Αγαπημένα
Ρυθμίσεις

Pyramids FC - El Merriekh Bentiu Προβλέψεις, ανάλυση και στατιστικά στοιχεία

CAF Champions League  -  2nd Preliminary Round

Ειδοποιήσεις BetMines

Για να λαμβάνετε ειδοποιήσεις, η εφαρμογή BetMines πρέπει να είναι εγκατεστημένη στο κινητό σας τηλέφωνο.

Ειδοποίηση για τα παρακάτω γεγονότα:

Για να λαμβάνετε ειδοποιήσεις, η εφαρμογή BetMines πρέπει να είναι εγκατεστημένη στο κινητό σας τηλέφωνο.

Για να λαμβάνετε ειδοποιήσεις, η εφαρμογή BetMines πρέπει να είναι εγκατεστημένη στο κινητό σας τηλέφωνο.

Pyramids FC

Ν
Ν
Ν
Ν
Ν

El Merriekh Bentiu

Η
Η
Ν
Ν
Η
30 June Air Defence Stadium

Ποιος θα κερδίσει;

Προεπισκόπηση αγώνα

Στο τελευταίο παιχνίδι στις 16/10/2026, η Pyramids FC επικράτησε της El Merriekh Bentiu με σκορ 0-1

Στο τελευταίο παιχνίδι στις 16/10/2026, η El Merriekh Bentiu ηττήθηκε από την Pyramids FC με σκορ 0-1

Στο τελευταίο αναμέτρησης στις 16/10/2026, η Pyramids FC επικράτησε της El Merriekh Bentiu εκτός έδρας με σκορ 0-1

Στα τελευταία 1 αναμετρήσεις, η ομάδα Pyramids FC έχει κερδίσει 1 φορές, η ομάδα El Merriekh Bentiu έχει κερδίσει 0 φορές και έχουν αναδειχθεί 0 ισοπαλίες. Η ομάδα Pyramids FC έχει καταγράψει μέσο όρο 1.0 γκολ ανά αγώνα, ενώ η ομάδα El Merriekh Bentiu έχει καταγράψει μέσο όρο 0.0 γκολ ανά αγώνα.

Δείτε περισσότερα

Pyramids FC εναντίον El Merriekh Bentiu - Προβλέψεις

Λυπούμαστε, δεν υπάρχουν διαθέσιμες αποδόσεις.

Γίνε Premium

This is a PREMIUM functionality. Subscribe now to use this and many other exclusive functionalities

Αποδόσεις

Γίνε Premium

This is a PREMIUM functionality. Subscribe now to use this and many other exclusive functionalities

Κατάταξη των Pyramids FC και El Merriekh Bentiu στη CAF Champions League

Τελευταίοι Αγώνες

Pyramids FC

Αποτελέσματα πρώτου ημιχρόνου

4 Νίκη
1 Ισοπαλία
0 Ήττα

CAF Champions League

16/10/2026 13:30

El Merriekh Bentiu

0-1

Pyramids FC

Premier League

12/10/2026 17:00

Pyramids FC

3-1

Ceramica Cleopatra

League Cup

07/10/2026 14:00

Pyramids FC

2-0

Olympic El Qanah

Premier League

17/09/2026 17:00

ENPPI

0-0

Pyramids FC

CAF Champions League

13/09/2026 17:00

Pyramids FC

3-1

Gor Mahia
Σκόραρε 9
Μέσος όρος 1.8
Δέχθηκε 2
Μέσος όρος 0.4
Pyramids FC

Τελικά αποτελέσματα

5 Νίκη
0 Ισοπαλία
0 Ήττα

CAF Champions League

16/10/2026 13:30

El Merriekh Bentiu

0-1

Pyramids FC

Premier League

12/10/2026 17:00

Pyramids FC

4-1

Ceramica Cleopatra

League Cup

07/10/2026 14:00

Pyramids FC

3-2

Olympic El Qanah

Premier League

17/09/2026 17:00

ENPPI

1-2

Pyramids FC

CAF Champions League

13/09/2026 17:00

Pyramids FC

5-1

Gor Mahia
Σκόραρε 15
Μέσος όρος 3.0
Δέχθηκε 5
Μέσος όρος 1.0
El Merriekh Bentiu

Αποτελέσματα πρώτου ημιχρόνου

2 Νίκη
0 Ισοπαλία
3 Ήττα

CAF Champions League

16/10/2026 13:30

El Merriekh Bentiu

0-1

Pyramids FC

CAF Champions League

12/09/2026 13:00

Heegan

0-1

El Merriekh Bentiu

CAF Champions League

05/09/2026 13:00

El Merriekh Bentiu

1-0

Heegan

CAF Confederations Cup

28/09/2025 14:00

Azam

1-0

El Merriekh Bentiu

CAF Confederations Cup

20/09/2025 14:00

El Merriekh Bentiu

0-1

Azam
Σκόραρε 2
Μέσος όρος 0.4
Δέχθηκε 3
Μέσος όρος 0.6
El Merriekh Bentiu

Τελικά αποτελέσματα

2 Νίκη
0 Ισοπαλία
3 Ήττα

CAF Champions League

16/10/2026 13:30

El Merriekh Bentiu

0-1

Pyramids FC

CAF Champions League

12/09/2026 13:00

Heegan

0-3

El Merriekh Bentiu

CAF Champions League

05/09/2026 13:00

El Merriekh Bentiu

1-0

Heegan

CAF Confederations Cup

28/09/2025 14:00

Azam

2-0

El Merriekh Bentiu

CAF Confederations Cup

20/09/2025 14:00

El Merriekh Bentiu

0-2

Azam
Σκόραρε 4
Μέσος όρος 0.8
Δέχθηκε 5
Μέσος όρος 1.0

Pyramids FC εναντίον El Merriekh Bentiu: Σύγκριση Στατιστικών Πριν τον Αγώνα

Η παρούσα ενότητα παρέχει μέσους όρους στατιστικών και ποσοστών στις κύριες αγορές για τους τελευταίους 10 αγώνες και των δύο ομάδων

Pyramids FC

El Merriekh Bentiu

Κάτω από

Πάνω από

Κάτω από

Πάνω από

0.5

0%

0

100%

10

13%

1

87%

9

1.5

30%

3

70%

7

50%

5

50%

5

2.5

50%

5

50%

5

75%

8

25%

3

3.5

70%

7

30%

3

88%

9

12%

1

4.5

70%

7

30%

3

100%

10

0%

0

Betmines

Ειδοποιήσεις για αυτόν τον αγώνα

0 ενεργές · 0 ειδοποιήσεις εστάλησαν

0 ενεργές · 0 ειδοποιήσεις εστάλησαν

Δεν υπάρχουν ειδοποιήσεις σε αυτήν την προβολή.

Νέα ειδοποίηση

Pyramids FC – El Merriekh Bentiu · μόνο για αυτόν τον αγώνα

Συνθήκη

Προεπισκόπηση: συμπληρώστε τον κανόνα

Πατήστε Προσθήκη κανόνα για να τον συμπεριλάβετε στην ειδοποίηση.

Κανόνες που προστέθηκαν · 0/10

Η ειδοποίηση ενεργοποιείται όταν ισχύουν όλοι οι κανόνες.

Ειδοποιήσεις στο Telegram

Λογαριασμός συνδεδεμένος με το Live Scanner.

Διαχείριση λογαριασμού

Ενεργοποιείται όταν ισχύουν όλοι οι κανόνες (0)

Διαγραφή ειδοποίησης

Είστε βέβαιοι ότι θέλετε να διαγράψετε αυτήν την ειδοποίηση;

Pyramids FC vs El Merriekh Bentiu: FAQ

Δεν βρίσκετε την απάντηση που χρειάζεστε; Επικοινωνήστε με την υποστήριξη πελατών.
Ποια είναι η πρόβλεψη του BetMines για Pyramids FC – El Merriekh Bentiu;
Σύμφωνα με το BetMines, το πιο πιθανό αποτέλεσμα για την αγορά 1X2 είναι 1, με πιθανότητα 100%.

Εργαλεία

Ρυθμίσεις

Ξεκλειδώστε την πλήρη εμπειρία BetMines

Αναβαθμίστε σε Premium και αποκτήστε ακόμη περισσότερα και καλύτερα δεδομένα για τα στοιχήματά σας.

Τι περιλαμβάνεται?

Τι περιλαμβάνεται

  • Ζωντανός σαρωτής
  • Σαρωτής Προαγώνιμων Αγώνων
  • Value bet bot
  • Backtesting για τον σαρωτή Pre-Match έως 24 μήνες
  • Τάσεις
  • Προηγμένα στατιστικά στοιχεία ομάδων
  • Αποκλειστικά γεγονότα στο προχωρημένο φίλτρο
  • Αποκλειστικά events στο BetMines Machine
  • Όλες οι προβλέψεις αγορών ξεκλειδώθηκαν
  • Προνομιακή ομάδα Telegram

Δοκίμασε δωρεάν το BetMines Premium

Ξεκλείδωσε scanners, alerts, monitoring και value bets.

  • Live alerts και Monitoring
  • Pre-Match scanner και φίλτρα
  • Premium προγνωστικά και value bets