Αγαπημένα
Ρυθμίσεις

Johnstone Burgh - Formartine United Προβλέψεις, ανάλυση και στατιστικά στοιχεία

Scottish Cup  -  2nd Round

Ειδοποιήσεις BetMines

Για να λαμβάνετε ειδοποιήσεις, η εφαρμογή BetMines πρέπει να είναι εγκατεστημένη στο κινητό σας τηλέφωνο.

Ειδοποίηση για τα παρακάτω γεγονότα:

Για να λαμβάνετε ειδοποιήσεις, η εφαρμογή BetMines πρέπει να είναι εγκατεστημένη στο κινητό σας τηλέφωνο.

Για να λαμβάνετε ειδοποιήσεις, η εφαρμογή BetMines πρέπει να είναι εγκατεστημένη στο κινητό σας τηλέφωνο.

Johnstone Burgh

Η
Ν
Ν
Ν
Ι

Formartine United

Ν
Ν
Ν
Η
Η
Jamie McCunnie

Ποιος θα κερδίσει;

Προεπισκόπηση αγώνα

Η πιθανότητα νίκης για την ομάδα Johnstone Burgh είναι 21%. Η πιθανότητα ισοπαλίας μεταξύ Johnstone Burgh και Formartine United είναι 17%. Η πιθανότητα νίκης για την ομάδα Formartine United είναι 62%

Η πιθανότητα να σκοράρουν και οι δύο ομάδες είναι 59%, ενώ η πιθανότητα να μη σκοράρει τουλάχιστον μία ομάδα είναι 41%

Η πιθανότητα να υπάρξουν πάνω από 2.5 συνολικά γκολ είναι 69%, ενώ η πιθανότητα να υπάρξουν κάτω από 2.5 γκολ είναι 31%

Στο τελευταίο παιχνίδι στις 10/17/2026, η Johnstone Burgh έμεινε ισόπαλη με την Gretna 2008 με σκορ 2-2

Δείτε περισσότερα

Johnstone Burgh εναντίον Formartine United - Προβλέψεις

Γίνε Premium

This is a PREMIUM functionality. Subscribe now to use this and many other exclusive functionalities

Αποδόσεις

Λυπούμαστε, δεν υπάρχουν διαθέσιμες αποδόσεις.

Γίνε Premium

This is a PREMIUM functionality. Subscribe now to use this and many other exclusive functionalities

Κατάταξη των Johnstone Burgh και Formartine United στη Scottish Cup

Τελευταίοι Αγώνες

Johnstone Burgh

Αποτελέσματα πρώτου ημιχρόνου

2 Νίκη
2 Ισοπαλία
0 Ήττα

Football League - Lowland League

10/17/2026 2:00 PM

Gretna 2008

0-1

Johnstone Burgh

South Challenge Cup

10/10/2026 2:00 PM

Johnstone Burgh

Kilwinning Eglinton

Scottish Cup

10/03/2026 2:00 PM

Newton Stewart

0-0

Johnstone Burgh

Football League - Lowland League

09/26/2026 2:00 PM

Johnstone Burgh

2-0

Renfrew

Football League - Lowland League

09/23/2026 6:15 PM

Largs Thistle

0-0

Johnstone Burgh
Σκόραρε 3
Μέσος όρος 0.6
Δέχθηκε 0
Μέσος όρος 0.0
Johnstone Burgh

Τελικά αποτελέσματα

2 Νίκη
2 Ισοπαλία
1 Ήττα

Football League - Lowland League

10/17/2026 2:00 PM

Gretna 2008

2-2

Johnstone Burgh

South Challenge Cup

10/10/2026 2:00 PM

Johnstone Burgh

7-1

Kilwinning Eglinton

Scottish Cup

10/03/2026 2:00 PM

Newton Stewart

1-1

Johnstone Burgh

Football League - Lowland League

09/26/2026 2:00 PM

Johnstone Burgh

3-2

Renfrew

Football League - Lowland League

09/23/2026 6:15 PM

Largs Thistle

1-0

Johnstone Burgh
Σκόραρε 13
Μέσος όρος 2.6
Δέχθηκε 7
Μέσος όρος 1.4
Formartine United

Αποτελέσματα πρώτου ημιχρόνου

3 Νίκη
1 Ισοπαλία
1 Ήττα

Football League - Highland League

10/17/2026 2:00 PM

Wick Academy

1-1

Formartine United

Challenge Cup

10/13/2026 6:45 PM

Cove Rangers

2-0

Formartine United

Football League - Highland League

10/10/2026 2:00 PM

Inverurie Loco Works

0-1

Formartine United

Football League - Highland League

10/07/2026 7:00 PM

Formartine United

1-0

Deveronvale

Scottish Cup

10/03/2026 2:00 PM

Civil Service Strollers

0-1

Formartine United
Σκόραρε 4
Μέσος όρος 0.8
Δέχθηκε 3
Μέσος όρος 0.6
Formartine United

Τελικά αποτελέσματα

3 Νίκη
0 Ισοπαλία
2 Ήττα

Football League - Highland League

10/17/2026 2:00 PM

Wick Academy

2-1

Formartine United

Challenge Cup

10/13/2026 6:45 PM

Cove Rangers

2-1

Formartine United

Football League - Highland League

10/10/2026 2:00 PM

Inverurie Loco Works

0-2

Formartine United

Football League - Highland League

10/07/2026 7:00 PM

Formartine United

2-1

Deveronvale

Scottish Cup

10/03/2026 2:00 PM

Civil Service Strollers

0-2

Formartine United
Σκόραρε 8
Μέσος όρος 1.6
Δέχθηκε 5
Μέσος όρος 1.0

Johnstone Burgh εναντίον Formartine United: Σύγκριση Στατιστικών Πριν τον Αγώνα

Η παρούσα ενότητα παρέχει μέσους όρους στατιστικών και ποσοστών στις κύριες αγορές για τους τελευταίους 10 αγώνες και των δύο ομάδων

Johnstone Burgh

Formartine United

Κάτω από

Πάνω από

Κάτω από

Πάνω από

0.5

0%

0

100%

10

0%

0

100%

10

1.5

10%

1

90%

9

0%

0

100%

10

2.5

30%

3

70%

7

50%

5

50%

5

3.5

40%

4

60%

6

90%

9

10%

1

4.5

60%

6

40%

4

90%

9

10%

1

Betmines

Ειδοποιήσεις για αυτόν τον αγώνα

0 ενεργές · 0 ειδοποιήσεις εστάλησαν

0 ενεργές · 0 ειδοποιήσεις εστάλησαν

Δεν υπάρχουν ειδοποιήσεις σε αυτήν την προβολή.

Νέα ειδοποίηση

Johnstone Burgh – Formartine United · μόνο για αυτόν τον αγώνα

Συνθήκη

Προεπισκόπηση: συμπληρώστε τον κανόνα

Πατήστε Προσθήκη κανόνα για να τον συμπεριλάβετε στην ειδοποίηση.

Κανόνες που προστέθηκαν · 0/10

Η ειδοποίηση ενεργοποιείται όταν ισχύουν όλοι οι κανόνες.

Ειδοποιήσεις στο Telegram

Λογαριασμός συνδεδεμένος με το Live Scanner.

Διαχείριση λογαριασμού

Ενεργοποιείται όταν ισχύουν όλοι οι κανόνες (0)

Διαγραφή ειδοποίησης

Είστε βέβαιοι ότι θέλετε να διαγράψετε αυτήν την ειδοποίηση;

Johnstone Burgh vs Formartine United: FAQ

Δεν βρίσκετε την απάντηση που χρειάζεστε; Επικοινωνήστε με την υποστήριξη πελατών.
Ποιες είναι οι πιθανότητες 1X2 για Johnstone Burgh – Formartine United σύμφωνα με το BetMines;
1: 21%
X: 17%
2: 62%
Ποιες είναι οι πιθανότητες Over/Under 2,5 για Johnstone Burgh – Formartine United;
Over 2,5: 69%
Under 2,5: 31%
Ποιες είναι οι πιθανότητες "Και οι δύο ομάδες να σκοράρουν" (BTTS) στον αγώνα Johnstone Burgh – Formartine United;
Ναι: 59%
Όχι: 41%
Ποια είναι τα 3 πιο πιθανά ακριβή σκορ για Johnstone Burgh – Formartine United;
1) 1-2 (8.24%)
2) 0-2 (7.61%)
3) 1-1 (7.44%)
Ποια είναι η πρόβλεψη του BetMines για Johnstone Burgh – Formartine United;
Σύμφωνα με το BetMines, το πιο πιθανό αποτέλεσμα για την αγορά Αριθμός τερμάτων είναι +2.5, με πιθανότητα 69%.

Εργαλεία

Ρυθμίσεις

Ξεκλειδώστε την πλήρη εμπειρία BetMines

Αναβαθμίστε σε Premium και αποκτήστε ακόμη περισσότερα και καλύτερα δεδομένα για τα στοιχήματά σας.

Τι περιλαμβάνεται?

Τι περιλαμβάνεται

  • Ζωντανός σαρωτής
  • Σαρωτής Προαγώνιμων Αγώνων
  • Value bet bot
  • Backtesting για τον σαρωτή Pre-Match έως 24 μήνες
  • Τάσεις
  • Προηγμένα στατιστικά στοιχεία ομάδων
  • Αποκλειστικά γεγονότα στο προχωρημένο φίλτρο
  • Αποκλειστικά events στο BetMines Machine
  • Όλες οι προβλέψεις αγορών ξεκλειδώθηκαν
  • Προνομιακή ομάδα Telegram

Δοκίμασε δωρεάν το BetMines Premium

Ξεκλείδωσε scanners, alerts, monitoring και value bets.

  • Live alerts και Monitoring
  • Pre-Match scanner και φίλτρα
  • Premium προγνωστικά και value bets