Αγαπημένα
Ρυθμίσεις

Monthey - Servette II Προβλέψεις, ανάλυση και στατιστικά στοιχεία

light rain °C
1.Liga Classic  -  Group 1

Ειδοποιήσεις BetMines

Για να λαμβάνετε ειδοποιήσεις, η εφαρμογή BetMines πρέπει να είναι εγκατεστημένη στο κινητό σας τηλέφωνο.

Ειδοποίηση για τα παρακάτω γεγονότα:

Για να λαμβάνετε ειδοποιήσεις, η εφαρμογή BetMines πρέπει να είναι εγκατεστημένη στο κινητό σας τηλέφωνο.

Για να λαμβάνετε ειδοποιήσεις, η εφαρμογή BetMines πρέπει να είναι εγκατεστημένη στο κινητό σας τηλέφωνο.

Monthey

Η
Ν
Η
Η
Ν

Servette II

Ν
Ι
Ν
Ι
Η
Stade Philippe Pottier

Ποιος θα κερδίσει;

Προεπισκόπηση αγώνα

Η πιθανότητα νίκης για την ομάδα Monthey είναι 33%. Η πιθανότητα ισοπαλίας μεταξύ Monthey και Servette II είναι 22%. Η πιθανότητα νίκης για την ομάδα Servette II είναι 45%

Η πιθανότητα να σκοράρουν και οι δύο ομάδες είναι 64%, ενώ η πιθανότητα να μη σκοράρει τουλάχιστον μία ομάδα είναι 36%

Η πιθανότητα να υπάρξουν πάνω από 2.5 συνολικά γκολ είναι 66%, ενώ η πιθανότητα να υπάρξουν κάτω από 2.5 γκολ είναι 34%

Στα τελευταία 10 ματς σε όλους τους αγώνες, η ομάδα Monthey έχει δει πάνω από 2.5 γκολ 7 φορές, ενώ η ομάδα Servette II το έχει δει 9 φορές

Δείτε περισσότερα

Monthey εναντίον Servette II - Προβλέψεις

Γίνε Premium

This is a PREMIUM functionality. Subscribe now to use this and many other exclusive functionalities

Αποδόσεις

Λυπούμαστε, δεν υπάρχουν διαθέσιμες αποδόσεις.

Γίνε Premium

This is a PREMIUM functionality. Subscribe now to use this and many other exclusive functionalities

Κατάταξη των Monthey και Servette II στη 1.Liga Classic

Group 1 - Κατάταξη

Ομάδα

1

USI Azzurri

12

10

0

2

29:12

30

2.5

Ν
Ν
Ν
Ν
Ν
2

Prishtina Bern

12

9

2

1

36:10

29

2.42

Η
Ν
Ν
Ν
Ν
3

Servette II

12

6

4

2

23:21

22

1.83

Ν
Ι
Ν
Ι
Η
4

Portalban / Gletterens

12

6

2

4

21:14

20

1.67

Ι
Ν
Ν
Ν
Ν
5

Sion II

12

5

4

3

17:14

19

1.58

Ν
Ι
Η
Η
Ν
6

Lausanne II

12

4

5

3

21:15

17

1.42

Ν
Ι
Ι
Η
Η
7

Monthey

12

4

5

3

18:16

17

1.42

Ν
Η
Ν
Η
Ν
8

Chênois

12

5

2

5

21:20

17

1.42

Ι
Η
Η
Ν
Ν
9

Naters

12

5

2

5

23:31

17

1.42

Ν
Η
Η
Ν
Η
10

Lancy

12

5

1

6

20:20

16

1.33

Η
Ν
Ν
Η
Ν
11

Coffrane

12

3

4

5

17:16

13

1.08

Ν
Ι
Η
Ν
Ν
12

La Chaux-de-Fonds

12

4

1

7

16:32

13

1.08

Η
Η
Η
Ν
Η
13

Echallens

12

3

3

6

16:28

12

1

Η
Ν
Η
Η
Η
14

Meyrin

12

3

2

7

18:20

11

0.92

Η
Η
Ι
Η
Η
15

Stade Payerne

12

3

2

7

21:30

11

0.92

Η
Η
Ν
Ι
Η
16

Vevey Sports

12

1

1

10

17:35

4

0.33

Η
Ν
Η
Η
Η
Promotion Play-off
Possible Promotion Play-off
Relegation

Group 2 - Κατάταξη

Ομάδα

1

Langenthal

12

8

3

1

30:20

27

2.25

Η
Ν
Ι
Ι
Ν
2

Schötz

12

7

2

3

31:19

23

1.92

Ν
Ν
Ν
Η
Ν
3

Courtételle

12

7

2

3

26:15

23

1.92

Η
Ν
Ν
Ν
Ι
4

Muttenz

12

6

3

3

25:19

21

1.75

Ν
Ι
Ν
Ν
Ι
5

Solothurn

12

6

1

5

30:24

19

1.58

Ν
Ν
Ν
Ν
Η
6

Delémont

12

5

3

4

18:12

18

1.5

Ν
Η
Ν
Ι
Η
7

Concordia

12

5

2

5

23:18

17

1.42

Ν
Ν
Ν
Η
Η
8

Buochs

12

5

2

5

21:22

17

1.42

Η
Η
Η
Ν
Ι
9

Muri-Gümligen

12

5

2

5

12:15

17

1.42

Η
Η
Η
Ν
Ι
10

Grasshopper II

12

5

1

6

18:21

16

1.33

Ν
Ν
Η
Η
Ι
11

Thun II

12

4

3

5

29:29

15

1.25

Η
Ν
Η
Η
Ν
12

Wohlen

12

4

3

5

14:18

15

1.25

Ν
Η
Ι
Η
Ν
13

Bassecourt

12

4

2

6

16:24

14

1.17

Ι
Η
Η
Ν
Ι
14

Zug

12

4

1

7

18:31

13

1.08

Η
Η
Ν
Ν
Η
15

Black Stars

12

1

7

4

12:17

10

0.83

Ι
Ι
Η
Η
Ι
16

Münsingen

12

0

3

9

9:28

3

0.25

Η
Η
Η
Η
Ι
Promotion Play-off
Possible Promotion Play-off
Relegation

Group 3 - Κατάταξη

Ομάδα

1

St. Gallen II

12

9

1

2

25:18

28

2.33

Ν
Ν
Ν
Ν
Ν
2

Taverne

12

7

3

2

29:15

24

2

Ν
Ν
Ν
Ι
Ν
3

Tuggen

12

7

3

2

27:15

24

2

Ι
Ι
Ι
Ν
Η
4

Baden

12

7

1

4

30:18

22

1.83

Η
Η
Η
Ν
Ν
5

Collina d'Oro

12

6

3

3

15:12

21

1.75

Η
Ν
Ι
Ν
Ν
6

Kosova

12

5

5

2

19:13

20

1.67

Ι
Ν
Η
Ι
Ν
7

Thalwil

12

5

4

3

19:15

19

1.58

Ι
Ι
Η
Ν
Η
8

Wettswil-Bonstetten

12

4

3

5

18:17

15

1.25

Ι
Η
Ν
Ν
Ν
9

Dietikon

12

4

3

5

16:18

15

1.25

Ι
Η
Ν
Η
Ι
10

Gossau

12

4

2

6

16:24

14

1.17

Η
Ν
Ν
Η
Η
11

Freienbach

12

3

4

5

14:18

13

1.08

Ν
Ι
Η
Η
Ν
12

Eschen / Mauren

12

3

3

6

19:26

12

1

Ι
Ι
Ν
Η
Η
13

Locarno

12

2

5

5

12:15

11

0.92

Ν
Ι
Ν
Ι
Η
14

Winterthur II

12

3

1

8

13:23

10

0.83

Η
Η
Η
Η
Ι
15

Mendrisio

12

1

6

5

12:17

9

0.75

Ι
Ι
Η
Ι
Η
16

Widnau

12

1

3

8

8:28

6

0.5

Η
Η
Ι
Η
Η
Promotion Play-off
Possible Promotion Play-off
Relegation

Τελευταίοι Αγώνες

Monthey

Αποτελέσματα πρώτου ημιχρόνου

2 Νίκη
1 Ισοπαλία
2 Ήττα

1.Liga Classic

10/31/2026 4:30 PM

Vevey Sports

0-3

Monthey

1.Liga Classic

10/25/2026 2:00 PM

Monthey

0-0

Portalban / Gletterens

Erste Liga Cup

10/21/2026 6:15 PM

Langenthal

2-0

Monthey

1.Liga Classic

10/10/2026 3:00 PM

Sion II

0-2

Monthey

1.Liga Classic

10/03/2026 3:00 PM

Monthey

0-1

Lancy
Σκόραρε 5
Μέσος όρος 1.0
Δέχθηκε 3
Μέσος όρος 0.6
Monthey

Τελικά αποτελέσματα

2 Νίκη
0 Ισοπαλία
3 Ήττα

1.Liga Classic

10/31/2026 4:30 PM

Vevey Sports

2-3

Monthey

1.Liga Classic

10/25/2026 2:00 PM

Monthey

0-1

Portalban / Gletterens

Erste Liga Cup

10/21/2026 6:15 PM

Langenthal

3-0

Monthey

1.Liga Classic

10/10/2026 3:00 PM

Sion II

1-2

Monthey

1.Liga Classic

10/03/2026 3:00 PM

Monthey

1-2

Lancy
Σκόραρε 6
Μέσος όρος 1.2
Δέχθηκε 9
Μέσος όρος 1.8
Servette II

Αποτελέσματα πρώτου ημιχρόνου

1 Νίκη
4 Ισοπαλία
0 Ήττα

1.Liga Classic

11/01/2026 1:00 PM

Servette II

0-0

Coffrane

1.Liga Classic

10/24/2026 3:00 PM

Stade Payerne

1-1

Servette II

1.Liga Classic

10/11/2026 12:00 PM

Servette II

1-1

Chênois

1.Liga Classic

10/04/2026 12:00 PM

Servette II

1-1

Lausanne II

1.Liga Classic

09/26/2026 3:30 PM

Vevey Sports

0-2

Servette II
Σκόραρε 5
Μέσος όρος 1.0
Δέχθηκε 3
Μέσος όρος 0.6
Servette II

Τελικά αποτελέσματα

2 Νίκη
2 Ισοπαλία
1 Ήττα

1.Liga Classic

11/01/2026 1:00 PM

Servette II

1-2

Coffrane

1.Liga Classic

10/24/2026 3:00 PM

Stade Payerne

3-3

Servette II

1.Liga Classic

10/11/2026 12:00 PM

Servette II

2-1

Chênois

1.Liga Classic

10/04/2026 12:00 PM

Servette II

2-2

Lausanne II

1.Liga Classic

09/26/2026 3:30 PM

Vevey Sports

1-4

Servette II
Σκόραρε 12
Μέσος όρος 2.4
Δέχθηκε 9
Μέσος όρος 1.8

Monthey εναντίον Servette II: Σύγκριση Στατιστικών Πριν τον Αγώνα

Η παρούσα ενότητα παρέχει μέσους όρους στατιστικών και ποσοστών στις κύριες αγορές για τους τελευταίους 10 αγώνες και των δύο ομάδων

Monthey

Servette II

Κάτω από

Πάνω από

Κάτω από

Πάνω από

0.5

10%

1

90%

9

10%

1

90%

9

1.5

20%

2

80%

8

10%

1

90%

9

2.5

30%

3

70%

7

10%

1

90%

9

3.5

80%

8

20%

2

50%

5

50%

5

4.5

90%

9

10%

1

70%

7

30%

3

Betmines

Ειδοποιήσεις για αυτόν τον αγώνα

0 ενεργές · 0 ειδοποιήσεις εστάλησαν

0 ενεργές · 0 ειδοποιήσεις εστάλησαν

Δεν υπάρχουν ειδοποιήσεις σε αυτήν την προβολή.

Νέα ειδοποίηση

Monthey – Servette II · μόνο για αυτόν τον αγώνα

Συνθήκη

Προεπισκόπηση: συμπληρώστε τον κανόνα

Πατήστε Προσθήκη κανόνα για να τον συμπεριλάβετε στην ειδοποίηση.

Κανόνες που προστέθηκαν · 0/10

Η ειδοποίηση ενεργοποιείται όταν ισχύουν όλοι οι κανόνες.

Ειδοποιήσεις στο Telegram

Λογαριασμός συνδεδεμένος με το Live Scanner.

Διαχείριση λογαριασμού

Ενεργοποιείται όταν ισχύουν όλοι οι κανόνες (0)

Διαγραφή ειδοποίησης

Είστε βέβαιοι ότι θέλετε να διαγράψετε αυτήν την ειδοποίηση;

Monthey vs Servette II: FAQ

Δεν βρίσκετε την απάντηση που χρειάζεστε; Επικοινωνήστε με την υποστήριξη πελατών.
Ποιες είναι οι πιθανότητες 1X2 για Monthey – Servette II σύμφωνα με το BetMines;
1: 33%
X: 22%
2: 45%
Ποιες είναι οι πιθανότητες Over/Under 2,5 για Monthey – Servette II;
Over 2,5: 66%
Under 2,5: 34%
Ποιες είναι οι πιθανότητες "Και οι δύο ομάδες να σκοράρουν" (BTTS) στον αγώνα Monthey – Servette II;
Ναι: 64%
Όχι: 36%
Ποια είναι τα 3 πιο πιθανά ακριβή σκορ για Monthey – Servette II;
1) 1-1 (8.95%)
2) 1-2 (8.42%)
3) 2-1 (7.26%)
Ποια είναι η πρόβλεψη του BetMines για Monthey – Servette II;
Σύμφωνα με το BetMines, το πιο πιθανό αποτέλεσμα για την αγορά Αριθμός τερμάτων είναι +2.5, με πιθανότητα 66%.

Εργαλεία

Ρυθμίσεις

Ξεκλειδώστε την πλήρη εμπειρία BetMines

Αναβαθμίστε σε Premium και αποκτήστε ακόμη περισσότερα και καλύτερα δεδομένα για τα στοιχήματά σας.

Τι περιλαμβάνεται?

Τι περιλαμβάνεται

  • Ζωντανός σαρωτής
  • Σαρωτής Προαγώνιμων Αγώνων
  • Value bet bot
  • Backtesting για τον σαρωτή Pre-Match έως 24 μήνες
  • Τάσεις
  • Προηγμένα στατιστικά στοιχεία ομάδων
  • Αποκλειστικά γεγονότα στο προχωρημένο φίλτρο
  • Αποκλειστικά events στο BetMines Machine
  • Όλες οι προβλέψεις αγορών ξεκλειδώθηκαν
  • Προνομιακή ομάδα Telegram

Δοκίμασε δωρεάν το BetMines Premium

Ξεκλείδωσε scanners, alerts, monitoring και value bets.

  • Live alerts και Monitoring
  • Pre-Match scanner και φίλτρα
  • Premium προγνωστικά και value bets