Preferințe
Setări

Jiangxi Lushan - Shanxi Chongde Ronghai Predicții, sfaturi și statistici

League Two  -  Promotion Group

Notificări BetMines

Pentru a primi notificări, aplicația BetMines trebuie să fie instalată pe telefonul tău.

Notifică-mă pentru următoarele evenimente:

Pentru a primi notificări, aplicația BetMines trebuie să fie instalată pe telefonul tău.

Pentru a primi notificări, aplicația BetMines trebuie să fie instalată pe telefonul tău.

Jiangxi Lushan

Î
Î
E
Î
Î

Shanxi Chongde Ronghai

E
V
V
Î
E

Cine va câștiga?

Previzualizare meci

Probabilitatea de câștig pentru Jiangxi Lushan este de 33%. Probabilitatea unui rezultat de egalitate între Jiangxi Lushan și Shanxi Chongde Ronghai este de 33%. Probabilitatea de câștig pentru Shanxi Chongde Ronghai este de 34%

Probabilitatea ca ambele echipe să înscrie gol este de 42%, în timp ce probabilitatea ca cel puțin una dintre echipe să nu înscrie gol este de 58%

Probabilitatea ca să fie marcate peste 2.5 goluri în total este de 34%, în timp ce probabilitatea ca să fie marcate mai puțin de 2.5 goluri este de 66%

În ultimul meci din 11/01/2026, Jiangxi Lushan a pierdut în fața lui Dalian Kewei cu scorul 2-1

Vezi mai mult

Jiangxi Lushan vs Shanxi Chongde Ronghai - Predicții

Mergi premium

Aceasta este o funcționalitate PREMIUM. Abonați-vă acum pentru a utiliza această și multe alte funcționalități exclusive

Odds

Mergi premium

Aceasta este o funcționalitate PREMIUM. Abonați-vă acum pentru a utiliza această și multe alte funcționalități exclusive

Clasamentul echipelor Jiangxi Lushan și Shanxi Chongde Ronghai în League Two

Regular Season - North - Ranking

Team

1

Shandong Taishan II

22

12

5

5

33:21

41

1.86

E
E
V
Î
E
2

Shanghai Port B

22

12

4

6

36:19

40

1.82

V
Î
Î
Î
V
3

Shanxi Chongde Ronghai

22

12

4

6

29:17

40

1.82

V
V
V
Î
E
4

Dalian Kewei

22

9

10

3

22:14

37

1.68

V
E
E
V
Î
5

Tai'an Tiankuang

22

8

7

7

25:23

31

1.41

E
Î
E
Î
E
6

Dalian Yingbo B

22

6

10

6

21:22

28

1.27

Î
V
E
V
Î
7

Haimen Codion

22

5

11

6

25:23

26

1.18

V
V
V
E
E
8

Lanzhou Longyuan

22

4

14

4

13:16

26

1.18

E
V
E
V
E
9

Qingdao Red Lions

22

5

10

7

22:20

25

1.14

V
E
V
E
Î
10

Changchun Xidu

22

3

11

8

15:28

20

0.91

E
Î
Î
E
V
11

Beijing BIT

22

3

7

12

21:42

16

0.73

Î
Î
V
E
V
12

Shanghai Segenda

22

2

9

11

22:39

15

0.68

E
E
Î
Î
E
Promotion Group
Relegation Round

Regular Season - South - Ranking

Team

1

Guizhou Zhucheng Athletic

22

13

3

6

32:17

42

1.91

V
V
Î
E
E
2

Shenzhen 2028

22

10

7

5

37:25

37

1.68

V
Î
V
E
Î
3

Jiangxi Lushan

22

10

5

7

25:19

35

1.59

E
V
V
Î
V
4

Hubei Istar

22

9

7

6

29:23

34

1.55

E
Î
Î
Î
V
5

Hangzhou Linping Wuyue

22

8

10

4

25:28

34

1.55

V
E
V
V
V
6

Xiamen Feilu

22

7

8

7

29:28

29

1.32

Î
Î
E
V
Î
7

Guangdong Mingtu

22

5

11

6

22:20

26

1.18

V
E
E
V
Î
8

Ganzhou Ruishi

22

6

8

8

19:32

26

1.18

Î
E
Î
Î
Î
9

Guangzhou Dandelion

22

6

7

9

22:28

25

1.14

E
Î
E
V
E
10

Chengdu Rongcheng II

22

5

7

10

18:24

22

1

Î
V
V
E
Î
11

Wenzhou

22

4

10

8

15:23

22

1

E
Î
E
E
V
12

Wuhan Three Towns II

22

4

7

11

20:26

19

0.86

V
V
Î
Î
V
Promotion Group
Relegation Round

Promotion Group - Ranking

Team

1

Dalian Kewei

7

4

3

0

9:5

15

2.14

V
E
V
E
V
2

Shandong Taishan II

7

3

3

1

9:6

12

1.71

V
E
E
V
V
3

Shanghai Port B

7

3

2

2

8:6

11

1.57

Î
V
E
Î
E
4

Shanxi Chongde Ronghai

7

3

2

2

5:4

11

1.57

E
V
V
Î
E
5

Hangzhou Linping Wuyue

7

1

5

1

6:7

8

1.14

E
E
E
V
E
6

Guizhou Zhucheng Athletic

7

2

2

3

5:6

8

1.14

V
E
Î
V
E
7

Shenzhen 2028

7

1

2

4

5:9

5

0.71

Î
Î
Î
E
Î
8

Jiangxi Lushan

7

1

1

5

5:9

4

0.57

Î
Î
E
Î
Î
Promotion

Relegation Round - Group B - Ranking

Team

1

Haimen Codion

7

5

2

0

13:3

17

2.43

V
E
V
V
V
2

Tai'an Tiankuang

7

3

3

1

10:4

12

1.71

V
E
Î
V
V
3

Beijing BIT

7

2

4

1

8:8

10

1.43

V
E
E
E
E
4

Qingdao Red Lions

7

3

1

3

5:8

10

1.43

Î
E
Î
V
V
5

Xiamen Feilu

7

2

2

3

8:6

8

1.14

Î
E
V
E
Î
6

Wuhan Three Towns II

7

2

2

3

5:7

8

1.14

V
E
V
Î
Î
7

Ganzhou Ruishi

7

1

2

4

4:11

5

0.71

Î
E
E
Î
Î
8

Chengdu Rongcheng II

7

0

4

3

6:12

4

0.57

Î
E
Î
Î
E
Relegation

Relegation Round - Group A - Ranking

Team

1

Guangdong Mingtu

7

3

4

0

7:4

13

1.86

E
V
E
E
V
2

Changchun Xidu

7

3

4

0

6:3

13

1.86

E
V
V
E
E
3

Dalian Yingbo B

7

3

2

2

10:6

11

1.57

E
E
V
V
Î
4

Lanzhou Longyuan

7

3

2

2

8:6

11

1.57

Î
Î
E
E
V
5

Shanghai Segenda

7

1

4

2

5:7

7

1

E
Î
E
E
V
6

Guangzhou Dandelion

7

1

3

3

6:7

6

0.86

E
V
E
Î
E
7

Hubei Istar

7

1

3

3

6:8

6

0.86

V
E
Î
E
Î
8

Wenzhou

7

1

2

4

3:10

5

0.71

E
Î
Î
E
Î
Relegation

Last Matches

Jiangxi Lushan

Rezultatele primei reprize

1 Win
4 Draw
0 Loss

League Two

11/01/2026 6:30 AM

Dalian Kewei

0-0

Jiangxi Lushan

League Two

10/26/2026 7:30 AM

Shandong Taishan II

0-1

Jiangxi Lushan

League Two

10/17/2026 11:30 AM

Jiangxi Lushan

0-0

Shanghai Port B

League Two

10/12/2026 7:00 AM

Shanxi Chongde Ronghai

1-1

Jiangxi Lushan

League Two

10/07/2026 11:30 AM

Jiangxi Lushan

0-0

Dalian Kewei
Scored 2
Avg 0.4
Conceded 1
Avg 0.2
Jiangxi Lushan

Rezultatele finale

0 Win
1 Draw
4 Loss

League Two

11/01/2026 6:30 AM

Dalian Kewei

2-1

Jiangxi Lushan

League Two

10/26/2026 7:30 AM

Shandong Taishan II

2-1

Jiangxi Lushan

League Two

10/17/2026 11:30 AM

Jiangxi Lushan

0-0

Shanghai Port B

League Two

10/12/2026 7:00 AM

Shanxi Chongde Ronghai

2-1

Jiangxi Lushan

League Two

10/07/2026 11:30 AM

Jiangxi Lushan

0-1

Dalian Kewei
Scored 3
Avg 0.6
Conceded 7
Avg 1.4
Shanxi Chongde Ronghai

Rezultatele primei reprize

1 Win
4 Draw
0 Loss

League Two

11/01/2026 6:30 AM

Shanxi Chongde Ronghai

1-0

Hangzhou Linping Wuyue

League Two

10/24/2026 8:00 AM

Guizhou Zhucheng Athletic

0-0

Shanxi Chongde Ronghai

League Two

10/17/2026 7:00 AM

Shanxi Chongde Ronghai

0-0

Shenzhen 2028

League Two

10/12/2026 7:00 AM

Shanxi Chongde Ronghai

1-1

Jiangxi Lushan

League Two

10/06/2026 11:30 AM

Hangzhou Linping Wuyue

0-0

Shanxi Chongde Ronghai
Scored 2
Avg 0.4
Conceded 1
Avg 0.2
Shanxi Chongde Ronghai

Rezultatele finale

2 Win
2 Draw
1 Loss

League Two

11/01/2026 6:30 AM

Shanxi Chongde Ronghai

1-1

Hangzhou Linping Wuyue

League Two

10/24/2026 8:00 AM

Guizhou Zhucheng Athletic

1-0

Shanxi Chongde Ronghai

League Two

10/17/2026 7:00 AM

Shanxi Chongde Ronghai

1-0

Shenzhen 2028

League Two

10/12/2026 7:00 AM

Shanxi Chongde Ronghai

2-1

Jiangxi Lushan

League Two

10/06/2026 11:30 AM

Hangzhou Linping Wuyue

0-0

Shanxi Chongde Ronghai
Scored 4
Avg 0.8
Conceded 3
Avg 0.6

Jiangxi Lushan vs Shanxi Chongde Ronghai: Comparare Statistici Înainte de Meci

This section provides average statistics and percentages on the main markets for the last 10 matches of both teams

Jiangxi Lushan

Shanxi Chongde Ronghai

Sub

Peste

Sub

Peste

0.5

10%

1

90%

9

20%

2

80%

8

1.5

40%

4

60%

6

70%

7

30%

3

2.5

60%

6

40%

4

80%

8

20%

2

3.5

100%

10

0%

0

100%

10

0%

0

4.5

100%

10

0%

0

100%

10

0%

0

BetMines

Alerte pentru acest meci

0 active · 0 notificări trimise

0 active · 0 notificări trimise

Nu există alerte în această vizualizare.

Alertă nouă

Jiangxi Lushan – Shanxi Chongde Ronghai · doar pentru acest meci

Condiție

Previzualizare: completează regula

Apasă Adaugă regulă pentru a o include în alertă.

Reguli adăugate · 0/10

Alerta se declanșează când toate regulile sunt îndeplinite.

Notificări pe Telegram

Cont conectat la Live Scanner.

Gestionează contul

Se declanșează când toate cele 0 reguli sunt îndeplinite

Șterge alerta

Sigur dorești să ștergi această alertă?

Jiangxi Lushan vs Shanxi Chongde Ronghai: FAQ

Nu găsești răspunsul dorit? Contactează echipa de suport.
Care sunt probabilitățile 1X2 pentru Jiangxi Lushan – Shanxi Chongde Ronghai conform BetMines?
1: 33%
X: 33%
2: 34%
Care sunt probabilitățile Peste/Sub 2,5 pentru Jiangxi Lushan – Shanxi Chongde Ronghai?
Peste 2,5: 34%
Sub 2,5: 66%
Care sunt probabilitățile "Marchează ambele echipe" (BTTS) pentru Jiangxi Lushan – Shanxi Chongde Ronghai?
Da: 42%
Nu: 58%
Care sunt cele mai probabile 3 scoruri exacte pentru Jiangxi Lushan – Shanxi Chongde Ronghai?
1) 0-0 (15.2%)
2) 1-1 (13.33%)
3) 0-1 (12.66%)
Care este pronosticul BetMines pentru Jiangxi Lushan – Shanxi Chongde Ronghai?
Conform BetMines, pronosticul cel mai probabil pentru piața Numărul de goluri este -3.5, cu o probabilitate de 85%

Deblochează experiența completă BetMines

Treci la Premium și primește și mai multe date, și mai bune, pentru pariurile tale.

Ce este inclus?

Ce este inclus

  • Scaner live
  • Scaner pre-meci
  • Value bet bot
  • Backtesting pentru scannerul Pre-Match până la 24 de luni
  • Tendințe
  • Statistici avansate ale echipelor
  • Evenimente exclusive în filtrul avansat
  • Evenimente exclusive în BetMines Machine
  • Toate predicțiile de piață deblocate
  • Grupul de Telegram Premium

Încearcă gratuit BetMines Premium

Deblochează scannere, alerte, monitoring și value bets.

  • Alerte live și Monitoring
  • Pre-Match scanner și filtre
  • Predicții premium și value bets