Preferințe
Setări

Muttenz - Wohlen Predicții, sfaturi și statistici

light rain °C
1.Liga Classic  -  Group 2

Notificări BetMines

Pentru a primi notificări, aplicația BetMines trebuie să fie instalată pe telefonul tău.

Notifică-mă pentru următoarele evenimente:

Pentru a primi notificări, aplicația BetMines trebuie să fie instalată pe telefonul tău.

Pentru a primi notificări, aplicația BetMines trebuie să fie instalată pe telefonul tău.

Muttenz

E
V
V
V
E

Wohlen

Î
E
Î
Î
V
Sportplatz Margelacker

Cine va câștiga?

Previzualizare meci

Probabilitatea de câștig pentru Muttenz este de 53%. Probabilitatea unui rezultat de egalitate între Muttenz și Wohlen este de 22%. Probabilitatea de câștig pentru Wohlen este de 25%

Probabilitatea ca ambele echipe să înscrie gol este de 64%, în timp ce probabilitatea ca cel puțin una dintre echipe să nu înscrie gol este de 36%

Probabilitatea ca să fie marcate peste 2.5 goluri în total este de 67%, în timp ce probabilitatea ca să fie marcate mai puțin de 2.5 goluri este de 33%

În ultimele 10 meciuri din toate competițiile, Muttenz a avut peste 2.5 goluri 8 de ori, în timp ce Wohlen a avut-o de 7 de ori

Vezi mai mult

Muttenz vs Wohlen - Predicții

Mergi premium

Aceasta este o funcționalitate PREMIUM. Abonați-vă acum pentru a utiliza această și multe alte funcționalități exclusive

Odds

Sorry, there are no available odds.

Mergi premium

Aceasta este o funcționalitate PREMIUM. Abonați-vă acum pentru a utiliza această și multe alte funcționalități exclusive

Clasamentul echipelor Muttenz și Wohlen în 1.Liga Classic

Group 1 - Ranking

Team

1

USI Azzurri

12

10

0

2

29:12

30

2.5

V
V
V
V
V
2

Prishtina Bern

12

9

2

1

36:10

29

2.42

Î
V
V
V
V
3

Servette II

12

6

4

2

23:21

22

1.83

V
E
V
E
Î
4

Portalban / Gletterens

12

6

2

4

21:14

20

1.67

E
V
V
V
V
5

Sion II

12

5

4

3

17:14

19

1.58

V
E
Î
Î
V
6

Lausanne II

12

4

5

3

21:15

17

1.42

V
E
E
Î
Î
7

Monthey

12

4

5

3

18:16

17

1.42

V
Î
V
Î
V
8

Chênois

12

5

2

5

21:20

17

1.42

E
Î
Î
V
V
9

Naters

12

5

2

5

23:31

17

1.42

V
Î
Î
V
Î
10

Lancy

12

5

1

6

20:20

16

1.33

Î
V
V
Î
V
11

Coffrane

12

3

4

5

17:16

13

1.08

V
E
Î
V
V
12

La Chaux-de-Fonds

12

4

1

7

16:32

13

1.08

Î
Î
Î
V
Î
13

Echallens

12

3

3

6

16:28

12

1

Î
V
Î
Î
Î
14

Meyrin

12

3

2

7

18:20

11

0.92

Î
Î
E
Î
Î
15

Stade Payerne

12

3

2

7

21:30

11

0.92

Î
Î
V
E
Î
16

Vevey Sports

12

1

1

10

17:35

4

0.33

Î
V
Î
Î
Î
Promotion Play-off
Possible Promotion Play-off
Relegation

Group 2 - Ranking

Team

1

Langenthal

12

8

3

1

30:20

27

2.25

Î
V
E
E
V
2

Schötz

12

7

2

3

31:19

23

1.92

V
V
V
Î
V
3

Courtételle

12

7

2

3

26:15

23

1.92

Î
V
V
V
E
4

Muttenz

12

6

3

3

25:19

21

1.75

V
E
V
V
E
5

Solothurn

12

6

1

5

30:24

19

1.58

V
V
V
V
Î
6

Delémont

12

5

3

4

18:12

18

1.5

V
Î
V
E
Î
7

Concordia

12

5

2

5

23:18

17

1.42

V
V
V
Î
Î
8

Buochs

12

5

2

5

21:22

17

1.42

Î
Î
Î
V
E
9

Muri-Gümligen

12

5

2

5

12:15

17

1.42

Î
Î
Î
V
E
10

Grasshopper II

12

5

1

6

18:21

16

1.33

V
V
Î
Î
E
11

Thun II

12

4

3

5

29:29

15

1.25

Î
V
Î
Î
V
12

Wohlen

12

4

3

5

14:18

15

1.25

V
Î
E
Î
V
13

Bassecourt

12

4

2

6

16:24

14

1.17

E
Î
Î
V
E
14

Zug

12

4

1

7

18:31

13

1.08

Î
Î
V
V
Î
15

Black Stars

12

1

7

4

12:17

10

0.83

E
E
Î
Î
E
16

Münsingen

12

0

3

9

9:28

3

0.25

Î
Î
Î
Î
E
Promotion Play-off
Possible Promotion Play-off
Relegation

Group 3 - Ranking

Team

1

St. Gallen II

12

9

1

2

25:18

28

2.33

V
V
V
V
V
2

Taverne

12

7

3

2

29:15

24

2

V
V
V
E
V
3

Tuggen

12

7

3

2

27:15

24

2

E
E
E
V
Î
4

Baden

12

7

1

4

30:18

22

1.83

Î
Î
Î
V
V
5

Collina d'Oro

12

6

3

3

15:12

21

1.75

Î
V
E
V
V
6

Kosova

12

5

5

2

19:13

20

1.67

E
V
Î
E
V
7

Thalwil

12

5

4

3

19:15

19

1.58

E
E
Î
V
Î
8

Wettswil-Bonstetten

12

4

3

5

18:17

15

1.25

E
Î
V
V
V
9

Dietikon

12

4

3

5

16:18

15

1.25

E
Î
V
Î
E
10

Gossau

12

4

2

6

16:24

14

1.17

Î
V
V
Î
Î
11

Freienbach

12

3

4

5

14:18

13

1.08

V
E
Î
Î
V
12

Eschen / Mauren

12

3

3

6

19:26

12

1

E
E
V
Î
Î
13

Locarno

12

2

5

5

12:15

11

0.92

V
E
V
E
Î
14

Winterthur II

12

3

1

8

13:23

10

0.83

Î
Î
Î
Î
E
15

Mendrisio

12

1

6

5

12:17

9

0.75

E
E
Î
E
Î
16

Widnau

12

1

3

8

8:28

6

0.5

Î
Î
E
Î
Î
Promotion Play-off
Possible Promotion Play-off
Relegation

Last Matches

Muttenz

Rezultatele primei reprize

1 Win
4 Draw
0 Loss

1.Liga Classic

31/10/2026 17:00

Bassecourt

1-1

Muttenz

1.Liga Classic

24/10/2026 14:00

Muttenz

0-0

Schötz

Erste Liga Cup

17/10/2026 16:00

Muttenz

0-0

Thalwil

1.Liga Classic

10/10/2026 15:00

Thun II

2-4

Muttenz

1.Liga Classic

03/10/2026 14:00

Muttenz

1-1

Black Stars
Scored 6
Avg 1.2
Conceded 4
Avg 0.8
Muttenz

Rezultatele finale

3 Win
2 Draw
0 Loss

1.Liga Classic

31/10/2026 17:00

Bassecourt

3-3

Muttenz

1.Liga Classic

24/10/2026 14:00

Muttenz

2-0

Schötz

Erste Liga Cup

17/10/2026 16:00

Muttenz

4-1

Thalwil

1.Liga Classic

10/10/2026 15:00

Thun II

5-6

Muttenz

1.Liga Classic

03/10/2026 14:00

Muttenz

2-2

Black Stars
Scored 17
Avg 3.4
Conceded 11
Avg 2.2
Wohlen

Rezultatele primei reprize

1 Win
1 Draw
3 Loss

1.Liga Classic

31/10/2026 15:30

Wohlen

0-1

Delémont

1.Liga Classic

25/10/2026 13:30

Bassecourt

2-0

Wohlen

Erste Liga Cup

17/10/2026 14:00

Baden

1-0

Wohlen

1.Liga Classic

10/10/2026 14:30

Wohlen

2-1

Langenthal

1.Liga Classic

30/09/2026 18:15

Wohlen

1-1

Schötz
Scored 3
Avg 0.6
Conceded 6
Avg 1.2
Wohlen

Rezultatele finale

1 Win
1 Draw
3 Loss

1.Liga Classic

31/10/2026 15:30

Wohlen

2-1

Delémont

1.Liga Classic

25/10/2026 13:30

Bassecourt

2-1

Wohlen

Erste Liga Cup

17/10/2026 14:00

Baden

2-1

Wohlen

1.Liga Classic

10/10/2026 14:30

Wohlen

2-2

Langenthal

1.Liga Classic

30/09/2026 18:15

Wohlen

1-5

Schötz
Scored 7
Avg 1.4
Conceded 12
Avg 2.4

Muttenz vs Wohlen: Comparare Statistici Înainte de Meci

This section provides average statistics and percentages on the main markets for the last 10 matches of both teams

Muttenz

Wohlen

Sub

Peste

Sub

Peste

0.5

10%

1

90%

9

0%

0

100%

10

1.5

10%

1

90%

9

20%

2

80%

8

2.5

20%

2

80%

8

30%

3

70%

7

3.5

50%

5

50%

5

80%

8

20%

2

4.5

70%

7

30%

3

90%

9

10%

1

BetMines

Alerte pentru acest meci

0 active · 0 notificări trimise

0 active · 0 notificări trimise

Nu există alerte în această vizualizare.

Alertă nouă

Muttenz – Wohlen · doar pentru acest meci

Condiție

Previzualizare: completează regula

Apasă Adaugă regulă pentru a o include în alertă.

Reguli adăugate · 0/10

Alerta se declanșează când toate regulile sunt îndeplinite.

Notificări pe Telegram

Cont conectat la Live Scanner.

Gestionează contul

Se declanșează când toate cele 0 reguli sunt îndeplinite

Șterge alerta

Sigur dorești să ștergi această alertă?

Muttenz vs Wohlen: FAQ

Nu găsești răspunsul dorit? Contactează echipa de suport.
Care sunt probabilitățile 1X2 pentru Muttenz – Wohlen conform BetMines?
1: 53%
X: 22%
2: 25%
Care sunt probabilitățile Peste/Sub 2,5 pentru Muttenz – Wohlen?
Peste 2,5: 67%
Sub 2,5: 33%
Care sunt probabilitățile "Marchează ambele echipe" (BTTS) pentru Muttenz – Wohlen?
Da: 64%
Nu: 36%
Care sunt cele mai probabile 3 scoruri exacte pentru Muttenz – Wohlen?
1) 2-1 (9.78%)
2) 1-1 (8.94%)
3) 1-0 (6.94%)
Care este pronosticul BetMines pentru Muttenz – Wohlen?
Conform BetMines, pronosticul cel mai probabil pentru piața Numărul de goluri este +2.5, cu o probabilitate de 67%

Deblochează experiența completă BetMines

Treci la Premium și primește și mai multe date, și mai bune, pentru pariurile tale.

Ce este inclus?

Ce este inclus

  • Scaner live
  • Scaner pre-meci
  • Value bet bot
  • Backtesting pentru scannerul Pre-Match până la 24 de luni
  • Tendințe
  • Statistici avansate ale echipelor
  • Evenimente exclusive în filtrul avansat
  • Evenimente exclusive în BetMines Machine
  • Toate predicțiile de piață deblocate
  • Grupul de Telegram Premium

Încearcă gratuit BetMines Premium

Deblochează scannere, alerte, monitoring și value bets.

  • Alerte live și Monitoring
  • Pre-Match scanner și filtre
  • Predicții premium și value bets