Αγαπημένα
Ρυθμίσεις

Shenzhen 2028 - Shanghai Port B Προβλέψεις, ανάλυση και στατιστικά στοιχεία

sky is clear °C
League Two  -  Promotion Group

Ειδοποιήσεις BetMines

Για να λαμβάνετε ειδοποιήσεις, η εφαρμογή BetMines πρέπει να είναι εγκατεστημένη στο κινητό σας τηλέφωνο.

Ειδοποίηση για τα παρακάτω γεγονότα:

Για να λαμβάνετε ειδοποιήσεις, η εφαρμογή BetMines πρέπει να είναι εγκατεστημένη στο κινητό σας τηλέφωνο.

Για να λαμβάνετε ειδοποιήσεις, η εφαρμογή BetMines πρέπει να είναι εγκατεστημένη στο κινητό σας τηλέφωνο.

Shenzhen 2028

Η
Η
Η
Ι
Η

Shanghai Port B

Η
Ν
Ι
Η
Ι
Shenzhen Youth Football Training Base Centre Stadium

Ποιος θα κερδίσει;

Προεπισκόπηση αγώνα

Η πιθανότητα νίκης για την ομάδα Shenzhen 2028 είναι 42%. Η πιθανότητα ισοπαλίας μεταξύ Shenzhen 2028 και Shanghai Port B είναι 28%. Η πιθανότητα νίκης για την ομάδα Shanghai Port B είναι 30%

Η πιθανότητα να σκοράρουν και οι δύο ομάδες είναι 51%, ενώ η πιθανότητα να μη σκοράρει τουλάχιστον μία ομάδα είναι 49%

Η πιθανότητα να υπάρξουν πάνω από 2.5 συνολικά γκολ είναι 45%, ενώ η πιθανότητα να υπάρξουν κάτω από 2.5 γκολ είναι 55%

Στο τελευταίο παιχνίδι στις 11/01/2026, η Shenzhen 2028 ηττήθηκε από την Shandong Taishan II με σκορ 3-2

Δείτε περισσότερα

Shenzhen 2028 εναντίον Shanghai Port B - Προβλέψεις

Γίνε Premium

This is a PREMIUM functionality. Subscribe now to use this and many other exclusive functionalities

Αποδόσεις

Γίνε Premium

This is a PREMIUM functionality. Subscribe now to use this and many other exclusive functionalities

Κατάταξη των Shenzhen 2028 και Shanghai Port B στη League Two

Regular Season - North - Κατάταξη

Ομάδα

1

Shandong Taishan II

22

12

5

5

33:21

41

1.86

Ι
Ι
Ν
Η
Ι
2

Shanghai Port B

22

12

4

6

36:19

40

1.82

Ν
Η
Η
Η
Ν
3

Shanxi Chongde Ronghai

22

12

4

6

29:17

40

1.82

Ν
Ν
Ν
Η
Ι
4

Dalian Kewei

22

9

10

3

22:14

37

1.68

Ν
Ι
Ι
Ν
Η
5

Tai'an Tiankuang

22

8

7

7

25:23

31

1.41

Ι
Η
Ι
Η
Ι
6

Dalian Yingbo B

22

6

10

6

21:22

28

1.27

Η
Ν
Ι
Ν
Η
7

Haimen Codion

22

5

11

6

25:23

26

1.18

Ν
Ν
Ν
Ι
Ι
8

Lanzhou Longyuan

22

4

14

4

13:16

26

1.18

Ι
Ν
Ι
Ν
Ι
9

Qingdao Red Lions

22

5

10

7

22:20

25

1.14

Ν
Ι
Ν
Ι
Η
10

Changchun Xidu

22

3

11

8

15:28

20

0.91

Ι
Η
Η
Ι
Ν
11

Beijing BIT

22

3

7

12

21:42

16

0.73

Η
Η
Ν
Ι
Ν
12

Shanghai Segenda

22

2

9

11

22:39

15

0.68

Ι
Ι
Η
Η
Ι
Promotion Group
Relegation Round

Regular Season - South - Κατάταξη

Ομάδα

1

Guizhou Zhucheng Athletic

22

13

3

6

32:17

42

1.91

Ν
Ν
Η
Ι
Ι
2

Shenzhen 2028

22

10

7

5

37:25

37

1.68

Ν
Η
Ν
Ι
Η
3

Jiangxi Lushan

22

10

5

7

25:19

35

1.59

Ι
Ν
Ν
Η
Ν
4

Hubei Istar

22

9

7

6

29:23

34

1.55

Ι
Η
Η
Η
Ν
5

Hangzhou Linping Wuyue

22

8

10

4

25:28

34

1.55

Ν
Ι
Ν
Ν
Ν
6

Xiamen Feilu

22

7

8

7

29:28

29

1.32

Η
Η
Ι
Ν
Η
7

Guangdong Mingtu

22

5

11

6

22:20

26

1.18

Ν
Ι
Ι
Ν
Η
8

Ganzhou Ruishi

22

6

8

8

19:32

26

1.18

Η
Ι
Η
Η
Η
9

Guangzhou Dandelion

22

6

7

9

22:28

25

1.14

Ι
Η
Ι
Ν
Ι
10

Chengdu Rongcheng II

22

5

7

10

18:24

22

1

Η
Ν
Ν
Ι
Η
11

Wenzhou

22

4

10

8

15:23

22

1

Ι
Η
Ι
Ι
Ν
12

Wuhan Three Towns II

22

4

7

11

20:26

19

0.86

Ν
Ν
Η
Η
Ν
Promotion Group
Relegation Round

Promotion Group - Κατάταξη

Ομάδα

1

Dalian Kewei

7

4

3

0

9:5

15

2.14

Ν
Ι
Ν
Ι
Ν
2

Shandong Taishan II

7

3

3

1

9:6

12

1.71

Ν
Ι
Ι
Ν
Ν
3

Shanghai Port B

7

3

2

2

8:6

11

1.57

Η
Ν
Ι
Η
Ι
4

Shanxi Chongde Ronghai

7

3

2

2

5:4

11

1.57

Ι
Ν
Ν
Η
Ι
5

Hangzhou Linping Wuyue

7

1

5

1

6:7

8

1.14

Ι
Ι
Ι
Ν
Ι
6

Guizhou Zhucheng Athletic

7

2

2

3

5:6

8

1.14

Ν
Ι
Η
Ν
Ι
7

Shenzhen 2028

7

1

2

4

5:9

5

0.71

Η
Η
Η
Ι
Η
8

Jiangxi Lushan

7

1

1

5

5:9

4

0.57

Η
Η
Ι
Η
Η
Promotion

Relegation Round - Group B - Κατάταξη

Ομάδα

1

Haimen Codion

7

5

2

0

13:3

17

2.43

Ν
Ι
Ν
Ν
Ν
2

Tai'an Tiankuang

7

3

3

1

10:4

12

1.71

Ν
Ι
Η
Ν
Ν
3

Beijing BIT

7

2

4

1

8:8

10

1.43

Ν
Ι
Ι
Ι
Ι
4

Qingdao Red Lions

7

3

1

3

5:8

10

1.43

Η
Ι
Η
Ν
Ν
5

Xiamen Feilu

7

2

2

3

8:6

8

1.14

Η
Ι
Ν
Ι
Η
6

Wuhan Three Towns II

7

2

2

3

5:7

8

1.14

Ν
Ι
Ν
Η
Η
7

Ganzhou Ruishi

7

1

2

4

4:11

5

0.71

Η
Ι
Ι
Η
Η
8

Chengdu Rongcheng II

7

0

4

3

6:12

4

0.57

Η
Ι
Η
Η
Ι
Relegation

Relegation Round - Group A - Κατάταξη

Ομάδα

1

Guangdong Mingtu

7

3

4

0

7:4

13

1.86

Ι
Ν
Ι
Ι
Ν
2

Changchun Xidu

7

3

4

0

6:3

13

1.86

Ι
Ν
Ν
Ι
Ι
3

Dalian Yingbo B

7

3

2

2

10:6

11

1.57

Ι
Ι
Ν
Ν
Η
4

Lanzhou Longyuan

7

3

2

2

8:6

11

1.57

Η
Η
Ι
Ι
Ν
5

Shanghai Segenda

7

1

4

2

5:7

7

1

Ι
Η
Ι
Ι
Ν
6

Guangzhou Dandelion

7

1

3

3

6:7

6

0.86

Ι
Ν
Ι
Η
Ι
7

Hubei Istar

7

1

3

3

6:8

6

0.86

Ν
Ι
Η
Ι
Η
8

Wenzhou

7

1

2

4

3:10

5

0.71

Ι
Η
Η
Ι
Η
Relegation

Τελευταίοι Αγώνες

Shenzhen 2028

Αποτελέσματα πρώτου ημιχρόνου

1 Νίκη
3 Ισοπαλία
1 Ήττα

League Two

11/01/2026 6:30 AM

Shandong Taishan II

0-2

Shenzhen 2028

League Two

10/25/2026 11:30 AM

Shenzhen 2028

0-0

Dalian Kewei

League Two

10/17/2026 7:00 AM

Shanxi Chongde Ronghai

0-0

Shenzhen 2028

League Two

10/11/2026 7:30 AM

Shanghai Port B

1-1

Shenzhen 2028

League Two

10/06/2026 11:30 AM

Shenzhen 2028

0-2

Shandong Taishan II
Σκόραρε 3
Μέσος όρος 0.6
Δέχθηκε 3
Μέσος όρος 0.6
Shenzhen 2028

Τελικά αποτελέσματα

0 Νίκη
1 Ισοπαλία
4 Ήττα

League Two

11/01/2026 6:30 AM

Shandong Taishan II

3-2

Shenzhen 2028

League Two

10/25/2026 11:30 AM

Shenzhen 2028

1-1

Dalian Kewei

League Two

10/17/2026 7:00 AM

Shanxi Chongde Ronghai

1-0

Shenzhen 2028

League Two

10/11/2026 7:30 AM

Shanghai Port B

2-1

Shenzhen 2028

League Two

10/06/2026 11:30 AM

Shenzhen 2028

0-2

Shandong Taishan II
Σκόραρε 4
Μέσος όρος 0.8
Δέχθηκε 9
Μέσος όρος 1.8
Shanghai Port B

Αποτελέσματα πρώτου ημιχρόνου

1 Νίκη
4 Ισοπαλία
0 Ήττα

League Two

11/01/2026 6:30 AM

Shanghai Port B

0-0

Guizhou Zhucheng Athletic

League Two

10/23/2026 7:30 AM

Shanghai Port B

1-0

Hangzhou Linping Wuyue

League Two

10/17/2026 11:30 AM

Jiangxi Lushan

0-0

Shanghai Port B

League Two

10/11/2026 7:30 AM

Shanghai Port B

1-1

Shenzhen 2028

League Two

10/06/2026 11:30 AM

Guizhou Zhucheng Athletic

1-1

Shanghai Port B
Σκόραρε 3
Μέσος όρος 0.6
Δέχθηκε 2
Μέσος όρος 0.4
Shanghai Port B

Τελικά αποτελέσματα

1 Νίκη
2 Ισοπαλία
2 Ήττα

League Two

11/01/2026 6:30 AM

Shanghai Port B

0-0

Guizhou Zhucheng Athletic

League Two

10/23/2026 7:30 AM

Shanghai Port B

2-3

Hangzhou Linping Wuyue

League Two

10/17/2026 11:30 AM

Jiangxi Lushan

0-0

Shanghai Port B

League Two

10/11/2026 7:30 AM

Shanghai Port B

2-1

Shenzhen 2028

League Two

10/06/2026 11:30 AM

Guizhou Zhucheng Athletic

2-1

Shanghai Port B
Σκόραρε 5
Μέσος όρος 1.0
Δέχθηκε 6
Μέσος όρος 1.2

Shenzhen 2028 εναντίον Shanghai Port B: Σύγκριση Στατιστικών Πριν τον Αγώνα

Η παρούσα ενότητα παρέχει μέσους όρους στατιστικών και ποσοστών στις κύριες αγορές για τους τελευταίους 10 αγώνες και των δύο ομάδων

Shenzhen 2028

Shanghai Port B

Κάτω από

Πάνω από

Κάτω από

Πάνω από

0.5

10%

1

90%

9

20%

2

80%

8

1.5

40%

4

60%

6

40%

4

60%

6

2.5

70%

7

30%

3

60%

6

40%

4

3.5

80%

8

20%

2

80%

8

20%

2

4.5

80%

8

20%

2

90%

9

10%

1

Betmines

Ειδοποιήσεις για αυτόν τον αγώνα

0 ενεργές · 0 ειδοποιήσεις εστάλησαν

0 ενεργές · 0 ειδοποιήσεις εστάλησαν

Δεν υπάρχουν ειδοποιήσεις σε αυτήν την προβολή.

Νέα ειδοποίηση

Shenzhen 2028 – Shanghai Port B · μόνο για αυτόν τον αγώνα

Συνθήκη

Προεπισκόπηση: συμπληρώστε τον κανόνα

Πατήστε Προσθήκη κανόνα για να τον συμπεριλάβετε στην ειδοποίηση.

Κανόνες που προστέθηκαν · 0/10

Η ειδοποίηση ενεργοποιείται όταν ισχύουν όλοι οι κανόνες.

Ειδοποιήσεις στο Telegram

Λογαριασμός συνδεδεμένος με το Live Scanner.

Διαχείριση λογαριασμού

Ενεργοποιείται όταν ισχύουν όλοι οι κανόνες (0)

Διαγραφή ειδοποίησης

Είστε βέβαιοι ότι θέλετε να διαγράψετε αυτήν την ειδοποίηση;

Shenzhen 2028 vs Shanghai Port B: FAQ

Δεν βρίσκετε την απάντηση που χρειάζεστε; Επικοινωνήστε με την υποστήριξη πελατών.
Ποιες είναι οι πιθανότητες 1X2 για Shenzhen 2028 – Shanghai Port B σύμφωνα με το BetMines;
1: 42%
X: 28%
2: 30%
Ποιες είναι οι πιθανότητες Over/Under 2,5 για Shenzhen 2028 – Shanghai Port B;
Over 2,5: 45%
Under 2,5: 55%
Ποιες είναι οι πιθανότητες "Και οι δύο ομάδες να σκοράρουν" (BTTS) στον αγώνα Shenzhen 2028 – Shanghai Port B;
Ναι: 51%
Όχι: 49%
Ποια είναι τα 3 πιο πιθανά ακριβή σκορ για Shenzhen 2028 – Shanghai Port B;
1) 1-1 (13.35%)
2) 1-0 (11.35%)
3) 0-1 (9.13%)
Ποια είναι η πρόβλεψη του BetMines για Shenzhen 2028 – Shanghai Port B;
Σύμφωνα με το BetMines, το πιο πιθανό αποτέλεσμα για την αγορά Αριθμός τερμάτων είναι -3.5, με πιθανότητα 76%.

Εργαλεία

Ρυθμίσεις

Ξεκλειδώστε την πλήρη εμπειρία BetMines

Αναβαθμίστε σε Premium και αποκτήστε ακόμη περισσότερα και καλύτερα δεδομένα για τα στοιχήματά σας.

Τι περιλαμβάνεται?

Τι περιλαμβάνεται

  • Ζωντανός σαρωτής
  • Σαρωτής Προαγώνιμων Αγώνων
  • Value bet bot
  • Backtesting για τον σαρωτή Pre-Match έως 24 μήνες
  • Τάσεις
  • Προηγμένα στατιστικά στοιχεία ομάδων
  • Αποκλειστικά γεγονότα στο προχωρημένο φίλτρο
  • Αποκλειστικά events στο BetMines Machine
  • Όλες οι προβλέψεις αγορών ξεκλειδώθηκαν
  • Προνομιακή ομάδα Telegram

Δοκίμασε δωρεάν το BetMines Premium

Ξεκλείδωσε scanners, alerts, monitoring και value bets.

  • Live alerts και Monitoring
  • Pre-Match scanner και φίλτρα
  • Premium προγνωστικά και value bets