis
2 Przegrana

League Two

26/10/2026 07:30

Shandong Taishan II

0-1

Jiangxi Lushan

League Two

17/10/2026 11:30

Hangzhou Linping Wuyue

0-0

Shandong Taishan II

League Two

11/10/2026 07:30

Shandong Taishan II

1-1

Guizhou Zhucheng Athletic

League Two

06/10/2026 11:30

Shenzhen 2028

0-2

Shandong Taishan II

League Two

18/09/2026 11:30

Jiangxi Lushan

2-0

Shandong Taishan II
Zdobyte gole: 3
Śr. 0.6
Stracone gole: 4
Śr. 0.8
Shandong Taishan II

Wyniki końcowe

2 Wygrana
2 Remis
1 Przegrana

League Two

26/10/2026 07:30

Shandong Taishan II

2-1

Jiangxi Lushan

League Two

17/10/2026 11:30

Hangzhou Linping Wuyue

0-0

Shandong Taishan II

League Two

11/10/2026 07:30

Shandong Taishan II

1-1

Guizhou Zhucheng Athletic

League Two

06/10/2026 11:30

Shenzhen 2028

0-2

Shandong Taishan II

League Two

18/09/2026 11:30

Jiangxi Lushan

2-1

Shandong Taishan II
Zdobyte gole: 6
Śr. 1.2
Stracone gole: 4
Śr. 0.8
Shenzhen 2028

Wyniki pierwszej połowy

0 Wygrana
4 Remis
1 Przegrana

League Two

25/10/2026 11:30

Shenzhen 2028

0-0

Dalian Kewei

League Two

17/10/2026 07:00

Shanxi Chongde Ronghai

0-0

Shenzhen 2028

League Two

11/10/2026 07:30

Shanghai Port B

1-1

Shenzhen 2028

League Two

06/10/2026 11:30

Shenzhen 2028

0-2

Shandong Taishan II

League Two

19/09/2026 09:00

Dalian Kewei

0-0

Shenzhen 2028
Zdobyte gole: 1
Śr. 0.2
Stracone gole: 3
Śr. 0.6
Shenzhen 2028

Wyniki końcowe

0 Wygrana
2 Remis
3 Przegrana

League Two

25/10/2026 11:30

Shenzhen 2028

1-1

Dalian Kewei

League Two

17/10/2026 07:00

Shanxi Chongde Ronghai

1-0

Shenzhen 2028

League Two

11/10/2026 07:30

Shanghai Port B

2-1

Shenzhen 2028

League Two

06/10/2026 11:30

Shenzhen 2028

0-2

Shandong Taishan II

League Two

19/09/2026 09:00

Dalian Kewei

0-0

Shenzhen 2028
Zdobyte gole: 2
Śr. 0.4
Stracone gole: 6
Śr. 1.2

Shandong Taishan II kontra Shenzhen 2028: Porównanie Statystyk Przed Mecz

W tej sekcji sprawdzisz średnie statystyki i wyniki procentowe na głównych rynkach zakładów dla 10 ostatnich meczy obu drużyn

Shandong Taishan II

Shenzhen 2028

Poniżej

Powyżej

Poniżej

Powyżej

0.5

20%

2

80%

8

10%

1

90%

9

1.5

30%

3

70%

7

50%

5

50%

5

2.5

50%

5

50%

5

80%

8

20%

2

3.5

70%

7

30%

3

90%

9

10%

1

4.5

100%

10

0%

0

90%

9

10%

1

BetMines

Alerty dla tego meczu

0 aktywnych · 0 wysłanych powiadomień

0 aktywnych · 0 wysłanych powiadomień

Brak alertów w tym widoku.

Nowy alert

Shandong Taishan II – Shenzhen 2028 · tylko dla tego meczu

Warunek

Podgląd: uzupełnij regułę

Naciśnij Dodaj regułę, aby uwzględnić ją w alercie.

Dodane reguły · 0/10

Alert uruchamia się, gdy wszystkie reguły są spełnione.

Powiadomienia w Telegramie

Konto połączone z Live Scannerem.

Zarządzaj kontem

Uruchamia się, gdy wszystkie reguły (0) są spełnione

Usuń alert

Czy na pewno chcesz usunąć ten alert?

Podgląd meczu

Prawdopodobieństwo zwycięstwa dla Shandong Taishan II wynosi 46%. Prawdopodobieństwo remisu pomiędzy Shandong Taishan II a Shenzhen 2028 wynosi 28%. Prawdopodobieństwo zwycięstwa dla Shenzhen 2028 wynosi 26%

Prawdopodobieństwo, że obie drużyny zdobędą bramki wynosi 48%, podczas gdy prawdopodobieństwo, że przynajmniej jedna drużyna nie zdobędzie bramki wynosi 52%

Prawdopodobieństwo, że padną co najmniej 3 bramki wynosi 42%, podczas gdy prawdopodobieństwo, że padną maksymalnie 2 bramki wynosi 58%

W ostatnim meczu dnia 26/10/2026, Shandong Taishan II pokonał Jiangxi Lushan z wynikiem 2-1

Zobacz więcej

Shandong Taishan II vs Shenzhen 2028: FAQ

Nie znalazłeś odpowiedzi? Skontaktuj się z naszym wsparciem.
Jakie są prawdopodobieństwa 1X2 dla meczu Shandong Taishan II – Shenzhen 2028 według BetMines?
1: 46%
X: 28%
2: 26%
Jakie są prawdopodobieństwa powyżej/poniżej 2,5 gola dla meczu Shandong Taishan II – Shenzhen 2028?
Powyżej 2,5: 42%
Poniżej 2,5: 58%
Jakie są prawdopodobieństwa "Obie drużyny strzelą gola" (BTTS) dla meczu Shandong Taishan II – Shenzhen 2028?
Tak: 48%
Nie: 52%
Jakie są 3 najbardziej prawdopodobne dokładne wyniki dla meczu Shandong Taishan II – Shenzhen 2028?
1) 1-0 (13.32%)
2) 1-1 (13.18%)
3) 0-0 (9.54%)
Jaka jest prognoza BetMines dla meczu Shandong Taishan II – Shenzhen 2028?
Według BetMines najbardziej prawdopodobny wynik na rynku Podwójna szansa to 1X, z prawdopodobieństwem 74%

Narzędzia

Ustawienia

Odblokuj pełne doświadczenie BetMines

Przejdź na Premium i zyskaj jeszcze więcej oraz lepsze dane do swoich zakładów.

Co jest wliczone?

Co jest wliczone

  • Skanowanie na żywo
  • Skaner przedmeczowy
  • Value bet bot
  • Backtesting dla skanera Pre-Match do 24 miesięcy
  • Trendy
  • Zaawansowane statystyki drużyn
  • Wygłąd zdarzeń w wyszukiwarce premium
  • Ekskluzywne zdarzenia w BetMines Machine
  • Wszystkie prognozy rynkowe odblokowane
  • Grupa VIP na Telegram

Wypróbuj BetMines Premium za darmo

Odblokuj skanery, alerty, monitoring i value bets.

  • Alerty live i Monitoring
  • Pre-Match scanner i filtry
  • Typy premium i value bets