Preferințe
Setări

Inter Club d'Escaldes - Flora Predicții, sfaturi și statistici

Europa Conference League  -  3rd Qualifying Round

Notificări BetMines

Pentru a primi notificări, aplicația BetMines trebuie să fie instalată pe telefonul tău.

Notifică-mă pentru următoarele evenimente:

Pentru a primi notificări, aplicația BetMines trebuie să fie instalată pe telefonul tău.

Pentru a primi notificări, aplicația BetMines trebuie să fie instalată pe telefonul tău.

Inter Club d'Escaldes

V
Î
Î
E
Î

Flora

Î
E
Î
V
Î
Camp de Futbol d'Aixovall

Cine va câștiga?

Previzualizare meci

Inter Club d'Escaldes și Flora se vor confrunta pe data de 06/08/2026 la ora 17:00 la stadionul Camp de Futbol d'Aixovall (Sant Julià de Lòria). Meciul face parte din Europa Conference League.

Probabilitatea de câștig pentru Inter Club d'Escaldes este de 53%. Probabilitatea unui rezultat de egalitate între Inter Club d'Escaldes și Flora este de 23%. Probabilitatea de câștig pentru Flora este de 24%

Probabilitatea ca ambele echipe să înscrie gol este de 53%, în timp ce probabilitatea ca cel puțin una dintre echipe să nu înscrie gol este de 47%

Probabilitatea ca să fie marcate peste 2.5 goluri în total este de 53%, în timp ce probabilitatea ca să fie marcate mai puțin de 2.5 goluri este de 47%

În ultimele 10 meciuri din toate competițiile, Inter Club d'Escaldes a avut peste 2.5 goluri 7 de ori, în timp ce Flora a avut-o de 8 de ori

Vezi mai mult

Inter Club d'Escaldes vs Flora - Predicții

Mergi premium

Aceasta este o funcționalitate PREMIUM. Abonați-vă acum pentru a utiliza această și multe alte funcționalități exclusive

Odds

Sorry, there are no available odds.

Mergi premium

Aceasta este o funcționalitate PREMIUM. Abonați-vă acum pentru a utiliza această și multe alte funcționalități exclusive

Clasamentul echipelor Inter Club d'Escaldes și Flora în Europa Conference League

Last Matches

Inter Club d'Escaldes

Rezultatele primei reprize

0 Win
3 Draw
2 Loss

Club Friendlies 4

24/07/2026 8:00

FC Andorra

2-0

Inter Club d'Escaldes

Champions League

14/07/2026 16:00

Inter Club d'Escaldes

0-0

Lincoln Red Imps

Champions League

07/07/2026 16:00

Lincoln Red Imps

2-1

Inter Club d'Escaldes

Primera División

16/05/2026 14:00

Carroi

1-1

Inter Club d'Escaldes

Primera División

10/05/2026 9:00

Inter Club d'Escaldes

1-1

Atlètic Club d'Escaldes
Scored 3
Avg 0.6
Conceded 6
Avg 1.2
Inter Club d'Escaldes

Rezultatele finale

1 Win
1 Draw
3 Loss

Club Friendlies 4

24/07/2026 8:00

FC Andorra

5-2

Inter Club d'Escaldes

Champions League

14/07/2026 16:00

Inter Club d'Escaldes

1-1

Lincoln Red Imps

Champions League

07/07/2026 16:00

Lincoln Red Imps

3-1

Inter Club d'Escaldes

Primera División

16/05/2026 14:00

Carroi

2-1

Inter Club d'Escaldes

Primera División

10/05/2026 9:00

Inter Club d'Escaldes

3-1

Atlètic Club d'Escaldes
Scored 8
Avg 1.6
Conceded 12
Avg 2.4
Flora

Rezultatele primei reprize

1 Win
1 Draw
3 Loss

Europa Conference League

30/07/2026 17:30

The New Saints

0-0

Flora

Europa Conference League

23/07/2026 16:00

Flora

1-0

The New Saints

Meistriliiga

17/07/2026 16:00

Flora

0-2

Nõmme United

Champions League

14/07/2026 16:00

FC Iberia 1999

2-0

Flora

Champions League

08/07/2026 16:00

Flora

1-2

FC Iberia 1999
Scored 2
Avg 0.4
Conceded 6
Avg 1.2
Flora

Rezultatele finale

1 Win
1 Draw
3 Loss

Europa Conference League

30/07/2026 17:30

The New Saints

1-0

Flora

Europa Conference League

23/07/2026 16:00

Flora

1-0

The New Saints

Meistriliiga

17/07/2026 16:00

Flora

1-2

Nõmme United

Champions League

14/07/2026 16:00

FC Iberia 1999

2-2

Flora

Champions League

08/07/2026 16:00

Flora

2-3

FC Iberia 1999
Scored 6
Avg 1.2
Conceded 8
Avg 1.6

Inter Club d'Escaldes vs Flora: Comparare Statistici Înainte de Meci

This section provides average statistics and percentages on the main markets for the last 10 matches of both teams

Inter Club d'Escaldes

Flora

Sub

Peste

Sub

Peste

0.5

0%

0

100%

10

0%

0

100%

10

1.5

0%

0

100%

10

20%

2

80%

8

2.5

30%

3

70%

7

20%

2

80%

8

3.5

50%

5

50%

5

70%

7

30%

3

4.5

80%

8

20%

2

90%

9

10%

1

BetMines

Inter Club d'Escaldes vs Flora: FAQ

Nu găsești răspunsul dorit? Contactează echipa de suport.
Care sunt probabilitățile 1X2 pentru Inter Club d'Escaldes – Flora conform BetMines?
1: 53%
X: 23%
2: 24%
Care sunt probabilitățile Peste/Sub 2,5 pentru Inter Club d'Escaldes – Flora?
Peste 2,5: 53%
Sub 2,5: 47%
Care sunt probabilitățile "Marchează ambele echipe" (BTTS) pentru Inter Club d'Escaldes – Flora?
Da: 53%
Nu: 47%
Care sunt cele mai probabile 3 scoruri exacte pentru Inter Club d'Escaldes – Flora?
1) 1-0 (10.66%)
2) 1-1 (10.6%)
3) 2-1 (9.73%)
Care este pronosticul BetMines pentru Inter Club d'Escaldes – Flora?
Conform BetMines, pronosticul cel mai probabil pentru piața Numărul de goluri este +2.5, cu o probabilitate de 53%

Deblochează experiența completă BetMines

Treci la Premium și primește și mai multe date, și mai bune, pentru pariurile tale.

Ce este inclus?

Ce este inclus

  • Scaner live
  • Scaner pre-meci
  • Value bet bot
  • Backtesting pentru scannerul Pre-Match până la 24 de luni
  • Tendințe
  • Statistici avansate ale echipelor
  • Evenimente exclusive în filtrul avansat
  • Evenimente exclusive în BetMines Machine
  • Toate predicțiile de piață deblocate
  • Grupul de Telegram Premium

Încearcă gratuit BetMines Premium

Deblochează scannere, alerte, monitoring și value bets.

  • Alerte live și Monitoring
  • Pre-Match scanner și filtre
  • Predicții premium și value bets