Αγαπημένα
Ρυθμίσεις

Mercedes - Defensores de Cambaceres Προβλέψεις, ανάλυση και στατιστικά στοιχεία

sky is clear °C
Primera C

Ειδοποιήσεις BetMines

Για να λαμβάνετε ειδοποιήσεις, η εφαρμογή BetMines πρέπει να είναι εγκατεστημένη στο κινητό σας τηλέφωνο.

Ειδοποίηση για τα παρακάτω γεγονότα:

Για να λαμβάνετε ειδοποιήσεις, η εφαρμογή BetMines πρέπει να είναι εγκατεστημένη στο κινητό σας τηλέφωνο.

Για να λαμβάνετε ειδοποιήσεις, η εφαρμογή BetMines πρέπει να είναι εγκατεστημένη στο κινητό σας τηλέφωνο.

Mercedes

Ι
Η
Η
Ν
Η

Defensores de Cambaceres

Η
Ν
Η
Ν
Ι
Estadio Liga Mercedes

Ποιος θα κερδίσει;

Προεπισκόπηση αγώνα

Οι ομάδες Mercedes και Defensores de Cambaceres θα αναμετρηθούν στις 04/09/2026 στις 22:00 στο γήπεδο Estadio Liga Mercedes (Mercedes). Ο αγώνας ανήκει στο πρωτάθλημα Primera C.

Η πιθανότητα νίκης για την ομάδα Mercedes είναι 37%. Η πιθανότητα ισοπαλίας μεταξύ Mercedes και Defensores de Cambaceres είναι 32%. Η πιθανότητα νίκης για την ομάδα Defensores de Cambaceres είναι 31%

Η πιθανότητα να σκοράρουν και οι δύο ομάδες είναι 40%, ενώ η πιθανότητα να μη σκοράρει τουλάχιστον μία ομάδα είναι 60%

Η πιθανότητα να υπάρξουν πάνω από 2.5 συνολικά γκολ είναι 31%, ενώ η πιθανότητα να υπάρξουν κάτω από 2.5 γκολ είναι 69%

Στα τελευταία 10 ματς σε όλους τους αγώνες, η ομάδα Mercedes έχει δει κάτω από 2.5 γκολ 7 φορές, ενώ η ομάδα Defensores de Cambaceres το έχει δει 7 φορές

Δείτε περισσότερα

Mercedes εναντίον Defensores de Cambaceres - Προβλέψεις

Γίνε Premium

This is a PREMIUM functionality. Subscribe now to use this and many other exclusive functionalities

Αποδόσεις

Γίνε Premium

This is a PREMIUM functionality. Subscribe now to use this and many other exclusive functionalities

Κατάταξη των Mercedes και Defensores de Cambaceres στη Primera C

Regular Season - Κατάταξη

Ομάδα

1

Luján

26

14

7

5

37:19

49

1.88

Ν
Η
Ν
Ι
Ν
2

Sacachispas

26

13

6

7

31:19

45

1.73

Ν
Ν
Ι
Η
Ν
3

Cañuelas

26

12

9

5

29:18

45

1.73

Ν
Η
Η
Ν
Ν
4

CA Lugano

26

10

10

6

30:23

40

1.54

Ν
Ι
Η
Ν
Ι
5

Leones de Rosario

26

10

10

6

25:22

40

1.54

Ι
Ν
Η
Ν
Ν
6

Centro Español

26

10

9

7

33:23

39

1.5

Ι
Ν
Ι
Ν
Ι
7

Estrella del Sur

26

10

9

7

27:24

39

1.5

Η
Ν
Ν
Η
Ι
8

Juventud Unida G.

26

10

8

8

32:25

38

1.46

Ι
Ν
Η
Ν
Ν
9

Deportivo Español

26

8

14

4

19:14

38

1.46

Ι
Ι
Ι
Ι
Ν
10

Puerto Nuevo

26

9

11

6

25:24

38

1.46

Ν
Ι
Ι
Η
Ν
11

Mercedes

26

9

9

8

26:19

36

1.38

Ι
Η
Η
Ν
Η
12

Berazategui

26

8

12

6

26:20

36

1.38

Ν
Η
Ι
Η
Ι
13

Victoriano Arenas

26

8

12

6

20:15

36

1.38

Ν
Ι
Η
Ν
Ι
14

Central Córdoba de Rosario

26

9

9

8

24:21

36

1.38

Η
Ν
Ι
Ν
Ν
15

General Lamadrid

26

9

9

8

22:25

36

1.38

Η
Ι
Ν
Ν
Η
16

Sportivo Barracas

26

10

5

11

29:26

35

1.35

Ν
Ν
Η
Ι
Η
17

Atlas

26

9

8

9

22:22

35

1.35

Η
Ν
Ν
Ν
Η
18

Yupanqui

26

8

9

9

31:30

33

1.27

Η
Ν
Ι
Η
Η
19

El Porvenir

26

6

15

5

22:23

33

1.27

Ι
Η
Ν
Ι
Ν
20

Central Ballester

26

8

7

11

25:27

31

1.19

Η
Ν
Ι
Ι
Ν
21

Defensores de Cambaceres

26

7

9

10

21:27

30

1.15

Η
Ν
Η
Ν
Ι
22

Fénix

26

6

9

11

19:26

27

1.04

Ι
Ν
Ι
Ι
Η
23

Leandro Nicéforo Alem

26

7

6

13

26:45

27

1.04

Η
Η
Η
Η
Η
24

Claypole

26

6

8

12

19:34

26

1

Η
Η
Ν
Ι
Η
25

JJ Urquiza

26

4

12

10

12:23

24

0.92

Ι
Η
Η
Ν
Η
26

Deportivo Paraguayo

26

5

9

12

14:31

24

0.92

Ι
Η
Η
Ν
Ι
27

Argentino Rosario

26

3

13

10

24:32

22

0.85

Η
Ν
Η
Η
Ι
28

Deportivo Muñiz

26

4

10

12

17:30

22

0.85

Ι
Η
Η
Η
Η
Champion Play-off
Promotion Play-off

Τελευταίοι Αγώνες

Mercedes

Αποτελέσματα πρώτου ημιχρόνου

1 Νίκη
3 Ισοπαλία
1 Ήττα

Primera C

30/08/2026 18:00

Juventud Unida G.

1-1

Mercedes

Primera C

22/08/2026 18:00

Mercedes

1-0

Sacachispas

Primera C

18/08/2026 18:00

Claypole

1-0

Mercedes

Primera C

08/08/2026 18:00

Argentino Rosario

0-0

Mercedes

Primera C

31/07/2026 21:00

Mercedes

0-0

Estrella del Sur
Σκόραρε 2
Μέσος όρος 0.4
Δέχθηκε 2
Μέσος όρος 0.4
Mercedes

Τελικά αποτελέσματα

1 Νίκη
1 Ισοπαλία
3 Ήττα

Primera C

30/08/2026 18:00

Juventud Unida G.

4-1

Mercedes

Primera C

22/08/2026 18:00

Mercedes

2-0

Sacachispas

Primera C

18/08/2026 18:00

Claypole

1-0

Mercedes

Primera C

08/08/2026 18:00

Argentino Rosario

2-0

Mercedes

Primera C

31/07/2026 21:00

Mercedes

1-1

Estrella del Sur
Σκόραρε 4
Μέσος όρος 0.8
Δέχθηκε 8
Μέσος όρος 1.6
Defensores de Cambaceres

Αποτελέσματα πρώτου ημιχρόνου

1 Νίκη
2 Ισοπαλία
2 Ήττα

Primera C

29/08/2026 21:30

Defensores de Cambaceres

0-0

Deportivo Paraguayo

Primera C

23/08/2026 18:00

Puerto Nuevo

0-0

Defensores de Cambaceres

Primera C

17/08/2026 18:00

Leones de Rosario

2-0

Defensores de Cambaceres

Primera C

08/08/2026 18:00

Defensores de Cambaceres

1-0

Leandro Nicéforo Alem

Primera C

31/07/2026 21:00

Defensores de Cambaceres

1-2

CA Lugano
Σκόραρε 2
Μέσος όρος 0.4
Δέχθηκε 4
Μέσος όρος 0.8
Defensores de Cambaceres

Τελικά αποτελέσματα

2 Νίκη
1 Ισοπαλία
2 Ήττα

Primera C

29/08/2026 21:30

Defensores de Cambaceres

0-0

Deportivo Paraguayo

Primera C

23/08/2026 18:00

Puerto Nuevo

0-2

Defensores de Cambaceres

Primera C

17/08/2026 18:00

Leones de Rosario

2-0

Defensores de Cambaceres

Primera C

08/08/2026 18:00

Defensores de Cambaceres

2-0

Leandro Nicéforo Alem

Primera C

31/07/2026 21:00

Defensores de Cambaceres

1-2

CA Lugano
Σκόραρε 5
Μέσος όρος 1.0
Δέχθηκε 4
Μέσος όρος 0.8

Mercedes εναντίον Defensores de Cambaceres: Σύγκριση Στατιστικών Πριν τον Αγώνα

Η παρούσα ενότητα παρέχει μέσους όρους στατιστικών και ποσοστών στις κύριες αγορές για τους τελευταίους 10 αγώνες και των δύο ομάδων

Mercedes

Defensores de Cambaceres

Κάτω από

Πάνω από

Κάτω από

Πάνω από

0.5

0%

0

100%

10

20%

2

80%

8

1.5

20%

2

80%

8

20%

2

80%

8

2.5

70%

7

30%

3

70%

7

30%

3

3.5

80%

8

20%

2

90%

9

10%

1

4.5

80%

8

20%

2

100%

10

0%

0

Betmines

Mercedes vs Defensores de Cambaceres: FAQ

Δεν βρίσκετε την απάντηση που χρειάζεστε; Επικοινωνήστε με την υποστήριξη πελατών.
Ποιες είναι οι πιθανότητες 1X2 για Mercedes – Defensores de Cambaceres σύμφωνα με το BetMines;
1: 37%
X: 32%
2: 31%
Ποιες είναι οι πιθανότητες Over/Under 2,5 για Mercedes – Defensores de Cambaceres;
Over 2,5: 31%
Under 2,5: 69%
Ποιες είναι οι πιθανότητες "Και οι δύο ομάδες να σκοράρουν" (BTTS) στον αγώνα Mercedes – Defensores de Cambaceres;
Ναι: 40%
Όχι: 60%
Ποια είναι τα 3 πιο πιθανά ακριβή σκορ για Mercedes – Defensores de Cambaceres;
1) 1-0 (14.78%)
2) 0-0 (14.64%)
3) 1-1 (13.75%)
Ποια είναι η πρόβλεψη του BetMines για Mercedes – Defensores de Cambaceres;
Σύμφωνα με το BetMines, το πιο πιθανό αποτέλεσμα για την αγορά Αριθμός τερμάτων είναι -3.5, με πιθανότητα 86%.

Εργαλεία

Ρυθμίσεις

Ξεκλειδώστε την πλήρη εμπειρία BetMines

Αναβαθμίστε σε Premium και αποκτήστε ακόμη περισσότερα και καλύτερα δεδομένα για τα στοιχήματά σας.

Τι περιλαμβάνεται?

Τι περιλαμβάνεται

  • Ζωντανός σαρωτής
  • Σαρωτής Προαγώνιμων Αγώνων
  • Value bet bot
  • Backtesting για τον σαρωτή Pre-Match έως 24 μήνες
  • Τάσεις
  • Προηγμένα στατιστικά στοιχεία ομάδων
  • Αποκλειστικά γεγονότα στο προχωρημένο φίλτρο
  • Αποκλειστικά events στο BetMines Machine
  • Όλες οι προβλέψεις αγορών ξεκλειδώθηκαν
  • Προνομιακή ομάδα Telegram

Δοκίμασε δωρεάν το BetMines Premium

Ξεκλείδωσε scanners, alerts, monitoring και value bets.

  • Live alerts και Monitoring
  • Pre-Match scanner και φίλτρα
  • Premium προγνωστικά και value bets