Preferințe
Setări

OH Leuven W - TSC Bačka Topola Predicții, sfaturi și statistici

UEFA Women's Champions League  -  2nd Qualifying Round - Semi-Finals

Notificări BetMines

Pentru a primi notificări, aplicația BetMines trebuie să fie instalată pe telefonul tău.

Notifică-mă pentru următoarele evenimente:

Pentru a primi notificări, aplicația BetMines trebuie să fie instalată pe telefonul tău.

Pentru a primi notificări, aplicația BetMines trebuie să fie instalată pe telefonul tău.

OH Leuven W

E
E
V
V
E

TSC Bačka Topola

Î
Î
E
V
V
Erini Pingiou

Cine va câștiga?

Previzualizare meci

OH Leuven W și TSC Bačka Topola se vor confrunta pe data de 05/08/2026 la ora 18:00 la stadionul (). Meciul face parte din UEFA Women's Champions League. Arbitrul meciului este Erini Pingiou.

Probabilitatea de câștig pentru OH Leuven W este de 73%. Probabilitatea unui rezultat de egalitate între OH Leuven W și TSC Bačka Topola este de 15%. Probabilitatea de câștig pentru TSC Bačka Topola este de 12%

Probabilitatea ca ambele echipe să înscrie gol este de 52%, în timp ce probabilitatea ca cel puțin una dintre echipe să nu înscrie gol este de 48%

Probabilitatea ca să fie marcate peste 2.5 goluri în total este de 52%, în timp ce probabilitatea ca să fie marcate mai puțin de 2.5 goluri este de 48%

În ultimul meci din 31/07/2026, OH Leuven W a terminat la egalitate cu Feyenoord W cu scorul 2-2

Vezi mai mult

OH Leuven W vs TSC Bačka Topola - Predicții

Mergi premium

Aceasta este o funcționalitate PREMIUM. Abonați-vă acum pentru a utiliza această și multe alte funcționalități exclusive

Odds

Sorry, there are no available odds.

Mergi premium

Aceasta este o funcționalitate PREMIUM. Abonați-vă acum pentru a utiliza această și multe alte funcționalități exclusive

Clasamentul echipelor OH Leuven W și TSC Bačka Topola în UEFA Women's Champions League

Last Matches

OH Leuven W

Rezultatele primei reprize

2 Win
2 Draw
1 Loss

Club Friendlies Women

31/07/2026 11:00

Feyenoord W

2-1

OH Leuven W

Super League Women

22/05/2026 18:30

OH Leuven W

2-1

St. Liege W

Super League Women

16/05/2026 11:30

Club Brugge W

0-0

OH Leuven W

Super League Women

09/05/2026 11:30

OH Leuven W

0-0

RSC Anderlecht W

Super League Women

02/05/2026 11:30

RSC Anderlecht W

0-1

OH Leuven W
Scored 4
Avg 0.8
Conceded 3
Avg 0.6
OH Leuven W

Rezultatele finale

2 Win
3 Draw
0 Loss

Club Friendlies Women

31/07/2026 11:00

Feyenoord W

2-2

OH Leuven W

Super League Women

22/05/2026 18:30

OH Leuven W

3-2

St. Liege W

Super League Women

16/05/2026 11:30

Club Brugge W

0-2

OH Leuven W

Super League Women

09/05/2026 11:30

OH Leuven W

1-1

RSC Anderlecht W

Super League Women

02/05/2026 11:30

RSC Anderlecht W

1-1

OH Leuven W
Scored 9
Avg 1.8
Conceded 6
Avg 1.2
TSC Bačka Topola

Rezultatele primei reprize

1 Win
2 Draw
2 Loss

Super Liga Žene

09/05/2026 12:00

Vojvodina W

1-1

TSC Bačka Topola

Super Liga Žene

02/05/2026 12:00

TSC Bačka Topola

1-0

Subotica W

Super Liga Žene

27/04/2026 14:00

TSC Bačka Topola

0-0

LASK Crvena Zvezda W

Kup Srbije Žene

22/04/2026 15:30

Subotica W

1-0

TSC Bačka Topola

Super Liga Žene

03/04/2026 13:30

TSC Bačka Topola

0-1

Vojvodina W
Scored 2
Avg 0.4
Conceded 3
Avg 0.6
TSC Bačka Topola

Rezultatele finale

2 Win
1 Draw
2 Loss

Super Liga Žene

09/05/2026 12:00

Vojvodina W

1-2

TSC Bačka Topola

Super Liga Žene

02/05/2026 12:00

TSC Bačka Topola

2-0

Subotica W

Super Liga Žene

27/04/2026 14:00

TSC Bačka Topola

0-0

LASK Crvena Zvezda W

Kup Srbije Žene

22/04/2026 15:30

Subotica W

1-0

TSC Bačka Topola

Super Liga Žene

03/04/2026 13:30

TSC Bačka Topola

0-1

Vojvodina W
Scored 4
Avg 0.8
Conceded 3
Avg 0.6

OH Leuven W vs TSC Bačka Topola: Comparare Statistici Înainte de Meci

This section provides average statistics and percentages on the main markets for the last 10 matches of both teams

OH Leuven W

TSC Bačka Topola

Sub

Peste

Sub

Peste

0.5

0%

0

100%

10

20%

2

80%

8

1.5

10%

1

90%

9

40%

4

60%

6

2.5

60%

6

40%

4

50%

5

50%

5

3.5

80%

8

20%

2

80%

8

20%

2

4.5

90%

9

10%

1

80%

8

20%

2

BetMines

OH Leuven W vs TSC Bačka Topola: FAQ

Nu găsești răspunsul dorit? Contactează echipa de suport.
Care sunt probabilitățile 1X2 pentru OH Leuven W – TSC Bačka Topola conform BetMines?
1: 73%
X: 15%
2: 12%
Care sunt probabilitățile Peste/Sub 2,5 pentru OH Leuven W – TSC Bačka Topola?
Peste 2,5: 52%
Sub 2,5: 48%
Care sunt probabilitățile "Marchează ambele echipe" (BTTS) pentru OH Leuven W – TSC Bačka Topola?
Da: 52%
Nu: 48%
Care sunt cele mai probabile 3 scoruri exacte pentru OH Leuven W – TSC Bačka Topola?
1) 2-0 (10.07%)
2) 3-0 (8.89%)
3) 2-1 (8.83%)
Care este pronosticul BetMines pentru OH Leuven W – TSC Bačka Topola?
Conform BetMines, pronosticul cel mai probabil pentru piața 1X2 este 1, cu o probabilitate de 73%

Deblochează experiența completă BetMines

Treci la Premium și primește și mai multe date, și mai bune, pentru pariurile tale.

Ce este inclus?

Ce este inclus

  • Scaner live
  • Scaner pre-meci
  • Value bet bot
  • Backtesting pentru scannerul Pre-Match până la 24 de luni
  • Tendințe
  • Statistici avansate ale echipelor
  • Evenimente exclusive în filtrul avansat
  • Evenimente exclusive în BetMines Machine
  • Toate predicțiile de piață deblocate
  • Grupul de Telegram Premium

Încearcă gratuit BetMines Premium

Deblochează scannere, alerte, monitoring și value bets.

  • Alerte live și Monitoring
  • Pre-Match scanner și filtre
  • Predicții premium și value bets