Αγαπημένα
Ρυθμίσεις

Estudiantes RC Res. - Ferro Carril Reserves Προβλέψεις, ανάλυση και στατιστικά στοιχεία

Reserve League  -  2nd Phase

Ειδοποιήσεις BetMines

Για να λαμβάνετε ειδοποιήσεις, η εφαρμογή BetMines πρέπει να είναι εγκατεστημένη στο κινητό σας τηλέφωνο.

Ειδοποίηση για τα παρακάτω γεγονότα:

Για να λαμβάνετε ειδοποιήσεις, η εφαρμογή BetMines πρέπει να είναι εγκατεστημένη στο κινητό σας τηλέφωνο.

Για να λαμβάνετε ειδοποιήσεις, η εφαρμογή BetMines πρέπει να είναι εγκατεστημένη στο κινητό σας τηλέφωνο.

Estudiantes RC Res.

Ι
Ι
Ι
Η
Η

Ferro Carril Reserves

Η
Ι
Η
Η
Ι

Ποιος θα κερδίσει;

Προεπισκόπηση αγώνα

Η πιθανότητα νίκης για την ομάδα Estudiantes RC Res. είναι 45%. Η πιθανότητα ισοπαλίας μεταξύ Estudiantes RC Res. και Ferro Carril Reserves είναι 31%. Η πιθανότητα νίκης για την ομάδα Ferro Carril Reserves είναι 25%

Η πιθανότητα να σκοράρουν και οι δύο ομάδες είναι 43%, ενώ η πιθανότητα να μη σκοράρει τουλάχιστον μία ομάδα είναι 57%

Η πιθανότητα να υπάρξουν πάνω από 2.5 συνολικά γκολ είναι 38%, ενώ η πιθανότητα να υπάρξουν κάτω από 2.5 γκολ είναι 62%

Στο τελευταίο παιχνίδι στις 10/29/2026, η Estudiantes RC Res. ηττήθηκε από την Boca Juniors Res. με σκορ 2-0

Δείτε περισσότερα

Estudiantes RC Res. εναντίον Ferro Carril Reserves - Προβλέψεις

Γίνε Premium

This is a PREMIUM functionality. Subscribe now to use this and many other exclusive functionalities

Αποδόσεις

Λυπούμαστε, δεν υπάρχουν διαθέσιμες αποδόσεις.

Γίνε Premium

This is a PREMIUM functionality. Subscribe now to use this and many other exclusive functionalities

Κατάταξη των Estudiantes RC Res. και Ferro Carril Reserves στη Reserve League

1st Phase - Κατάταξη

Ομάδα

1

Vélez Sársfield Res.

18

14

2

2

40:11

44

2.44

Ν
Η
Ν
Ν
Ν
2

Boca Juniors Res.

18

11

3

4

33:11

36

2

Ν
Ν
Ν
Η
Η
3

Independiente Res.

18

11

3

4

36:16

36

2

Ν
Ι
Ν
Ν
Ν
4

Lanús Res.

18

11

2

5

39:24

35

1.94

Ν
Η
Ν
Η
Ν
5

Newell's Old Boys Res.

18

10

4

4

26:16

34

1.89

Ι
Ν
Η
Ν
Ι
6

Quilmes Res.

18

10

3

5

20:12

33

1.83

Η
Η
Ν
Η
Ν
7

Defensa y Justicia Res.

18

9

5

4

38:24

32

1.78

Ν
Ι
Η
Ν
Ι
8

River Plate Res.

18

9

4

5

24:17

31

1.72

Η
Ι
Ν
Ν
Ν
9

Racing Club Res.

18

8

6

4

27:23

30

1.67

Ν
Ν
Η
Η
Ν
10

Atlético Tucumán Res.

18

9

3

6

26:25

30

1.67

Ν
Ν
Ν
Η
Ν
11

Unión Santa Fe Res.

18

7

8

3

23:19

29

1.61

Ι
Η
Ν
Ν
Ν
12

Estudiantes La Plata Res

18

8

4

6

25:16

28

1.56

Ν
Ν
Η
Ν
Ν
13

Argentinos Juniors Res.

18

7

7

4

24:18

28

1.56

Ν
Ν
Ι
Ν
Η
14

Belgrano Córdoba Res.

18

8

3

7

27:29

27

1.5

Η
Ν
Ν
Ι
Η
15

Talleres Córdoba Res.

18

7

5

6

27:21

26

1.44

Η
Ν
Ι
Ν
Η
16

Huracán Res.

18

7

5

6

23:17

26

1.44

Η
Ν
Η
Η
Ι
17

Rosario Central Res.

18

7

5

6

25:22

26

1.44

Η
Ν
Ν
Η
Η
18

Platense Res.

18

7

5

6

17:20

26

1.44

Ι
Ν
Η
Η
Ν
19

Deportivo Riestra Res.

18

7

4

7

25:18

25

1.39

Η
Η
Η
Ν
Ι
20

Independiente Riva. Res.

18

7

3

8

23:23

24

1.33

Ν
Ν
Ν
Ν
Η
21

Instituto Res.

18

5

9

4

20:21

24

1.33

Ν
Ν
Η
Ι
Η
22

San Lorenzo Res.

18

6

6

6

22:24

24

1.33

Η
Ι
Η
Ι
Ι
23

Gimnasia Esgrima Res.

18

6

5

7

19:17

23

1.28

Ν
Ι
Ι
Η
Η
24

Gimnasia Mendoza Res.

18

6

5

7

16:19

23

1.28

Η
Ν
Ι
Η
Ν
25

Banfield Res.

18

6

5

7

14:18

23

1.28

Ι
Η
Ν
Ν
Η
26

Ferro Carril Reserves

18

6

4

8

20:23

22

1.22

Ν
Η
Ν
Η
Ι
27

Central Córdoba SdE Res.

18

5

4

9

21:33

19

1.06

Ν
Η
Ν
Ν
Η
28

Colón Res.

18

5

3

10

15:23

18

1

Η
Ι
Ν
Η
Ν
29

Aldosivi Res.

18

5

3

10

17:28

18

1

Ι
Η
Ν
Ν
Ι
30

Barracas Central Res.

18

4

5

9

11:24

17

0.94

Ι
Ι
Η
Η
Ι
31

Sarmiento Res.

18

4

4

10

16:26

16

0.89

Ν
Η
Η
Η
Ι
32

Tigre Res.

18

4

4

10

15:25

16

0.89

Η
Η
Η
Η
Ι
33

Godoy Cruz Res.

18

4

3

11

20:30

15

0.83

Η
Η
Η
Ν
Ι
34

Atlético Rafaela Res.

18

3

3

12

21:36

12

0.67

Η
Η
Η
Ι
Ι
35

Estudiantes RC Res.

18

2

5

11

9:32

11

0.61

Η
Η
Η
Ν
Η
36

San Martín San Juan Res.

18

2

2

14

16:59

8

0.44

Η
Ι
Η
Η
Η
Quarter-finals

2nd Phase - Κατάταξη

Ομάδα

1

Independiente Res.

16

11

4

1

36:13

37

2.31

Ι
Ν
Ν
Ν
Ι
2

Lanús Res.

16

11

3

2

38:21

36

2.25

Ν
Ι
Ν
Ν
Ν
3

Talleres Córdoba Res.

16

8

5

3

26:12

29

1.81

Η
Ν
Ν
Ν
Ν
4

Estudiantes La Plata Res

16

8

5

3

30:17

29

1.81

Ι
Ι
Ν
Ι
Ν
5

River Plate Res.

16

7

8

1

28:15

29

1.81

Ι
Η
Ι
Ν
Ν
6

Deportivo Riestra Res.

15

9

2

4

27:14

29

1.93

Ν
Ν
Η
Ν
Ι
7

Belgrano Córdoba Res.

15

8

4

3

23:20

28

1.87

Ι
Ν
Ν
Η
Ν
8

Vélez Sársfield Res.

15

7

6

2

19:5

27

1.8

Ι
Ν
Ν
Ι
Ν
9

Boca Juniors Res.

15

8

3

4

18:10

27

1.8

Η
Ν
Ν
Η
Ν
10

Gimnasia Mendoza Res.

15

7

4

4

15:12

25

1.67

Ι
Ι
Ι
Ι
Ν
11

Estudiantes RC Res.

15

6

6

3

15:12

24

1.6

Ι
Ι
Ι
Η
Η
12

Rosario Central Res.

15

6

6

3

20:19

24

1.6

Ν
Ι
Ι
Ν
Η
13

Godoy Cruz Res.

15

5

7

3

19:15

22

1.47

Η
Ι
Ι
Ι
Ν
14

Sarmiento Res.

16

5

7

4

14:12

22

1.38

Η
Ι
Ι
Ν
Η
15

Atlético Rafaela Res.

16

5

7

4

20:22

22

1.38

Η
Ι
Ι
Ι
Η
16

Huracán Res.

15

6

3

6

15:13

21

1.4

Ι
Ν
Η
Ν
Ι
17

San Lorenzo Res.

15

6

3

6

17:17

21

1.4

Ν
Ν
Ι
Ν
Η
18

Newell's Old Boys Res.

16

4

8

4

21:18

20

1.25

Ι
Ι
Ν
Ι
Ι
19

Instituto Res.

15

4

7

4

19:21

19

1.27

Ι
Ι
Ν
Ι
Η
20

Independiente Riva. Res.

16

5

3

8

22:30

18

1.13

Η
Ν
Ν
Ν
Η
21

Unión Santa Fe Res.

15

3

8

4

18:15

17

1.13

Η
Ν
Η
Ι
Η
22

Gimnasia Esgrima Res.

15

4

5

6

13:11

17

1.13

Η
Ι
Η
Η
Η
23

Quilmes Res.

15

4

5

6

12:17

17

1.13

Ι
Ι
Ι
Η
Η
24

Atlético Tucumán Res.

15

4

5

6

12:18

17

1.13

Ι
Ν
Ι
Ι
Η
25

Defensa y Justicia Res.

15

3

7

5

21:24

16

1.07

Η
Ι
Ν
Ι
Η
26

Racing Club Res.

15

3

7

5

24:28

16

1.07

Ι
Ι
Η
Η
Ν
27

Banfield Res.

16

4

4

8

15:25

16

1

Η
Ν
Η
Ι
Ν
28

Aldosivi Res.

15

3

6

6

13:18

15

1

Η
Ν
Ι
Ν
Η
29

Tigre Res.

16

4

3

9

18:27

15

0.94

Η
Η
Ι
Η
Η
30

Argentinos Juniors Res.

16

3

6

7

11:23

15

0.94

Η
Ν
Η
Ι
Η
31

Colón Res.

15

4

2

9

13:22

14

0.93

Η
Η
Η
Ν
Ν
32

Barracas Central Res.

15

2

7

6

11:21

13

0.87

Ι
Ι
Ι
Ι
Ν
33

San Martín San Juan Res.

15

3

4

8

14:27

13

0.87

Η
Η
Ν
Η
Η
34

Central Córdoba SdE Res.

15

3

3

9

12:25

12

0.8

Ι
Η
Η
Η
Η
35

Platense Res.

15

0

7

8

8:21

7

0.47

Ι
Ι
Η
Η
Η
36

Ferro Carril Reserves

15

1

4

10

9:26

7

0.47

Η
Ι
Η
Η
Ι
8th Finals

Τελευταίοι Αγώνες

Estudiantes RC Res.

Αποτελέσματα πρώτου ημιχρόνου

1 Νίκη
3 Ισοπαλία
1 Ήττα

Reserve League

10/29/2026 6:00 PM

Boca Juniors Res.

2-0

Estudiantes RC Res.

Reserve League

10/20/2026 6:00 PM

Estudiantes RC Res.

0-0

Independiente Res.

Reserve League

10/13/2026 6:00 PM

Atlético Rafaela Res.

0-0

Estudiantes RC Res.

Reserve League

10/07/2026 6:00 PM

Estudiantes RC Res.

2-1

Platense Res.

Reserve League

09/30/2026 6:00 PM

Quilmes Res.

0-0

Estudiantes RC Res.
Σκόραρε 2
Μέσος όρος 0.4
Δέχθηκε 3
Μέσος όρος 0.6
Estudiantes RC Res.

Τελικά αποτελέσματα

0 Νίκη
3 Ισοπαλία
2 Ήττα

Reserve League

10/29/2026 6:00 PM

Boca Juniors Res.

2-0

Estudiantes RC Res.

Reserve League

10/20/2026 6:00 PM

Estudiantes RC Res.

1-2

Independiente Res.

Reserve League

10/13/2026 6:00 PM

Atlético Rafaela Res.

1-1

Estudiantes RC Res.

Reserve League

10/07/2026 6:00 PM

Estudiantes RC Res.

2-2

Platense Res.

Reserve League

09/30/2026 6:00 PM

Quilmes Res.

1-1

Estudiantes RC Res.
Σκόραρε 5
Μέσος όρος 1.0
Δέχθηκε 8
Μέσος όρος 1.6
Ferro Carril Reserves

Αποτελέσματα πρώτου ημιχρόνου

0 Νίκη
3 Ισοπαλία
2 Ήττα

Reserve League

10/29/2026 6:00 PM

Ferro Carril Reserves

0-0

Huracán Res.

Reserve League

10/21/2026 6:00 PM

Ferro Carril Reserves

0-1

Colón Res.

Reserve League

10/15/2026 10:00 PM

Boca Juniors Res.

0-0

Ferro Carril Reserves

Reserve League

10/07/2026 6:00 PM

Ferro Carril Reserves

0-0

Independiente Res.

Reserve League

09/29/2026 6:00 PM

Atlético Rafaela Res.

2-0

Ferro Carril Reserves
Σκόραρε 0
Μέσος όρος 0.0
Δέχθηκε 3
Μέσος όρος 0.6
Ferro Carril Reserves

Τελικά αποτελέσματα

0 Νίκη
2 Ισοπαλία
3 Ήττα

Reserve League

10/29/2026 6:00 PM

Ferro Carril Reserves

0-0

Huracán Res.

Reserve League

10/21/2026 6:00 PM

Ferro Carril Reserves

0-1

Colón Res.

Reserve League

10/15/2026 10:00 PM

Boca Juniors Res.

1-0

Ferro Carril Reserves

Reserve League

10/07/2026 6:00 PM

Ferro Carril Reserves

0-0

Independiente Res.

Reserve League

09/29/2026 6:00 PM

Atlético Rafaela Res.

3-2

Ferro Carril Reserves
Σκόραρε 2
Μέσος όρος 0.4
Δέχθηκε 5
Μέσος όρος 1.0

Estudiantes RC Res. εναντίον Ferro Carril Reserves: Σύγκριση Στατιστικών Πριν τον Αγώνα

Η παρούσα ενότητα παρέχει μέσους όρους στατιστικών και ποσοστών στις κύριες αγορές για τους τελευταίους 10 αγώνες και των δύο ομάδων

Estudiantes RC Res.

Ferro Carril Reserves

Κάτω από

Πάνω από

Κάτω από

Πάνω από

0.5

0%

0

100%

10

20%

2

80%

8

1.5

20%

2

80%

8

50%

5

50%

5

2.5

70%

7

30%

3

60%

6

40%

4

3.5

90%

9

10%

1

80%

8

20%

2

4.5

100%

10

0%

0

90%

9

10%

1

Betmines

Ειδοποιήσεις για αυτόν τον αγώνα

0 ενεργές · 0 ειδοποιήσεις εστάλησαν

0 ενεργές · 0 ειδοποιήσεις εστάλησαν

Δεν υπάρχουν ειδοποιήσεις σε αυτήν την προβολή.

Νέα ειδοποίηση

Estudiantes RC Res. – Ferro Carril Reserves · μόνο για αυτόν τον αγώνα

Συνθήκη

Προεπισκόπηση: συμπληρώστε τον κανόνα

Πατήστε Προσθήκη κανόνα για να τον συμπεριλάβετε στην ειδοποίηση.

Κανόνες που προστέθηκαν · 0/10

Η ειδοποίηση ενεργοποιείται όταν ισχύουν όλοι οι κανόνες.

Ειδοποιήσεις στο Telegram

Λογαριασμός συνδεδεμένος με το Live Scanner.

Διαχείριση λογαριασμού

Ενεργοποιείται όταν ισχύουν όλοι οι κανόνες (0)

Διαγραφή ειδοποίησης

Είστε βέβαιοι ότι θέλετε να διαγράψετε αυτήν την ειδοποίηση;

Estudiantes RC Res. vs Ferro Carril Reserves: FAQ

Δεν βρίσκετε την απάντηση που χρειάζεστε; Επικοινωνήστε με την υποστήριξη πελατών.
Ποιες είναι οι πιθανότητες 1X2 για Estudiantes RC Res. – Ferro Carril Reserves σύμφωνα με το BetMines;
1: 45%
X: 31%
2: 25%
Ποιες είναι οι πιθανότητες Over/Under 2,5 για Estudiantes RC Res. – Ferro Carril Reserves;
Over 2,5: 38%
Under 2,5: 62%
Ποιες είναι οι πιθανότητες "Και οι δύο ομάδες να σκοράρουν" (BTTS) στον αγώνα Estudiantes RC Res. – Ferro Carril Reserves;
Ναι: 43%
Όχι: 57%
Ποια είναι τα 3 πιο πιθανά ακριβή σκορ για Estudiantes RC Res. – Ferro Carril Reserves;
1) 1-0 (14.61%)
2) 1-1 (13.32%)
3) 0-0 (11.7%)
Ποια είναι η πρόβλεψη του BetMines για Estudiantes RC Res. – Ferro Carril Reserves;
Σύμφωνα με το BetMines, το πιο πιθανό αποτέλεσμα για την αγορά Αριθμός τερμάτων είναι -2.5, με πιθανότητα 62%.

Εργαλεία

Ρυθμίσεις

Ξεκλειδώστε την πλήρη εμπειρία BetMines

Αναβαθμίστε σε Premium και αποκτήστε ακόμη περισσότερα και καλύτερα δεδομένα για τα στοιχήματά σας.

Τι περιλαμβάνεται?

Τι περιλαμβάνεται

  • Ζωντανός σαρωτής
  • Σαρωτής Προαγώνιμων Αγώνων
  • Value bet bot
  • Backtesting για τον σαρωτή Pre-Match έως 24 μήνες
  • Τάσεις
  • Προηγμένα στατιστικά στοιχεία ομάδων
  • Αποκλειστικά γεγονότα στο προχωρημένο φίλτρο
  • Αποκλειστικά events στο BetMines Machine
  • Όλες οι προβλέψεις αγορών ξεκλειδώθηκαν
  • Προνομιακή ομάδα Telegram

Δοκίμασε δωρεάν το BetMines Premium

Ξεκλείδωσε scanners, alerts, monitoring και value bets.

  • Live alerts και Monitoring
  • Pre-Match scanner και φίλτρα
  • Premium προγνωστικά και value bets