Αγαπημένα
Ρυθμίσεις

Hapoel Hadera - MS Dimona Προβλέψεις, ανάλυση και στατιστικά στοιχεία

State Cup  -  5th Round (Liga Alef)

Ειδοποιήσεις BetMines

Για να λαμβάνετε ειδοποιήσεις, η εφαρμογή BetMines πρέπει να είναι εγκατεστημένη στο κινητό σας τηλέφωνο.

Ειδοποίηση για τα παρακάτω γεγονότα:

Για να λαμβάνετε ειδοποιήσεις, η εφαρμογή BetMines πρέπει να είναι εγκατεστημένη στο κινητό σας τηλέφωνο.

Για να λαμβάνετε ειδοποιήσεις, η εφαρμογή BetMines πρέπει να είναι εγκατεστημένη στο κινητό σας τηλέφωνο.

Hapoel Hadera

Ι
Ι
Ι
Η
Ν

MS Dimona

Η
Η
Ν
Ν
Η

Ποιος θα κερδίσει;

Προεπισκόπηση αγώνα

Οι ομάδες Hapoel Hadera και MS Dimona θα αναμετρηθούν στις 08/28/2026 στις 9:00 AM στο γήπεδο (). Ο αγώνας ανήκει στο πρωτάθλημα State Cup.

Η πιθανότητα νίκης για την ομάδα Hapoel Hadera είναι 48%. Η πιθανότητα ισοπαλίας μεταξύ Hapoel Hadera και MS Dimona είναι 24%. Η πιθανότητα νίκης για την ομάδα MS Dimona είναι 28%

Η πιθανότητα να σκοράρουν και οι δύο ομάδες είναι 57%, ενώ η πιθανότητα να μη σκοράρει τουλάχιστον μία ομάδα είναι 43%

Η πιθανότητα να υπάρξουν πάνω από 2.5 συνολικά γκολ είναι 57%, ενώ η πιθανότητα να υπάρξουν κάτω από 2.5 γκολ είναι 43%

Στο τελευταίο παιχνίδι στις 08/25/2026, η Hapoel Hadera επικράτησε της Nordia Jerusalem με σκορ 0-1

Δείτε περισσότερα

Hapoel Hadera εναντίον MS Dimona - Προβλέψεις

Γίνε Premium

This is a PREMIUM functionality. Subscribe now to use this and many other exclusive functionalities

Αποδόσεις

Λυπούμαστε, δεν υπάρχουν διαθέσιμες αποδόσεις.

Γίνε Premium

This is a PREMIUM functionality. Subscribe now to use this and many other exclusive functionalities

Κατάταξη των Hapoel Hadera και MS Dimona στη State Cup

Τελευταίοι Αγώνες

Hapoel Hadera

Αποτελέσματα πρώτου ημιχρόνου

0 Νίκη
4 Ισοπαλία
1 Ήττα

State Cup

08/25/2026 3:00 PM

Nordia Jerusalem

0-0

Hapoel Hadera

Liga Leumit

05/25/2026 4:00 PM

Maccabi Kabilio Jaffa

4-1

Hapoel Hadera

Liga Leumit

05/19/2026 4:00 PM

Hapoel Acre

0-0

Hapoel Hadera

Liga Leumit

05/14/2026 4:00 PM

Hapoel Hadera

1-1

Hapoel Ra'anana

Liga Leumit

05/08/2026 1:00 PM

Hapoel Hadera

0-0

Hapoel Afula
Σκόραρε 2
Μέσος όρος 0.4
Δέχθηκε 5
Μέσος όρος 1.0
Hapoel Hadera

Τελικά αποτελέσματα

1 Νίκη
3 Ισοπαλία
1 Ήττα

State Cup

08/25/2026 3:00 PM

Nordia Jerusalem

0-1

Hapoel Hadera

Liga Leumit

05/25/2026 4:00 PM

Maccabi Kabilio Jaffa

6-1

Hapoel Hadera

Liga Leumit

05/19/2026 4:00 PM

Hapoel Acre

0-0

Hapoel Hadera

Liga Leumit

05/14/2026 4:00 PM

Hapoel Hadera

3-3

Hapoel Ra'anana

Liga Leumit

05/08/2026 1:00 PM

Hapoel Hadera

1-1

Hapoel Afula
Σκόραρε 6
Μέσος όρος 1.2
Δέχθηκε 10
Μέσος όρος 2.0
MS Dimona

Αποτελέσματα πρώτου ημιχρόνου

0 Νίκη
2 Ισοπαλία
1 Ήττα

Liga Alef - Süd

02/27/2026 10:30 AM

MS Jerusalem

1-1

MS Dimona

Liga Alef - Süd

02/19/2026 4:00 PM

MS Dimona

1-1

Tzeirey Tira

Liga Alef - Süd

02/13/2026 10:00 AM

Hapoel Ramat HaSharon

MS Dimona

Liga Alef - Süd

02/06/2026 10:20 AM

MS Dimona

Kfar Saba 1928

Liga Alef - Süd

01/30/2026 10:35 AM

Maccabi Yavne

3-1

MS Dimona
Σκόραρε 3
Μέσος όρος 0.6
Δέχθηκε 5
Μέσος όρος 1.0
MS Dimona

Τελικά αποτελέσματα

2 Νίκη
0 Ισοπαλία
3 Ήττα

Liga Alef - Süd

02/27/2026 10:30 AM

MS Jerusalem

4-1

MS Dimona

Liga Alef - Süd

02/19/2026 4:00 PM

MS Dimona

2-1

Tzeirey Tira

Liga Alef - Süd

02/13/2026 10:00 AM

Hapoel Ramat HaSharon

1-2

MS Dimona

Liga Alef - Süd

02/06/2026 10:20 AM

MS Dimona

0-1

Kfar Saba 1928

Liga Alef - Süd

01/30/2026 10:35 AM

Maccabi Yavne

4-1

MS Dimona
Σκόραρε 6
Μέσος όρος 1.2
Δέχθηκε 11
Μέσος όρος 2.2

Hapoel Hadera εναντίον MS Dimona: Σύγκριση Στατιστικών Πριν τον Αγώνα

Η παρούσα ενότητα παρέχει μέσους όρους στατιστικών και ποσοστών στις κύριες αγορές για τους τελευταίους 10 αγώνες και των δύο ομάδων

Hapoel Hadera

MS Dimona

Κάτω από

Πάνω από

Κάτω από

Πάνω από

0.5

10%

1

90%

9

0%

0

100%

10

1.5

30%

3

70%

7

20%

2

80%

8

2.5

50%

5

50%

5

30%

3

70%

7

3.5

70%

7

30%

3

70%

7

30%

3

4.5

80%

8

20%

2

80%

8

20%

2

Betmines

Hapoel Hadera vs MS Dimona: FAQ

Δεν βρίσκετε την απάντηση που χρειάζεστε; Επικοινωνήστε με την υποστήριξη πελατών.
Ποιες είναι οι πιθανότητες 1X2 για Hapoel Hadera – MS Dimona σύμφωνα με το BetMines;
1: 48%
X: 24%
2: 28%
Ποιες είναι οι πιθανότητες Over/Under 2,5 για Hapoel Hadera – MS Dimona;
Over 2,5: 57%
Under 2,5: 43%
Ποιες είναι οι πιθανότητες "Και οι δύο ομάδες να σκοράρουν" (BTTS) στον αγώνα Hapoel Hadera – MS Dimona;
Ναι: 57%
Όχι: 43%
Ποια είναι τα 3 πιο πιθανά ακριβή σκορ για Hapoel Hadera – MS Dimona;
1) 1-1 (10.49%)
2) 2-1 (9.13%)
3) 1-0 (8.83%)
Ποια είναι η πρόβλεψη του BetMines για Hapoel Hadera – MS Dimona;
Σύμφωνα με το BetMines, το πιο πιθανό αποτέλεσμα για την αγορά Αριθμός τερμάτων είναι +2.5, με πιθανότητα 57%.

Εργαλεία

Ρυθμίσεις

Ξεκλειδώστε την πλήρη εμπειρία BetMines

Αναβαθμίστε σε Premium και αποκτήστε ακόμη περισσότερα και καλύτερα δεδομένα για τα στοιχήματά σας.

Τι περιλαμβάνεται?

Τι περιλαμβάνεται

  • Ζωντανός σαρωτής
  • Σαρωτής Προαγώνιμων Αγώνων
  • Value bet bot
  • Backtesting για τον σαρωτή Pre-Match έως 24 μήνες
  • Τάσεις
  • Προηγμένα στατιστικά στοιχεία ομάδων
  • Αποκλειστικά γεγονότα στο προχωρημένο φίλτρο
  • Αποκλειστικά events στο BetMines Machine
  • Όλες οι προβλέψεις αγορών ξεκλειδώθηκαν
  • Προνομιακή ομάδα Telegram

Δοκίμασε δωρεάν το BetMines Premium

Ξεκλείδωσε scanners, alerts, monitoring και value bets.

  • Live alerts και Monitoring
  • Pre-Match scanner και φίλτρα
  • Premium προγνωστικά και value bets