Αγαπημένα
Ρυθμίσεις

Thetford Town - Yaxley FC Προβλέψεις, ανάλυση και στατιστικά στοιχεία

FA Cup  -  Extra Preliminary Round

Ειδοποιήσεις BetMines

Για να λαμβάνετε ειδοποιήσεις, η εφαρμογή BetMines πρέπει να είναι εγκατεστημένη στο κινητό σας τηλέφωνο.

Ειδοποίηση για τα παρακάτω γεγονότα:

Για να λαμβάνετε ειδοποιήσεις, η εφαρμογή BetMines πρέπει να είναι εγκατεστημένη στο κινητό σας τηλέφωνο.

Για να λαμβάνετε ειδοποιήσεις, η εφαρμογή BetMines πρέπει να είναι εγκατεστημένη στο κινητό σας τηλέφωνο.

Thetford Town

Ν
Ι
Ν
Η
Ν

Yaxley FC

Η
Η
Η
Η
Η

Ποιος θα κερδίσει;

Προεπισκόπηση αγώνα

Οι ομάδες Thetford Town και Yaxley FC θα αναμετρηθούν στις 07/08/2026 στις 18:45 στο γήπεδο (). Ο αγώνας ανήκει στο πρωτάθλημα FA Cup.

Η πιθανότητα νίκης για την ομάδα Thetford Town είναι 85%. Η πιθανότητα ισοπαλίας μεταξύ Thetford Town και Yaxley FC είναι 9%. Η πιθανότητα νίκης για την ομάδα Yaxley FC είναι 6%

Η πιθανότητα να σκοράρουν και οι δύο ομάδες είναι 45%, ενώ η πιθανότητα να μη σκοράρει τουλάχιστον μία ομάδα είναι 55%

Η πιθανότητα να υπάρξουν πάνω από 2.5 συνολικά γκολ είναι 45%, ενώ η πιθανότητα να υπάρξουν κάτω από 2.5 γκολ είναι 55%

Στο τελευταίο παιχνίδι στις 01/08/2026, η Thetford Town επικράτησε της Wisbech Town με σκορ 0-2

Δείτε περισσότερα

Thetford Town εναντίον Yaxley FC - Προβλέψεις

Γίνε Premium

This is a PREMIUM functionality. Subscribe now to use this and many other exclusive functionalities

Αποδόσεις

Λυπούμαστε, δεν υπάρχουν διαθέσιμες αποδόσεις.

Γίνε Premium

This is a PREMIUM functionality. Subscribe now to use this and many other exclusive functionalities

Κατάταξη των Thetford Town και Yaxley FC στη FA Cup

Τελευταίοι Αγώνες

Thetford Town

Αποτελέσματα πρώτου ημιχρόνου

1 Νίκη
3 Ισοπαλία
0 Ήττα

Counties Leagues: Eastern Counties League

01/08/2026 14:00

Wisbech Town

Thetford Town

Counties Leagues: Eastern Counties League

18/04/2026 14:00

Ely City

1-1

Thetford Town

Counties Leagues: Eastern Counties League

11/04/2026 14:00

Thetford Town

1-0

Kirkley & Pakefield

Counties Leagues: Eastern Counties League

06/04/2026 14:00

Thetford Town

0-0

Haverhill Rovers

Counties Leagues: Eastern Counties League

21/03/2026 15:00

Stowmarket Town

1-1

Thetford Town
Σκόραρε 3
Μέσος όρος 0.6
Δέχθηκε 2
Μέσος όρος 0.4
Thetford Town

Τελικά αποτελέσματα

3 Νίκη
1 Ισοπαλία
1 Ήττα

Counties Leagues: Eastern Counties League

01/08/2026 14:00

Wisbech Town

0-2

Thetford Town

Counties Leagues: Eastern Counties League

18/04/2026 14:00

Ely City

2-1

Thetford Town

Counties Leagues: Eastern Counties League

11/04/2026 14:00

Thetford Town

2-0

Kirkley & Pakefield

Counties Leagues: Eastern Counties League

06/04/2026 14:00

Thetford Town

1-1

Haverhill Rovers

Counties Leagues: Eastern Counties League

21/03/2026 15:00

Stowmarket Town

1-2

Thetford Town
Σκόραρε 8
Μέσος όρος 1.6
Δέχθηκε 4
Μέσος όρος 0.8
Yaxley FC

Αποτελέσματα πρώτου ημιχρόνου

0 Νίκη
1 Ισοπαλία
0 Ήττα

Counties Leagues: United Counties League Premier South

18/04/2026 14:00

Yaxley FC

Eynesbury Rovers

Counties Leagues: United Counties League Premier South

11/04/2026 14:00

Yaxley FC

0-0

Oadby Town

Counties Leagues: United Counties League Premier South

06/04/2026 14:00

Yaxley FC

March Town United

Counties Leagues: United Counties League Premier South

04/04/2026 13:00

Northampton ON Chenecks

Yaxley FC

Counties Leagues: United Counties League Premier South

28/03/2026 15:00

Daventry Town

Yaxley FC
Σκόραρε 0
Μέσος όρος 0.0
Δέχθηκε 0
Μέσος όρος 0.0
Yaxley FC

Τελικά αποτελέσματα

0 Νίκη
0 Ισοπαλία
5 Ήττα

Counties Leagues: United Counties League Premier South

18/04/2026 14:00

Yaxley FC

0-1

Eynesbury Rovers

Counties Leagues: United Counties League Premier South

11/04/2026 14:00

Yaxley FC

0-1

Oadby Town

Counties Leagues: United Counties League Premier South

06/04/2026 14:00

Yaxley FC

1-6

March Town United

Counties Leagues: United Counties League Premier South

04/04/2026 13:00

Northampton ON Chenecks

3-1

Yaxley FC

Counties Leagues: United Counties League Premier South

28/03/2026 15:00

Daventry Town

1-0

Yaxley FC
Σκόραρε 2
Μέσος όρος 0.4
Δέχθηκε 12
Μέσος όρος 2.4

Thetford Town εναντίον Yaxley FC: Σύγκριση Στατιστικών Πριν τον Αγώνα

Η παρούσα ενότητα παρέχει μέσους όρους στατιστικών και ποσοστών στις κύριες αγορές για τους τελευταίους 10 αγώνες και των δύο ομάδων

Thetford Town

Yaxley FC

Κάτω από

Πάνω από

Κάτω από

Πάνω από

0.5

10%

1

90%

9

0%

0

100%

10

1.5

20%

2

80%

8

30%

3

70%

7

2.5

50%

5

50%

5

40%

4

60%

6

3.5

80%

8

20%

2

40%

4

60%

6

4.5

100%

10

0%

0

60%

6

40%

4

Betmines

Thetford Town vs Yaxley FC: FAQ

Δεν βρίσκετε την απάντηση που χρειάζεστε; Επικοινωνήστε με την υποστήριξη πελατών.
Ποιες είναι οι πιθανότητες 1X2 για Thetford Town – Yaxley FC σύμφωνα με το BetMines;
1: 85%
X: 9%
2: 6%
Ποιες είναι οι πιθανότητες Over/Under 2,5 για Thetford Town – Yaxley FC;
Over 2,5: 45%
Under 2,5: 55%
Ποιες είναι οι πιθανότητες "Και οι δύο ομάδες να σκοράρουν" (BTTS) στον αγώνα Thetford Town – Yaxley FC;
Ναι: 45%
Όχι: 55%
Ποια είναι τα 3 πιο πιθανά ακριβή σκορ για Thetford Town – Yaxley FC;
1) 3-0 (12.1%)
2) 2-0 (9.14%)
3) 3-1 (6.86%)
Ποια είναι η πρόβλεψη του BetMines για Thetford Town – Yaxley FC;
Σύμφωνα με το BetMines, το πιο πιθανό αποτέλεσμα για την αγορά 1X2 είναι 1, με πιθανότητα 85%.

Εργαλεία

Ρυθμίσεις

Ξεκλειδώστε την πλήρη εμπειρία BetMines

Αναβαθμίστε σε Premium και αποκτήστε ακόμη περισσότερα και καλύτερα δεδομένα για τα στοιχήματά σας.

Τι περιλαμβάνεται?

Τι περιλαμβάνεται

  • Ζωντανός σαρωτής
  • Σαρωτής Προαγώνιμων Αγώνων
  • Value bet bot
  • Backtesting για τον σαρωτή Pre-Match έως 24 μήνες
  • Τάσεις
  • Προηγμένα στατιστικά στοιχεία ομάδων
  • Αποκλειστικά γεγονότα στο προχωρημένο φίλτρο
  • Αποκλειστικά events στο BetMines Machine
  • Όλες οι προβλέψεις αγορών ξεκλειδώθηκαν
  • Προνομιακή ομάδα Telegram

Δοκίμασε δωρεάν το BetMines Premium

Ξεκλείδωσε scanners, alerts, monitoring και value bets.

  • Live alerts και Monitoring
  • Pre-Match scanner και φίλτρα
  • Premium προγνωστικά και value bets