Αγαπημένα
Ρυθμίσεις

Shandong Taishan II - Shenzhen 2028 Προβλέψεις, ανάλυση και στατιστικά στοιχεία

League Two  -  Promotion Group

Shandong Taishan II

Η
Ν
Ι
Ι
Ν

3 - 2

FT

Shenzhen 2028

Ι
Η
Η
Η
Ι
Wei Zhen

Στατιστικά Αγώνα

Shandong Taishan II

Shenzhen 2028

Corner

6

Remplacement

4

Yellow cards

1

Red cards

0

63 %

Κατοχή Μπάλας

37 %

Corner

3

Remplacement

4

Yellow cards

1

Red cards

0

16

Σύνολο Σουτ

3

5

Σύνολο Σουτ που βρήκαν στόχο

2

17

Επικίνδυνες Επιθέσεις

3

14

Φάουλ

13

Έγκυρες Πάσες

0

Δημιουργημένες Μεγάλες Ευκαιρίες

0

0

Χαμένες Μεγάλες Ευκαιρίες

0

Corner

6

Remplacement

4

Yellow cards

1

Red cards

0

Corner

3

Remplacement

4

Yellow cards

1

Red cards

0

Στατιστικά Αγώνα

Shandong Taishan II

Shenzhen 2028

2ο ημίχρονο 3-2

yellowcard

Zihan Chen

90'+1'

substitution

Junpeng Li

Fubo Hao

87'

substitution

Zihan Chen

Shi Songchen

85'

substitution

Xin Guo

Imran Memet

85'

77'

Lehang Li

Zihao Shi

substitution

77'

Changye Lu

Huang Yongsu

substitution

77'

Mingjie Li

Quanfeng Liu

substitution

77'

Nuojun Pan

Wei Chen

substitution

Junwei Lu 3-2

Zeshi Chen

3-2

75'

own-goal

Ziwen Chen
2-2

72'

Shuaijun Mei 1-2

Imran Memet

1-2

67'

substitution

Junwei Lu

Kanghua He

63'

62'

Huang Yongsu

Zishun Huang

substitution
substitution

Zeshi Chen

Yinhao Ma

55'

1ο ημίχρονο 0-2

21'

Wei Chen

yellowcard

14'

Luan Cheng
0-2

penalty

10'

Zihao Shi 0-1

0-1

Ποιος θα κερδίσει;

Shandong Taishan II εναντίον Shenzhen 2028 - Προβλέψεις

Γίνε Premium

This is a PREMIUM functionality. Subscribe now to use this and many other exclusive functionalities

Αποδόσεις

Γίνε Premium

This is a PREMIUM functionality. Subscribe now to use this and many other exclusive functionalities

Κατάταξη των Shandong Taishan II και Shenzhen 2028 στη League Two

Regular Season - North - Κατάταξη

Ομάδα

1

Shandong Taishan II

22

12

5

5

33:21

41

1.86

Ι
Ι
Ν
Η
Ι
2

Shanghai Port B

22

12

4

6

36:19

40

1.82

Ν
Η
Η
Η
Ν
3

Shanxi Chongde Ronghai

22

12

4

6

29:17

40

1.82

Ν
Ν
Ν
Η
Ι
4

Dalian Kewei

22

9

10

3

22:14

37

1.68

Ν
Ι
Ι
Ν
Η
5

Tai'an Tiankuang

22

8

7

7

25:23

31

1.41

Ι
Η
Ι
Η
Ι
6

Dalian Yingbo B

22

6

10

6

21:22

28

1.27

Η
Ν
Ι
Ν
Η
7

Haimen Codion

22

5

11

6

25:23

26

1.18

Ν
Ν
Ν
Ι
Ι
8

Lanzhou Longyuan

22

4

14

4

13:16

26

1.18

Ι
Ν
Ι
Ν
Ι
9

Qingdao Red Lions

22

5

10

7

22:20

25

1.14

Ν
Ι
Ν
Ι
Η
10

Changchun Xidu

22

3

11

8

15:28

20

0.91

Ι
Η
Η
Ι
Ν
11

Beijing BIT

22

3

7

12

21:42

16

0.73

Η
Η
Ν
Ι
Ν
12

Shanghai Segenda

22

2

9

11

22:39

15

0.68

Ι
Ι
Η
Η
Ι
Promotion Group
Relegation Round

Regular Season - South - Κατάταξη

Ομάδα

1

Guizhou Zhucheng Athletic

22

13

3

6

32:17

42

1.91

Ν
Ν
Η
Ι
Ι
2

Shenzhen 2028

22

10

7

5

37:25

37

1.68

Ν
Η
Ν
Ι
Η
3

Jiangxi Lushan

22

10

5

7

25:19

35

1.59

Ι
Ν
Ν
Η
Ν
4

Hubei Istar

22

9

7

6

29:23

34

1.55

Ι
Η
Η
Η
Ν
5

Hangzhou Linping Wuyue

22

8

10

4

25:28

34

1.55

Ν
Ι
Ν
Ν
Ν
6

Xiamen Feilu

22

7

8

7

29:28

29

1.32

Η
Η
Ι
Ν
Η
7

Guangdong Mingtu

22

5

11

6

22:20

26

1.18

Ν
Ι
Ι
Ν
Η
8

Ganzhou Ruishi

22

6

8

8

19:32

26

1.18

Η
Ι
Η
Η
Η
9

Guangzhou Dandelion

22

6

7

9

22:28

25

1.14

Ι
Η
Ι
Ν
Ι
10

Chengdu Rongcheng II

22

5

7

10

18:24

22

1

Η
Ν
Ν
Ι
Η
11

Wenzhou

22

4

10

8

15:23

22

1

Ι
Η
Ι
Ι
Ν
12

Wuhan Three Towns II

22

4

7

11

20:26

19

0.86

Ν
Ν
Η
Η
Ν
Promotion Group
Relegation Round

Promotion Group - Κατάταξη

Ομάδα

1

Dalian Kewei

7

4

3

0

9:5

15

2.14

Ν
Ι
Ν
Ι
Ν
2

Shandong Taishan II

7

3

3

1

9:6

12

1.71

Ν
Ι
Ι
Ν
Ν
3

Shanghai Port B

7

3

2

2

8:6

11

1.57

Η
Ν
Ι
Η
Ι
4

Shanxi Chongde Ronghai

7

3

2

2

5:4

11

1.57

Ι
Ν
Ν
Η
Ι
5

Hangzhou Linping Wuyue

7

1

5

1

6:7

8

1.14

Ι
Ι
Ι
Ν
Ι
6

Guizhou Zhucheng Athletic

7

2

2

3

5:6

8

1.14

Ν
Ι
Η
Ν
Ι
7

Shenzhen 2028

7

1

2

4

5:9

5

0.71

Η
Η
Η
Ι
Η
8

Jiangxi Lushan

7

1

1

5

5:9

4

0.57

Η
Η
Ι
Η
Η
Promotion

Relegation Round - Group B - Κατάταξη

Ομάδα

1

Haimen Codion

7

5

2

0

13:3

17

2.43

Ν
Ι
Ν
Ν
Ν
2

Tai'an Tiankuang

7

3

3

1

10:4

12

1.71

Ν
Ι
Η
Ν
Ν
3

Beijing BIT

7

2

4

1

8:8

10

1.43

Ν
Ι
Ι
Ι
Ι
4

Qingdao Red Lions

7

3

1

3

5:8

10

1.43

Η
Ι
Η
Ν
Ν
5

Xiamen Feilu

7

2

2

3

8:6

8

1.14

Η
Ι
Ν
Ι
Η
6

Wuhan Three Towns II

7

2

2

3

5:7

8

1.14

Ν
Ι
Ν
Η
Η
7

Ganzhou Ruishi

7

1

2

4

4:11

5

0.71

Η
Ι
Ι
Η
Η
8

Chengdu Rongcheng II

7

0

4

3

6:12

4

0.57

Η
Ι
Η
Η
Ι
Relegation

Relegation Round - Group A - Κατάταξη

Ομάδα

1

Guangdong Mingtu

7

3

4

0

7:4

13

1.86

Ι
Ν
Ι
Ι
Ν
2

Changchun Xidu

7

3

4

0

6:3

13

1.86

Ι
Ν
Ν
Ι
Ι
3

Dalian Yingbo B

7

3

2

2

10:6

11

1.57

Ι
Ι
Ν
Ν
Η
4

Lanzhou Longyuan

7

3

2

2

8:6

11

1.57

Η
Η
Ι
Ι
Ν
5

Shanghai Segenda

7

1

4

2

5:7

7

1

Ι
Η
Ι
Ι
Ν
6

Guangzhou Dandelion

7

1

3

3

6:7

6

0.86

Ι
Ν
Ι
Η
Ι
7

Hubei Istar

7

1

3

3

6:8

6

0.86

Ν
Ι
Η
Ι
Η
8

Wenzhou

7

1

2

4

3:10

5

0.71

Ι
Η
Η
Ι
Η
Relegation

Τελευταίοι Αγώνες

Shandong Taishan II

Αποτελέσματα πρώτου ημιχρόνου

1 Νίκη
2 Ισοπαλία
2 Ήττα

League Two

26/10/2026 07:30

Shandong Taishan II

0-1

Jiangxi Lushan

League Two

17/10/2026 11:30

Hangzhou Linping Wuyue

0-0

Shandong Taishan II

League Two

11/10/2026 07:30

Shandong Taishan II

1-1

Guizhou Zhucheng Athletic

League Two

06/10/2026 11:30

Shenzhen 2028

0-2

Shandong Taishan II

League Two

18/09/2026 11:30

Jiangxi Lushan

2-0

Shandong Taishan II
Σκόραρε 3
Μέσος όρος 0.6
Δέχθηκε 4
Μέσος όρος 0.8
Shandong Taishan II

Τελικά αποτελέσματα

2 Νίκη
2 Ισοπαλία
1 Ήττα

League Two

26/10/2026 07:30

Shandong Taishan II

2-1

Jiangxi Lushan

League Two

17/10/2026 11:30

Hangzhou Linping Wuyue

0-0

Shandong Taishan II

League Two

11/10/2026 07:30

Shandong Taishan II

1-1

Guizhou Zhucheng Athletic

League Two

06/10/2026 11:30

Shenzhen 2028

0-2

Shandong Taishan II

League Two

18/09/2026 11:30

Jiangxi Lushan

2-1

Shandong Taishan II
Σκόραρε 6
Μέσος όρος 1.2
Δέχθηκε 4
Μέσος όρος 0.8
Shenzhen 2028

Αποτελέσματα πρώτου ημιχρόνου

0 Νίκη
4 Ισοπαλία
1 Ήττα

League Two

25/10/2026 11:30

Shenzhen 2028

0-0

Dalian Kewei

League Two

17/10/2026 07:00

Shanxi Chongde Ronghai

0-0

Shenzhen 2028

League Two

11/10/2026 07:30

Shanghai Port B

1-1

Shenzhen 2028

League Two

06/10/2026 11:30

Shenzhen 2028

0-2

Shandong Taishan II

League Two

19/09/2026 09:00

Dalian Kewei

0-0

Shenzhen 2028
Σκόραρε 1
Μέσος όρος 0.2
Δέχθηκε 3
Μέσος όρος 0.6
Shenzhen 2028

Τελικά αποτελέσματα

0 Νίκη
2 Ισοπαλία
3 Ήττα

League Two

25/10/2026 11:30

Shenzhen 2028

1-1

Dalian Kewei

League Two

17/10/2026 07:00

Shanxi Chongde Ronghai

1-0

Shenzhen 2028

League Two

11/10/2026 07:30

Shanghai Port B

2-1

Shenzhen 2028

League Two

06/10/2026 11:30

Shenzhen 2028

0-2

Shandong Taishan II

League Two

19/09/2026 09:00

Dalian Kewei

0-0

Shenzhen 2028
Σκόραρε 2
Μέσος όρος 0.4
Δέχθηκε 6
Μέσος όρος 1.2

Shandong Taishan II εναντίον Shenzhen 2028: Σύγκριση Στατιστικών Πριν τον Αγώνα

Η παρούσα ενότητα παρέχει μέσους όρους στατιστικών και ποσοστών στις κύριες αγορές για τους τελευταίους 10 αγώνες και των δύο ομάδων

Shandong Taishan II

Shenzhen 2028

Κάτω από

Πάνω από

Κάτω από

Πάνω από

0.5

20%

2

80%

8

10%

1

90%

9

1.5

30%

3

70%

7

50%

5

50%

5

2.5

50%

5

50%

5

80%

8

20%

2

3.5

70%

7

30%

3

90%

9

10%

1

4.5

100%

10

0%

0

90%

9

10%

1

Betmines

Ειδοποιήσεις για αυτόν τον αγώνα

0 ενεργές · 0 ειδοποιήσεις εστάλησαν

0 ενεργές · 0 ειδοποιήσεις εστάλησαν

Δεν υπάρχουν ειδοποιήσεις σε αυτήν την προβολή.

Νέα ειδοποίηση

Shandong Taishan II – Shenzhen 2028 · μόνο για αυτόν τον αγώνα

Συνθήκη

Προεπισκόπηση: συμπληρώστε τον κανόνα

Πατήστε Προσθήκη κανόνα για να τον συμπεριλάβετε στην ειδοποίηση.

Κανόνες που προστέθηκαν · 0/10

Η ειδοποίηση ενεργοποιείται όταν ισχύουν όλοι οι κανόνες.

Ειδοποιήσεις στο Telegram

Λογαριασμός συνδεδεμένος με το Live Scanner.

Διαχείριση λογαριασμού

Ενεργοποιείται όταν ισχύουν όλοι οι κανόνες (0)

Διαγραφή ειδοποίησης

Είστε βέβαιοι ότι θέλετε να διαγράψετε αυτήν την ειδοποίηση;

Προεπισκόπηση αγώνα

Η πιθανότητα νίκης για την ομάδα Shandong Taishan II είναι 46%. Η πιθανότητα ισοπαλίας μεταξύ Shandong Taishan II και Shenzhen 2028 είναι 28%. Η πιθανότητα νίκης για την ομάδα Shenzhen 2028 είναι 26%

Η πιθανότητα να σκοράρουν και οι δύο ομάδες είναι 48%, ενώ η πιθανότητα να μη σκοράρει τουλάχιστον μία ομάδα είναι 52%

Η πιθανότητα να υπάρξουν πάνω από 2.5 συνολικά γκολ είναι 42%, ενώ η πιθανότητα να υπάρξουν κάτω από 2.5 γκολ είναι 58%

Στο τελευταίο παιχνίδι στις 26/10/2026, η Shandong Taishan II επικράτησε της Jiangxi Lushan με σκορ 2-1

Δείτε περισσότερα

Shandong Taishan II vs Shenzhen 2028: FAQ

Δεν βρίσκετε την απάντηση που χρειάζεστε; Επικοινωνήστε με την υποστήριξη πελατών.
Ποιες είναι οι πιθανότητες 1X2 για Shandong Taishan II – Shenzhen 2028 σύμφωνα με το BetMines;
1: 46%
X: 28%
2: 26%
Ποιες είναι οι πιθανότητες Over/Under 2,5 για Shandong Taishan II – Shenzhen 2028;
Over 2,5: 42%
Under 2,5: 58%
Ποιες είναι οι πιθανότητες "Και οι δύο ομάδες να σκοράρουν" (BTTS) στον αγώνα Shandong Taishan II – Shenzhen 2028;
Ναι: 48%
Όχι: 52%
Ποια είναι τα 3 πιο πιθανά ακριβή σκορ για Shandong Taishan II – Shenzhen 2028;
1) 1-0 (13.32%)
2) 1-1 (13.18%)
3) 0-0 (9.54%)
Ποια είναι η πρόβλεψη του BetMines για Shandong Taishan II – Shenzhen 2028;
Σύμφωνα με το BetMines, το πιο πιθανό αποτέλεσμα για την αγορά Διπλή ευκαιρία είναι 1X, με πιθανότητα 74%.

Εργαλεία

Ρυθμίσεις

Ξεκλειδώστε την πλήρη εμπειρία BetMines

Αναβαθμίστε σε Premium και αποκτήστε ακόμη περισσότερα και καλύτερα δεδομένα για τα στοιχήματά σας.

Τι περιλαμβάνεται?

Τι περιλαμβάνεται

  • Ζωντανός σαρωτής
  • Σαρωτής Προαγώνιμων Αγώνων
  • Value bet bot
  • Backtesting για τον σαρωτή Pre-Match έως 24 μήνες
  • Τάσεις
  • Προηγμένα στατιστικά στοιχεία ομάδων
  • Αποκλειστικά γεγονότα στο προχωρημένο φίλτρο
  • Αποκλειστικά events στο BetMines Machine
  • Όλες οι προβλέψεις αγορών ξεκλειδώθηκαν
  • Προνομιακή ομάδα Telegram

Δοκίμασε δωρεάν το BetMines Premium

Ξεκλείδωσε scanners, alerts, monitoring και value bets.

  • Live alerts και Monitoring
  • Pre-Match scanner και φίλτρα
  • Premium προγνωστικά και value bets