Preferințe
Setări

Shenzhen 2028 - Shanghai Port B Predicții, sfaturi și statistici

sky is clear °C
League Two  -  Promotion Group

Notificări BetMines

Pentru a primi notificări, aplicația BetMines trebuie să fie instalată pe telefonul tău.

Notifică-mă pentru următoarele evenimente:

Pentru a primi notificări, aplicația BetMines trebuie să fie instalată pe telefonul tău.

Pentru a primi notificări, aplicația BetMines trebuie să fie instalată pe telefonul tău.

Shenzhen 2028

Î
Î
Î
E
Î

Shanghai Port B

Î
V
E
Î
E
Shenzhen Youth Football Training Base Centre Stadium

Cine va câștiga?

Previzualizare meci

Probabilitatea de câștig pentru Shenzhen 2028 este de 42%. Probabilitatea unui rezultat de egalitate între Shenzhen 2028 și Shanghai Port B este de 28%. Probabilitatea de câștig pentru Shanghai Port B este de 30%

Probabilitatea ca ambele echipe să înscrie gol este de 51%, în timp ce probabilitatea ca cel puțin una dintre echipe să nu înscrie gol este de 49%

Probabilitatea ca să fie marcate peste 2.5 goluri în total este de 45%, în timp ce probabilitatea ca să fie marcate mai puțin de 2.5 goluri este de 55%

În ultimul meci din 01/11/2026, Shenzhen 2028 a pierdut în fața lui Shandong Taishan II cu scorul 3-2

Vezi mai mult

Shenzhen 2028 vs Shanghai Port B - Predicții

Mergi premium

Aceasta este o funcționalitate PREMIUM. Abonați-vă acum pentru a utiliza această și multe alte funcționalități exclusive

Odds

Mergi premium

Aceasta este o funcționalitate PREMIUM. Abonați-vă acum pentru a utiliza această și multe alte funcționalități exclusive

Clasamentul echipelor Shenzhen 2028 și Shanghai Port B în League Two

Regular Season - North - Ranking

Team

1

Shandong Taishan II

22

12

5

5

33:21

41

1.86

E
E
V
Î
E
2

Shanghai Port B

22

12

4

6

36:19

40

1.82

V
Î
Î
Î
V
3

Shanxi Chongde Ronghai

22

12

4

6

29:17

40

1.82

V
V
V
Î
E
4

Dalian Kewei

22

9

10

3

22:14

37

1.68

V
E
E
V
Î
5

Tai'an Tiankuang

22

8

7

7

25:23

31

1.41

E
Î
E
Î
E
6

Dalian Yingbo B

22

6

10

6

21:22

28

1.27

Î
V
E
V
Î
7

Haimen Codion

22

5

11

6

25:23

26

1.18

V
V
V
E
E
8

Lanzhou Longyuan

22

4

14

4

13:16

26

1.18

E
V
E
V
E
9

Qingdao Red Lions

22

5

10

7

22:20

25

1.14

V
E
V
E
Î
10

Changchun Xidu

22

3

11

8

15:28

20

0.91

E
Î
Î
E
V
11

Beijing BIT

22

3

7

12

21:42

16

0.73

Î
Î
V
E
V
12

Shanghai Segenda

22

2

9

11

22:39

15

0.68

E
E
Î
Î
E
Promotion Group
Relegation Round

Regular Season - South - Ranking

Team

1

Guizhou Zhucheng Athletic

22

13

3

6

32:17

42

1.91

V
V
Î
E
E
2

Shenzhen 2028

22

10

7

5

37:25

37

1.68

V
Î
V
E
Î
3

Jiangxi Lushan

22

10

5

7

25:19

35

1.59

E
V
V
Î
V
4

Hubei Istar

22

9

7

6

29:23

34

1.55

E
Î
Î
Î
V
5

Hangzhou Linping Wuyue

22

8

10

4

25:28

34

1.55

V
E
V
V
V
6

Xiamen Feilu

22

7

8

7

29:28

29

1.32

Î
Î
E
V
Î
7

Guangdong Mingtu

22

5

11

6

22:20

26

1.18

V
E
E
V
Î
8

Ganzhou Ruishi

22

6

8

8

19:32

26

1.18

Î
E
Î
Î
Î
9

Guangzhou Dandelion

22

6

7

9

22:28

25

1.14

E
Î
E
V
E
10

Chengdu Rongcheng II

22

5

7

10

18:24

22

1

Î
V
V
E
Î
11

Wenzhou

22

4

10

8

15:23

22

1

E
Î
E
E
V
12

Wuhan Three Towns II

22

4

7

11

20:26

19

0.86

V
V
Î
Î
V
Promotion Group
Relegation Round

Promotion Group - Ranking

Team

1

Dalian Kewei

7

4

3

0

9:5

15

2.14

V
E
V
E
V
2

Shandong Taishan II

7

3

3

1

9:6

12

1.71

V
E
E
V
V
3

Shanghai Port B

7

3

2

2

8:6

11

1.57

Î
V
E
Î
E
4

Shanxi Chongde Ronghai

7

3

2

2

5:4

11

1.57

E
V
V
Î
E
5

Hangzhou Linping Wuyue

7

1

5

1

6:7

8

1.14

E
E
E
V
E
6

Guizhou Zhucheng Athletic

7

2

2

3

5:6

8

1.14

V
E
Î
V
E
7

Shenzhen 2028

7

1

2

4

5:9

5

0.71

Î
Î
Î
E
Î
8

Jiangxi Lushan

7

1

1

5

5:9

4

0.57

Î
Î
E
Î
Î
Promotion

Relegation Round - Group B - Ranking

Team

1

Haimen Codion

7

5

2

0

13:3

17

2.43

V
E
V
V
V
2

Tai'an Tiankuang

7

3

3

1

10:4

12

1.71

V
E
Î
V
V
3

Beijing BIT

7

2

4

1

8:8

10

1.43

V
E
E
E
E
4

Qingdao Red Lions

7

3

1

3

5:8

10

1.43

Î
E
Î
V
V
5

Xiamen Feilu

7

2

2

3

8:6

8

1.14

Î
E
V
E
Î
6

Wuhan Three Towns II

7

2

2

3

5:7

8

1.14

V
E
V
Î
Î
7

Ganzhou Ruishi

7

1

2

4

4:11

5

0.71

Î
E
E
Î
Î
8

Chengdu Rongcheng II

7

0

4

3

6:12

4

0.57

Î
E
Î
Î
E
Relegation

Relegation Round - Group A - Ranking

Team

1

Guangdong Mingtu

7

3

4

0

7:4

13

1.86

E
V
E
E
V
2

Changchun Xidu

7

3

4

0

6:3

13

1.86

E
V
V
E
E
3

Dalian Yingbo B

7

3

2

2

10:6

11

1.57

E
E
V
V
Î
4

Lanzhou Longyuan

7

3

2

2

8:6

11

1.57

Î
Î
E
E
V
5

Shanghai Segenda

7

1

4

2

5:7

7

1

E
Î
E
E
V
6

Guangzhou Dandelion

7

1

3

3

6:7

6

0.86

E
V
E
Î
E
7

Hubei Istar

7

1

3

3

6:8

6

0.86

V
E
Î
E
Î
8

Wenzhou

7

1

2

4

3:10

5

0.71

E
Î
Î
E
Î
Relegation

Last Matches

Shenzhen 2028

Rezultatele primei reprize

1 Win
3 Draw
1 Loss

League Two

01/11/2026 6:30

Shandong Taishan II

0-2

Shenzhen 2028

League Two

25/10/2026 11:30

Shenzhen 2028

0-0

Dalian Kewei

League Two

17/10/2026 7:00

Shanxi Chongde Ronghai

0-0

Shenzhen 2028

League Two

11/10/2026 7:30

Shanghai Port B

1-1

Shenzhen 2028

League Two

06/10/2026 11:30

Shenzhen 2028

0-2

Shandong Taishan II
Scored 3
Avg 0.6
Conceded 3
Avg 0.6
Shenzhen 2028

Rezultatele finale

0 Win
1 Draw
4 Loss

League Two

01/11/2026 6:30

Shandong Taishan II

3-2

Shenzhen 2028

League Two

25/10/2026 11:30

Shenzhen 2028

1-1

Dalian Kewei

League Two

17/10/2026 7:00

Shanxi Chongde Ronghai

1-0

Shenzhen 2028

League Two

11/10/2026 7:30

Shanghai Port B

2-1

Shenzhen 2028

League Two

06/10/2026 11:30

Shenzhen 2028

0-2

Shandong Taishan II
Scored 4
Avg 0.8
Conceded 9
Avg 1.8
Shanghai Port B

Rezultatele primei reprize

1 Win
4 Draw
0 Loss

League Two

01/11/2026 6:30

Shanghai Port B

0-0

Guizhou Zhucheng Athletic

League Two

23/10/2026 7:30

Shanghai Port B

1-0

Hangzhou Linping Wuyue

League Two

17/10/2026 11:30

Jiangxi Lushan

0-0

Shanghai Port B

League Two

11/10/2026 7:30

Shanghai Port B

1-1

Shenzhen 2028

League Two

06/10/2026 11:30

Guizhou Zhucheng Athletic

1-1

Shanghai Port B
Scored 3
Avg 0.6
Conceded 2
Avg 0.4
Shanghai Port B

Rezultatele finale

1 Win
2 Draw
2 Loss

League Two

01/11/2026 6:30

Shanghai Port B

0-0

Guizhou Zhucheng Athletic

League Two

23/10/2026 7:30

Shanghai Port B

2-3

Hangzhou Linping Wuyue

League Two

17/10/2026 11:30

Jiangxi Lushan

0-0

Shanghai Port B

League Two

11/10/2026 7:30

Shanghai Port B

2-1

Shenzhen 2028

League Two

06/10/2026 11:30

Guizhou Zhucheng Athletic

2-1

Shanghai Port B
Scored 5
Avg 1.0
Conceded 6
Avg 1.2

Shenzhen 2028 vs Shanghai Port B: Comparare Statistici Înainte de Meci

This section provides average statistics and percentages on the main markets for the last 10 matches of both teams

Shenzhen 2028

Shanghai Port B

Sub

Peste

Sub

Peste

0.5

10%

1

90%

9

20%

2

80%

8

1.5

40%

4

60%

6

40%

4

60%

6

2.5

70%

7

30%

3

60%

6

40%

4

3.5

80%

8

20%

2

80%

8

20%

2

4.5

80%

8

20%

2

90%

9

10%

1

BetMines

Alerte pentru acest meci

0 active · 0 notificări trimise

0 active · 0 notificări trimise

Nu există alerte în această vizualizare.

Alertă nouă

Shenzhen 2028 – Shanghai Port B · doar pentru acest meci

Condiție

Previzualizare: completează regula

Apasă Adaugă regulă pentru a o include în alertă.

Reguli adăugate · 0/10

Alerta se declanșează când toate regulile sunt îndeplinite.

Notificări pe Telegram

Cont conectat la Live Scanner.

Gestionează contul

Se declanșează când toate cele 0 reguli sunt îndeplinite

Șterge alerta

Sigur dorești să ștergi această alertă?

Shenzhen 2028 vs Shanghai Port B: FAQ

Nu găsești răspunsul dorit? Contactează echipa de suport.
Care sunt probabilitățile 1X2 pentru Shenzhen 2028 – Shanghai Port B conform BetMines?
1: 42%
X: 28%
2: 30%
Care sunt probabilitățile Peste/Sub 2,5 pentru Shenzhen 2028 – Shanghai Port B?
Peste 2,5: 45%
Sub 2,5: 55%
Care sunt probabilitățile "Marchează ambele echipe" (BTTS) pentru Shenzhen 2028 – Shanghai Port B?
Da: 51%
Nu: 49%
Care sunt cele mai probabile 3 scoruri exacte pentru Shenzhen 2028 – Shanghai Port B?
1) 1-1 (13.35%)
2) 1-0 (11.35%)
3) 0-1 (9.13%)
Care este pronosticul BetMines pentru Shenzhen 2028 – Shanghai Port B?
Conform BetMines, pronosticul cel mai probabil pentru piața Numărul de goluri este -3.5, cu o probabilitate de 76%

Deblochează experiența completă BetMines

Treci la Premium și primește și mai multe date, și mai bune, pentru pariurile tale.

Ce este inclus?

Ce este inclus

  • Scaner live
  • Scaner pre-meci
  • Value bet bot
  • Backtesting pentru scannerul Pre-Match până la 24 de luni
  • Tendințe
  • Statistici avansate ale echipelor
  • Evenimente exclusive în filtrul avansat
  • Evenimente exclusive în BetMines Machine
  • Toate predicțiile de piață deblocate
  • Grupul de Telegram Premium

Încearcă gratuit BetMines Premium

Deblochează scannere, alerte, monitoring și value bets.

  • Alerte live și Monitoring
  • Pre-Match scanner și filtre
  • Predicții premium și value bets