Preferințe
Setări

Estudiantes RC Res. - Ferro Carril Reserves Predicții, sfaturi și statistici

Reserve League  -  2nd Phase

Notificări BetMines

Pentru a primi notificări, aplicația BetMines trebuie să fie instalată pe telefonul tău.

Notifică-mă pentru următoarele evenimente:

Pentru a primi notificări, aplicația BetMines trebuie să fie instalată pe telefonul tău.

Pentru a primi notificări, aplicația BetMines trebuie să fie instalată pe telefonul tău.

Estudiantes RC Res.

E
E
E
Î
Î

Ferro Carril Reserves

Î
E
Î
Î
E

Cine va câștiga?

Previzualizare meci

Probabilitatea de câștig pentru Estudiantes RC Res. este de 45%. Probabilitatea unui rezultat de egalitate între Estudiantes RC Res. și Ferro Carril Reserves este de 31%. Probabilitatea de câștig pentru Ferro Carril Reserves este de 25%

Probabilitatea ca ambele echipe să înscrie gol este de 43%, în timp ce probabilitatea ca cel puțin una dintre echipe să nu înscrie gol este de 57%

Probabilitatea ca să fie marcate peste 2.5 goluri în total este de 38%, în timp ce probabilitatea ca să fie marcate mai puțin de 2.5 goluri este de 62%

În ultimul meci din 10/29/2026, Estudiantes RC Res. a pierdut în fața lui Boca Juniors Res. cu scorul 2-0

Vezi mai mult

Estudiantes RC Res. vs Ferro Carril Reserves - Predicții

Mergi premium

Aceasta este o funcționalitate PREMIUM. Abonați-vă acum pentru a utiliza această și multe alte funcționalități exclusive

Odds

Sorry, there are no available odds.

Mergi premium

Aceasta este o funcționalitate PREMIUM. Abonați-vă acum pentru a utiliza această și multe alte funcționalități exclusive

Clasamentul echipelor Estudiantes RC Res. și Ferro Carril Reserves în Reserve League

1st Phase - Ranking

Team

1

Vélez Sársfield Res.

18

14

2

2

40:11

44

2.44

V
Î
V
V
V
2

Boca Juniors Res.

18

11

3

4

33:11

36

2

V
V
V
Î
Î
3

Independiente Res.

18

11

3

4

36:16

36

2

V
E
V
V
V
4

Lanús Res.

18

11

2

5

39:24

35

1.94

V
Î
V
Î
V
5

Newell's Old Boys Res.

18

10

4

4

26:16

34

1.89

E
V
Î
V
E
6

Quilmes Res.

18

10

3

5

20:12

33

1.83

Î
Î
V
Î
V
7

Defensa y Justicia Res.

18

9

5

4

38:24

32

1.78

V
E
Î
V
E
8

River Plate Res.

18

9

4

5

24:17

31

1.72

Î
E
V
V
V
9

Racing Club Res.

18

8

6

4

27:23

30

1.67

V
V
Î
Î
V
10

Atlético Tucumán Res.

18

9

3

6

26:25

30

1.67

V
V
V
Î
V
11

Unión Santa Fe Res.

18

7

8

3

23:19

29

1.61

E
Î
V
V
V
12

Estudiantes La Plata Res

18

8

4

6

25:16

28

1.56

V
V
Î
V
V
13

Argentinos Juniors Res.

18

7

7

4

24:18

28

1.56

V
V
E
V
Î
14

Belgrano Córdoba Res.

18

8

3

7

27:29

27

1.5

Î
V
V
E
Î
15

Talleres Córdoba Res.

18

7

5

6

27:21

26

1.44

Î
V
E
V
Î
16

Huracán Res.

18

7

5

6

23:17

26

1.44

Î
V
Î
Î
E
17

Rosario Central Res.

18

7

5

6

25:22

26

1.44

Î
V
V
Î
Î
18

Platense Res.

18

7

5

6

17:20

26

1.44

E
V
Î
Î
V
19

Deportivo Riestra Res.

18

7

4

7

25:18

25

1.39

Î
Î
Î
V
E
20

Independiente Riva. Res.

18

7

3

8

23:23

24

1.33

V
V
V
V
Î
21

Instituto Res.

18

5

9

4

20:21

24

1.33

V
V
Î
E
Î
22

San Lorenzo Res.

18

6

6

6

22:24

24

1.33

Î
E
Î
E
E
23

Gimnasia Esgrima Res.

18

6

5

7

19:17

23

1.28

V
E
E
Î
Î
24

Gimnasia Mendoza Res.

18

6

5

7

16:19

23

1.28

Î
V
E
Î
V
25

Banfield Res.

18

6

5

7

14:18

23

1.28

E
Î
V
V
Î
26

Ferro Carril Reserves

18

6

4

8

20:23

22

1.22

V
Î
V
Î
E
27

Central Córdoba SdE Res.

18

5

4

9

21:33

19

1.06

V
Î
V
V
Î
28

Colón Res.

18

5

3

10

15:23

18

1

Î
E
V
Î
V
29

Aldosivi Res.

18

5

3

10

17:28

18

1

E
Î
V
V
E
30

Barracas Central Res.

18

4

5

9

11:24

17

0.94

E
E
Î
Î
E
31

Sarmiento Res.

18

4

4

10

16:26

16

0.89

V
Î
Î
Î
E
32

Tigre Res.

18

4

4

10

15:25

16

0.89

Î
Î
Î
Î
E
33

Godoy Cruz Res.

18

4

3

11

20:30

15

0.83

Î
Î
Î
V
E
34

Atlético Rafaela Res.

18

3

3

12

21:36

12

0.67

Î
Î
Î
E
E
35

Estudiantes RC Res.

18

2

5

11

9:32

11

0.61

Î
Î
Î
V
Î
36

San Martín San Juan Res.

18

2

2

14

16:59

8

0.44

Î
E
Î
Î
Î
Quarter-finals

2nd Phase - Ranking

Team

1

Independiente Res.

16

11

4

1

36:13

37

2.31

E
V
V
V
E
2

Lanús Res.

16

11

3

2

38:21

36

2.25

V
E
V
V
V
3

Talleres Córdoba Res.

16

8

5

3

26:12

29

1.81

Î
V
V
V
V
4

Estudiantes La Plata Res

16

8

5

3

30:17

29

1.81

E
E
V
E
V
5

River Plate Res.

16

7

8

1

28:15

29

1.81

E
Î
E
V
V
6

Deportivo Riestra Res.

15

9

2

4

27:14

29

1.93

V
V
Î
V
E
7

Belgrano Córdoba Res.

15

8

4

3

23:20

28

1.87

E
V
V
Î
V
8

Vélez Sársfield Res.

15

7

6

2

19:5

27

1.8

E
V
V
E
V
9

Boca Juniors Res.

15

8

3

4

18:10

27

1.8

Î
V
V
Î
V
10

Gimnasia Mendoza Res.

15

7

4

4

15:12

25

1.67

E
E
E
E
V
11

Estudiantes RC Res.

15

6

6

3

15:12

24

1.6

E
E
E
Î
Î
12

Rosario Central Res.

15

6

6

3

20:19

24

1.6

V
E
E
V
Î
13

Godoy Cruz Res.

15

5

7

3

19:15

22

1.47

Î
E
E
E
V
14

Sarmiento Res.

16

5

7

4

14:12

22

1.38

Î
E
E
V
Î
15

Atlético Rafaela Res.

16

5

7

4

20:22

22

1.38

Î
E
E
E
Î
16

Huracán Res.

15

6

3

6

15:13

21

1.4

E
V
Î
V
E
17

San Lorenzo Res.

15

6

3

6

17:17

21

1.4

V
V
E
V
Î
18

Newell's Old Boys Res.

16

4

8

4

21:18

20

1.25

E
E
V
E
E
19

Instituto Res.

15

4

7

4

19:21

19

1.27

E
E
V
E
Î
20

Independiente Riva. Res.

16

5

3

8

22:30

18

1.13

Î
V
V
V
Î
21

Unión Santa Fe Res.

15

3

8

4

18:15

17

1.13

Î
V
Î
E
Î
22

Gimnasia Esgrima Res.

15

4

5

6

13:11

17

1.13

Î
E
Î
Î
Î
23

Quilmes Res.

15

4

5

6

12:17

17

1.13

E
E
E
Î
Î
24

Atlético Tucumán Res.

15

4

5

6

12:18

17

1.13

E
V
E
E
Î
25

Defensa y Justicia Res.

15

3

7

5

21:24

16

1.07

Î
E
V
E
Î
26

Racing Club Res.

15

3

7

5

24:28

16

1.07

E
E
Î
Î
V
27

Banfield Res.

16

4

4

8

15:25

16

1

Î
V
Î
E
V
28

Aldosivi Res.

15

3

6

6

13:18

15

1

Î
V
E
V
Î
29

Tigre Res.

16

4

3

9

18:27

15

0.94

Î
Î
E
Î
Î
30

Argentinos Juniors Res.

16

3

6

7

11:23

15

0.94

Î
V
Î
E
Î
31

Colón Res.

15

4

2

9

13:22

14

0.93

Î
Î
Î
V
V
32

Barracas Central Res.

15

2

7

6

11:21

13

0.87

E
E
E
E
V
33

San Martín San Juan Res.

15

3

4

8

14:27

13

0.87

Î
Î
V
Î
Î
34

Central Córdoba SdE Res.

15

3

3

9

12:25

12

0.8

E
Î
Î
Î
Î
35

Platense Res.

15

0

7

8

8:21

7

0.47

E
E
Î
Î
Î
36

Ferro Carril Reserves

15

1

4

10

9:26

7

0.47

Î
E
Î
Î
E
8th Finals

Last Matches

Estudiantes RC Res.

Rezultatele primei reprize

1 Win
3 Draw
1 Loss

Reserve League

10/29/2026 6:00 PM

Boca Juniors Res.

2-0

Estudiantes RC Res.

Reserve League

10/20/2026 6:00 PM

Estudiantes RC Res.

0-0

Independiente Res.

Reserve League

10/13/2026 6:00 PM

Atlético Rafaela Res.

0-0

Estudiantes RC Res.

Reserve League

10/07/2026 6:00 PM

Estudiantes RC Res.

2-1

Platense Res.

Reserve League

09/30/2026 6:00 PM

Quilmes Res.

0-0

Estudiantes RC Res.
Scored 2
Avg 0.4
Conceded 3
Avg 0.6
Estudiantes RC Res.

Rezultatele finale

0 Win
3 Draw
2 Loss

Reserve League

10/29/2026 6:00 PM

Boca Juniors Res.

2-0

Estudiantes RC Res.

Reserve League

10/20/2026 6:00 PM

Estudiantes RC Res.

1-2

Independiente Res.

Reserve League

10/13/2026 6:00 PM

Atlético Rafaela Res.

1-1

Estudiantes RC Res.

Reserve League

10/07/2026 6:00 PM

Estudiantes RC Res.

2-2

Platense Res.

Reserve League

09/30/2026 6:00 PM

Quilmes Res.

1-1

Estudiantes RC Res.
Scored 5
Avg 1.0
Conceded 8
Avg 1.6
Ferro Carril Reserves

Rezultatele primei reprize

0 Win
3 Draw
2 Loss

Reserve League

10/29/2026 6:00 PM

Ferro Carril Reserves

0-0

Huracán Res.

Reserve League

10/21/2026 6:00 PM

Ferro Carril Reserves

0-1

Colón Res.

Reserve League

10/15/2026 10:00 PM

Boca Juniors Res.

0-0

Ferro Carril Reserves

Reserve League

10/07/2026 6:00 PM

Ferro Carril Reserves

0-0

Independiente Res.

Reserve League

09/29/2026 6:00 PM

Atlético Rafaela Res.

2-0

Ferro Carril Reserves
Scored 0
Avg 0.0
Conceded 3
Avg 0.6
Ferro Carril Reserves

Rezultatele finale

0 Win
2 Draw
3 Loss

Reserve League

10/29/2026 6:00 PM

Ferro Carril Reserves

0-0

Huracán Res.

Reserve League

10/21/2026 6:00 PM

Ferro Carril Reserves

0-1

Colón Res.

Reserve League

10/15/2026 10:00 PM

Boca Juniors Res.

1-0

Ferro Carril Reserves

Reserve League

10/07/2026 6:00 PM

Ferro Carril Reserves

0-0

Independiente Res.

Reserve League

09/29/2026 6:00 PM

Atlético Rafaela Res.

3-2

Ferro Carril Reserves
Scored 2
Avg 0.4
Conceded 5
Avg 1.0

Estudiantes RC Res. vs Ferro Carril Reserves: Comparare Statistici Înainte de Meci

This section provides average statistics and percentages on the main markets for the last 10 matches of both teams

Estudiantes RC Res.

Ferro Carril Reserves

Sub

Peste

Sub

Peste

0.5

0%

0

100%

10

20%

2

80%

8

1.5

20%

2

80%

8

50%

5

50%

5

2.5

70%

7

30%

3

60%

6

40%

4

3.5

90%

9

10%

1

80%

8

20%

2

4.5

100%

10

0%

0

90%

9

10%

1

BetMines

Alerte pentru acest meci

0 active · 0 notificări trimise

0 active · 0 notificări trimise

Nu există alerte în această vizualizare.

Alertă nouă

Estudiantes RC Res. – Ferro Carril Reserves · doar pentru acest meci

Condiție

Previzualizare: completează regula

Apasă Adaugă regulă pentru a o include în alertă.

Reguli adăugate · 0/10

Alerta se declanșează când toate regulile sunt îndeplinite.

Notificări pe Telegram

Cont conectat la Live Scanner.

Gestionează contul

Se declanșează când toate cele 0 reguli sunt îndeplinite

Șterge alerta

Sigur dorești să ștergi această alertă?

Estudiantes RC Res. vs Ferro Carril Reserves: FAQ

Nu găsești răspunsul dorit? Contactează echipa de suport.
Care sunt probabilitățile 1X2 pentru Estudiantes RC Res. – Ferro Carril Reserves conform BetMines?
1: 45%
X: 31%
2: 25%
Care sunt probabilitățile Peste/Sub 2,5 pentru Estudiantes RC Res. – Ferro Carril Reserves?
Peste 2,5: 38%
Sub 2,5: 62%
Care sunt probabilitățile "Marchează ambele echipe" (BTTS) pentru Estudiantes RC Res. – Ferro Carril Reserves?
Da: 43%
Nu: 57%
Care sunt cele mai probabile 3 scoruri exacte pentru Estudiantes RC Res. – Ferro Carril Reserves?
1) 1-0 (14.61%)
2) 1-1 (13.32%)
3) 0-0 (11.7%)
Care este pronosticul BetMines pentru Estudiantes RC Res. – Ferro Carril Reserves?
Conform BetMines, pronosticul cel mai probabil pentru piața Numărul de goluri este -2.5, cu o probabilitate de 62%

Deblochează experiența completă BetMines

Treci la Premium și primește și mai multe date, și mai bune, pentru pariurile tale.

Ce este inclus?

Ce este inclus

  • Scaner live
  • Scaner pre-meci
  • Value bet bot
  • Backtesting pentru scannerul Pre-Match până la 24 de luni
  • Tendințe
  • Statistici avansate ale echipelor
  • Evenimente exclusive în filtrul avansat
  • Evenimente exclusive în BetMines Machine
  • Toate predicțiile de piață deblocate
  • Grupul de Telegram Premium

Încearcă gratuit BetMines Premium

Deblochează scannere, alerte, monitoring și value bets.

  • Alerte live și Monitoring
  • Pre-Match scanner și filtre
  • Predicții premium și value bets