Preferințe
Setări

Mamelodi Sundowns - Wiliete Predicții, sfaturi și statistici

CAF Champions League  -  2nd Preliminary Round

Notificări BetMines

Pentru a primi notificări, aplicația BetMines trebuie să fie instalată pe telefonul tău.

Notifică-mă pentru următoarele evenimente:

Pentru a primi notificări, aplicația BetMines trebuie să fie instalată pe telefonul tău.

Pentru a primi notificări, aplicația BetMines trebuie să fie instalată pe telefonul tău.

Mamelodi Sundowns

E
V
V
V
E

Wiliete

V
V
V
E
E
Loftus Versfeld Stadium

Cine va câștiga?

Previzualizare meci

Probabilitatea de câștig pentru Mamelodi Sundowns este de 71%. Probabilitatea unui rezultat de egalitate între Mamelodi Sundowns și Wiliete este de 19%. Probabilitatea de câștig pentru Wiliete este de 10%

Probabilitatea ca ambele echipe să înscrie gol este de 47%, în timp ce probabilitatea ca cel puțin una dintre echipe să nu înscrie gol este de 53%

Probabilitatea ca să fie marcate peste 2.5 goluri în total este de 56%, în timp ce probabilitatea ca să fie marcate mai puțin de 2.5 goluri este de 44%

În ultimul meci din 18/10/2026, Mamelodi Sundowns a terminat la egalitate cu Wiliete cu scorul 0-0

Vezi mai mult

Mamelodi Sundowns vs Wiliete - Predicții

Mergi premium

Aceasta este o funcționalitate PREMIUM. Abonați-vă acum pentru a utiliza această și multe alte funcționalități exclusive

Odds

Mergi premium

Aceasta este o funcționalitate PREMIUM. Abonați-vă acum pentru a utiliza această și multe alte funcționalități exclusive

Clasamentul echipelor Mamelodi Sundowns și Wiliete în CAF Champions League

Last Matches

Mamelodi Sundowns

Rezultatele primei reprize

2 Win
3 Draw
0 Loss

CAF Champions League

18/10/2026 15:00

Wiliete

0-0

Mamelodi Sundowns

Premier League

13/10/2026 17:30

Richards Bay

1-2

Mamelodi Sundowns

MTN8 Cup

10/10/2026 16:00

Orlando Pirates

0-1

Mamelodi Sundowns

FIFA Intercontinental Cup

19/09/2026 13:00

Mamelodi Sundowns

1-1

Al Ahli

Premier League

12/09/2026 15:30

Chippa United

0-0

Mamelodi Sundowns
Scored 4
Avg 0.8
Conceded 2
Avg 0.4
Mamelodi Sundowns

Rezultatele finale

3 Win
2 Draw
0 Loss

CAF Champions League

18/10/2026 15:00

Wiliete

0-0

Mamelodi Sundowns

Premier League

13/10/2026 17:30

Richards Bay

1-4

Mamelodi Sundowns

MTN8 Cup

10/10/2026 16:00

Orlando Pirates

0-2

Mamelodi Sundowns

FIFA Intercontinental Cup

19/09/2026 13:00

Mamelodi Sundowns

2-1

Al Ahli

Premier League

12/09/2026 15:30

Chippa United

1-1

Mamelodi Sundowns
Scored 9
Avg 1.8
Conceded 3
Avg 0.6
Wiliete

Rezultatele primei reprize

3 Win
2 Draw
0 Loss

CAF Champions League

18/10/2026 15:00

Wiliete

0-0

Mamelodi Sundowns

Girabola

10/10/2026 16:00

Kabuscorp

0-1

Wiliete

Girabola

20/09/2026 16:15

Wiliete

1-0

Recreativo do Libolo

Girabola

13/09/2026 15:00

Wiliete

2-0

FC Luanda

CAF Champions League

10/09/2026 15:00

Foresters

0-0

Wiliete
Scored 4
Avg 0.8
Conceded 0
Avg 0.0
Wiliete

Rezultatele finale

3 Win
2 Draw
0 Loss

CAF Champions League

18/10/2026 15:00

Wiliete

0-0

Mamelodi Sundowns

Girabola

10/10/2026 16:00

Kabuscorp

1-1

Wiliete

Girabola

20/09/2026 16:15

Wiliete

5-0

Recreativo do Libolo

Girabola

13/09/2026 15:00

Wiliete

2-0

FC Luanda

CAF Champions League

10/09/2026 15:00

Foresters

0-1

Wiliete
Scored 9
Avg 1.8
Conceded 1
Avg 0.2

Mamelodi Sundowns vs Wiliete: Comparare Statistici Înainte de Meci

This section provides average statistics and percentages on the main markets for the last 10 matches of both teams

Mamelodi Sundowns

Wiliete

Sub

Peste

Sub

Peste

0.5

10%

1

90%

9

10%

1

90%

9

1.5

10%

1

90%

9

40%

4

60%

6

2.5

40%

4

60%

6

70%

7

30%

3

3.5

70%

7

30%

3

80%

8

20%

2

4.5

70%

7

30%

3

90%

9

10%

1

BetMines

Alerte pentru acest meci

0 active · 0 notificări trimise

0 active · 0 notificări trimise

Nu există alerte în această vizualizare.

Alertă nouă

Mamelodi Sundowns – Wiliete · doar pentru acest meci

Condiție

Previzualizare: completează regula

Apasă Adaugă regulă pentru a o include în alertă.

Reguli adăugate · 0/10

Alerta se declanșează când toate regulile sunt îndeplinite.

Notificări pe Telegram

Cont conectat la Live Scanner.

Gestionează contul

Se declanșează când toate cele 0 reguli sunt îndeplinite

Șterge alerta

Sigur dorești să ștergi această alertă?

Mamelodi Sundowns vs Wiliete: FAQ

Nu găsești răspunsul dorit? Contactează echipa de suport.
Care sunt probabilitățile 1X2 pentru Mamelodi Sundowns – Wiliete conform BetMines?
1: 71%
X: 19%
2: 10%
Care sunt probabilitățile Peste/Sub 2,5 pentru Mamelodi Sundowns – Wiliete?
Peste 2,5: 56%
Sub 2,5: 44%
Care sunt probabilitățile "Marchează ambele echipe" (BTTS) pentru Mamelodi Sundowns – Wiliete?
Da: 47%
Nu: 53%
Care sunt cele mai probabile 3 scoruri exacte pentru Mamelodi Sundowns – Wiliete?
1) 2-0 (12.09%)
2) 1-0 (12.02%)
3) 3-0 (9.41%)
Care este pronosticul BetMines pentru Mamelodi Sundowns – Wiliete?
Conform BetMines, pronosticul cel mai probabil pentru piața 1X2 este 1, cu o probabilitate de 71%

Deblochează experiența completă BetMines

Treci la Premium și primește și mai multe date, și mai bune, pentru pariurile tale.

Ce este inclus?

Ce este inclus

  • Scaner live
  • Scaner pre-meci
  • Value bet bot
  • Backtesting pentru scannerul Pre-Match până la 24 de luni
  • Tendințe
  • Statistici avansate ale echipelor
  • Evenimente exclusive în filtrul avansat
  • Evenimente exclusive în BetMines Machine
  • Toate predicțiile de piață deblocate
  • Grupul de Telegram Premium

Încearcă gratuit BetMines Premium

Deblochează scannere, alerte, monitoring și value bets.

  • Alerte live și Monitoring
  • Pre-Match scanner și filtre
  • Predicții premium și value bets