Preferințe
Setări

Mercedes - Defensores de Cambaceres Predicții, sfaturi și statistici

sky is clear °C
Primera C

Notificări BetMines

Pentru a primi notificări, aplicația BetMines trebuie să fie instalată pe telefonul tău.

Notifică-mă pentru următoarele evenimente:

Pentru a primi notificări, aplicația BetMines trebuie să fie instalată pe telefonul tău.

Pentru a primi notificări, aplicația BetMines trebuie să fie instalată pe telefonul tău.

Mercedes

E
Î
Î
V
Î

Defensores de Cambaceres

Î
V
Î
V
E
Estadio Liga Mercedes

Cine va câștiga?

Previzualizare meci

Mercedes și Defensores de Cambaceres se vor confrunta pe data de 09/04/2026 la ora 10:00 PM la stadionul Estadio Liga Mercedes (Mercedes). Meciul face parte din Primera C.

Probabilitatea de câștig pentru Mercedes este de 37%. Probabilitatea unui rezultat de egalitate între Mercedes și Defensores de Cambaceres este de 32%. Probabilitatea de câștig pentru Defensores de Cambaceres este de 31%

Probabilitatea ca ambele echipe să înscrie gol este de 40%, în timp ce probabilitatea ca cel puțin una dintre echipe să nu înscrie gol este de 60%

Probabilitatea ca să fie marcate peste 2.5 goluri în total este de 31%, în timp ce probabilitatea ca să fie marcate mai puțin de 2.5 goluri este de 69%

În ultimele 10 meciuri din toate competițiile, Mercedes a avut sub 2.5 goluri 7 de ori, în timp ce Defensores de Cambaceres a avut-o de 7 de ori

Vezi mai mult

Mercedes vs Defensores de Cambaceres - Predicții

Mergi premium

Aceasta este o funcționalitate PREMIUM. Abonați-vă acum pentru a utiliza această și multe alte funcționalități exclusive

Odds

Mergi premium

Aceasta este o funcționalitate PREMIUM. Abonați-vă acum pentru a utiliza această și multe alte funcționalități exclusive

Clasamentul echipelor Mercedes și Defensores de Cambaceres în Primera C

Regular Season - Ranking

Team

1

Luján

26

14

7

5

37:19

49

1.88

V
Î
V
E
V
2

Sacachispas

26

13

6

7

31:19

45

1.73

V
V
E
Î
V
3

Cañuelas

26

12

9

5

29:18

45

1.73

V
Î
Î
V
V
4

CA Lugano

26

10

10

6

30:23

40

1.54

V
E
Î
V
E
5

Leones de Rosario

26

10

10

6

25:22

40

1.54

E
V
Î
V
V
6

Centro Español

26

10

9

7

33:23

39

1.5

E
V
E
V
E
7

Estrella del Sur

26

10

9

7

27:24

39

1.5

Î
V
V
Î
E
8

Juventud Unida G.

26

10

8

8

32:25

38

1.46

E
V
Î
V
V
9

Deportivo Español

26

8

14

4

19:14

38

1.46

E
E
E
E
V
10

Puerto Nuevo

26

9

11

6

25:24

38

1.46

V
E
E
Î
V
11

Mercedes

26

9

9

8

26:19

36

1.38

E
Î
Î
V
Î
12

Berazategui

26

8

12

6

26:20

36

1.38

V
Î
E
Î
E
13

Victoriano Arenas

26

8

12

6

20:15

36

1.38

V
E
Î
V
E
14

Central Córdoba de Rosario

26

9

9

8

24:21

36

1.38

Î
V
E
V
V
15

General Lamadrid

26

9

9

8

22:25

36

1.38

Î
E
V
V
Î
16

Sportivo Barracas

26

10

5

11

29:26

35

1.35

V
V
Î
E
Î
17

Atlas

26

9

8

9

22:22

35

1.35

Î
V
V
V
Î
18

Yupanqui

26

8

9

9

31:30

33

1.27

Î
V
E
Î
Î
19

El Porvenir

26

6

15

5

22:23

33

1.27

E
Î
V
E
V
20

Central Ballester

26

8

7

11

25:27

31

1.19

Î
V
E
E
V
21

Defensores de Cambaceres

26

7

9

10

21:27

30

1.15

Î
V
Î
V
E
22

Fénix

26

6

9

11

19:26

27

1.04

E
V
E
E
Î
23

Leandro Nicéforo Alem

26

7

6

13

26:45

27

1.04

Î
Î
Î
Î
Î
24

Claypole

26

6

8

12

19:34

26

1

Î
Î
V
E
Î
25

JJ Urquiza

26

4

12

10

12:23

24

0.92

E
Î
Î
V
Î
26

Deportivo Paraguayo

26

5

9

12

14:31

24

0.92

E
Î
Î
V
E
27

Argentino Rosario

26

3

13

10

24:32

22

0.85

Î
V
Î
Î
E
28

Deportivo Muñiz

26

4

10

12

17:30

22

0.85

E
Î
Î
Î
Î
Champion Play-off
Promotion Play-off

Last Matches

Mercedes

Rezultatele primei reprize

1 Win
3 Draw
1 Loss

Primera C

08/30/2026 6:00 PM

Juventud Unida G.

1-1

Mercedes

Primera C

08/22/2026 6:00 PM

Mercedes

1-0

Sacachispas

Primera C

08/18/2026 6:00 PM

Claypole

1-0

Mercedes

Primera C

08/08/2026 6:00 PM

Argentino Rosario

0-0

Mercedes

Primera C

07/31/2026 9:00 PM

Mercedes

0-0

Estrella del Sur
Scored 2
Avg 0.4
Conceded 2
Avg 0.4
Mercedes

Rezultatele finale

1 Win
1 Draw
3 Loss

Primera C

08/30/2026 6:00 PM

Juventud Unida G.

4-1

Mercedes

Primera C

08/22/2026 6:00 PM

Mercedes

2-0

Sacachispas

Primera C

08/18/2026 6:00 PM

Claypole

1-0

Mercedes

Primera C

08/08/2026 6:00 PM

Argentino Rosario

2-0

Mercedes

Primera C

07/31/2026 9:00 PM

Mercedes

1-1

Estrella del Sur
Scored 4
Avg 0.8
Conceded 8
Avg 1.6
Defensores de Cambaceres

Rezultatele primei reprize

1 Win
2 Draw
2 Loss

Primera C

08/29/2026 9:30 PM

Defensores de Cambaceres

0-0

Deportivo Paraguayo

Primera C

08/23/2026 6:00 PM

Puerto Nuevo

0-0

Defensores de Cambaceres

Primera C

08/17/2026 6:00 PM

Leones de Rosario

2-0

Defensores de Cambaceres

Primera C

08/08/2026 6:00 PM

Defensores de Cambaceres

1-0

Leandro Nicéforo Alem

Primera C

07/31/2026 9:00 PM

Defensores de Cambaceres

1-2

CA Lugano
Scored 2
Avg 0.4
Conceded 4
Avg 0.8
Defensores de Cambaceres

Rezultatele finale

2 Win
1 Draw
2 Loss

Primera C

08/29/2026 9:30 PM

Defensores de Cambaceres

0-0

Deportivo Paraguayo

Primera C

08/23/2026 6:00 PM

Puerto Nuevo

0-2

Defensores de Cambaceres

Primera C

08/17/2026 6:00 PM

Leones de Rosario

2-0

Defensores de Cambaceres

Primera C

08/08/2026 6:00 PM

Defensores de Cambaceres

2-0

Leandro Nicéforo Alem

Primera C

07/31/2026 9:00 PM

Defensores de Cambaceres

1-2

CA Lugano
Scored 5
Avg 1.0
Conceded 4
Avg 0.8

Mercedes vs Defensores de Cambaceres: Comparare Statistici Înainte de Meci

This section provides average statistics and percentages on the main markets for the last 10 matches of both teams

Mercedes

Defensores de Cambaceres

Sub

Peste

Sub

Peste

0.5

0%

0

100%

10

20%

2

80%

8

1.5

20%

2

80%

8

20%

2

80%

8

2.5

70%

7

30%

3

70%

7

30%

3

3.5

80%

8

20%

2

90%

9

10%

1

4.5

80%

8

20%

2

100%

10

0%

0

BetMines

Mercedes vs Defensores de Cambaceres: FAQ

Nu găsești răspunsul dorit? Contactează echipa de suport.
Care sunt probabilitățile 1X2 pentru Mercedes – Defensores de Cambaceres conform BetMines?
1: 37%
X: 32%
2: 31%
Care sunt probabilitățile Peste/Sub 2,5 pentru Mercedes – Defensores de Cambaceres?
Peste 2,5: 31%
Sub 2,5: 69%
Care sunt probabilitățile "Marchează ambele echipe" (BTTS) pentru Mercedes – Defensores de Cambaceres?
Da: 40%
Nu: 60%
Care sunt cele mai probabile 3 scoruri exacte pentru Mercedes – Defensores de Cambaceres?
1) 1-0 (14.78%)
2) 0-0 (14.64%)
3) 1-1 (13.75%)
Care este pronosticul BetMines pentru Mercedes – Defensores de Cambaceres?
Conform BetMines, pronosticul cel mai probabil pentru piața Numărul de goluri este -3.5, cu o probabilitate de 86%

Deblochează experiența completă BetMines

Treci la Premium și primește și mai multe date, și mai bune, pentru pariurile tale.

Ce este inclus?

Ce este inclus

  • Scaner live
  • Scaner pre-meci
  • Value bet bot
  • Backtesting pentru scannerul Pre-Match până la 24 de luni
  • Tendințe
  • Statistici avansate ale echipelor
  • Evenimente exclusive în filtrul avansat
  • Evenimente exclusive în BetMines Machine
  • Toate predicțiile de piață deblocate
  • Grupul de Telegram Premium

Încearcă gratuit BetMines Premium

Deblochează scannere, alerte, monitoring și value bets.

  • Alerte live și Monitoring
  • Pre-Match scanner și filtre
  • Predicții premium și value bets