Preferințe
Setări

Dunaújváros SE - Érdi VSE Predicții, sfaturi și statistici

Hungarian Cup  -  1st Round

Dunaújváros SE

Î
V
Î
Î
Î

Érdi VSE

V
V
V
E
E

Match Stats

Dunaújváros SE

Érdi VSE

Corner

0

Remplacement

0

Yellow cards

0

Red cards

0

%

Ball Possession

%

Corner

0

Remplacement

0

Yellow cards

0

Red cards

0

0

Total Shots

0

0

Ongoal Shots

0

0

Dangerous Attacks

0

Fouls

0

Accurate Passes

0

0

Ocazii Mari Create

0

0

Ocazii Mari Ratate

0

Corner

0

Remplacement

0

Yellow cards

0

Red cards

0

Corner

0

Remplacement

0

Yellow cards

0

Red cards

0

Match Data

Dunaújváros SE

Érdi VSE

No events for now

Cine va câștiga?

Dunaújváros SE vs Érdi VSE - Predicții

Mergi premium

Aceasta este o funcționalitate PREMIUM. Abonați-vă acum pentru a utiliza această și multe alte funcționalități exclusive

Odds

Sorry, there are no available odds.

Mergi premium

Aceasta este o funcționalitate PREMIUM. Abonați-vă acum pentru a utiliza această și multe alte funcționalități exclusive

Clasamentul echipelor Dunaújváros SE și Érdi VSE în Hungarian Cup

Last Matches

Dunaújváros SE

Rezultatele primei reprize

2 Win
2 Draw
1 Loss

NB 3: Southwest

24/05/2026 15:00

Dunaújváros SE

2-0

Ferencváros II

NB 3: Southwest

17/05/2026 09:00

MTK II

0-0

Dunaújváros SE

NB 3: Southwest

10/05/2026 16:00

Pécsi MFC

0-0

Dunaújváros SE

NB 3: Southwest

03/05/2026 16:00

Dunaújváros SE

2-0

Szekszárd

NB 3: Southwest

26/04/2026 15:00

Majosi

5-0

Dunaújváros SE
Scored 4
Avg 0.8
Conceded 5
Avg 1.0
Dunaújváros SE

Rezultatele finale

1 Win
0 Draw
4 Loss

NB 3: Southwest

24/05/2026 15:00

Dunaújváros SE

2-3

Ferencváros II

NB 3: Southwest

17/05/2026 09:00

MTK II

2-0

Dunaújváros SE

NB 3: Southwest

10/05/2026 16:00

Pécsi MFC

2-0

Dunaújváros SE

NB 3: Southwest

03/05/2026 16:00

Dunaújváros SE

3-1

Szekszárd

NB 3: Southwest

26/04/2026 15:00

Majosi

7-2

Dunaújváros SE
Scored 7
Avg 1.4
Conceded 15
Avg 3.0
Érdi VSE

Rezultatele primei reprize

3 Win
1 Draw
1 Loss

NB 3: Southwest

25/07/2026 15:30

Érdi VSE

1-1

Budaörs

NB 3: Southwest

24/05/2026 15:00

Majosi

0-1

Érdi VSE

NB 3: Southwest

17/05/2026 15:00

Érdi VSE

2-0

Kaposvári Rákóczi

NB 3: Southwest

10/05/2026 15:00

Siófok

0-1

Érdi VSE

NB 3: Southwest

02/05/2026 15:00

Érdi VSE

1-2

Balatonlelle SE
Scored 6
Avg 1.2
Conceded 3
Avg 0.6
Érdi VSE

Rezultatele finale

3 Win
2 Draw
0 Loss

NB 3: Southwest

25/07/2026 15:30

Érdi VSE

3-3

Budaörs

NB 3: Southwest

24/05/2026 15:00

Majosi

3-3

Érdi VSE

NB 3: Southwest

17/05/2026 15:00

Érdi VSE

2-1

Kaposvári Rákóczi

NB 3: Southwest

10/05/2026 15:00

Siófok

1-2

Érdi VSE

NB 3: Southwest

02/05/2026 15:00

Érdi VSE

3-2

Balatonlelle SE
Scored 13
Avg 2.6
Conceded 10
Avg 2.0

Dunaújváros SE vs Érdi VSE: Comparare Statistici Înainte de Meci

This section provides average statistics and percentages on the main markets for the last 10 matches of both teams

Dunaújváros SE

Érdi VSE

Sub

Peste

Sub

Peste

0.5

0%

0

100%

10

0%

0

100%

10

1.5

10%

1

90%

9

20%

2

80%

8

2.5

70%

7

30%

3

30%

3

70%

7

3.5

70%

7

30%

3

60%

6

40%

4

4.5

80%

8

20%

2

70%

7

30%

3

BetMines

Previzualizare meci

Dunaújváros SE și Érdi VSE se vor confrunta pe data de 01/08/2026 la ora 14:30 la stadionul (). Meciul face parte din Hungarian Cup.

Probabilitatea de câștig pentru Dunaújváros SE este de 31%. Probabilitatea unui rezultat de egalitate între Dunaújváros SE și Érdi VSE este de 22%. Probabilitatea de câștig pentru Érdi VSE este de 47%

Probabilitatea ca ambele echipe să înscrie gol este de 60%, în timp ce probabilitatea ca cel puțin una dintre echipe să nu înscrie gol este de 40%

Probabilitatea ca să fie marcate peste 2.5 goluri în total este de 62%, în timp ce probabilitatea ca să fie marcate mai puțin de 2.5 goluri este de 38%

În ultimul meci din 24/05/2026, Dunaújváros SE a pierdut în fața lui Ferencváros II cu scorul 2-3

Vezi mai mult

Dunaújváros SE vs Érdi VSE: FAQ

Nu găsești răspunsul dorit? Contactează echipa de suport.
Care sunt probabilitățile 1X2 pentru Dunaújváros SE – Érdi VSE conform BetMines?
1: 31%
X: 22%
2: 47%
Care sunt probabilitățile Peste/Sub 2,5 pentru Dunaújváros SE – Érdi VSE?
Peste 2,5: 62%
Sub 2,5: 38%
Care sunt probabilitățile "Marchează ambele echipe" (BTTS) pentru Dunaújváros SE – Érdi VSE?
Da: 60%
Nu: 40%
Care sunt cele mai probabile 3 scoruri exacte pentru Dunaújváros SE – Érdi VSE?
1) 1-1 (9.46%)
2) 1-2 (8.32%)
3) 0-1 (7.2%)
Care este pronosticul BetMines pentru Dunaújváros SE – Érdi VSE?
Conform BetMines, pronosticul cel mai probabil pentru piața Numărul de goluri este +2.5, cu o probabilitate de 62%

Deblochează experiența completă BetMines

Treci la Premium și primește și mai multe date, și mai bune, pentru pariurile tale.

Ce este inclus?

Ce este inclus

  • Scaner live
  • Scaner pre-meci
  • Value bet bot
  • Backtesting pentru scannerul Pre-Match până la 24 de luni
  • Tendințe
  • Statistici avansate ale echipelor
  • Evenimente exclusive în filtrul avansat
  • Evenimente exclusive în BetMines Machine
  • Toate predicțiile de piață deblocate
  • Grupul de Telegram Premium

Încearcă gratuit BetMines Premium

Deblochează scannere, alerte, monitoring și value bets.

  • Alerte live și Monitoring
  • Pre-Match scanner și filtre
  • Predicții premium și value bets