Ulubione
Ustawienia

Zsambeki SK - Csepel Przewidywania, wskazówki i statystyki

Hungarian Cup  -  1st Round

Zsambeki SK

P
P
P
P
P

Csepel

W
W
W
P
W

Statystyki meczu

Zsambeki SK

Csepel

Corner

0

Remplacement

0

Yellow cards

0

Red cards

0

%

Posiadanie piłki

%

Corner

0

Remplacement

0

Yellow cards

0

Red cards

0

0

Łącznie strzałów

0

0

Strzały na bramkę

0

0

Groźne zagrania

0

Faule

0

Dokładne podania

0

0

Stworzone Duże Okazje

0

0

Zmarnowane Duże Okazje

0

Corner

0

Remplacement

0

Yellow cards

0

Red cards

0

Corner

0

Remplacement

0

Yellow cards

0

Red cards

0

Dane meczu

Zsambeki SK

Csepel

Na razie brak spotkań

Kto wygra?

Zsambeki SK kontra Csepel - Prognozy

Przejdź na konto Premium

To jest funkcja PREMIUM. Subskrybuj teraz, aby korzystać z tej i wielu innych ekskluzywnych funkcji.

Stawki

Niestety nie znaleziono żadnych stawek.

Przejdź na konto Premium

To jest funkcja PREMIUM. Subskrybuj teraz, aby korzystać z tej i wielu innych ekskluzywnych funkcji.

Tabela Zsambeki SK i Csepel w lidze Hungarian Cup

Ostatnie mecze

Zsambeki SK

Wyniki pierwszej połowy

1 Wygrana
0 Remis
4 Przegrana

NB 3: Northwest

24/05/2026 15:00

Zsambeki SK

1-3

MTE 1904

NB 3: Northwest

17/05/2026 16:00

Haladás VSE

1-0

Zsambeki SK

NB 3: Northwest

10/05/2026 15:00

Zsambeki SK

0-1

Újpest II

NB 3: Northwest

03/05/2026 15:00

Budaörs

5-0

Zsambeki SK

NB 3: Northwest

26/04/2026 15:00

Zsambeki SK

2-1

Puskás II
Zdobyte gole: 3
Śr. 0.6
Stracone gole: 11
Śr. 2.2
Zsambeki SK

Wyniki końcowe

0 Wygrana
0 Remis
5 Przegrana

NB 3: Northwest

24/05/2026 15:00

Zsambeki SK

1-6

MTE 1904

NB 3: Northwest

17/05/2026 16:00

Haladás VSE

1-0

Zsambeki SK

NB 3: Northwest

10/05/2026 15:00

Zsambeki SK

1-3

Újpest II

NB 3: Northwest

03/05/2026 15:00

Budaörs

8-0

Zsambeki SK

NB 3: Northwest

26/04/2026 15:00

Zsambeki SK

2-3

Puskás II
Zdobyte gole: 4
Śr. 0.8
Stracone gole: 21
Śr. 4.2
Csepel

Wyniki pierwszej połowy

1 Wygrana
2 Remis
2 Przegrana

NB 3: Southeast

24/05/2026 15:00

Honvéd II

0-2

Csepel

NB 3: Southeast

17/05/2026 15:00

Csepel

1-2

Gyulai Termál

NB 3: Southeast

10/05/2026 15:00

Szegedi VSE

1-1

Csepel

NB 3: Southeast

03/05/2026 15:00

Csepel

1-2

Martfűi LSE

NB 3: Southeast

26/04/2026 15:00

Dunaharaszti MTK

2-2

Csepel
Zdobyte gole: 7
Śr. 1.4
Stracone gole: 7
Śr. 1.4
Csepel

Wyniki końcowe

4 Wygrana
0 Remis
1 Przegrana

NB 3: Southeast

24/05/2026 15:00

Honvéd II

1-3

Csepel

NB 3: Southeast

17/05/2026 15:00

Csepel

1-4

Gyulai Termál

NB 3: Southeast

10/05/2026 15:00

Szegedi VSE

2-3

Csepel

NB 3: Southeast

03/05/2026 15:00

Csepel

6-2

Martfűi LSE

NB 3: Southeast

26/04/2026 15:00

Dunaharaszti MTK

2-3

Csepel
Zdobyte gole: 16
Śr. 3.2
Stracone gole: 11
Śr. 2.2

Zsambeki SK kontra Csepel: Porównanie Statystyk Przed Mecz

W tej sekcji sprawdzisz średnie statystyki i wyniki procentowe na głównych rynkach zakładów dla 10 ostatnich meczy obu drużyn

Zsambeki SK

Csepel

Poniżej

Powyżej

Poniżej

Powyżej

0.5

0%

0

100%

10

10%

1

90%

9

1.5

10%

1

90%

9

20%

2

80%

8

2.5

20%

2

80%

8

30%

3

70%

7

3.5

30%

3

70%

7

30%

3

70%

7

4.5

40%

4

60%

6

50%

5

50%

5

BetMines

Podgląd meczu

Zsambeki SK i Csepel zmierzą się ze sobą 01/08/2026 o godzinie 14:30 na stadionie (). Mecz jest częścią rozgrywek Hungarian Cup.

Prawdopodobieństwo zwycięstwa dla Zsambeki SK wynosi 18%. Prawdopodobieństwo remisu pomiędzy Zsambeki SK a Csepel wynosi 14%. Prawdopodobieństwo zwycięstwa dla Csepel wynosi 68%

Prawdopodobieństwo, że obie drużyny zdobędą bramki wynosi 64%, podczas gdy prawdopodobieństwo, że przynajmniej jedna drużyna nie zdobędzie bramki wynosi 36%

Prawdopodobieństwo, że padną co najmniej 3 bramki wynosi 79%, podczas gdy prawdopodobieństwo, że padną maksymalnie 2 bramki wynosi 21%

W ostatnich 10 meczach we wszystkich rozgrywkach, Zsambeki SK przekroczył 2.5 bramki 8 razy, podczas gdy Csepel zrobił to 7 razy

Zobacz więcej

Zsambeki SK vs Csepel: FAQ

Nie znalazłeś odpowiedzi? Skontaktuj się z naszym wsparciem.
Jakie są prawdopodobieństwa 1X2 dla meczu Zsambeki SK – Csepel według BetMines?
1: 18%
X: 14%
2: 68%
Jakie są prawdopodobieństwa powyżej/poniżej 2,5 gola dla meczu Zsambeki SK – Csepel?
Powyżej 2,5: 79%
Poniżej 2,5: 21%
Jakie są prawdopodobieństwa "Obie drużyny strzelą gola" (BTTS) dla meczu Zsambeki SK – Csepel?
Tak: 64%
Nie: 36%
Jakie są 3 najbardziej prawdopodobne dokładne wyniki dla meczu Zsambeki SK – Csepel?
1) 1-3 (6.95%)
2) 1-2 (6.91%)
3) 0-2 (6.42%)
Jaka jest prognoza BetMines dla meczu Zsambeki SK – Csepel?
Według BetMines najbardziej prawdopodobny wynik na rynku Liczba goli to +2.5, z prawdopodobieństwem 79%

Narzędzia

Ustawienia

Odblokuj pełne doświadczenie BetMines

Przejdź na Premium i zyskaj jeszcze więcej oraz lepsze dane do swoich zakładów.

Co jest wliczone?

Co jest wliczone

  • Skanowanie na żywo
  • Skaner przedmeczowy
  • Value bet bot
  • Backtesting dla skanera Pre-Match do 24 miesięcy
  • Trendy
  • Zaawansowane statystyki drużyn
  • Wygłąd zdarzeń w wyszukiwarce premium
  • Ekskluzywne zdarzenia w BetMines Machine
  • Wszystkie prognozy rynkowe odblokowane
  • Grupa VIP na Telegram

Wypróbuj BetMines Premium za darmo

Odblokuj skanery, alerty, monitoring i value bets.

  • Alerty live i Monitoring
  • Pre-Match scanner i filtry
  • Typy premium i value bets