Preferințe
Setări

Shandong Taishan - Shanghai Port Predicții, sfaturi și statistici

FA Cup  -  Quarter-finals

Notificări BetMines

Pentru a primi notificări, aplicația BetMines trebuie să fie instalată pe telefonul tău.

Notifică-mă pentru următoarele evenimente:

Pentru a primi notificări, aplicația BetMines trebuie să fie instalată pe telefonul tău.

Pentru a primi notificări, aplicația BetMines trebuie să fie instalată pe telefonul tău.

Shandong Taishan

Î
V
V
V
Î

Shanghai Port

Î
V
V
E
V
Jinan Olympic Sports Center Stadium

Cine va câștiga?

Previzualizare meci

Shandong Taishan și Shanghai Port se vor confrunta pe data de 09/01/2026 la ora 11:35 AM la stadionul Jinan Olympic Sports Center Stadium (Ji'nan). Meciul face parte din FA Cup.

Probabilitatea de câștig pentru Shandong Taishan este de 52%. Probabilitatea unui rezultat de egalitate între Shandong Taishan și Shanghai Port este de 21%. Probabilitatea de câștig pentru Shanghai Port este de 27%

Probabilitatea ca ambele echipe să înscrie gol este de 66%, în timp ce probabilitatea ca cel puțin una dintre echipe să nu înscrie gol este de 34%

Probabilitatea ca să fie marcate peste 2.5 goluri în total este de 67%, în timp ce probabilitatea ca să fie marcate mai puțin de 2.5 goluri este de 33%

În ultimele 10 meciuri din toate competițiile, Shandong Taishan ambele echipe au înscris gol 7 de ori, în timp ce Shanghai Port a avut-o de 8 de ori

Vezi mai mult

Shandong Taishan vs Shanghai Port - Predicții

Mergi premium

Aceasta este o funcționalitate PREMIUM. Abonați-vă acum pentru a utiliza această și multe alte funcționalități exclusive

Odds

Sorry, there are no available odds.

Mergi premium

Aceasta este o funcționalitate PREMIUM. Abonați-vă acum pentru a utiliza această și multe alte funcționalități exclusive

Clasamentul echipelor Shandong Taishan și Shanghai Port în FA Cup

Last Matches

Shandong Taishan

Rezultatele primei reprize

2 Win
1 Draw
2 Loss

Super League

08/22/2026 12:00 PM

Qingdao West Coast

1-0

Shandong Taishan

Super League

08/14/2026 11:35 AM

Shandong Taishan

2-1

Qingdao Hainiu

Super League

08/09/2026 12:00 PM

Shandong Taishan

0-0

Tianjin Jinmen Tiger

Super League

08/01/2026 11:35 AM

Shanghai Port

0-1

Shandong Taishan

Super League

07/26/2026 11:35 AM

Shandong Taishan

0-2

Henan Songshan Longmen
Scored 3
Avg 0.6
Conceded 4
Avg 0.8
Shandong Taishan

Rezultatele finale

3 Win
0 Draw
2 Loss

Super League

08/22/2026 12:00 PM

Qingdao West Coast

2-0

Shandong Taishan

Super League

08/14/2026 11:35 AM

Shandong Taishan

3-1

Qingdao Hainiu

Super League

08/09/2026 12:00 PM

Shandong Taishan

2-1

Tianjin Jinmen Tiger

Super League

08/01/2026 11:35 AM

Shanghai Port

0-1

Shandong Taishan

Super League

07/26/2026 11:35 AM

Shandong Taishan

1-2

Henan Songshan Longmen
Scored 7
Avg 1.4
Conceded 6
Avg 1.2
Shanghai Port

Rezultatele primei reprize

0 Win
2 Draw
3 Loss

Super League

08/23/2026 11:35 AM

Shanghai Port

1-1

Qingdao Hainiu

Super League

08/19/2026 11:35 AM

Shanghai Port

0-1

Dalian Yingbo

Super League

08/14/2026 11:35 AM

Wuhan Three Towns

1-0

Shanghai Port

Super League

08/09/2026 11:35 AM

Chongqing Tonglianglong FC

2-2

Shanghai Port

Super League

08/01/2026 11:35 AM

Shanghai Port

0-1

Shandong Taishan
Scored 3
Avg 0.6
Conceded 6
Avg 1.2
Shanghai Port

Rezultatele finale

3 Win
1 Draw
1 Loss

Super League

08/23/2026 11:35 AM

Shanghai Port

2-1

Qingdao Hainiu

Super League

08/19/2026 11:35 AM

Shanghai Port

1-1

Dalian Yingbo

Super League

08/14/2026 11:35 AM

Wuhan Three Towns

2-3

Shanghai Port

Super League

08/09/2026 11:35 AM

Chongqing Tonglianglong FC

2-3

Shanghai Port

Super League

08/01/2026 11:35 AM

Shanghai Port

0-1

Shandong Taishan
Scored 9
Avg 1.8
Conceded 7
Avg 1.4

Shandong Taishan vs Shanghai Port: Comparare Statistici Înainte de Meci

This section provides average statistics and percentages on the main markets for the last 10 matches of both teams

Shandong Taishan

Shanghai Port

Sub

Peste

Sub

Peste

0.5

0%

0

100%

10

0%

0

100%

10

1.5

10%

1

90%

9

10%

1

90%

9

2.5

40%

4

60%

6

40%

4

60%

6

3.5

60%

6

40%

4

70%

7

30%

3

4.5

80%

8

20%

2

80%

8

20%

2

BetMines

Shandong Taishan vs Shanghai Port: FAQ

Nu găsești răspunsul dorit? Contactează echipa de suport.
Care sunt probabilitățile 1X2 pentru Shandong Taishan – Shanghai Port conform BetMines?
1: 52%
X: 21%
2: 27%
Care sunt probabilitățile Peste/Sub 2,5 pentru Shandong Taishan – Shanghai Port?
Peste 2,5: 67%
Sub 2,5: 33%
Care sunt probabilitățile "Marchează ambele echipe" (BTTS) pentru Shandong Taishan – Shanghai Port?
Da: 66%
Nu: 34%
Care sunt cele mai probabile 3 scoruri exacte pentru Shandong Taishan – Shanghai Port?
1) 2-1 (9.4%)
2) 1-1 (8.92%)
3) 1-0 (6.73%)
Care este pronosticul BetMines pentru Shandong Taishan – Shanghai Port?
Conform BetMines, pronosticul cel mai probabil pentru piața Numărul de goluri este +2.5, cu o probabilitate de 67%

Deblochează experiența completă BetMines

Treci la Premium și primește și mai multe date, și mai bune, pentru pariurile tale.

Ce este inclus?

Ce este inclus

  • Scaner live
  • Scaner pre-meci
  • Value bet bot
  • Backtesting pentru scannerul Pre-Match până la 24 de luni
  • Tendințe
  • Statistici avansate ale echipelor
  • Evenimente exclusive în filtrul avansat
  • Evenimente exclusive în BetMines Machine
  • Toate predicțiile de piață deblocate
  • Grupul de Telegram Premium

Încearcă gratuit BetMines Premium

Deblochează scannere, alerte, monitoring și value bets.

  • Alerte live și Monitoring
  • Pre-Match scanner și filtre
  • Predicții premium și value bets