Αγαπημένα
Ρυθμίσεις

Ózd Sajóvölgye - Nyíregyháza Spartacus Προβλέψεις, ανάλυση και στατιστικά στοιχεία

Hungarian Cup  -  4th Round

Ειδοποιήσεις BetMines

Για να λαμβάνετε ειδοποιήσεις, η εφαρμογή BetMines πρέπει να είναι εγκατεστημένη στο κινητό σας τηλέφωνο.

Ειδοποίηση για τα παρακάτω γεγονότα:

Για να λαμβάνετε ειδοποιήσεις, η εφαρμογή BetMines πρέπει να είναι εγκατεστημένη στο κινητό σας τηλέφωνο.

Για να λαμβάνετε ειδοποιήσεις, η εφαρμογή BetMines πρέπει να είναι εγκατεστημένη στο κινητό σας τηλέφωνο.

Ózd Sajóvölgye

Η
Ν
Ν
Ν
Ν

Nyíregyháza Spartacus

Ν
Ι
Ι
Η
Η

Ποιος θα κερδίσει;

Προεπισκόπηση αγώνα

Η πιθανότητα νίκης για την ομάδα Ózd Sajóvölgye είναι 8%. Η πιθανότητα ισοπαλίας μεταξύ Ózd Sajóvölgye και Nyíregyháza Spartacus είναι 12%. Η πιθανότητα νίκης για την ομάδα Nyíregyháza Spartacus είναι 80%

Η πιθανότητα να σκοράρουν και οι δύο ομάδες είναι 54%, ενώ η πιθανότητα να μη σκοράρει τουλάχιστον μία ομάδα είναι 46%

Η πιθανότητα να υπάρξουν πάνω από 2.5 συνολικά γκολ είναι 73%, ενώ η πιθανότητα να υπάρξουν κάτω από 2.5 γκολ είναι 27%

Στο τελευταίο παιχνίδι στις 24/10/2026, η Ózd Sajóvölgye επικράτησε της DEAC με σκορ 0-3

Δείτε περισσότερα

Ózd Sajóvölgye εναντίον Nyíregyháza Spartacus - Προβλέψεις

Γίνε Premium

This is a PREMIUM functionality. Subscribe now to use this and many other exclusive functionalities

Αποδόσεις

Λυπούμαστε, δεν υπάρχουν διαθέσιμες αποδόσεις.

Γίνε Premium

This is a PREMIUM functionality. Subscribe now to use this and many other exclusive functionalities

Κατάταξη των Ózd Sajóvölgye και Nyíregyháza Spartacus στη Hungarian Cup

Τελευταίοι Αγώνες

Ózd Sajóvölgye

Αποτελέσματα πρώτου ημιχρόνου

3 Νίκη
1 Ισοπαλία
1 Ήττα

NB 3: Northeast

24/10/2026 11:00

DEAC

0-0

Ózd Sajóvölgye

NB 3: Northeast

17/10/2026 11:00

Ózd Sajóvölgye

2-1

Füzesabony

NB 3: Northeast

11/10/2026 09:00

Diósgyőr II

1-2

Ózd Sajóvölgye

NB 3: Northeast

03/10/2026 11:00

Ózd Sajóvölgye

2-0

Hajdúnánás

NB 3: Northeast

26/09/2026 14:00

Mateszalka

1-0

Ózd Sajóvölgye
Σκόραρε 6
Μέσος όρος 1.2
Δέχθηκε 3
Μέσος όρος 0.6
Ózd Sajóvölgye

Τελικά αποτελέσματα

4 Νίκη
0 Ισοπαλία
1 Ήττα

NB 3: Northeast

24/10/2026 11:00

DEAC

0-3

Ózd Sajóvölgye

NB 3: Northeast

17/10/2026 11:00

Ózd Sajóvölgye

4-2

Füzesabony

NB 3: Northeast

11/10/2026 09:00

Diósgyőr II

1-3

Ózd Sajóvölgye

NB 3: Northeast

03/10/2026 11:00

Ózd Sajóvölgye

9-0

Hajdúnánás

NB 3: Northeast

26/09/2026 14:00

Mateszalka

2-1

Ózd Sajóvölgye
Σκόραρε 20
Μέσος όρος 4.0
Δέχθηκε 5
Μέσος όρος 1.0
Nyíregyháza Spartacus

Αποτελέσματα πρώτου ημιχρόνου

3 Νίκη
1 Ισοπαλία
0 Ήττα

NB I

17/10/2026 12:30

Nyíregyháza Spartacus

0-0

Honvéd

NB I

11/10/2026 12:45

Zalaegerszegi TE

0-1

Nyíregyháza Spartacus

Club Friendlies 3

02/10/2026 11:00

Nyíregyháza Spartacus

Zemplín Michalovce

NB I

20/09/2026 17:30

Nyíregyháza Spartacus

1-0

Ferencvárosi

Hungarian Cup

12/09/2026 13:00

Majosi

1-4

Nyíregyháza Spartacus
Σκόραρε 6
Μέσος όρος 1.2
Δέχθηκε 1
Μέσος όρος 0.2
Nyíregyháza Spartacus

Τελικά αποτελέσματα

1 Νίκη
2 Ισοπαλία
2 Ήττα

NB I

17/10/2026 12:30

Nyíregyháza Spartacus

0-1

Honvéd

NB I

11/10/2026 12:45

Zalaegerszegi TE

5-1

Nyíregyháza Spartacus

Club Friendlies 3

02/10/2026 11:00

Nyíregyháza Spartacus

1-1

Zemplín Michalovce

NB I

20/09/2026 17:30

Nyíregyháza Spartacus

1-1

Ferencvárosi

Hungarian Cup

12/09/2026 13:00

Majosi

1-8

Nyíregyháza Spartacus
Σκόραρε 11
Μέσος όρος 2.2
Δέχθηκε 9
Μέσος όρος 1.8

Ózd Sajóvölgye εναντίον Nyíregyháza Spartacus: Σύγκριση Στατιστικών Πριν τον Αγώνα

Η παρούσα ενότητα παρέχει μέσους όρους στατιστικών και ποσοστών στις κύριες αγορές για τους τελευταίους 10 αγώνες και των δύο ομάδων

Ózd Sajóvölgye

Nyíregyháza Spartacus

Κάτω από

Πάνω από

Κάτω από

Πάνω από

0.5

0%

0

100%

10

0%

0

100%

10

1.5

0%

0

100%

10

20%

2

80%

8

2.5

10%

1

90%

9

50%

5

50%

5

3.5

30%

3

70%

7

70%

7

30%

3

4.5

40%

4

60%

6

70%

7

30%

3

Betmines

Ειδοποιήσεις για αυτόν τον αγώνα

0 ενεργές · 0 ειδοποιήσεις εστάλησαν

0 ενεργές · 0 ειδοποιήσεις εστάλησαν

Δεν υπάρχουν ειδοποιήσεις σε αυτήν την προβολή.

Νέα ειδοποίηση

Ózd Sajóvölgye – Nyíregyháza Spartacus · μόνο για αυτόν τον αγώνα

Συνθήκη

Προεπισκόπηση: συμπληρώστε τον κανόνα

Πατήστε Προσθήκη κανόνα για να τον συμπεριλάβετε στην ειδοποίηση.

Κανόνες που προστέθηκαν · 0/10

Η ειδοποίηση ενεργοποιείται όταν ισχύουν όλοι οι κανόνες.

Ειδοποιήσεις στο Telegram

Λογαριασμός συνδεδεμένος με το Live Scanner.

Διαχείριση λογαριασμού

Ενεργοποιείται όταν ισχύουν όλοι οι κανόνες (0)

Διαγραφή ειδοποίησης

Είστε βέβαιοι ότι θέλετε να διαγράψετε αυτήν την ειδοποίηση;

Ózd Sajóvölgye vs Nyíregyháza Spartacus: FAQ

Δεν βρίσκετε την απάντηση που χρειάζεστε; Επικοινωνήστε με την υποστήριξη πελατών.
Ποιες είναι οι πιθανότητες 1X2 για Ózd Sajóvölgye – Nyíregyháza Spartacus σύμφωνα με το BetMines;
1: 8%
X: 12%
2: 80%
Ποιες είναι οι πιθανότητες Over/Under 2,5 για Ózd Sajóvölgye – Nyíregyháza Spartacus;
Over 2,5: 73%
Under 2,5: 27%
Ποιες είναι οι πιθανότητες "Και οι δύο ομάδες να σκοράρουν" (BTTS) στον αγώνα Ózd Sajóvölgye – Nyíregyháza Spartacus;
Ναι: 54%
Όχι: 46%
Ποια είναι τα 3 πιο πιθανά ακριβή σκορ για Ózd Sajóvölgye – Nyíregyháza Spartacus;
1) 0-2 (9.13%)
2) 0-3 (8.67%)
3) 1-2 (7.46%)
Ποια είναι η πρόβλεψη του BetMines για Ózd Sajóvölgye – Nyíregyháza Spartacus;
Σύμφωνα με το BetMines, το πιο πιθανό αποτέλεσμα για την αγορά 1X2 είναι 2, με πιθανότητα 80%.

Εργαλεία

Ρυθμίσεις

Ξεκλειδώστε την πλήρη εμπειρία BetMines

Αναβαθμίστε σε Premium και αποκτήστε ακόμη περισσότερα και καλύτερα δεδομένα για τα στοιχήματά σας.

Τι περιλαμβάνεται?

Τι περιλαμβάνεται

  • Ζωντανός σαρωτής
  • Σαρωτής Προαγώνιμων Αγώνων
  • Value bet bot
  • Backtesting για τον σαρωτή Pre-Match έως 24 μήνες
  • Τάσεις
  • Προηγμένα στατιστικά στοιχεία ομάδων
  • Αποκλειστικά γεγονότα στο προχωρημένο φίλτρο
  • Αποκλειστικά events στο BetMines Machine
  • Όλες οι προβλέψεις αγορών ξεκλειδώθηκαν
  • Προνομιακή ομάδα Telegram

Δοκίμασε δωρεάν το BetMines Premium

Ξεκλείδωσε scanners, alerts, monitoring και value bets.

  • Live alerts και Monitoring
  • Pre-Match scanner και φίλτρα
  • Premium προγνωστικά και value bets