Preferințe
Setări

Lanús Res. - Atlético Rafaela Res. Predicții, sfaturi și statistici

Reserve League  -  2nd Phase

Lanús Res.

V
V
E
V
V

4 - 2

FT

Atlético Rafaela Res.

V
Î
E
E
E

Match Stats

Lanús Res.

Atlético Rafaela Res.

Corner

5

Remplacement

4

Yellow cards

4

Red cards

0

54 %

Ball Possession

46 %

Corner

8

Remplacement

2

Yellow cards

3

Red cards

0

6

Total Shots

8

5

Ongoal Shots

3

52

Dangerous Attacks

51

10

Fouls

12

0

Accurate Passes

0

0

Ocazii Mari Create

0

0

Ocazii Mari Ratate

0

Corner

5

Remplacement

4

Yellow cards

4

Red cards

0

Corner

8

Remplacement

2

Yellow cards

3

Red cards

0

Match Data

Lanús Res.

Atlético Rafaela Res.

2nd half 4-2

yellowcard


87'

70'


yellowcard
yellowcard


69'

68'

4-2

4-2

4-1

4-1

64'

yellowcard


56'

yellowcard


55'

50'


yellowcard

1st half 3-1

36'


yellowcard

3-1

3-1

24'

2-1

2-1

16'

1-1

1-1

15'

1'

0-1

0-1

Cine va câștiga?

Lanús Res. vs Atlético Rafaela Res. - Predicții

Mergi premium

Aceasta este o funcționalitate PREMIUM. Abonați-vă acum pentru a utiliza această și multe alte funcționalități exclusive

Odds

Mergi premium

Aceasta este o funcționalitate PREMIUM. Abonați-vă acum pentru a utiliza această și multe alte funcționalități exclusive

Clasamentul echipelor Lanús Res. și Atlético Rafaela Res. în Reserve League

1st Phase - Ranking

Team

1

Vélez Sársfield Res.

18

14

2

2

40:11

44

2.44

V
Î
V
V
V
2

Boca Juniors Res.

18

11

3

4

33:11

36

2

V
V
V
Î
Î
3

Independiente Res.

18

11

3

4

36:16

36

2

V
E
V
V
V
4

Lanús Res.

18

11

2

5

39:24

35

1.94

V
Î
V
Î
V
5

Newell's Old Boys Res.

18

10

4

4

26:16

34

1.89

E
V
Î
V
E
6

Quilmes Res.

18

10

3

5

20:12

33

1.83

Î
Î
V
Î
V
7

Defensa y Justicia Res.

18

9

5

4

38:24

32

1.78

V
E
Î
V
E
8

River Plate Res.

18

9

4

5

24:17

31

1.72

Î
E
V
V
V
9

Racing Club Res.

18

8

6

4

27:23

30

1.67

V
V
Î
Î
V
10

Atlético Tucumán Res.

18

9

3

6

26:25

30

1.67

V
V
V
Î
V
11

Unión Santa Fe Res.

18

7

8

3

23:19

29

1.61

E
Î
V
V
V
12

Estudiantes La Plata Res

18

8

4

6

25:16

28

1.56

V
V
Î
V
V
13

Argentinos Juniors Res.

18

7

7

4

24:18

28

1.56

V
V
E
V
Î
14

Belgrano Córdoba Res.

18

8

3

7

27:29

27

1.5

Î
V
V
E
Î
15

Talleres Córdoba Res.

18

7

5

6

27:21

26

1.44

Î
V
E
V
Î
16

Huracán Res.

18

7

5

6

23:17

26

1.44

Î
V
Î
Î
E
17

Rosario Central Res.

18

7

5

6

25:22

26

1.44

Î
V
V
Î
Î
18

Platense Res.

18

7

5

6

17:20

26

1.44

E
V
Î
Î
V
19

Deportivo Riestra Res.

18

7

4

7

25:18

25

1.39

Î
Î
Î
V
E
20

Independiente Riva. Res.

18

7

3

8

23:23

24

1.33

V
V
V
V
Î
21

Instituto Res.

18

5

9

4

20:21

24

1.33

V
V
Î
E
Î
22

San Lorenzo Res.

18

6

6

6

22:24

24

1.33

Î
E
Î
E
E
23

Gimnasia Esgrima Res.

18

6

5

7

19:17

23

1.28

V
E
E
Î
Î
24

Gimnasia Mendoza Res.

18

6

5

7

16:19

23

1.28

Î
V
E
Î
V
25

Banfield Res.

18

6

5

7

14:18

23

1.28

E
Î
V
V
Î
26

Ferro Carril Reserves

18

6

4

8

20:23

22

1.22

V
Î
V
Î
E
27

Central Córdoba SdE Res.

18

5

4

9

21:33

19

1.06

V
Î
V
V
Î
28

Colón Res.

18

5

3

10

15:23

18

1

Î
E
V
Î
V
29

Aldosivi Res.

18

5

3

10

17:28

18

1

E
Î
V
V
E
30

Barracas Central Res.

18

4

5

9

11:24

17

0.94

E
E
Î
Î
E
31

Sarmiento Res.

18

4

4

10

16:26

16

0.89

V
Î
Î
Î
E
32

Tigre Res.

18

4

4

10

15:25

16

0.89

Î
Î
Î
Î
E
33

Godoy Cruz Res.

18

4

3

11

20:30

15

0.83

Î
Î
Î
V
E
34

Atlético Rafaela Res.

18

3

3

12

21:36

12

0.67

Î
Î
Î
E
E
35

Estudiantes RC Res.

18

2

5

11

9:32

11

0.61

Î
Î
Î
V
Î
36

San Martín San Juan Res.

18

2

2

14

16:59

8

0.44

Î
E
Î
Î
Î
Quarter-finals

2nd Phase - Ranking

Team

1

Independiente Res.

16

11

4

1

36:13

37

2.31

E
V
V
V
E
2

Lanús Res.

16

11

3

2

38:21

36

2.25

V
E
V
V
V
3

Talleres Córdoba Res.

16

8

5

3

26:12

29

1.81

Î
V
V
V
V
4

Estudiantes La Plata Res

16

8

5

3

30:17

29

1.81

E
E
V
E
V
5

River Plate Res.

16

7

8

1

28:15

29

1.81

E
Î
E
V
V
6

Deportivo Riestra Res.

15

9

2

4

27:14

29

1.93

V
V
Î
V
E
7

Belgrano Córdoba Res.

15

8

4

3

23:20

28

1.87

E
V
V
Î
V
8

Vélez Sársfield Res.

15

7

6

2

19:5

27

1.8

E
V
V
E
V
9

Boca Juniors Res.

15

8

3

4

18:10

27

1.8

Î
V
V
Î
V
10

Gimnasia Mendoza Res.

15

7

4

4

15:12

25

1.67

E
E
E
E
V
11

Estudiantes RC Res.

15

6

6

3

15:12

24

1.6

E
E
E
Î
Î
12

Rosario Central Res.

15

6

6

3

20:19

24

1.6

V
E
E
V
Î
13

Godoy Cruz Res.

15

5

7

3

19:15

22

1.47

Î
E
E
E
V
14

Sarmiento Res.

16

5

7

4

14:12

22

1.38

Î
E
E
V
Î
15

Atlético Rafaela Res.

16

5

7

4

20:22

22

1.38

Î
E
E
E
Î
16

Huracán Res.

15

6

3

6

15:13

21

1.4

E
V
Î
V
E
17

San Lorenzo Res.

15

6

3

6

17:17

21

1.4

V
V
E
V
Î
18

Newell's Old Boys Res.

16

4

8

4

21:18

20

1.25

E
E
V
E
E
19

Instituto Res.

15

4

7

4

19:21

19

1.27

E
E
V
E
Î
20

Independiente Riva. Res.

16

5

3

8

22:30

18

1.13

Î
V
V
V
Î
21

Unión Santa Fe Res.

15

3

8

4

18:15

17

1.13

Î
V
Î
E
Î
22

Gimnasia Esgrima Res.

15

4

5

6

13:11

17

1.13

Î
E
Î
Î
Î
23

Quilmes Res.

15

4

5

6

12:17

17

1.13

E
E
E
Î
Î
24

Atlético Tucumán Res.

15

4

5

6

12:18

17

1.13

E
V
E
E
Î
25

Defensa y Justicia Res.

15

3

7

5

21:24

16

1.07

Î
E
V
E
Î
26

Racing Club Res.

15

3

7

5

24:28

16

1.07

E
E
Î
Î
V
27

Banfield Res.

16

4

4

8

15:25

16

1

Î
V
Î
E
V
28

Aldosivi Res.

15

3

6

6

13:18

15

1

Î
V
E
V
Î
29

Tigre Res.

16

4

3

9

18:27

15

0.94

Î
Î
E
Î
Î
30

Argentinos Juniors Res.

16

3

6

7

11:23

15

0.94

Î
V
Î
E
Î
31

Colón Res.

15

4

2

9

13:22

14

0.93

Î
Î
Î
V
V
32

Barracas Central Res.

15

2

7

6

11:21

13

0.87

E
E
E
E
V
33

San Martín San Juan Res.

15

3

4

8

14:27

13

0.87

Î
Î
V
Î
Î
34

Central Córdoba SdE Res.

15

3

3

9

12:25

12

0.8

E
Î
Î
Î
Î
35

Platense Res.

15

0

7

8

8:21

7

0.47

E
E
Î
Î
Î
36

Ferro Carril Reserves

15

1

4

10

9:26

7

0.47

Î
E
Î
Î
E
8th Finals

Last Matches

Lanús Res.

Rezultatele primei reprize

5 Win
0 Draw
0 Loss

Reserve League

10/27/2026 6:00 PM

Platense Res.

0-2

Lanús Res.

Reserve League

10/21/2026 6:00 PM

Lanús Res.

2-0

Quilmes Res.

Reserve League

10/14/2026 6:00 PM

Estudiantes La Plata Res

1-2

Lanús Res.

Reserve League

10/08/2026 6:00 PM

Lanús Res.

1-0

Central Córdoba SdE Res.

Reserve League

10/01/2026 6:00 PM

San Martín San Juan Res.

0-1

Lanús Res.
Scored 8
Avg 1.6
Conceded 1
Avg 0.2
Lanús Res.

Rezultatele finale

4 Win
1 Draw
0 Loss

Reserve League

10/27/2026 6:00 PM

Platense Res.

1-3

Lanús Res.

Reserve League

10/21/2026 6:00 PM

Lanús Res.

4-1

Quilmes Res.

Reserve League

10/14/2026 6:00 PM

Estudiantes La Plata Res

4-4

Lanús Res.

Reserve League

10/08/2026 6:00 PM

Lanús Res.

3-0

Central Córdoba SdE Res.

Reserve League

10/01/2026 6:00 PM

San Martín San Juan Res.

0-2

Lanús Res.
Scored 16
Avg 3.2
Conceded 6
Avg 1.2
Atlético Rafaela Res.

Rezultatele primei reprize

2 Win
3 Draw
0 Loss

Reserve League

10/27/2026 6:00 PM

Atlético Rafaela Res.

2-1

Newell's Old Boys Res.

Reserve League

10/20/2026 6:00 PM

Defensa y Justicia Res.

0-0

Atlético Rafaela Res.

Reserve League

10/13/2026 6:00 PM

Atlético Rafaela Res.

0-0

Estudiantes RC Res.

Reserve League

10/06/2026 6:00 PM

Huracán Res.

0-0

Atlético Rafaela Res.

Reserve League

09/29/2026 6:00 PM

Atlético Rafaela Res.

2-0

Ferro Carril Reserves
Scored 4
Avg 0.8
Conceded 1
Avg 0.2
Atlético Rafaela Res.

Rezultatele finale

1 Win
3 Draw
1 Loss

Reserve League

10/27/2026 6:00 PM

Atlético Rafaela Res.

2-2

Newell's Old Boys Res.

Reserve League

10/20/2026 6:00 PM

Defensa y Justicia Res.

1-1

Atlético Rafaela Res.

Reserve League

10/13/2026 6:00 PM

Atlético Rafaela Res.

1-1

Estudiantes RC Res.

Reserve League

10/06/2026 6:00 PM

Huracán Res.

1-0

Atlético Rafaela Res.

Reserve League

09/29/2026 6:00 PM

Atlético Rafaela Res.

3-2

Ferro Carril Reserves
Scored 7
Avg 1.4
Conceded 7
Avg 1.4

Lanús Res. vs Atlético Rafaela Res.: Comparare Statistici Înainte de Meci

This section provides average statistics and percentages on the main markets for the last 10 matches of both teams

Lanús Res.

Atlético Rafaela Res.

Sub

Peste

Sub

Peste

0.5

0%

0

100%

10

10%

1

90%

9

1.5

0%

0

100%

10

20%

2

80%

8

2.5

20%

2

80%

8

50%

5

50%

5

3.5

40%

4

60%

6

70%

7

30%

3

4.5

60%

6

40%

4

90%

9

10%

1

BetMines

Alerte pentru acest meci

0 active · 0 notificări trimise

0 active · 0 notificări trimise

Nu există alerte în această vizualizare.

Alertă nouă

Lanús Res. – Atlético Rafaela Res. · doar pentru acest meci

Condiție

Previzualizare: completează regula

Apasă Adaugă regulă pentru a o include în alertă.

Reguli adăugate · 0/10

Alerta se declanșează când toate regulile sunt îndeplinite.

Notificări pe Telegram

Cont conectat la Live Scanner.

Gestionează contul

Se declanșează când toate cele 0 reguli sunt îndeplinite

Șterge alerta

Sigur dorești să ștergi această alertă?

Previzualizare meci

Probabilitatea de câștig pentru Lanús Res. este de 75%. Probabilitatea unui rezultat de egalitate între Lanús Res. și Atlético Rafaela Res. este de 16%. Probabilitatea de câștig pentru Atlético Rafaela Res. este de 9%

Probabilitatea ca ambele echipe să înscrie gol este de 50%, în timp ce probabilitatea ca cel puțin una dintre echipe să nu înscrie gol este de 50%

Probabilitatea ca să fie marcate peste 2.5 goluri în total este de 63%, în timp ce probabilitatea ca să fie marcate mai puțin de 2.5 goluri este de 37%

În ultimele 10 meciuri din toate competițiile, Lanús Res. ambele echipe au înscris gol 7 de ori, în timp ce Atlético Rafaela Res. a avut-o de 8 de ori

Vezi mai mult

Lanús Res. vs Atlético Rafaela Res.: FAQ

Nu găsești răspunsul dorit? Contactează echipa de suport.
Care sunt probabilitățile 1X2 pentru Lanús Res. – Atlético Rafaela Res. conform BetMines?
1: 75%
X: 16%
2: 9%
Care sunt probabilitățile Peste/Sub 2,5 pentru Lanús Res. – Atlético Rafaela Res.?
Peste 2,5: 63%
Sub 2,5: 37%
Care sunt probabilitățile "Marchează ambele echipe" (BTTS) pentru Lanús Res. – Atlético Rafaela Res.?
Da: 50%
Nu: 50%
Care sunt cele mai probabile 3 scoruri exacte pentru Lanús Res. – Atlético Rafaela Res.?
1) 2-0 (11.29%)
2) 1-0 (10.15%)
3) 3-0 (9.43%)
Care este pronosticul BetMines pentru Lanús Res. – Atlético Rafaela Res.?
Conform BetMines, pronosticul cel mai probabil pentru piața Numărul de goluri este +1.5, cu o probabilitate de 83%

Deblochează experiența completă BetMines

Treci la Premium și primește și mai multe date, și mai bune, pentru pariurile tale.

Ce este inclus?

Ce este inclus

  • Scaner live
  • Scaner pre-meci
  • Value bet bot
  • Backtesting pentru scannerul Pre-Match până la 24 de luni
  • Tendințe
  • Statistici avansate ale echipelor
  • Evenimente exclusive în filtrul avansat
  • Evenimente exclusive în BetMines Machine
  • Toate predicțiile de piață deblocate
  • Grupul de Telegram Premium

Încearcă gratuit BetMines Premium

Deblochează scannere, alerte, monitoring și value bets.

  • Alerte live și Monitoring
  • Pre-Match scanner și filtre
  • Predicții premium și value bets