Preferințe
Setări

Shanxi Chongde Ronghai - Jiangxi Lushan Predicții, sfaturi și statistici

overcast clouds 15.93 °C
League Two  -  Promotion Group

Shanxi Chongde Ronghai

E
Î
V
E
V

2 - 1

FT

Jiangxi Lushan

V
Î
V
Î
Î
Taiyuan University Football Stadium
Peng Li

Match Stats

Shanxi Chongde Ronghai

Jiangxi Lushan

Corner

4

Remplacement

3

Yellow cards

2

Red cards

0

60 %

Ball Possession

40 %

Corner

5

Remplacement

5

Yellow cards

2

Red cards

0

7

Total Shots

5

3

Ongoal Shots

3

37

Dangerous Attacks

31

19

Fouls

19

Accurate Passes

0

Ocazii Mari Create

0

0

Ocazii Mari Ratate

0

Corner

4

Remplacement

3

Yellow cards

2

Red cards

0

Corner

5

Remplacement

5

Yellow cards

2

Red cards

0

Match Data

Shanxi Chongde Ronghai

Jiangxi Lushan

2nd half 2-1

substitution

Ling Zhongyang

Bughrahan Iskandar

87'

78'

Yan Li

Song Guo

substitution

78'

Benhang Luo

Yue Sun

substitution

77'

Cao Enze

yellowcard

72'

Cao Enze

Zijian Bai

substitution

72'

Jingxiang Zhou

Ziyang Pi

substitution

Bughrahan Iskandar 2-1

2-1

70'

yellowcard

Li Jinyu

65'

59'

Geeryi Zhang

Xusheng Zhu

substitution
substitution

Nurzat Nurlan

Linfeng Wu

46'

1st half 1-1

45'+4'

Yanjun Zhang 1-1

Jiahao Li

1-1

yellowcard

Linfeng Wu

35'

Ding Yunfeng 1-0

Chen Xiangyu

1-0

33'

16'

Song Guo

yellowcard
substitution

Jie Wang

Haowen Wang

16'

Cine va câștiga?

Shanxi Chongde Ronghai vs Jiangxi Lushan - Predicții

Mergi premium

Aceasta este o funcționalitate PREMIUM. Abonați-vă acum pentru a utiliza această și multe alte funcționalități exclusive

Odds

Mergi premium

Aceasta este o funcționalitate PREMIUM. Abonați-vă acum pentru a utiliza această și multe alte funcționalități exclusive

Clasamentul echipelor Shanxi Chongde Ronghai și Jiangxi Lushan în League Two

Regular Season - North - Ranking

Team

1

Shandong Taishan II

22

12

5

5

33:21

41

1.86

E
E
V
Î
E
2

Shanghai Port B

22

12

4

6

36:19

40

1.82

V
Î
Î
Î
V
3

Shanxi Chongde Ronghai

22

12

4

6

29:17

40

1.82

V
V
V
Î
E
4

Dalian Kewei

22

9

10

3

22:14

37

1.68

V
E
E
V
Î
5

Tai'an Tiankuang

22

8

7

7

25:23

31

1.41

E
Î
E
Î
E
6

Dalian Yingbo B

22

6

10

6

21:22

28

1.27

Î
V
E
V
Î
7

Haimen Codion

22

5

11

6

25:23

26

1.18

V
V
V
E
E
8

Lanzhou Longyuan

22

4

14

4

13:16

26

1.18

E
V
E
V
E
9

Qingdao Red Lions

22

5

10

7

22:20

25

1.14

V
E
V
E
Î
10

Changchun Xidu

22

3

11

8

15:28

20

0.91

E
Î
Î
E
V
11

Beijing BIT

22

3

7

12

21:42

16

0.73

Î
Î
V
E
V
12

Shanghai Segenda

22

2

9

11

22:39

15

0.68

E
E
Î
Î
E
Promotion Group
Relegation Round

Regular Season - South - Ranking

Team

1

Guizhou Zhucheng Athletic

22

13

3

6

32:17

42

1.91

V
V
Î
E
E
2

Shenzhen 2028

22

10

7

5

37:25

37

1.68

V
Î
V
E
Î
3

Jiangxi Lushan

22

10

5

7

25:19

35

1.59

E
V
V
Î
V
4

Hubei Istar

22

9

7

6

29:23

34

1.55

E
Î
Î
Î
V
5

Hangzhou Linping Wuyue

22

8

10

4

25:28

34

1.55

V
E
V
V
V
6

Xiamen Feilu

22

7

8

7

29:28

29

1.32

Î
Î
E
V
Î
7

Guangdong Mingtu

22

5

11

6

22:20

26

1.18

V
E
E
V
Î
8

Ganzhou Ruishi

22

6

8

8

19:32

26

1.18

Î
E
Î
Î
Î
9

Guangzhou Dandelion

22

6

7

9

22:28

25

1.14

E
Î
E
V
E
10

Chengdu Rongcheng II

22

5

7

10

18:24

22

1

Î
V
V
E
Î
11

Wenzhou

22

4

10

8

15:23

22

1

E
Î
E
E
V
12

Wuhan Three Towns II

22

4

7

11

20:26

19

0.86

V
V
Î
Î
V
Promotion Group
Relegation Round

Promotion Group - Ranking

Team

1

Shanghai Port B

4

3

0

1

6:3

9

2.25

V
V
Î
V
2

Dalian Kewei

4

2

2

0

4:2

8

2

V
E
V
E
3

Shanxi Chongde Ronghai

4

2

1

1

3:2

7

1.75

Î
V
E
V
4

Shandong Taishan II

4

1

2

1

4:3

5

1.25

E
Î
V
E
5

Guizhou Zhucheng Athletic

4

1

1

2

3:4

4

1

Î
Î
V
E
6

Shenzhen 2028

4

1

1

2

2:4

4

1

V
E
Î
Î
7

Jiangxi Lushan

4

1

0

3

3:5

3

0.75

Î
V
Î
Î
8

Hangzhou Linping Wuyue

4

0

3

1

2:4

3

0.75

E
Î
E
E
Promotion

Relegation Round - Group B - Ranking

Team

1

Haimen Codion

4

2

2

0

6:2

8

2

E
V
V
E
2

Beijing BIT

4

2

1

1

4:4

7

1.75

V
Î
V
E
3

Tai'an Tiankuang

4

1

3

0

4:1

6

1.5

E
E
V
E
4

Wuhan Three Towns II

4

1

2

1

3:3

5

1.25

E
Î
V
E
5

Xiamen Feilu

4

1

1

2

3:3

4

1

Î
V
Î
E
6

Ganzhou Ruishi

4

1

1

2

3:6

4

1

Î
V
Î
E
7

Qingdao Red Lions

3

1

0

2

2:4

3

1

V
Î
Î
8

Chengdu Rongcheng II

3

0

2

1

2:4

2

0.67

E
E
Î
Relegation

Relegation Round - Group A - Ranking

Team

1

Changchun Xidu

4

2

2

0

5:3

8

2

V
E
E
V
2

Guangdong Mingtu

4

2

2

0

4:2

8

2

V
E
E
V
3

Lanzhou Longyuan

4

2

0

2

5:5

6

1.5

V
V
Î
Î
4

Hubei Istar

4

1

2

1

4:3

5

1.25

Î
E
V
E
5

Dalian Yingbo B

4

1

2

1

3:3

5

1.25

Î
V
E
E
6

Guangzhou Dandelion

4

1

1

2

5:5

4

1

Î
Î
E
V
7

Wenzhou

4

1

1

2

3:5

4

1

V
Î
E
Î
8

Shanghai Segenda

4

0

2

2

2:5

2

0.5

Î
E
E
Î
Relegation

Last Matches

Shanxi Chongde Ronghai

Rezultatele primei reprize

0 Win
5 Draw
0 Loss

League Two

10/12/2026 7:00 AM

Shanxi Chongde Ronghai

1-1

Jiangxi Lushan

League Two

10/06/2026 11:30 AM

Hangzhou Linping Wuyue

0-0

Shanxi Chongde Ronghai

League Two

09/19/2026 8:00 AM

Shanxi Chongde Ronghai

0-0

Guizhou Zhucheng Athletic

League Two

09/13/2026 11:30 AM

Shenzhen 2028

0-0

Shanxi Chongde Ronghai

League Two

08/22/2026 8:00 AM

Shanxi Chongde Ronghai

0-0

Lanzhou Longyuan
Scored 1
Avg 0.2
Conceded 1
Avg 0.2
Shanxi Chongde Ronghai

Rezultatele finale

2 Win
2 Draw
1 Loss

League Two

10/12/2026 7:00 AM

Shanxi Chongde Ronghai

2-1

Jiangxi Lushan

League Two

10/06/2026 11:30 AM

Hangzhou Linping Wuyue

0-0

Shanxi Chongde Ronghai

League Two

09/19/2026 8:00 AM

Shanxi Chongde Ronghai

1-0

Guizhou Zhucheng Athletic

League Two

09/13/2026 11:30 AM

Shenzhen 2028

1-0

Shanxi Chongde Ronghai

League Two

08/22/2026 8:00 AM

Shanxi Chongde Ronghai

0-0

Lanzhou Longyuan
Scored 3
Avg 0.6
Conceded 2
Avg 0.4
Jiangxi Lushan

Rezultatele primei reprize

1 Win
4 Draw
0 Loss

League Two

10/12/2026 7:00 AM

Shanxi Chongde Ronghai

1-1

Jiangxi Lushan

League Two

10/07/2026 11:30 AM

Jiangxi Lushan

0-0

Dalian Kewei

League Two

09/18/2026 11:30 AM

Jiangxi Lushan

2-0

Shandong Taishan II

League Two

09/12/2026 8:00 AM

Shanghai Port B

0-0

Jiangxi Lushan

League Two

08/23/2026 11:30 AM

Chengdu Rongcheng II

0-0

Jiangxi Lushan
Scored 3
Avg 0.6
Conceded 1
Avg 0.2
Jiangxi Lushan

Rezultatele finale

2 Win
0 Draw
3 Loss

League Two

10/12/2026 7:00 AM

Shanxi Chongde Ronghai

2-1

Jiangxi Lushan

League Two

10/07/2026 11:30 AM

Jiangxi Lushan

0-1

Dalian Kewei

League Two

09/18/2026 11:30 AM

Jiangxi Lushan

2-1

Shandong Taishan II

League Two

09/12/2026 8:00 AM

Shanghai Port B

1-0

Jiangxi Lushan

League Two

08/23/2026 11:30 AM

Chengdu Rongcheng II

0-1

Jiangxi Lushan
Scored 4
Avg 0.8
Conceded 5
Avg 1.0

Shanxi Chongde Ronghai vs Jiangxi Lushan: Comparare Statistici Înainte de Meci

This section provides average statistics and percentages on the main markets for the last 10 matches of both teams

Shanxi Chongde Ronghai

Jiangxi Lushan

Sub

Peste

Sub

Peste

0.5

20%

2

80%

8

0%

0

100%

10

1.5

60%

6

40%

4

40%

4

60%

6

2.5

80%

8

20%

2

70%

7

30%

3

3.5

100%

10

0%

0

100%

10

0%

0

4.5

100%

10

0%

0

100%

10

0%

0

BetMines

Alerte pentru acest meci

0 active · 0 notificări trimise

0 active · 0 notificări trimise

Nu există alerte în această vizualizare.

Alertă nouă

Shanxi Chongde Ronghai – Jiangxi Lushan · doar pentru acest meci

Condiție

Previzualizare: completează regula

Apasă Adaugă regulă pentru a o include în alertă.

Reguli adăugate · 0/10

Alerta se declanșează când toate regulile sunt îndeplinite.

Notificări pe Telegram

Cont conectat la Live Scanner.

Gestionează contul

Se declanșează când toate cele 0 reguli sunt îndeplinite

Șterge alerta

Sigur dorești să ștergi această alertă?

Previzualizare meci

Probabilitatea de câștig pentru Shanxi Chongde Ronghai este de 33%. Probabilitatea unui rezultat de egalitate între Shanxi Chongde Ronghai și Jiangxi Lushan este de 33%. Probabilitatea de câștig pentru Jiangxi Lushan este de 34%

Probabilitatea ca ambele echipe să înscrie gol este de 40%, în timp ce probabilitatea ca cel puțin una dintre echipe să nu înscrie gol este de 60%

Probabilitatea ca să fie marcate peste 2.5 goluri în total este de 31%, în timp ce probabilitatea ca să fie marcate mai puțin de 2.5 goluri este de 69%

În ultimele 10 meciuri din toate competițiile, Shanxi Chongde Ronghai a avut sub 2.5 goluri 8 de ori, în timp ce Jiangxi Lushan a avut-o de 7 de ori

Vezi mai mult

Shanxi Chongde Ronghai vs Jiangxi Lushan: FAQ

Nu găsești răspunsul dorit? Contactează echipa de suport.
Care sunt probabilitățile 1X2 pentru Shanxi Chongde Ronghai – Jiangxi Lushan conform BetMines?
1: 33%
X: 33%
2: 34%
Care sunt probabilitățile Peste/Sub 2,5 pentru Shanxi Chongde Ronghai – Jiangxi Lushan?
Peste 2,5: 31%
Sub 2,5: 69%
Care sunt probabilitățile "Marchează ambele echipe" (BTTS) pentru Shanxi Chongde Ronghai – Jiangxi Lushan?
Da: 40%
Nu: 60%
Care sunt cele mai probabile 3 scoruri exacte pentru Shanxi Chongde Ronghai – Jiangxi Lushan?
1) 0-0 (14.75%)
2) 1-1 (14.17%)
3) 0-1 (13.84%)
Care este pronosticul BetMines pentru Shanxi Chongde Ronghai – Jiangxi Lushan?
Conform BetMines, pronosticul cel mai probabil pentru piața Numărul de goluri este -3.5, cu o probabilitate de 86%

Deblochează experiența completă BetMines

Treci la Premium și primește și mai multe date, și mai bune, pentru pariurile tale.

Ce este inclus?

Ce este inclus

  • Scaner live
  • Scaner pre-meci
  • Value bet bot
  • Backtesting pentru scannerul Pre-Match până la 24 de luni
  • Tendințe
  • Statistici avansate ale echipelor
  • Evenimente exclusive în filtrul avansat
  • Evenimente exclusive în BetMines Machine
  • Toate predicțiile de piață deblocate
  • Grupul de Telegram Premium

Încearcă gratuit BetMines Premium

Deblochează scannere, alerte, monitoring și value bets.

  • Alerte live și Monitoring
  • Pre-Match scanner și filtre
  • Predicții premium și value bets