Preferințe
Setări

Kauno Žalgiris - Drita Predicții, sfaturi și statistici

Champions League  -  1st Qualifying Round

Notificări BetMines

Pentru a primi notificări, aplicația BetMines trebuie să fie instalată pe telefonul tău.

Notifică-mă pentru următoarele evenimente:

Pentru a primi notificări, aplicația BetMines trebuie să fie instalată pe telefonul tău.

Pentru a primi notificări, aplicația BetMines trebuie să fie instalată pe telefonul tău.

Kauno Žalgiris

Î
E
Î
V
V

Drita

V
Î
Î
Î
Î
S. Dariaus ir S. Gireno stadionas

Cine va câștiga?

Previzualizare meci

Kauno Žalgiris și Drita se vor confrunta pe data de 07/07/2026 la ora 4:00 PM la stadionul S. Dariaus ir S. Gireno stadionas (S. Dariaus ir S. Gireno stadionas). Meciul face parte din Champions League.

Probabilitatea de câștig pentru Kauno Žalgiris este de 51%. Probabilitatea unui rezultat de egalitate între Kauno Žalgiris și Drita este de 23%. Probabilitatea de câștig pentru Drita este de 26%

Probabilitatea ca ambele echipe să înscrie gol este de 51%, în timp ce probabilitatea ca cel puțin una dintre echipe să nu înscrie gol este de 49%

Probabilitatea ca să fie marcate peste 2.5 goluri în total este de 51%, în timp ce probabilitatea ca să fie marcate mai puțin de 2.5 goluri este de 49%

În ultimul meci din 06/23/2026, Kauno Žalgiris a învins pe BFA cu scorul 0-3

Vezi mai mult

Kauno Žalgiris vs Drita - Predicții

Mergi premium

Aceasta este o funcționalitate PREMIUM. Abonați-vă acum pentru a utiliza această și multe alte funcționalități exclusive

Odds

Mergi premium

Aceasta este o funcționalitate PREMIUM. Abonați-vă acum pentru a utiliza această și multe alte funcționalități exclusive

Clasamentul echipelor Kauno Žalgiris și Drita în Champions League

Last Matches

Kauno Žalgiris

Rezultatele primei reprize

1 Win
3 Draw
1 Loss

Lithuanian Cup

06/23/2026 3:00 PM

BFA

0-1

Kauno Žalgiris

A Lyga

06/20/2026 1:30 PM

TransINVEST Vilnius

1-0

Kauno Žalgiris

A Lyga

06/17/2026 4:00 PM

Kauno Žalgiris

0-0

Banga

A Lyga

06/14/2026 11:15 AM

Hegelmann Litauen

1-1

Kauno Žalgiris

A Lyga

05/31/2026 11:15 AM

Kauno Žalgiris

0-0

Žalgiris
Scored 2
Avg 0.4
Conceded 2
Avg 0.4
Kauno Žalgiris

Rezultatele finale

2 Win
1 Draw
2 Loss

Lithuanian Cup

06/23/2026 3:00 PM

BFA

0-3

Kauno Žalgiris

A Lyga

06/20/2026 1:30 PM

TransINVEST Vilnius

1-2

Kauno Žalgiris

A Lyga

06/17/2026 4:00 PM

Kauno Žalgiris

0-1

Banga

A Lyga

06/14/2026 11:15 AM

Hegelmann Litauen

1-1

Kauno Žalgiris

A Lyga

05/31/2026 11:15 AM

Kauno Žalgiris

0-1

Žalgiris
Scored 6
Avg 1.2
Conceded 4
Avg 0.8
Drita

Rezultatele primei reprize

2 Win
0 Draw
2 Loss

Club Friendlies 3

06/29/2026 3:00 PM

Sepsi

Drita

Superliga

05/31/2026 2:00 PM

Malisheva

0-2

Drita

Superliga

05/24/2026 2:00 PM

Drita

0-1

Gjilani

Superliga

05/17/2026 2:00 PM

Dukagjini

2-0

Drita

Superliga

05/09/2026 2:00 PM

Drita

1-0

KF Ballkani
Scored 3
Avg 0.6
Conceded 3
Avg 0.6
Drita

Rezultatele finale

1 Win
0 Draw
4 Loss

Club Friendlies 3

06/29/2026 3:00 PM

Sepsi

1-0

Drita

Superliga

05/31/2026 2:00 PM

Malisheva

3-2

Drita

Superliga

05/24/2026 2:00 PM

Drita

0-2

Gjilani

Superliga

05/17/2026 2:00 PM

Dukagjini

2-0

Drita

Superliga

05/09/2026 2:00 PM

Drita

2-0

KF Ballkani
Scored 4
Avg 0.8
Conceded 8
Avg 1.6

Kauno Žalgiris vs Drita: Comparare Statistici Înainte de Meci

This section provides average statistics and percentages on the main markets for the last 10 matches of both teams

Kauno Žalgiris

Drita

Sub

Peste

Sub

Peste

0.5

10%

1

90%

9

0%

0

100%

10

1.5

30%

3

70%

7

40%

4

60%

6

2.5

50%

5

50%

5

70%

7

30%

3

3.5

80%

8

20%

2

90%

9

10%

1

4.5

100%

10

0%

0

90%

9

10%

1

BetMines

Kauno Žalgiris vs Drita: FAQ

Nu găsești răspunsul dorit? Contactează echipa de suport.
Care sunt probabilitățile 1X2 pentru Kauno Žalgiris – Drita conform BetMines?
1: 51%
X: 23%
2: 26%
Care sunt probabilitățile Peste/Sub 2,5 pentru Kauno Žalgiris – Drita?
Peste 2,5: 51%
Sub 2,5: 49%
Care sunt probabilitățile "Marchează ambele echipe" (BTTS) pentru Kauno Žalgiris – Drita?
Da: 51%
Nu: 49%
Care sunt cele mai probabile 3 scoruri exacte pentru Kauno Žalgiris – Drita?
1) 1-1 (10.95%)
2) 1-0 (10.81%)
3) 2-0 (9.39%)
Care este pronosticul BetMines pentru Kauno Žalgiris – Drita?
Conform BetMines, pronosticul cel mai probabil pentru piața BTTS este Da, cu o probabilitate de 51%

Deblochează experiența completă BetMines

Treci la Premium și primește și mai multe date, și mai bune, pentru pariurile tale.

Ce este inclus?

Ce este inclus

  • Scaner live
  • Scaner pre-meci
  • Value bet bot
  • Backtesting pentru scannerul Pre-Match până la 24 de luni
  • Tendințe
  • Statistici avansate ale echipelor
  • Evenimente exclusive în filtrul avansat
  • Evenimente exclusive în BetMines Machine
  • Toate predicțiile de piață deblocate
  • Grupul de Telegram Premium

Încearcă gratuit BetMines Premium

Deblochează scannere, alerte, monitoring și value bets.

  • Alerte live și Monitoring
  • Pre-Match scanner și filtre
  • Predicții premium și value bets