Preferințe
Setări

Bootle FC - Northwich Victoria Predicții, sfaturi și statistici

light rain °C
FA Cup  -  Preliminary Round Replays

Notificări BetMines

Pentru a primi notificări, aplicația BetMines trebuie să fie instalată pe telefonul tău.

Notifică-mă pentru următoarele evenimente:

Pentru a primi notificări, aplicația BetMines trebuie să fie instalată pe telefonul tău.

Pentru a primi notificări, aplicația BetMines trebuie să fie instalată pe telefonul tău.

Bootle FC

V
V
V
V
E

Northwich Victoria

E
E
V
V
E
Delta Taxis Stadium

Cine va câștiga?

Previzualizare meci

Bootle FC și Northwich Victoria se vor confrunta pe data de 08/26/2026 la ora 6:45 PM la stadionul Delta Taxis Stadium (Bootle). Meciul face parte din FA Cup.

Probabilitatea de câștig pentru Bootle FC este de 60%. Probabilitatea unui rezultat de egalitate între Bootle FC și Northwich Victoria este de 21%. Probabilitatea de câștig pentru Northwich Victoria este de 20%

Probabilitatea ca ambele echipe să înscrie gol este de 53%, în timp ce probabilitatea ca cel puțin una dintre echipe să nu înscrie gol este de 47%

Probabilitatea ca să fie marcate peste 2.5 goluri în total este de 60%, în timp ce probabilitatea ca să fie marcate mai puțin de 2.5 goluri este de 40%

În ultimul meci din 08/23/2026, Bootle FC a terminat la egalitate cu Northwich Victoria cu scorul 4-4

Vezi mai mult

Bootle FC vs Northwich Victoria - Predicții

Mergi premium

Aceasta este o funcționalitate PREMIUM. Abonați-vă acum pentru a utiliza această și multe alte funcționalități exclusive

Odds

Mergi premium

Aceasta este o funcționalitate PREMIUM. Abonați-vă acum pentru a utiliza această și multe alte funcționalități exclusive

Clasamentul echipelor Bootle FC și Northwich Victoria în FA Cup

Last Matches

Bootle FC

Rezultatele primei reprize

4 Win
1 Draw
0 Loss

FA Cup

08/23/2026 2:00 PM

Northwich Victoria

2-2

Bootle FC

Non League Div One: Northern West

08/18/2026 6:45 PM

Witton Albion

0-2

Bootle FC

Non League Div One: Northern West

08/15/2026 2:00 PM

Bootle FC

3-2

Newcastle Town

Non League Div One: Northern West

08/11/2026 6:45 PM

Runcorn Linnets

0-1

Bootle FC

Non League Div One: Northern West

04/25/2026 2:00 PM

Bootle FC

1-0

Mossley AFC
Scored 9
Avg 1.8
Conceded 4
Avg 0.8
Bootle FC

Rezultatele finale

4 Win
1 Draw
0 Loss

FA Cup

08/23/2026 2:00 PM

Northwich Victoria

4-4

Bootle FC

Non League Div One: Northern West

08/18/2026 6:45 PM

Witton Albion

2-4

Bootle FC

Non League Div One: Northern West

08/15/2026 2:00 PM

Bootle FC

4-2

Newcastle Town

Non League Div One: Northern West

08/11/2026 6:45 PM

Runcorn Linnets

0-2

Bootle FC

Non League Div One: Northern West

04/25/2026 2:00 PM

Bootle FC

2-0

Mossley AFC
Scored 16
Avg 3.2
Conceded 8
Avg 1.6
Northwich Victoria

Rezultatele primei reprize

2 Win
2 Draw
0 Loss

FA Cup

08/23/2026 2:00 PM

Northwich Victoria

2-2

Bootle FC

Counties Leagues: Midland League Premier

08/18/2026 6:45 PM

Winsford United

0-2

Northwich Victoria

FA Cup

08/12/2026 6:45 PM

Northwich Victoria

1-0

Beverley Town

FA Cup

08/09/2026 2:00 PM

Beverley Town

0-0

Northwich Victoria

Counties Leagues: Midland League Premier

08/04/2026 6:45 PM

Whitchurch Alport

Northwich Victoria
Scored 5
Avg 1.0
Conceded 2
Avg 0.4
Northwich Victoria

Rezultatele finale

2 Win
3 Draw
0 Loss

FA Cup

08/23/2026 2:00 PM

Northwich Victoria

4-4

Bootle FC

Counties Leagues: Midland League Premier

08/18/2026 6:45 PM

Winsford United

0-4

Northwich Victoria

FA Cup

08/12/2026 6:45 PM

Northwich Victoria

1-0

Beverley Town

FA Cup

08/09/2026 2:00 PM

Beverley Town

0-0

Northwich Victoria

Counties Leagues: Midland League Premier

08/04/2026 6:45 PM

Whitchurch Alport

0-0

Northwich Victoria
Scored 9
Avg 1.8
Conceded 4
Avg 0.8

Bootle FC vs Northwich Victoria: Comparare Statistici Înainte de Meci

This section provides average statistics and percentages on the main markets for the last 10 matches of both teams

Bootle FC

Northwich Victoria

Sub

Peste

Sub

Peste

0.5

0%

0

100%

10

40%

4

60%

6

1.5

0%

0

100%

10

50%

5

50%

5

2.5

40%

4

60%

6

70%

7

30%

3

3.5

60%

6

40%

4

70%

7

30%

3

4.5

70%

7

30%

3

80%

8

20%

2

BetMines

Bootle FC vs Northwich Victoria: FAQ

Nu găsești răspunsul dorit? Contactează echipa de suport.
Care sunt probabilitățile 1X2 pentru Bootle FC – Northwich Victoria conform BetMines?
1: 60%
X: 21%
2: 20%
Care sunt probabilitățile Peste/Sub 2,5 pentru Bootle FC – Northwich Victoria?
Peste 2,5: 60%
Sub 2,5: 40%
Care sunt probabilitățile "Marchează ambele echipe" (BTTS) pentru Bootle FC – Northwich Victoria?
Da: 53%
Nu: 47%
Care sunt cele mai probabile 3 scoruri exacte pentru Bootle FC – Northwich Victoria?
1) 1-0 (9.29%)
2) 1-1 (9.21%)
3) 2-1 (9.21%)
Care este pronosticul BetMines pentru Bootle FC – Northwich Victoria?
Conform BetMines, pronosticul cel mai probabil pentru piața 1X2 este 1, cu o probabilitate de 60%

Deblochează experiența completă BetMines

Treci la Premium și primește și mai multe date, și mai bune, pentru pariurile tale.

Ce este inclus?

Ce este inclus

  • Scaner live
  • Scaner pre-meci
  • Value bet bot
  • Backtesting pentru scannerul Pre-Match până la 24 de luni
  • Tendințe
  • Statistici avansate ale echipelor
  • Evenimente exclusive în filtrul avansat
  • Evenimente exclusive în BetMines Machine
  • Toate predicțiile de piață deblocate
  • Grupul de Telegram Premium

Încearcă gratuit BetMines Premium

Deblochează scannere, alerte, monitoring și value bets.

  • Alerte live și Monitoring
  • Pre-Match scanner și filtre
  • Predicții premium și value bets