Preferințe
Setări

Sport Boys - Cusco FC Predicții, sfaturi și statistici

scattered clouds 21.38 °C
Primera Division  -  Apertura

Sport Boys

Î
Î
Î
V
V

1 - 0

FT

Cusco FC

Î
Î
V
V
Î
Estadio Miguel Grau del Callao
Joel Alarcón

Match Stats

Sport Boys

Cusco FC

Corner

7

Remplacement

3

Yellow cards

3

Red cards

0

48 %

Ball Possession

52 %

Corner

3

Remplacement

4

Yellow cards

4

Red cards

0

1.94

Goluri așteptate (xG)

Golurile așteptate (xG) arată cât de periculoase au fost ocaziile unei echipe. Fiecare șut primește o valoare pe baza unor detalii precum distanța, unghiul și tipul șutului. Suma acestor valori oferă xG-ul total al echipei în meci.

0.42

20

Total Shots

7

7

Ongoal Shots

4

60

Dangerous Attacks

32

10

Fouls

12

280

Accurate Passes

315

2

Ocazii Mari Create

0

2

Ocazii Mari Ratate

0

Corner

7

Remplacement

3

Yellow cards

3

Red cards

0

Corner

3

Remplacement

4

Yellow cards

4

Red cards

0

Match Data

Sport Boys

Cusco FC

2nd half 1-0

substitution

Jostin Alarcón

Miguel Trauco

81'

substitution

Percy Liza

Luciano Nequecaur

81'

yellowcard


79'

yellowcard

Hernán Da Campo

77'

76'

José Bolívar

José Zevallos

substitution
substitution

Erick Gonzales

Oslimg Mora

75'

70'

Carlos Diez

Oswaldo Valenzuela

substitution

70'

Nicolás Silva

Lucas Colitto

substitution

61'

G. Carabajal

José Manzaneda

substitution

57'

Carlos Gamarra

yellowcard
yellowcard

Luciano Nequecaur

52'

Luciano Nequecaur 1-0

Luis Urruti

1-0

52'

1st half 0-0

39'

José Zevallos

yellowcard
yellowcard

Hansell Riojas

29'

20'

Aldair Fuentes

yellowcard

18'

Iván Colman

yellowcard
missed_penalty

Luciano Nequecaur

17'

Cine va câștiga?

Sport Boys vs Cusco FC - Predicții

Mergi premium

Aceasta este o funcționalitate PREMIUM. Abonați-vă acum pentru a utiliza această și multe alte funcționalități exclusive

Odds

Mergi premium

Aceasta este o funcționalitate PREMIUM. Abonați-vă acum pentru a utiliza această și multe alte funcționalități exclusive

Clasamentul echipelor Sport Boys și Cusco FC în Primera Division

Apertura - Ranking

Team

1

Alianza Lima

17

12

4

1

30:8

40

2.35

V
E
V
V
E
2

Los Chankas

17

10

4

3

25:21

34

2

Î
E
V
Î
E
3

Cienciano

17

10

3

4

34:22

33

1.94

V
V
Î
E
V
4

Universitario

17

8

5

4

24:15

29

1.71

V
E
Î
E
V
5

Melgar

17

8

4

5

29:20

28

1.65

V
E
V
E
V
6

Cusco FC

17

8

3

6

21:24

27

1.59

E
E
Î
V
V
7

Deportivo Garcilaso

17

7

5

5

21:18

26

1.53

V
V
V
E
V
8

Alianza Atlético

17

5

6

6

20:18

21

1.24

V
Î
V
E
Î
9

Comerciantes Unidos

17

5

6

6

18:20

21

1.24

Î
E
Î
E
Î
10

ADT

17

5

5

7

22:21

20

1.18

V
E
V
Î
Î
11

Sport Boys

17

5

5

7

15:19

20

1.18

Î
E
V
E
V
12

Sporting Cristal

17

5

4

8

28:30

19

1.12

E
E
Î
V
Î
13

UTC Cajamarca

17

4

6

7

21:26

18

1.06

Î
Î
Î
E
E
14

UCV Moquegua

17

5

3

9

17:24

18

1.06

Î
E
Î
E
Î
15

FC Cajamarca

17

4

5

8

23:28

17

1

V
V
V
E
E
16

Atlético Grau

17

4

4

9

12:18

16

0.94

Î
Î
V
Î
V
17

Sport Huancayo

17

4

4

9

21:31

16

0.94

Î
V
Î
E
Î
18

ADC Juan Pablo II

17

4

4

9

22:40

16

0.94

Î
Î
Î
E
Î
Champion Play-off

Clausura - Ranking

Team

1

Sporting Cristal

15

10

1

4

34:17

31

2.07

V
V
Î
V
V
2

Sport Huancayo

15

10

1

4

25:17

31

2.07

V
V
V
Î
V
3

Universitario

14

9

3

2

31:20

30

2.14

Î
E
V
V
V
4

Deportivo Garcilaso

15

9

1

5

29:17

28

1.87

Î
Î
V
Î
V
5

Alianza Lima

15

8

4

3

23:15

28

1.87

V
V
V
Î
V
6

Alianza Atlético

15

9

1

5

29:28

28

1.87

V
Î
Î
V
V
7

Melgar

15

7

5

3

25:17

26

1.73

E
V
V
E
Î
8

ADC Juan Pablo II

15

7

4

4

25:17

25

1.67

E
V
Î
V
Î
9

Sport Boys

14

7

3

4

20:14

24

1.71

E
Î
Î
V
V
10

Cusco FC

15

8

0

7

25:20

24

1.6

Î
Î
V
V
Î
11

Atlético Grau

15

5

3

7

17:23

18

1.2

E
Î
E
Î
Î
12

Cienciano

15

5

2

8

19:22

17

1.13

V
V
Î
V
Î
13

Comerciantes Unidos

15

3

6

6

26:27

15

1

E
Î
V
E
E
14

Los Chankas

15

3

4

8

14:30

13

0.87

E
V
Î
Î
E
15

ADT

15

2

5

8

13:26

11

0.73

E
Î
E
V
E
16

UCV Moquegua

15

2

5

8

8:22

11

0.73

Î
V
Î
Î
E
17

FC Cajamarca

15

3

2

10

21:37

11

0.73

E
Î
Î
Î
Î
18

UTC Cajamarca

15

1

2

12

17:32

5

0.33

Î
Î
Î
V
Î
Champion Play-off

Last Matches

Sport Boys

Rezultatele primei reprize

2 Win
1 Draw
2 Loss

Primera Division

01/11/2026 18:15

Cusco FC

0-0

Sport Boys

Primera Division

25/10/2026 20:30

Sport Boys

2-1

FC Cajamarca

Primera Division

17/10/2026 20:00

ADC Juan Pablo II

1-0

Sport Boys

Primera Division

11/10/2026 20:30

Sport Boys

1-0

Alianza Atlético

Copa de La Liga

06/10/2026 20:00

Alianza Atlético

1-0

Sport Boys
Scored 3
Avg 0.6
Conceded 3
Avg 0.6
Sport Boys

Rezultatele finale

2 Win
0 Draw
3 Loss

Primera Division

01/11/2026 18:15

Cusco FC

0-1

Sport Boys

Primera Division

25/10/2026 20:30

Sport Boys

4-2

FC Cajamarca

Primera Division

17/10/2026 20:00

ADC Juan Pablo II

2-0

Sport Boys

Primera Division

11/10/2026 20:30

Sport Boys

1-3

Alianza Atlético

Copa de La Liga

06/10/2026 20:00

Alianza Atlético

3-0

Sport Boys
Scored 6
Avg 1.2
Conceded 10
Avg 2.0
Cusco FC

Rezultatele primei reprize

2 Win
2 Draw
1 Loss

Primera Division

01/11/2026 18:15

Cusco FC

0-0

Sport Boys

Primera Division

29/10/2026 18:00

Los Chankas

0-0

Cusco FC

Primera Division

24/10/2026 20:15

Cusco FC

2-0

Sporting Cristal

Primera Division

16/10/2026 18:00

Sport Huancayo

0-1

Cusco FC

Primera Division

11/10/2026 23:30

Cusco FC

0-1

Alianza Lima
Scored 3
Avg 0.6
Conceded 1
Avg 0.2
Cusco FC

Rezultatele finale

2 Win
0 Draw
3 Loss

Primera Division

01/11/2026 18:15

Cusco FC

0-1

Sport Boys

Primera Division

29/10/2026 18:00

Los Chankas

0-1

Cusco FC

Primera Division

24/10/2026 20:15

Cusco FC

3-1

Sporting Cristal

Primera Division

16/10/2026 18:00

Sport Huancayo

2-1

Cusco FC

Primera Division

11/10/2026 23:30

Cusco FC

1-2

Alianza Lima
Scored 6
Avg 1.2
Conceded 6
Avg 1.2

Sport Boys vs Cusco FC: Comparare Statistici Înainte de Meci

This section provides average statistics and percentages on the main markets for the last 10 matches of both teams

Sport Boys

Cusco FC

Sub

Peste

Sub

Peste

0.5

0%

0

100%

10

0%

0

100%

10

1.5

30%

3

70%

7

30%

3

70%

7

2.5

50%

5

50%

5

40%

4

60%

6

3.5

70%

7

30%

3

80%

8

20%

2

4.5

80%

8

20%

2

90%

9

10%

1

BetMines

Alerte pentru acest meci

0 active · 0 notificări trimise

0 active · 0 notificări trimise

Nu există alerte în această vizualizare.

Alertă nouă

Sport Boys – Cusco FC · doar pentru acest meci

Condiție

Previzualizare: completează regula

Apasă Adaugă regulă pentru a o include în alertă.

Reguli adăugate · 0/10

Alerta se declanșează când toate regulile sunt îndeplinite.

Notificări pe Telegram

Cont conectat la Live Scanner.

Gestionează contul

Se declanșează când toate cele 0 reguli sunt îndeplinite

Șterge alerta

Sigur dorești să ștergi această alertă?

Previzualizare meci

Probabilitatea de câștig pentru Sport Boys este de 52%. Probabilitatea unui rezultat de egalitate între Sport Boys și Cusco FC este de 26%. Probabilitatea de câștig pentru Cusco FC este de 22%

Probabilitatea ca ambele echipe să înscrie gol este de 52%, în timp ce probabilitatea ca cel puțin una dintre echipe să nu înscrie gol este de 48%

Probabilitatea ca să fie marcate peste 2.5 goluri în total este de 52%, în timp ce probabilitatea ca să fie marcate mai puțin de 2.5 goluri este de 48%

În ultimul meci din 01/11/2026, Sport Boys a învins pe Cusco FC cu scorul 0-1

Vezi mai mult

Sport Boys vs Cusco FC: FAQ

Nu găsești răspunsul dorit? Contactează echipa de suport.
Care sunt probabilitățile 1X2 pentru Sport Boys – Cusco FC conform BetMines?
1: 52%
X: 26%
2: 22%
Care sunt probabilitățile Peste/Sub 2,5 pentru Sport Boys – Cusco FC?
Peste 2,5: 52%
Sub 2,5: 48%
Care sunt probabilitățile "Marchează ambele echipe" (BTTS) pentru Sport Boys – Cusco FC?
Da: 52%
Nu: 48%
Care sunt cele mai probabile 3 scoruri exacte pentru Sport Boys – Cusco FC?
1) 1-1 (12.18%)
2) 1-0 (12.05%)
3) 2-1 (10.37%)
Care este pronosticul BetMines pentru Sport Boys – Cusco FC?
Conform BetMines, pronosticul cel mai probabil pentru piața Numărul de goluri este +1.5, cu o probabilitate de 74%

Deblochează experiența completă BetMines

Treci la Premium și primește și mai multe date, și mai bune, pentru pariurile tale.

Ce este inclus?

Ce este inclus

  • Scaner live
  • Scaner pre-meci
  • Value bet bot
  • Backtesting pentru scannerul Pre-Match până la 24 de luni
  • Tendințe
  • Statistici avansate ale echipelor
  • Evenimente exclusive în filtrul avansat
  • Evenimente exclusive în BetMines Machine
  • Toate predicțiile de piață deblocate
  • Grupul de Telegram Premium

Încearcă gratuit BetMines Premium

Deblochează scannere, alerte, monitoring și value bets.

  • Alerte live și Monitoring
  • Pre-Match scanner și filtre
  • Predicții premium și value bets