Αγαπημένα
Ρυθμίσεις

Port Vale - Manchester City U21 Προβλέψεις, ανάλυση και στατιστικά στοιχεία

EFL Trophy  -  Group Stage

Ειδοποιήσεις BetMines

Για να λαμβάνετε ειδοποιήσεις, η εφαρμογή BetMines πρέπει να είναι εγκατεστημένη στο κινητό σας τηλέφωνο.

Ειδοποίηση για τα παρακάτω γεγονότα:

Για να λαμβάνετε ειδοποιήσεις, η εφαρμογή BetMines πρέπει να είναι εγκατεστημένη στο κινητό σας τηλέφωνο.

Για να λαμβάνετε ειδοποιήσεις, η εφαρμογή BetMines πρέπει να είναι εγκατεστημένη στο κινητό σας τηλέφωνο.

Port Vale

Ι
Ν
Ν
Ν
Ι

Manchester City U21

Ν
Ν
Η
Η
Η
Vale Park

Ποιος θα κερδίσει;

Προεπισκόπηση αγώνα

Η πιθανότητα νίκης για την ομάδα Port Vale είναι 38%. Η πιθανότητα ισοπαλίας μεταξύ Port Vale και Manchester City U21 είναι 23%. Η πιθανότητα νίκης για την ομάδα Manchester City U21 είναι 39%

Η πιθανότητα να σκοράρουν και οι δύο ομάδες είναι 59%, ενώ η πιθανότητα να μη σκοράρει τουλάχιστον μία ομάδα είναι 41%

Η πιθανότητα να υπάρξουν πάνω από 2.5 συνολικά γκολ είναι 61%, ενώ η πιθανότητα να υπάρξουν κάτω από 2.5 γκολ είναι 39%

Στο τελευταίο παιχνίδι στις 10/20/2026, η Port Vale έμεινε ισόπαλη με την Gillingham με σκορ 1-1

Δείτε περισσότερα

Port Vale εναντίον Manchester City U21 - Προβλέψεις

Γίνε Premium

This is a PREMIUM functionality. Subscribe now to use this and many other exclusive functionalities

Αποδόσεις

Λυπούμαστε, δεν υπάρχουν διαθέσιμες αποδόσεις.

Γίνε Premium

This is a PREMIUM functionality. Subscribe now to use this and many other exclusive functionalities

Κατάταξη των Port Vale και Manchester City U21 στη EFL Trophy

Group Stage - Northern Group D - Κατάταξη

Ομάδα

1

Chesterfield

0

0

0

0

0:0

0

-

-
2

Manchester City U21

0

0

0

0

0:0

0

-

-
3

Mansfield Town

0

0

0

0

0:0

0

-

-
4

Port Vale

0

0

0

0

0:0

0

-

-
Play-off

Τελευταίοι Αγώνες

Port Vale

Αποτελέσματα πρώτου ημιχρόνου

4 Νίκη
0 Ισοπαλία
1 Ήττα

League Two

10/20/2026 7:00 PM

Gillingham

1-0

Port Vale

League Two

10/17/2026 2:00 PM

Port Vale

1-0

Chesterfield

League Two

10/10/2026 2:00 PM

Port Vale

1-0

Grimsby Town

EFL Trophy

10/06/2026 6:00 PM

Port Vale

1-0

Mansfield Town

EFL Trophy

09/22/2026 6:00 PM

Chesterfield

0-1

Port Vale
Σκόραρε 4
Μέσος όρος 0.8
Δέχθηκε 1
Μέσος όρος 0.2
Port Vale

Τελικά αποτελέσματα

3 Νίκη
2 Ισοπαλία
0 Ήττα

League Two

10/20/2026 7:00 PM

Gillingham

1-1

Port Vale

League Two

10/17/2026 2:00 PM

Port Vale

1-0

Chesterfield

League Two

10/10/2026 2:00 PM

Port Vale

1-0

Grimsby Town

EFL Trophy

10/06/2026 6:00 PM

Port Vale

2-0

Mansfield Town

EFL Trophy

09/22/2026 6:00 PM

Chesterfield

1-1

Port Vale
Σκόραρε 6
Μέσος όρος 1.2
Δέχθηκε 2
Μέσος όρος 0.4
Manchester City U21

Αποτελέσματα πρώτου ημιχρόνου

2 Νίκη
1 Ισοπαλία
2 Ήττα

Premier League 2 Division One

09/19/2026 12:00 PM

Tottenham U21

3-1

Manchester City U21

EFL Trophy

09/15/2026 6:00 PM

Chesterfield

2-2

Manchester City U21

Premier League 2 Division One

08/28/2026 6:00 PM

Nottingham Forest U21

1-0

Manchester City U21

Premier League 2 Division One

08/24/2026 6:00 PM

Manchester City U21

3-0

Wolves U21

EFL Trophy

08/19/2026 6:00 PM

Mansfield Town

0-3

Manchester City U21
Σκόραρε 9
Μέσος όρος 1.8
Δέχθηκε 6
Μέσος όρος 1.2
Manchester City U21

Τελικά αποτελέσματα

2 Νίκη
0 Ισοπαλία
3 Ήττα

Premier League 2 Division One

09/19/2026 12:00 PM

Tottenham U21

4-2

Manchester City U21

EFL Trophy

09/15/2026 6:00 PM

Chesterfield

5-3

Manchester City U21

Premier League 2 Division One

08/28/2026 6:00 PM

Nottingham Forest U21

2-1

Manchester City U21

Premier League 2 Division One

08/24/2026 6:00 PM

Manchester City U21

4-0

Wolves U21

EFL Trophy

08/19/2026 6:00 PM

Mansfield Town

1-4

Manchester City U21
Σκόραρε 14
Μέσος όρος 2.8
Δέχθηκε 12
Μέσος όρος 2.4

Port Vale εναντίον Manchester City U21: Σύγκριση Στατιστικών Πριν τον Αγώνα

Η παρούσα ενότητα παρέχει μέσους όρους στατιστικών και ποσοστών στις κύριες αγορές για τους τελευταίους 10 αγώνες και των δύο ομάδων

Port Vale

Manchester City U21

Κάτω από

Πάνω από

Κάτω από

Πάνω από

0.5

10%

1

90%

9

0%

0

100%

10

1.5

50%

5

50%

5

10%

1

90%

9

2.5

90%

9

10%

1

10%

1

90%

9

3.5

90%

9

10%

1

30%

3

70%

7

4.5

100%

10

0%

0

50%

5

50%

5

Betmines

Ειδοποιήσεις για αυτόν τον αγώνα

0 ενεργές · 0 ειδοποιήσεις εστάλησαν

0 ενεργές · 0 ειδοποιήσεις εστάλησαν

Δεν υπάρχουν ειδοποιήσεις σε αυτήν την προβολή.

Νέα ειδοποίηση

Port Vale – Manchester City U21 · μόνο για αυτόν τον αγώνα

Συνθήκη

Προεπισκόπηση: συμπληρώστε τον κανόνα

Πατήστε Προσθήκη κανόνα για να τον συμπεριλάβετε στην ειδοποίηση.

Κανόνες που προστέθηκαν · 0/10

Η ειδοποίηση ενεργοποιείται όταν ισχύουν όλοι οι κανόνες.

Ειδοποιήσεις στο Telegram

Λογαριασμός συνδεδεμένος με το Live Scanner.

Διαχείριση λογαριασμού

Ενεργοποιείται όταν ισχύουν όλοι οι κανόνες (0)

Διαγραφή ειδοποίησης

Είστε βέβαιοι ότι θέλετε να διαγράψετε αυτήν την ειδοποίηση;

Port Vale vs Manchester City U21: FAQ

Δεν βρίσκετε την απάντηση που χρειάζεστε; Επικοινωνήστε με την υποστήριξη πελατών.
Ποιες είναι οι πιθανότητες 1X2 για Port Vale – Manchester City U21 σύμφωνα με το BetMines;
1: 38%
X: 23%
2: 39%
Ποιες είναι οι πιθανότητες Over/Under 2,5 για Port Vale – Manchester City U21;
Over 2,5: 61%
Under 2,5: 39%
Ποιες είναι οι πιθανότητες "Και οι δύο ομάδες να σκοράρουν" (BTTS) στον αγώνα Port Vale – Manchester City U21;
Ναι: 59%
Όχι: 41%
Ποια είναι τα 3 πιο πιθανά ακριβή σκορ για Port Vale – Manchester City U21;
1) 1-1 (10%)
2) 2-1 (8.3%)
3) 1-2 (7.96%)
Ποια είναι η πρόβλεψη του BetMines για Port Vale – Manchester City U21;
Σύμφωνα με το BetMines, το πιο πιθανό αποτέλεσμα για την αγορά Αριθμός τερμάτων είναι +2.5, με πιθανότητα 61%.

Εργαλεία

Ρυθμίσεις

Ξεκλειδώστε την πλήρη εμπειρία BetMines

Αναβαθμίστε σε Premium και αποκτήστε ακόμη περισσότερα και καλύτερα δεδομένα για τα στοιχήματά σας.

Τι περιλαμβάνεται?

Τι περιλαμβάνεται

  • Ζωντανός σαρωτής
  • Σαρωτής Προαγώνιμων Αγώνων
  • Value bet bot
  • Backtesting για τον σαρωτή Pre-Match έως 24 μήνες
  • Τάσεις
  • Προηγμένα στατιστικά στοιχεία ομάδων
  • Αποκλειστικά γεγονότα στο προχωρημένο φίλτρο
  • Αποκλειστικά events στο BetMines Machine
  • Όλες οι προβλέψεις αγορών ξεκλειδώθηκαν
  • Προνομιακή ομάδα Telegram

Δοκίμασε δωρεάν το BetMines Premium

Ξεκλείδωσε scanners, alerts, monitoring και value bets.

  • Live alerts και Monitoring
  • Pre-Match scanner και φίλτρα
  • Premium προγνωστικά και value bets