Preferințe
Setări

Barracas Central Res. - Atlético Tucumán Res. Predicții, sfaturi și statistici

Reserve League  -  2nd Phase

Notificări BetMines

Pentru a primi notificări, aplicația BetMines trebuie să fie instalată pe telefonul tău.

Notifică-mă pentru următoarele evenimente:

Pentru a primi notificări, aplicația BetMines trebuie să fie instalată pe telefonul tău.

Pentru a primi notificări, aplicația BetMines trebuie să fie instalată pe telefonul tău.

Barracas Central Res.

Î
V
Î
E
E

Atlético Tucumán Res.

Î
Î
V
E
V

Cine va câștiga?

Previzualizare meci

Probabilitatea de câștig pentru Barracas Central Res. este de 41%. Probabilitatea unui rezultat de egalitate între Barracas Central Res. și Atlético Tucumán Res. este de 31%. Probabilitatea de câștig pentru Atlético Tucumán Res. este de 28%

Probabilitatea ca ambele echipe să înscrie gol este de 45%, în timp ce probabilitatea ca cel puțin una dintre echipe să nu înscrie gol este de 55%

Probabilitatea ca să fie marcate peste 2.5 goluri în total este de 38%, în timp ce probabilitatea ca să fie marcate mai puțin de 2.5 goluri este de 62%

În ultimul meci din 10/08/2026, Barracas Central Res. a terminat la egalitate cu Godoy Cruz Res. cu scorul 0-0

Vezi mai mult

Barracas Central Res. vs Atlético Tucumán Res. - Predicții

Mergi premium

Aceasta este o funcționalitate PREMIUM. Abonați-vă acum pentru a utiliza această și multe alte funcționalități exclusive

Odds

Mergi premium

Aceasta este o funcționalitate PREMIUM. Abonați-vă acum pentru a utiliza această și multe alte funcționalități exclusive

Clasamentul echipelor Barracas Central Res. și Atlético Tucumán Res. în Reserve League

1st Phase - Ranking

Team

1

Vélez Sársfield Res.

18

14

2

2

40:11

44

2.44

V
Î
V
V
V
2

Boca Juniors Res.

18

11

3

4

33:11

36

2

V
V
V
Î
Î
3

Independiente Res.

18

11

3

4

36:16

36

2

V
E
V
V
V
4

Lanús Res.

18

11

2

5

39:24

35

1.94

V
Î
V
Î
V
5

Newell's Old Boys Res.

18

10

4

4

26:16

34

1.89

E
V
Î
V
E
6

Quilmes Res.

18

10

3

5

20:12

33

1.83

Î
Î
V
Î
V
7

Defensa y Justicia Res.

18

9

5

4

38:24

32

1.78

V
E
Î
V
E
8

River Plate Res.

18

9

4

5

24:17

31

1.72

Î
E
V
V
V
9

Racing Club Res.

18

8

6

4

27:23

30

1.67

V
V
Î
Î
V
10

Atlético Tucumán Res.

18

9

3

6

26:25

30

1.67

V
V
V
Î
V
11

Unión Santa Fe Res.

18

7

8

3

23:19

29

1.61

E
Î
V
V
V
12

Estudiantes La Plata Res

18

8

4

6

25:16

28

1.56

V
V
Î
V
V
13

Argentinos Juniors Res.

18

7

7

4

24:18

28

1.56

V
V
E
V
Î
14

Belgrano Córdoba Res.

18

8

3

7

27:29

27

1.5

Î
V
V
E
Î
15

Talleres Córdoba Res.

18

7

5

6

27:21

26

1.44

Î
V
E
V
Î
16

Huracán Res.

18

7

5

6

23:17

26

1.44

Î
V
Î
Î
E
17

Rosario Central Res.

18

7

5

6

25:22

26

1.44

Î
V
V
Î
Î
18

Platense Res.

18

7

5

6

17:20

26

1.44

E
V
Î
Î
V
19

Deportivo Riestra Res.

18

7

4

7

25:18

25

1.39

Î
Î
Î
V
E
20

Independiente Riva. Res.

18

7

3

8

23:23

24

1.33

V
V
V
V
Î
21

Instituto Res.

18

5

9

4

20:21

24

1.33

V
V
Î
E
Î
22

San Lorenzo Res.

18

6

6

6

22:24

24

1.33

Î
E
Î
E
E
23

Gimnasia Esgrima Res.

18

6

5

7

19:17

23

1.28

V
E
E
Î
Î
24

Gimnasia Mendoza Res.

18

6

5

7

16:19

23

1.28

Î
V
E
Î
V
25

Banfield Res.

18

6

5

7

14:18

23

1.28

E
Î
V
V
Î
26

Ferro Carril Reserves

18

6

4

8

20:23

22

1.22

V
Î
V
Î
E
27

Central Córdoba SdE Res.

18

5

4

9

21:33

19

1.06

V
Î
V
V
Î
28

Colón Res.

18

5

3

10

15:23

18

1

Î
E
V
Î
V
29

Aldosivi Res.

18

5

3

10

17:28

18

1

E
Î
V
V
E
30

Barracas Central Res.

18

4

5

9

11:24

17

0.94

E
E
Î
Î
E
31

Sarmiento Res.

18

4

4

10

16:26

16

0.89

V
Î
Î
Î
E
32

Tigre Res.

18

4

4

10

15:25

16

0.89

Î
Î
Î
Î
E
33

Godoy Cruz Res.

18

4

3

11

20:30

15

0.83

Î
Î
Î
V
E
34

Atlético Rafaela Res.

18

3

3

12

21:36

12

0.67

Î
Î
Î
E
E
35

Estudiantes RC Res.

18

2

5

11

9:32

11

0.61

Î
Î
Î
V
Î
36

San Martín San Juan Res.

18

2

2

14

16:59

8

0.44

Î
E
Î
Î
Î
Quarter-finals

2nd Phase - Ranking

Team

1

Independiente Res.

13

9

3

1

28:9

30

2.31

V
V
V
E
V
2

Lanús Res.

13

8

3

2

27:17

27

2.08

E
V
V
V
E
3

Deportivo Riestra Res.

13

8

1

4

23:12

25

1.92

Î
V
V
V
Î
4

Estudiantes RC Res.

13

6

6

1

14:8

24

1.85

V
V
E
E
E
5

River Plate Res.

13

5

7

1

22:13

22

1.69

E
E
V
E
Î
6

Estudiantes La Plata Res

13

6

4

3

23:15

22

1.69

Î
Î
V
E
E
7

Belgrano Córdoba Res.

12

6

4

2

19:17

22

1.83

V
V
E
E
V
8

Boca Juniors Res.

12

6

3

3

15:9

21

1.75

V
E
E
Î
V
9

Rosario Central Res.

13

5

6

2

18:17

21

1.62

V
Î
V
E
E
10

Vélez Sársfield Res.

12

5

5

2

12:4

20

1.67

E
V
V
E
V
11

Gimnasia Mendoza Res.

12

6

2

4

14:12

20

1.67

V
V
V
E
E
12

Atlético Rafaela Res.

13

5

5

3

15:15

20

1.54

E
Î
V
Î
E
13

Instituto Res.

13

4

6

3

18:18

18

1.38

Î
Î
E
E
V
14

Gimnasia Esgrima Res.

13

4

5

4

13:9

17

1.31

V
V
Î
E
Î
15

Sarmiento Res.

12

4

5

3

11:8

17

1.42

E
Î
V
Î
Î
16

Godoy Cruz Res.

12

4

5

3

14:12

17

1.42

V
V
V
Î
E
17

San Lorenzo Res.

12

5

2

5

13:11

17

1.42

Î
Î
Î
V
V
18

Huracán Res.

13

5

2

6

14:13

17

1.31

V
V
E
V
Î
19

Talleres Córdoba Res.

12

4

5

3

12:11

17

1.42

V
Î
E
V
Î
20

Quilmes Res.

13

4

5

4

11:11

17

1.31

Î
V
E
E
E
21

Unión Santa Fe Res.

12

3

7

2

17:10

16

1.33

V
V
Î
Î
V
22

Newell's Old Boys Res.

13

3

6

4

15:13

15

1.15

V
V
E
E
E
23

Defensa y Justicia Res.

13

3

6

4

19:19

15

1.15

Î
V
Î
E
V
24

Atlético Tucumán Res.

12

4

3

5

9:13

15

1.25

Î
Î
V
E
V
25

Argentinos Juniors Res.

13

3

5

5

8:12

14

1.08

E
V
E
Î
V
26

Tigre Res.

13

4

2

7

15:21

14

1.08

Î
Î
V
Î
Î
27

Racing Club Res.

12

2

7

3

19:20

13

1.08

V
V
Î
E
E
28

San Martín San Juan Res.

13

3

4

6

11:21

13

1

Î
Î
Î
Î
V
29

Aldosivi Res.

13

2

6

5

11:15

12

0.92

Î
Î
Î
V
E
30

Independiente Riva. Res.

13

3

3

7

17:24

12

0.92

E
Î
E
Î
V
31

Central Córdoba SdE Res.

12

3

3

6

10:19

12

1

Î
V
Î
E
Î
32

Banfield Res.

13

3

3

7

11:22

12

0.92

Î
Î
E
Î
V
33

Barracas Central Res.

12

1

5

6

8:19

8

0.67

Î
V
Î
E
E
34

Colón Res.

13

2

2

9

9:21

8

0.62

Î
V
Î
Î
Î
35

Platense Res.

13

0

7

6

6:16

7

0.54

E
Î
E
E
Î
36

Ferro Carril Reserves

12

1

3

8

9:24

6

0.5

Î
E
Î
Î
E
8th Finals

Last Matches

Barracas Central Res.

Rezultatele primei reprize

1 Win
3 Draw
1 Loss

Reserve League

10/08/2026 6:00 PM

Godoy Cruz Res.

0-0

Barracas Central Res.

Reserve League

10/01/2026 6:00 PM

Barracas Central Res.

0-0

Gimnasia Mendoza Res.

Reserve League

09/24/2026 6:00 PM

Deportivo Riestra Res.

1-0

Barracas Central Res.

Reserve League

09/17/2026 6:00 PM

Barracas Central Res.

1-0

Instituto Res.

Reserve League

09/09/2026 8:00 PM

Talleres Córdoba Res.

1-1

Barracas Central Res.
Scored 2
Avg 0.4
Conceded 2
Avg 0.4
Barracas Central Res.

Rezultatele finale

1 Win
2 Draw
2 Loss

Reserve League

10/08/2026 6:00 PM

Godoy Cruz Res.

0-0

Barracas Central Res.

Reserve League

10/01/2026 6:00 PM

Barracas Central Res.

0-0

Gimnasia Mendoza Res.

Reserve League

09/24/2026 6:00 PM

Deportivo Riestra Res.

3-0

Barracas Central Res.

Reserve League

09/17/2026 6:00 PM

Barracas Central Res.

3-1

Instituto Res.

Reserve League

09/09/2026 8:00 PM

Talleres Córdoba Res.

2-1

Barracas Central Res.
Scored 4
Avg 0.8
Conceded 6
Avg 1.2
Atlético Tucumán Res.

Rezultatele primei reprize

1 Win
3 Draw
1 Loss

Reserve League

10/08/2026 6:00 PM

Atlético Tucumán Res.

0-0

Talleres Córdoba Res.

Reserve League

09/29/2026 6:00 PM

Banfield Res.

0-0

Atlético Tucumán Res.

Reserve League

09/22/2026 10:00 PM

Central Córdoba SdE Res.

0-1

Atlético Tucumán Res.

Reserve League

09/16/2026 6:00 PM

Atlético Tucumán Res.

0-1

Rosario Central Res.

Reserve League

09/10/2026 6:00 PM

Tigre Res.

0-0

Atlético Tucumán Res.
Scored 1
Avg 0.2
Conceded 1
Avg 0.2
Atlético Tucumán Res.

Rezultatele finale

2 Win
1 Draw
2 Loss

Reserve League

10/08/2026 6:00 PM

Atlético Tucumán Res.

2-0

Talleres Córdoba Res.

Reserve League

09/29/2026 6:00 PM

Banfield Res.

1-1

Atlético Tucumán Res.

Reserve League

09/22/2026 10:00 PM

Central Córdoba SdE Res.

0-1

Atlético Tucumán Res.

Reserve League

09/16/2026 6:00 PM

Atlético Tucumán Res.

0-1

Rosario Central Res.

Reserve League

09/10/2026 6:00 PM

Tigre Res.

2-0

Atlético Tucumán Res.
Scored 4
Avg 0.8
Conceded 4
Avg 0.8

Barracas Central Res. vs Atlético Tucumán Res.: Comparare Statistici Înainte de Meci

This section provides average statistics and percentages on the main markets for the last 10 matches of both teams

Barracas Central Res.

Atlético Tucumán Res.

Sub

Peste

Sub

Peste

0.5

30%

3

70%

7

20%

2

80%

8

1.5

40%

4

60%

6

40%

4

60%

6

2.5

50%

5

50%

5

80%

8

20%

2

3.5

70%

7

30%

3

90%

9

10%

1

4.5

100%

10

0%

0

90%

9

10%

1

BetMines

Alerte pentru acest meci

0 active · 0 notificări trimise

0 active · 0 notificări trimise

Nu există alerte în această vizualizare.

Alertă nouă

Barracas Central Res. – Atlético Tucumán Res. · doar pentru acest meci

Condiție

Previzualizare: completează regula

Apasă Adaugă regulă pentru a o include în alertă.

Reguli adăugate · 0/10

Alerta se declanșează când toate regulile sunt îndeplinite.

Notificări pe Telegram

Cont conectat la Live Scanner.

Gestionează contul

Se declanșează când toate cele 0 reguli sunt îndeplinite

Șterge alerta

Sigur dorești să ștergi această alertă?

Barracas Central Res. vs Atlético Tucumán Res.: FAQ

Nu găsești răspunsul dorit? Contactează echipa de suport.
Care sunt probabilitățile 1X2 pentru Barracas Central Res. – Atlético Tucumán Res. conform BetMines?
1: 41%
X: 31%
2: 28%
Care sunt probabilitățile Peste/Sub 2,5 pentru Barracas Central Res. – Atlético Tucumán Res.?
Peste 2,5: 38%
Sub 2,5: 62%
Care sunt probabilitățile "Marchează ambele echipe" (BTTS) pentru Barracas Central Res. – Atlético Tucumán Res.?
Da: 45%
Nu: 55%
Care sunt cele mai probabile 3 scoruri exacte pentru Barracas Central Res. – Atlético Tucumán Res.?
1) 1-1 (13.62%)
2) 1-0 (13.02%)
3) 0-0 (11.99%)
Care este pronosticul BetMines pentru Barracas Central Res. – Atlético Tucumán Res.?
Conform BetMines, pronosticul cel mai probabil pentru piața Numărul de goluri este -3.5, cu o probabilitate de 81%

Deblochează experiența completă BetMines

Treci la Premium și primește și mai multe date, și mai bune, pentru pariurile tale.

Ce este inclus?

Ce este inclus

  • Scaner live
  • Scaner pre-meci
  • Value bet bot
  • Backtesting pentru scannerul Pre-Match până la 24 de luni
  • Tendințe
  • Statistici avansate ale echipelor
  • Evenimente exclusive în filtrul avansat
  • Evenimente exclusive în BetMines Machine
  • Toate predicțiile de piață deblocate
  • Grupul de Telegram Premium

Încearcă gratuit BetMines Premium

Deblochează scannere, alerte, monitoring și value bets.

  • Alerte live și Monitoring
  • Pre-Match scanner și filtre
  • Predicții premium și value bets