Preferințe
Setări

Racing Club Res. - Rosario Central Res. Predicții, sfaturi și statistici

Reserve League  -  2nd Phase

Notificări BetMines

Pentru a primi notificări, aplicația BetMines trebuie să fie instalată pe telefonul tău.

Notifică-mă pentru următoarele evenimente:

Pentru a primi notificări, aplicația BetMines trebuie să fie instalată pe telefonul tău.

Pentru a primi notificări, aplicația BetMines trebuie să fie instalată pe telefonul tău.

Racing Club Res.

E
E
Î
Î
V

Rosario Central Res.

V
E
E
V
Î

Cine va câștiga?

Previzualizare meci

Probabilitatea de câștig pentru Racing Club Res. este de 33%. Probabilitatea unui rezultat de egalitate între Racing Club Res. și Rosario Central Res. este de 29%. Probabilitatea de câștig pentru Rosario Central Res. este de 38%

Probabilitatea ca ambele echipe să înscrie gol este de 54%, în timp ce probabilitatea ca cel puțin una dintre echipe să nu înscrie gol este de 46%

Probabilitatea ca să fie marcate peste 2.5 goluri în total este de 50%, în timp ce probabilitatea ca să fie marcate mai puțin de 2.5 goluri este de 50%

În ultimul meci din 28/10/2026, Racing Club Res. a învins pe Tigre Res. cu scorul 1-3

Vezi mai mult

Racing Club Res. vs Rosario Central Res. - Predicții

Mergi premium

Aceasta este o funcționalitate PREMIUM. Abonați-vă acum pentru a utiliza această și multe alte funcționalități exclusive

Odds

Sorry, there are no available odds.

Mergi premium

Aceasta este o funcționalitate PREMIUM. Abonați-vă acum pentru a utiliza această și multe alte funcționalități exclusive

Clasamentul echipelor Racing Club Res. și Rosario Central Res. în Reserve League

1st Phase - Ranking

Team

1

Vélez Sársfield Res.

18

14

2

2

40:11

44

2.44

V
Î
V
V
V
2

Boca Juniors Res.

18

11

3

4

33:11

36

2

V
V
V
Î
Î
3

Independiente Res.

18

11

3

4

36:16

36

2

V
E
V
V
V
4

Lanús Res.

18

11

2

5

39:24

35

1.94

V
Î
V
Î
V
5

Newell's Old Boys Res.

18

10

4

4

26:16

34

1.89

E
V
Î
V
E
6

Quilmes Res.

18

10

3

5

20:12

33

1.83

Î
Î
V
Î
V
7

Defensa y Justicia Res.

18

9

5

4

38:24

32

1.78

V
E
Î
V
E
8

River Plate Res.

18

9

4

5

24:17

31

1.72

Î
E
V
V
V
9

Racing Club Res.

18

8

6

4

27:23

30

1.67

V
V
Î
Î
V
10

Atlético Tucumán Res.

18

9

3

6

26:25

30

1.67

V
V
V
Î
V
11

Unión Santa Fe Res.

18

7

8

3

23:19

29

1.61

E
Î
V
V
V
12

Estudiantes La Plata Res

18

8

4

6

25:16

28

1.56

V
V
Î
V
V
13

Argentinos Juniors Res.

18

7

7

4

24:18

28

1.56

V
V
E
V
Î
14

Belgrano Córdoba Res.

18

8

3

7

27:29

27

1.5

Î
V
V
E
Î
15

Talleres Córdoba Res.

18

7

5

6

27:21

26

1.44

Î
V
E
V
Î
16

Huracán Res.

18

7

5

6

23:17

26

1.44

Î
V
Î
Î
E
17

Rosario Central Res.

18

7

5

6

25:22

26

1.44

Î
V
V
Î
Î
18

Platense Res.

18

7

5

6

17:20

26

1.44

E
V
Î
Î
V
19

Deportivo Riestra Res.

18

7

4

7

25:18

25

1.39

Î
Î
Î
V
E
20

Independiente Riva. Res.

18

7

3

8

23:23

24

1.33

V
V
V
V
Î
21

Instituto Res.

18

5

9

4

20:21

24

1.33

V
V
Î
E
Î
22

San Lorenzo Res.

18

6

6

6

22:24

24

1.33

Î
E
Î
E
E
23

Gimnasia Esgrima Res.

18

6

5

7

19:17

23

1.28

V
E
E
Î
Î
24

Gimnasia Mendoza Res.

18

6

5

7

16:19

23

1.28

Î
V
E
Î
V
25

Banfield Res.

18

6

5

7

14:18

23

1.28

E
Î
V
V
Î
26

Ferro Carril Reserves

18

6

4

8

20:23

22

1.22

V
Î
V
Î
E
27

Central Córdoba SdE Res.

18

5

4

9

21:33

19

1.06

V
Î
V
V
Î
28

Colón Res.

18

5

3

10

15:23

18

1

Î
E
V
Î
V
29

Aldosivi Res.

18

5

3

10

17:28

18

1

E
Î
V
V
E
30

Barracas Central Res.

18

4

5

9

11:24

17

0.94

E
E
Î
Î
E
31

Sarmiento Res.

18

4

4

10

16:26

16

0.89

V
Î
Î
Î
E
32

Tigre Res.

18

4

4

10

15:25

16

0.89

Î
Î
Î
Î
E
33

Godoy Cruz Res.

18

4

3

11

20:30

15

0.83

Î
Î
Î
V
E
34

Atlético Rafaela Res.

18

3

3

12

21:36

12

0.67

Î
Î
Î
E
E
35

Estudiantes RC Res.

18

2

5

11

9:32

11

0.61

Î
Î
Î
V
Î
36

San Martín San Juan Res.

18

2

2

14

16:59

8

0.44

Î
E
Î
Î
Î
Quarter-finals

2nd Phase - Ranking

Team

1

Independiente Res.

16

11

4

1

36:13

37

2.31

E
V
V
V
E
2

Lanús Res.

16

11

3

2

38:21

36

2.25

V
E
V
V
V
3

Talleres Córdoba Res.

16

8

5

3

26:12

29

1.81

Î
V
V
V
V
4

Estudiantes La Plata Res

16

8

5

3

30:17

29

1.81

E
E
V
E
V
5

River Plate Res.

16

7

8

1

28:15

29

1.81

E
Î
E
V
V
6

Deportivo Riestra Res.

15

9

2

4

27:14

29

1.93

V
V
Î
V
E
7

Belgrano Córdoba Res.

15

8

4

3

23:20

28

1.87

E
V
V
Î
V
8

Vélez Sársfield Res.

15

7

6

2

19:5

27

1.8

E
V
V
E
V
9

Boca Juniors Res.

15

8

3

4

18:10

27

1.8

Î
V
V
Î
V
10

Gimnasia Mendoza Res.

15

7

4

4

15:12

25

1.67

E
E
E
E
V
11

Estudiantes RC Res.

15

6

6

3

15:12

24

1.6

E
E
E
Î
Î
12

Rosario Central Res.

15

6

6

3

20:19

24

1.6

V
E
E
V
Î
13

Godoy Cruz Res.

15

5

7

3

19:15

22

1.47

Î
E
E
E
V
14

Sarmiento Res.

16

5

7

4

14:12

22

1.38

Î
E
E
V
Î
15

Atlético Rafaela Res.

16

5

7

4

20:22

22

1.38

Î
E
E
E
Î
16

Huracán Res.

15

6

3

6

15:13

21

1.4

E
V
Î
V
E
17

San Lorenzo Res.

15

6

3

6

17:17

21

1.4

V
V
E
V
Î
18

Newell's Old Boys Res.

16

4

8

4

21:18

20

1.25

E
E
V
E
E
19

Instituto Res.

15

4

7

4

19:21

19

1.27

E
E
V
E
Î
20

Independiente Riva. Res.

16

5

3

8

22:30

18

1.13

Î
V
V
V
Î
21

Unión Santa Fe Res.

15

3

8

4

18:15

17

1.13

Î
V
Î
E
Î
22

Gimnasia Esgrima Res.

15

4

5

6

13:11

17

1.13

Î
E
Î
Î
Î
23

Quilmes Res.

15

4

5

6

12:17

17

1.13

E
E
E
Î
Î
24

Atlético Tucumán Res.

15

4

5

6

12:18

17

1.13

E
V
E
E
Î
25

Defensa y Justicia Res.

15

3

7

5

21:24

16

1.07

Î
E
V
E
Î
26

Racing Club Res.

15

3

7

5

24:28

16

1.07

E
E
Î
Î
V
27

Banfield Res.

16

4

4

8

15:25

16

1

Î
V
Î
E
V
28

Aldosivi Res.

15

3

6

6

13:18

15

1

Î
V
E
V
Î
29

Tigre Res.

16

4

3

9

18:27

15

0.94

Î
Î
E
Î
Î
30

Argentinos Juniors Res.

16

3

6

7

11:23

15

0.94

Î
V
Î
E
Î
31

Colón Res.

15

4

2

9

13:22

14

0.93

Î
Î
Î
V
V
32

Barracas Central Res.

15

2

7

6

11:21

13

0.87

E
E
E
E
V
33

San Martín San Juan Res.

15

3

4

8

14:27

13

0.87

Î
Î
V
Î
Î
34

Central Córdoba SdE Res.

15

3

3

9

12:25

12

0.8

E
Î
Î
Î
Î
35

Platense Res.

15

0

7

8

8:21

7

0.47

E
E
Î
Î
Î
36

Ferro Carril Reserves

15

1

4

10

9:26

7

0.47

Î
E
Î
Î
E
8th Finals

Last Matches

Racing Club Res.

Rezultatele primei reprize

1 Win
1 Draw
3 Loss

Reserve League

28/10/2026 18:00

Tigre Res.

1-1

Racing Club Res.

Reserve League

22/10/2026 18:00

Racing Club Res.

0-1

San Lorenzo Res.

Reserve League

15/10/2026 18:00

Vélez Sársfield Res.

2-0

Racing Club Res.

Reserve League

06/10/2026 18:00

Racing Club Res.

1-0

River Plate Res.

Reserve League

30/09/2026 18:00

Instituto Res.

1-0

Racing Club Res.
Scored 2
Avg 0.4
Conceded 5
Avg 1.0
Racing Club Res.

Rezultatele finale

1 Win
2 Draw
2 Loss

Reserve League

28/10/2026 18:00

Tigre Res.

1-3

Racing Club Res.

Reserve League

22/10/2026 18:00

Racing Club Res.

2-3

San Lorenzo Res.

Reserve League

15/10/2026 18:00

Vélez Sársfield Res.

4-0

Racing Club Res.

Reserve League

06/10/2026 18:00

Racing Club Res.

2-2

River Plate Res.

Reserve League

30/09/2026 18:00

Instituto Res.

2-2

Racing Club Res.
Scored 9
Avg 1.8
Conceded 12
Avg 2.4
Rosario Central Res.

Rezultatele primei reprize

2 Win
2 Draw
1 Loss

Reserve League

27/10/2026 18:00

Rosario Central Res.

0-0

Sarmiento Res.

Reserve League

20/10/2026 18:00

Argentinos Juniors Res.

1-0

Rosario Central Res.

Reserve League

14/10/2026 18:00

Rosario Central Res.

1-0

Aldosivi Res.

Reserve League

06/10/2026 18:00

Gimnasia Esgrima Res.

2-2

Rosario Central Res.

Reserve League

30/09/2026 18:00

Rosario Central Res.

1-0

Unión Santa Fe Res.
Scored 4
Avg 0.8
Conceded 3
Avg 0.6
Rosario Central Res.

Rezultatele finale

2 Win
2 Draw
1 Loss

Reserve League

27/10/2026 18:00

Rosario Central Res.

0-1

Sarmiento Res.

Reserve League

20/10/2026 18:00

Argentinos Juniors Res.

1-2

Rosario Central Res.

Reserve League

14/10/2026 18:00

Rosario Central Res.

1-1

Aldosivi Res.

Reserve League

06/10/2026 18:00

Gimnasia Esgrima Res.

2-2

Rosario Central Res.

Reserve League

30/09/2026 18:00

Rosario Central Res.

2-0

Unión Santa Fe Res.
Scored 7
Avg 1.4
Conceded 5
Avg 1.0

Racing Club Res. vs Rosario Central Res.: Comparare Statistici Înainte de Meci

This section provides average statistics and percentages on the main markets for the last 10 matches of both teams

Racing Club Res.

Rosario Central Res.

Sub

Peste

Sub

Peste

0.5

0%

0

100%

10

0%

0

100%

10

1.5

10%

1

90%

9

20%

2

80%

8

2.5

10%

1

90%

9

40%

4

60%

6

3.5

20%

2

80%

8

80%

8

20%

2

4.5

70%

7

30%

3

100%

10

0%

0

BetMines

Alerte pentru acest meci

0 active · 0 notificări trimise

0 active · 0 notificări trimise

Nu există alerte în această vizualizare.

Alertă nouă

Racing Club Res. – Rosario Central Res. · doar pentru acest meci

Condiție

Previzualizare: completează regula

Apasă Adaugă regulă pentru a o include în alertă.

Reguli adăugate · 0/10

Alerta se declanșează când toate regulile sunt îndeplinite.

Notificări pe Telegram

Cont conectat la Live Scanner.

Gestionează contul

Se declanșează când toate cele 0 reguli sunt îndeplinite

Șterge alerta

Sigur dorești să ștergi această alertă?

Racing Club Res. vs Rosario Central Res.: FAQ

Nu găsești răspunsul dorit? Contactează echipa de suport.
Care sunt probabilitățile 1X2 pentru Racing Club Res. – Rosario Central Res. conform BetMines?
1: 33%
X: 29%
2: 38%
Care sunt probabilitățile Peste/Sub 2,5 pentru Racing Club Res. – Rosario Central Res.?
Peste 2,5: 50%
Sub 2,5: 50%
Care sunt probabilitățile "Marchează ambele echipe" (BTTS) pentru Racing Club Res. – Rosario Central Res.?
Da: 54%
Nu: 46%
Care sunt cele mai probabile 3 scoruri exacte pentru Racing Club Res. – Rosario Central Res.?
1) 1-1 (12.77%)
2) 0-1 (8.99%)
3) 1-2 (8.93%)
Care este pronosticul BetMines pentru Racing Club Res. – Rosario Central Res.?
Conform BetMines, pronosticul cel mai probabil pentru piața BTTS este Da, cu o probabilitate de 54%

Deblochează experiența completă BetMines

Treci la Premium și primește și mai multe date, și mai bune, pentru pariurile tale.

Ce este inclus?

Ce este inclus

  • Scaner live
  • Scaner pre-meci
  • Value bet bot
  • Backtesting pentru scannerul Pre-Match până la 24 de luni
  • Tendințe
  • Statistici avansate ale echipelor
  • Evenimente exclusive în filtrul avansat
  • Evenimente exclusive în BetMines Machine
  • Toate predicțiile de piață deblocate
  • Grupul de Telegram Premium

Încearcă gratuit BetMines Premium

Deblochează scannere, alerte, monitoring și value bets.

  • Alerte live și Monitoring
  • Pre-Match scanner și filtre
  • Predicții premium și value bets