Preferințe
Setări

Echallens - Sion II Predicții, sfaturi și statistici

light rain °C
1.Liga Classic  -  Group 1

Notificări BetMines

Pentru a primi notificări, aplicația BetMines trebuie să fie instalată pe telefonul tău.

Notifică-mă pentru următoarele evenimente:

Pentru a primi notificări, aplicația BetMines trebuie să fie instalată pe telefonul tău.

Pentru a primi notificări, aplicația BetMines trebuie să fie instalată pe telefonul tău.

Echallens

V
Î
Î
Î
Î

Sion II

V
E
Î
Î
V
Stade des 3 Sapins

Cine va câștiga?

Previzualizare meci

Probabilitatea de câștig pentru Echallens este de 24%. Probabilitatea unui rezultat de egalitate între Echallens și Sion II este de 21%. Probabilitatea de câștig pentru Sion II este de 55%

Probabilitatea ca ambele echipe să înscrie gol este de 63%, în timp ce probabilitatea ca cel puțin una dintre echipe să nu înscrie gol este de 37%

Probabilitatea ca să fie marcate peste 2.5 goluri în total este de 67%, în timp ce probabilitatea ca să fie marcate mai puțin de 2.5 goluri este de 33%

În ultimul meci din 31/10/2026, Echallens a pierdut în fața lui Lancy cu scorul 2-0

Vezi mai mult

Echallens vs Sion II - Predicții

Mergi premium

Aceasta este o funcționalitate PREMIUM. Abonați-vă acum pentru a utiliza această și multe alte funcționalități exclusive

Odds

Sorry, there are no available odds.

Mergi premium

Aceasta este o funcționalitate PREMIUM. Abonați-vă acum pentru a utiliza această și multe alte funcționalități exclusive

Clasamentul echipelor Echallens și Sion II în 1.Liga Classic

Group 1 - Ranking

Team

1

USI Azzurri

12

10

0

2

29:12

30

2.5

V
V
V
V
V
2

Prishtina Bern

12

9

2

1

36:10

29

2.42

Î
V
V
V
V
3

Servette II

12

6

4

2

23:21

22

1.83

V
E
V
E
Î
4

Portalban / Gletterens

12

6

2

4

21:14

20

1.67

E
V
V
V
V
5

Sion II

12

5

4

3

17:14

19

1.58

V
E
Î
Î
V
6

Lausanne II

12

4

5

3

21:15

17

1.42

V
E
E
Î
Î
7

Monthey

12

4

5

3

18:16

17

1.42

V
Î
V
Î
V
8

Chênois

12

5

2

5

21:20

17

1.42

E
Î
Î
V
V
9

Naters

12

5

2

5

23:31

17

1.42

V
Î
Î
V
Î
10

Lancy

12

5

1

6

20:20

16

1.33

Î
V
V
Î
V
11

Coffrane

12

3

4

5

17:16

13

1.08

V
E
Î
V
V
12

La Chaux-de-Fonds

12

4

1

7

16:32

13

1.08

Î
Î
Î
V
Î
13

Echallens

12

3

3

6

16:28

12

1

Î
V
Î
Î
Î
14

Meyrin

12

3

2

7

18:20

11

0.92

Î
Î
E
Î
Î
15

Stade Payerne

12

3

2

7

21:30

11

0.92

Î
Î
V
E
Î
16

Vevey Sports

12

1

1

10

17:35

4

0.33

Î
V
Î
Î
Î
Promotion Play-off
Possible Promotion Play-off
Relegation

Group 2 - Ranking

Team

1

Langenthal

12

8

3

1

30:20

27

2.25

Î
V
E
E
V
2

Schötz

12

7

2

3

31:19

23

1.92

V
V
V
Î
V
3

Courtételle

12

7

2

3

26:15

23

1.92

Î
V
V
V
E
4

Muttenz

12

6

3

3

25:19

21

1.75

V
E
V
V
E
5

Solothurn

12

6

1

5

30:24

19

1.58

V
V
V
V
Î
6

Delémont

12

5

3

4

18:12

18

1.5

V
Î
V
E
Î
7

Concordia

12

5

2

5

23:18

17

1.42

V
V
V
Î
Î
8

Buochs

12

5

2

5

21:22

17

1.42

Î
Î
Î
V
E
9

Muri-Gümligen

12

5

2

5

12:15

17

1.42

Î
Î
Î
V
E
10

Grasshopper II

12

5

1

6

18:21

16

1.33

V
V
Î
Î
E
11

Thun II

12

4

3

5

29:29

15

1.25

Î
V
Î
Î
V
12

Wohlen

12

4

3

5

14:18

15

1.25

V
Î
E
Î
V
13

Bassecourt

12

4

2

6

16:24

14

1.17

E
Î
Î
V
E
14

Zug

12

4

1

7

18:31

13

1.08

Î
Î
V
V
Î
15

Black Stars

12

1

7

4

12:17

10

0.83

E
E
Î
Î
E
16

Münsingen

12

0

3

9

9:28

3

0.25

Î
Î
Î
Î
E
Promotion Play-off
Possible Promotion Play-off
Relegation

Group 3 - Ranking

Team

1

St. Gallen II

12

9

1

2

25:18

28

2.33

V
V
V
V
V
2

Taverne

12

7

3

2

29:15

24

2

V
V
V
E
V
3

Tuggen

12

7

3

2

27:15

24

2

E
E
E
V
Î
4

Baden

12

7

1

4

30:18

22

1.83

Î
Î
Î
V
V
5

Collina d'Oro

12

6

3

3

15:12

21

1.75

Î
V
E
V
V
6

Kosova

12

5

5

2

19:13

20

1.67

E
V
Î
E
V
7

Thalwil

12

5

4

3

19:15

19

1.58

E
E
Î
V
Î
8

Wettswil-Bonstetten

12

4

3

5

18:17

15

1.25

E
Î
V
V
V
9

Dietikon

12

4

3

5

16:18

15

1.25

E
Î
V
Î
E
10

Gossau

12

4

2

6

16:24

14

1.17

Î
V
V
Î
Î
11

Freienbach

12

3

4

5

14:18

13

1.08

V
E
Î
Î
V
12

Eschen / Mauren

12

3

3

6

19:26

12

1

E
E
V
Î
Î
13

Locarno

12

2

5

5

12:15

11

0.92

V
E
V
E
Î
14

Winterthur II

12

3

1

8

13:23

10

0.83

Î
Î
Î
Î
E
15

Mendrisio

12

1

6

5

12:17

9

0.75

E
E
Î
E
Î
16

Widnau

12

1

3

8

8:28

6

0.5

Î
Î
E
Î
Î
Promotion Play-off
Possible Promotion Play-off
Relegation

Last Matches

Echallens

Rezultatele primei reprize

0 Win
3 Draw
2 Loss

1.Liga Classic

31/10/2026 16:00

Lancy

0-0

Echallens

1.Liga Classic

24/10/2026 15:00

Echallens

0-0

Prishtina Bern

Erste Liga Cup

17/10/2026 14:00

Solothurn

0-0

Echallens

1.Liga Classic

11/10/2026 14:00

USI Azzurri

3-1

Echallens

1.Liga Classic

03/10/2026 15:00

Echallens

0-1

Meyrin
Scored 1
Avg 0.2
Conceded 4
Avg 0.8
Echallens

Rezultatele finale

1 Win
0 Draw
4 Loss

1.Liga Classic

31/10/2026 16:00

Lancy

2-0

Echallens

1.Liga Classic

24/10/2026 15:00

Echallens

0-4

Prishtina Bern

Erste Liga Cup

17/10/2026 14:00

Solothurn

5-0

Echallens

1.Liga Classic

11/10/2026 14:00

USI Azzurri

6-1

Echallens

1.Liga Classic

03/10/2026 15:00

Echallens

2-1

Meyrin
Scored 3
Avg 0.6
Conceded 18
Avg 3.6
Sion II

Rezultatele primei reprize

2 Win
1 Draw
2 Loss

1.Liga Classic

31/10/2026 14:00

Sion II

1-0

Naters

1.Liga Classic

24/10/2026 13:00

La Chaux-de-Fonds

3-0

Sion II

1.Liga Classic

10/10/2026 15:00

Sion II

0-2

Monthey

1.Liga Classic

04/10/2026 12:30

Coffrane

0-1

Sion II

1.Liga Classic

26/09/2026 15:30

Sion II

0-0

Stade Payerne
Scored 2
Avg 0.4
Conceded 5
Avg 1.0
Sion II

Rezultatele finale

2 Win
1 Draw
2 Loss

1.Liga Classic

31/10/2026 14:00

Sion II

3-1

Naters

1.Liga Classic

24/10/2026 13:00

La Chaux-de-Fonds

3-1

Sion II

1.Liga Classic

10/10/2026 15:00

Sion II

1-2

Monthey

1.Liga Classic

04/10/2026 12:30

Coffrane

1-1

Sion II

1.Liga Classic

26/09/2026 15:30

Sion II

2-0

Stade Payerne
Scored 8
Avg 1.6
Conceded 7
Avg 1.4

Echallens vs Sion II: Comparare Statistici Înainte de Meci

This section provides average statistics and percentages on the main markets for the last 10 matches of both teams

Echallens

Sion II

Sub

Peste

Sub

Peste

0.5

0%

0

100%

10

10%

1

90%

9

1.5

0%

0

100%

10

10%

1

90%

9

2.5

30%

3

70%

7

50%

5

50%

5

3.5

50%

5

50%

5

80%

8

20%

2

4.5

70%

7

30%

3

100%

10

0%

0

BetMines

Alerte pentru acest meci

0 active · 0 notificări trimise

0 active · 0 notificări trimise

Nu există alerte în această vizualizare.

Alertă nouă

Echallens – Sion II · doar pentru acest meci

Condiție

Previzualizare: completează regula

Apasă Adaugă regulă pentru a o include în alertă.

Reguli adăugate · 0/10

Alerta se declanșează când toate regulile sunt îndeplinite.

Notificări pe Telegram

Cont conectat la Live Scanner.

Gestionează contul

Se declanșează când toate cele 0 reguli sunt îndeplinite

Șterge alerta

Sigur dorești să ștergi această alertă?

Echallens vs Sion II: FAQ

Nu găsești răspunsul dorit? Contactează echipa de suport.
Care sunt probabilitățile 1X2 pentru Echallens – Sion II conform BetMines?
1: 24%
X: 21%
2: 55%
Care sunt probabilitățile Peste/Sub 2,5 pentru Echallens – Sion II?
Peste 2,5: 67%
Sub 2,5: 33%
Care sunt probabilitățile "Marchează ambele echipe" (BTTS) pentru Echallens – Sion II?
Da: 63%
Nu: 37%
Care sunt cele mai probabile 3 scoruri exacte pentru Echallens – Sion II?
1) 1-2 (9.53%)
2) 1-1 (8.48%)
3) 0-1 (6.93%)
Care este pronosticul BetMines pentru Echallens – Sion II?
Conform BetMines, pronosticul cel mai probabil pentru piața Numărul de goluri este +2.5, cu o probabilitate de 67%

Deblochează experiența completă BetMines

Treci la Premium și primește și mai multe date, și mai bune, pentru pariurile tale.

Ce este inclus?

Ce este inclus

  • Scaner live
  • Scaner pre-meci
  • Value bet bot
  • Backtesting pentru scannerul Pre-Match până la 24 de luni
  • Tendințe
  • Statistici avansate ale echipelor
  • Evenimente exclusive în filtrul avansat
  • Evenimente exclusive în BetMines Machine
  • Toate predicțiile de piață deblocate
  • Grupul de Telegram Premium

Încearcă gratuit BetMines Premium

Deblochează scannere, alerte, monitoring și value bets.

  • Alerte live și Monitoring
  • Pre-Match scanner și filtre
  • Predicții premium și value bets