Preferințe
Setări

Cañuelas - Luján Predicții, sfaturi și statistici

Primera C

Notificări BetMines

Pentru a primi notificări, aplicația BetMines trebuie să fie instalată pe telefonul tău.

Notifică-mă pentru următoarele evenimente:

Pentru a primi notificări, aplicația BetMines trebuie să fie instalată pe telefonul tău.

Pentru a primi notificări, aplicația BetMines trebuie să fie instalată pe telefonul tău.

Cañuelas

V
Î
Î
V
V

Luján

V
Î
V
E
V
Estadio Jorge Alfredo Arín

Cine va câștiga?

Previzualizare meci

Cañuelas și Luján se vor confrunta pe data de 05/09/2026 la ora 18:00 la stadionul Estadio Jorge Alfredo Arín (Cañuelas). Meciul face parte din Primera C.

Probabilitatea de câștig pentru Cañuelas este de 29%. Probabilitatea unui rezultat de egalitate între Cañuelas și Luján este de 33%. Probabilitatea de câștig pentru Luján este de 38%

Probabilitatea ca ambele echipe să înscrie gol este de 38%, în timp ce probabilitatea ca cel puțin una dintre echipe să nu înscrie gol este de 62%

Probabilitatea ca să fie marcate peste 2.5 goluri în total este de 29%, în timp ce probabilitatea ca să fie marcate mai puțin de 2.5 goluri este de 71%

În ultimul meci din 31/08/2026, Cañuelas a învins pe General Lamadrid cu scorul 0-2

Vezi mai mult

Cañuelas vs Luján - Predicții

Mergi premium

Aceasta este o funcționalitate PREMIUM. Abonați-vă acum pentru a utiliza această și multe alte funcționalități exclusive

Odds

Sorry, there are no available odds.

Mergi premium

Aceasta este o funcționalitate PREMIUM. Abonați-vă acum pentru a utiliza această și multe alte funcționalități exclusive

Clasamentul echipelor Cañuelas și Luján în Primera C

Regular Season - Ranking

Team

1

Luján

26

14

7

5

37:19

49

1.88

V
Î
V
E
V
2

Sacachispas

26

13

6

7

31:19

45

1.73

V
V
E
Î
V
3

Cañuelas

26

12

9

5

29:18

45

1.73

V
Î
Î
V
V
4

CA Lugano

26

10

10

6

30:23

40

1.54

V
E
Î
V
E
5

Leones de Rosario

26

10

10

6

25:22

40

1.54

E
V
Î
V
V
6

Centro Español

26

10

9

7

33:23

39

1.5

E
V
E
V
E
7

Estrella del Sur

26

10

9

7

27:24

39

1.5

Î
V
V
Î
E
8

Juventud Unida G.

26

10

8

8

32:25

38

1.46

E
V
Î
V
V
9

Deportivo Español

26

8

14

4

19:14

38

1.46

E
E
E
E
V
10

Puerto Nuevo

26

9

11

6

25:24

38

1.46

V
E
E
Î
V
11

Mercedes

26

9

9

8

26:19

36

1.38

E
Î
Î
V
Î
12

Berazategui

26

8

12

6

26:20

36

1.38

V
Î
E
Î
E
13

Victoriano Arenas

26

8

12

6

20:15

36

1.38

V
E
Î
V
E
14

Central Córdoba de Rosario

26

9

9

8

24:21

36

1.38

Î
V
E
V
V
15

General Lamadrid

26

9

9

8

22:25

36

1.38

Î
E
V
V
Î
16

Sportivo Barracas

26

10

5

11

29:26

35

1.35

V
V
Î
E
Î
17

Atlas

26

9

8

9

22:22

35

1.35

Î
V
V
V
Î
18

Yupanqui

26

8

9

9

31:30

33

1.27

Î
V
E
Î
Î
19

El Porvenir

26

6

15

5

22:23

33

1.27

E
Î
V
E
V
20

Central Ballester

26

8

7

11

25:27

31

1.19

Î
V
E
E
V
21

Defensores de Cambaceres

26

7

9

10

21:27

30

1.15

Î
V
Î
V
E
22

Fénix

26

6

9

11

19:26

27

1.04

E
V
E
E
Î
23

Leandro Nicéforo Alem

26

7

6

13

26:45

27

1.04

Î
Î
Î
Î
Î
24

Claypole

26

6

8

12

19:34

26

1

Î
Î
V
E
Î
25

JJ Urquiza

26

4

12

10

12:23

24

0.92

E
Î
Î
V
Î
26

Deportivo Paraguayo

26

5

9

12

14:31

24

0.92

E
Î
Î
V
E
27

Argentino Rosario

26

3

13

10

24:32

22

0.85

Î
V
Î
Î
E
28

Deportivo Muñiz

26

4

10

12

17:30

22

0.85

E
Î
Î
Î
Î
Champion Play-off
Promotion Play-off

Last Matches

Cañuelas

Rezultatele primei reprize

1 Win
2 Draw
2 Loss

Primera C

31/08/2026 18:00

General Lamadrid

0-2

Cañuelas

Primera C

22/08/2026 18:00

Cañuelas

0-0

Leones de Rosario

Primera C

15/08/2026 18:00

Cañuelas

1-2

Estrella del Sur

Primera C

09/08/2026 18:00

Atlas

2-0

Cañuelas

Primera C

03/08/2026 18:00

Yupanqui

1-1

Cañuelas
Scored 4
Avg 0.8
Conceded 5
Avg 1.0
Cañuelas

Rezultatele finale

3 Win
0 Draw
2 Loss

Primera C

31/08/2026 18:00

General Lamadrid

0-2

Cañuelas

Primera C

22/08/2026 18:00

Cañuelas

1-0

Leones de Rosario

Primera C

15/08/2026 18:00

Cañuelas

1-2

Estrella del Sur

Primera C

09/08/2026 18:00

Atlas

2-0

Cañuelas

Primera C

03/08/2026 18:00

Yupanqui

1-2

Cañuelas
Scored 6
Avg 1.2
Conceded 5
Avg 1.0
Luján

Rezultatele primei reprize

2 Win
2 Draw
1 Loss

Primera C

29/08/2026 18:00

Luján

2-0

Deportivo Muñiz

Primera C

24/08/2026 18:00

Deportivo Español

0-0

Luján

Primera C

16/08/2026 18:00

CA Lugano

0-1

Luján

Primera C

09/08/2026 18:00

Luján

0-2

Central Córdoba de Rosario

Primera C

04/08/2026 18:00

Estrella del Sur

0-0

Luján
Scored 3
Avg 0.6
Conceded 2
Avg 0.4
Luján

Rezultatele finale

3 Win
1 Draw
1 Loss

Primera C

29/08/2026 18:00

Luján

4-0

Deportivo Muñiz

Primera C

24/08/2026 18:00

Deportivo Español

0-0

Luján

Primera C

16/08/2026 18:00

CA Lugano

1-2

Luján

Primera C

09/08/2026 18:00

Luján

1-2

Central Córdoba de Rosario

Primera C

04/08/2026 18:00

Estrella del Sur

0-2

Luján
Scored 9
Avg 1.8
Conceded 3
Avg 0.6

Cañuelas vs Luján: Comparare Statistici Înainte de Meci

This section provides average statistics and percentages on the main markets for the last 10 matches of both teams

Cañuelas

Luján

Sub

Peste

Sub

Peste

0.5

10%

1

90%

9

20%

2

80%

8

1.5

50%

5

50%

5

20%

2

80%

8

2.5

80%

8

20%

2

40%

4

60%

6

3.5

100%

10

0%

0

70%

7

30%

3

4.5

100%

10

0%

0

100%

10

0%

0

BetMines

Cañuelas vs Luján: FAQ

Nu găsești răspunsul dorit? Contactează echipa de suport.
Care sunt probabilitățile 1X2 pentru Cañuelas – Luján conform BetMines?
1: 29%
X: 33%
2: 38%
Care sunt probabilitățile Peste/Sub 2,5 pentru Cañuelas – Luján?
Peste 2,5: 29%
Sub 2,5: 71%
Care sunt probabilitățile "Marchează ambele echipe" (BTTS) pentru Cañuelas – Luján?
Da: 38%
Nu: 62%
Care sunt cele mai probabile 3 scoruri exacte pentru Cañuelas – Luján?
1) 0-0 (15.28%)
2) 0-1 (15.19%)
3) 1-1 (14.27%)
Care este pronosticul BetMines pentru Cañuelas – Luján?
Conform BetMines, pronosticul cel mai probabil pentru piața Numărul de goluri este -2.5, cu o probabilitate de 71%

Deblochează experiența completă BetMines

Treci la Premium și primește și mai multe date, și mai bune, pentru pariurile tale.

Ce este inclus?

Ce este inclus

  • Scaner live
  • Scaner pre-meci
  • Value bet bot
  • Backtesting pentru scannerul Pre-Match până la 24 de luni
  • Tendințe
  • Statistici avansate ale echipelor
  • Evenimente exclusive în filtrul avansat
  • Evenimente exclusive în BetMines Machine
  • Toate predicțiile de piață deblocate
  • Grupul de Telegram Premium

Încearcă gratuit BetMines Premium

Deblochează scannere, alerte, monitoring și value bets.

  • Alerte live și Monitoring
  • Pre-Match scanner și filtre
  • Predicții premium și value bets