Αγαπημένα
Ρυθμίσεις

Vélez Sársfield Res. - Racing Club Res. Προβλέψεις, ανάλυση και στατιστικά στοιχεία

Reserve League  -  2nd Phase

Ειδοποιήσεις BetMines

Για να λαμβάνετε ειδοποιήσεις, η εφαρμογή BetMines πρέπει να είναι εγκατεστημένη στο κινητό σας τηλέφωνο.

Ειδοποίηση για τα παρακάτω γεγονότα:

Για να λαμβάνετε ειδοποιήσεις, η εφαρμογή BetMines πρέπει να είναι εγκατεστημένη στο κινητό σας τηλέφωνο.

Για να λαμβάνετε ειδοποιήσεις, η εφαρμογή BetMines πρέπει να είναι εγκατεστημένη στο κινητό σας τηλέφωνο.

Vélez Sársfield Res.

Ι
Ν
Ν
Ι
Ν

Racing Club Res.

Ν
Ν
Η
Ι
Ι

Ποιος θα κερδίσει;

Προεπισκόπηση αγώνα

Η πιθανότητα νίκης για την ομάδα Vélez Sársfield Res. είναι 53%. Η πιθανότητα ισοπαλίας μεταξύ Vélez Sársfield Res. και Racing Club Res. είναι 26%. Η πιθανότητα νίκης για την ομάδα Racing Club Res. είναι 21%

Η πιθανότητα να σκοράρουν και οι δύο ομάδες είναι 50%, ενώ η πιθανότητα να μη σκοράρει τουλάχιστον μία ομάδα είναι 50%

Η πιθανότητα να υπάρξουν πάνω από 2.5 συνολικά γκολ είναι 46%, ενώ η πιθανότητα να υπάρξουν κάτω από 2.5 γκολ είναι 54%

Στο τελευταίο παιχνίδι στις 08/10/2026, η Vélez Sársfield Res. επικράτησε της Sarmiento Res. με σκορ 0-1

Δείτε περισσότερα

Vélez Sársfield Res. εναντίον Racing Club Res. - Προβλέψεις

Γίνε Premium

This is a PREMIUM functionality. Subscribe now to use this and many other exclusive functionalities

Αποδόσεις

Γίνε Premium

This is a PREMIUM functionality. Subscribe now to use this and many other exclusive functionalities

Κατάταξη των Vélez Sársfield Res. και Racing Club Res. στη Reserve League

1st Phase - Κατάταξη

Ομάδα

1

Vélez Sársfield Res.

18

14

2

2

40:11

44

2.44

Ν
Η
Ν
Ν
Ν
2

Boca Juniors Res.

18

11

3

4

33:11

36

2

Ν
Ν
Ν
Η
Η
3

Independiente Res.

18

11

3

4

36:16

36

2

Ν
Ι
Ν
Ν
Ν
4

Lanús Res.

18

11

2

5

39:24

35

1.94

Ν
Η
Ν
Η
Ν
5

Newell's Old Boys Res.

18

10

4

4

26:16

34

1.89

Ι
Ν
Η
Ν
Ι
6

Quilmes Res.

18

10

3

5

20:12

33

1.83

Η
Η
Ν
Η
Ν
7

Defensa y Justicia Res.

18

9

5

4

38:24

32

1.78

Ν
Ι
Η
Ν
Ι
8

River Plate Res.

18

9

4

5

24:17

31

1.72

Η
Ι
Ν
Ν
Ν
9

Racing Club Res.

18

8

6

4

27:23

30

1.67

Ν
Ν
Η
Η
Ν
10

Atlético Tucumán Res.

18

9

3

6

26:25

30

1.67

Ν
Ν
Ν
Η
Ν
11

Unión Santa Fe Res.

18

7

8

3

23:19

29

1.61

Ι
Η
Ν
Ν
Ν
12

Estudiantes La Plata Res

18

8

4

6

25:16

28

1.56

Ν
Ν
Η
Ν
Ν
13

Argentinos Juniors Res.

18

7

7

4

24:18

28

1.56

Ν
Ν
Ι
Ν
Η
14

Belgrano Córdoba Res.

18

8

3

7

27:29

27

1.5

Η
Ν
Ν
Ι
Η
15

Talleres Córdoba Res.

18

7

5

6

27:21

26

1.44

Η
Ν
Ι
Ν
Η
16

Huracán Res.

18

7

5

6

23:17

26

1.44

Η
Ν
Η
Η
Ι
17

Rosario Central Res.

18

7

5

6

25:22

26

1.44

Η
Ν
Ν
Η
Η
18

Platense Res.

18

7

5

6

17:20

26

1.44

Ι
Ν
Η
Η
Ν
19

Deportivo Riestra Res.

18

7

4

7

25:18

25

1.39

Η
Η
Η
Ν
Ι
20

Independiente Riva. Res.

18

7

3

8

23:23

24

1.33

Ν
Ν
Ν
Ν
Η
21

Instituto Res.

18

5

9

4

20:21

24

1.33

Ν
Ν
Η
Ι
Η
22

San Lorenzo Res.

18

6

6

6

22:24

24

1.33

Η
Ι
Η
Ι
Ι
23

Gimnasia Esgrima Res.

18

6

5

7

19:17

23

1.28

Ν
Ι
Ι
Η
Η
24

Gimnasia Mendoza Res.

18

6

5

7

16:19

23

1.28

Η
Ν
Ι
Η
Ν
25

Banfield Res.

18

6

5

7

14:18

23

1.28

Ι
Η
Ν
Ν
Η
26

Ferro Carril Reserves

18

6

4

8

20:23

22

1.22

Ν
Η
Ν
Η
Ι
27

Central Córdoba SdE Res.

18

5

4

9

21:33

19

1.06

Ν
Η
Ν
Ν
Η
28

Colón Res.

18

5

3

10

15:23

18

1

Η
Ι
Ν
Η
Ν
29

Aldosivi Res.

18

5

3

10

17:28

18

1

Ι
Η
Ν
Ν
Ι
30

Barracas Central Res.

18

4

5

9

11:24

17

0.94

Ι
Ι
Η
Η
Ι
31

Sarmiento Res.

18

4

4

10

16:26

16

0.89

Ν
Η
Η
Η
Ι
32

Tigre Res.

18

4

4

10

15:25

16

0.89

Η
Η
Η
Η
Ι
33

Godoy Cruz Res.

18

4

3

11

20:30

15

0.83

Η
Η
Η
Ν
Ι
34

Atlético Rafaela Res.

18

3

3

12

21:36

12

0.67

Η
Η
Η
Ι
Ι
35

Estudiantes RC Res.

18

2

5

11

9:32

11

0.61

Η
Η
Η
Ν
Η
36

San Martín San Juan Res.

18

2

2

14

16:59

8

0.44

Η
Ι
Η
Η
Η
Quarter-finals

2nd Phase - Κατάταξη

Ομάδα

1

Independiente Res.

13

9

3

1

28:9

30

2.31

Ν
Ν
Ν
Ι
Ν
2

Lanús Res.

13

8

3

2

27:17

27

2.08

Ι
Ν
Ν
Ν
Ι
3

Deportivo Riestra Res.

13

8

1

4

23:12

25

1.92

Η
Ν
Ν
Ν
Η
4

Estudiantes RC Res.

13

6

6

1

14:8

24

1.85

Ν
Ν
Ι
Ι
Ι
5

River Plate Res.

13

5

7

1

22:13

22

1.69

Ι
Ι
Ν
Ι
Η
6

Estudiantes La Plata Res

13

6

4

3

23:15

22

1.69

Η
Η
Ν
Ι
Ι
7

Belgrano Córdoba Res.

12

6

4

2

19:17

22

1.83

Ν
Ν
Ι
Ι
Ν
8

Boca Juniors Res.

12

6

3

3

15:9

21

1.75

Ν
Ι
Ι
Η
Ν
9

Rosario Central Res.

13

5

6

2

18:17

21

1.62

Ν
Η
Ν
Ι
Ι
10

Vélez Sársfield Res.

12

5

5

2

12:4

20

1.67

Ι
Ν
Ν
Ι
Ν
11

Gimnasia Mendoza Res.

12

6

2

4

14:12

20

1.67

Ν
Ν
Ν
Ι
Ι
12

Atlético Rafaela Res.

13

5

5

3

15:15

20

1.54

Ι
Η
Ν
Η
Ι
13

Instituto Res.

13

4

6

3

18:18

18

1.38

Η
Η
Ι
Ι
Ν
14

Gimnasia Esgrima Res.

13

4

5

4

13:9

17

1.31

Ν
Ν
Η
Ι
Η
15

Sarmiento Res.

12

4

5

3

11:8

17

1.42

Ι
Η
Ν
Η
Η
16

Godoy Cruz Res.

12

4

5

3

14:12

17

1.42

Ν
Ν
Ν
Η
Ι
17

San Lorenzo Res.

12

5

2

5

13:11

17

1.42

Η
Η
Η
Ν
Ν
18

Huracán Res.

13

5

2

6

14:13

17

1.31

Ν
Ν
Ι
Ν
Η
19

Talleres Córdoba Res.

12

4

5

3

12:11

17

1.42

Ν
Η
Ι
Ν
Η
20

Quilmes Res.

13

4

5

4

11:11

17

1.31

Η
Ν
Ι
Ι
Ι
21

Unión Santa Fe Res.

12

3

7

2

17:10

16

1.33

Ν
Ν
Η
Η
Ν
22

Newell's Old Boys Res.

13

3

6

4

15:13

15

1.15

Ν
Ν
Ι
Ι
Ι
23

Defensa y Justicia Res.

13

3

6

4

19:19

15

1.15

Η
Ν
Η
Ι
Ν
24

Atlético Tucumán Res.

12

4

3

5

9:13

15

1.25

Η
Η
Ν
Ι
Ν
25

Argentinos Juniors Res.

13

3

5

5

8:12

14

1.08

Ι
Ν
Ι
Η
Ν
26

Tigre Res.

13

4

2

7

15:21

14

1.08

Η
Η
Ν
Η
Η
27

Racing Club Res.

12

2

7

3

19:20

13

1.08

Ν
Ν
Η
Ι
Ι
28

San Martín San Juan Res.

13

3

4

6

11:21

13

1

Η
Η
Η
Η
Ν
29

Aldosivi Res.

13

2

6

5

11:15

12

0.92

Η
Η
Η
Ν
Ι
30

Independiente Riva. Res.

13

3

3

7

17:24

12

0.92

Ι
Η
Ι
Η
Ν
31

Central Córdoba SdE Res.

12

3

3

6

10:19

12

1

Η
Ν
Η
Ι
Η
32

Banfield Res.

13

3

3

7

11:22

12

0.92

Η
Η
Ι
Η
Ν
33

Barracas Central Res.

12

1

5

6

8:19

8

0.67

Η
Ν
Η
Ι
Ι
34

Colón Res.

13

2

2

9

9:21

8

0.62

Η
Ν
Η
Η
Η
35

Platense Res.

13

0

7

6

6:16

7

0.54

Ι
Η
Ι
Ι
Η
36

Ferro Carril Reserves

12

1

3

8

9:24

6

0.5

Η
Ι
Η
Η
Ι
8th Finals

Τελευταίοι Αγώνες

Vélez Sársfield Res.

Αποτελέσματα πρώτου ημιχρόνου

2 Νίκη
3 Ισοπαλία
0 Ήττα

Reserve League

08/10/2026 18:00

Sarmiento Res.

0-1

Vélez Sársfield Res.

Reserve League

01/10/2026 18:45

Vélez Sársfield Res.

0-0

Argentinos Juniors Res.

Reserve League

22/09/2026 18:00

Vélez Sársfield Res.

1-0

Ferro Carril Reserves

Reserve League

15/09/2026 18:00

Aldosivi Res.

0-0

Vélez Sársfield Res.

Reserve League

08/09/2026 18:00

Vélez Sársfield Res.

0-0

Gimnasia Esgrima Res.
Σκόραρε 2
Μέσος όρος 0.4
Δέχθηκε 0
Μέσος όρος 0.0
Vélez Sársfield Res.

Τελικά αποτελέσματα

3 Νίκη
2 Ισοπαλία
0 Ήττα

Reserve League

08/10/2026 18:00

Sarmiento Res.

0-1

Vélez Sársfield Res.

Reserve League

01/10/2026 18:45

Vélez Sársfield Res.

1-1

Argentinos Juniors Res.

Reserve League

22/09/2026 18:00

Vélez Sársfield Res.

4-0

Ferro Carril Reserves

Reserve League

15/09/2026 18:00

Aldosivi Res.

0-1

Vélez Sársfield Res.

Reserve League

08/09/2026 18:00

Vélez Sársfield Res.

0-0

Gimnasia Esgrima Res.
Σκόραρε 7
Μέσος όρος 1.4
Δέχθηκε 1
Μέσος όρος 0.2
Racing Club Res.

Αποτελέσματα πρώτου ημιχρόνου

3 Νίκη
1 Ισοπαλία
1 Ήττα

Reserve League

06/10/2026 18:00

Racing Club Res.

1-0

River Plate Res.

Reserve League

30/09/2026 18:00

Instituto Res.

1-0

Racing Club Res.

Reserve League

24/09/2026 22:00

Racing Club Res.

1-0

Independiente Res.

Reserve League

15/09/2026 18:00

Sarmiento Res.

0-0

Racing Club Res.

Reserve League

08/09/2026 18:00

Racing Club Res.

2-1

Argentinos Juniors Res.
Σκόραρε 4
Μέσος όρος 0.8
Δέχθηκε 2
Μέσος όρος 0.4
Racing Club Res.

Τελικά αποτελέσματα

2 Νίκη
2 Ισοπαλία
1 Ήττα

Reserve League

06/10/2026 18:00

Racing Club Res.

2-2

River Plate Res.

Reserve League

30/09/2026 18:00

Instituto Res.

2-2

Racing Club Res.

Reserve League

24/09/2026 22:00

Racing Club Res.

1-2

Independiente Res.

Reserve League

15/09/2026 18:00

Sarmiento Res.

0-1

Racing Club Res.

Reserve League

08/09/2026 18:00

Racing Club Res.

4-1

Argentinos Juniors Res.
Σκόραρε 10
Μέσος όρος 2.0
Δέχθηκε 7
Μέσος όρος 1.4

Vélez Sársfield Res. εναντίον Racing Club Res.: Σύγκριση Στατιστικών Πριν τον Αγώνα

Η παρούσα ενότητα παρέχει μέσους όρους στατιστικών και ποσοστών στις κύριες αγορές για τους τελευταίους 10 αγώνες και των δύο ομάδων

Vélez Sársfield Res.

Racing Club Res.

Κάτω από

Πάνω από

Κάτω από

Πάνω από

0.5

30%

3

70%

7

10%

1

90%

9

1.5

50%

5

50%

5

20%

2

80%

8

2.5

90%

9

10%

1

30%

3

70%

7

3.5

90%

9

10%

1

40%

4

60%

6

4.5

100%

10

0%

0

80%

8

20%

2

Betmines

Ειδοποιήσεις για αυτόν τον αγώνα

0 ενεργές · 0 ειδοποιήσεις εστάλησαν

0 ενεργές · 0 ειδοποιήσεις εστάλησαν

Δεν υπάρχουν ειδοποιήσεις σε αυτήν την προβολή.

Νέα ειδοποίηση

Vélez Sársfield Res. – Racing Club Res. · μόνο για αυτόν τον αγώνα

Συνθήκη

Προεπισκόπηση: συμπληρώστε τον κανόνα

Πατήστε Προσθήκη κανόνα για να τον συμπεριλάβετε στην ειδοποίηση.

Κανόνες που προστέθηκαν · 0/10

Η ειδοποίηση ενεργοποιείται όταν ισχύουν όλοι οι κανόνες.

Ειδοποιήσεις στο Telegram

Λογαριασμός συνδεδεμένος με το Live Scanner.

Διαχείριση λογαριασμού

Ενεργοποιείται όταν ισχύουν όλοι οι κανόνες (0)

Διαγραφή ειδοποίησης

Είστε βέβαιοι ότι θέλετε να διαγράψετε αυτήν την ειδοποίηση;

Vélez Sársfield Res. vs Racing Club Res.: FAQ

Δεν βρίσκετε την απάντηση που χρειάζεστε; Επικοινωνήστε με την υποστήριξη πελατών.
Ποιες είναι οι πιθανότητες 1X2 για Vélez Sársfield Res. – Racing Club Res. σύμφωνα με το BetMines;
1: 53%
X: 26%
2: 21%
Ποιες είναι οι πιθανότητες Over/Under 2,5 για Vélez Sársfield Res. – Racing Club Res.;
Over 2,5: 46%
Under 2,5: 54%
Ποιες είναι οι πιθανότητες "Και οι δύο ομάδες να σκοράρουν" (BTTS) στον αγώνα Vélez Sársfield Res. – Racing Club Res.;
Ναι: 50%
Όχι: 50%
Ποια είναι τα 3 πιο πιθανά ακριβή σκορ για Vélez Sársfield Res. – Racing Club Res.;
1) 1-0 (13.33%)
2) 1-1 (12.47%)
3) 2-1 (10.03%)
Ποια είναι η πρόβλεψη του BetMines για Vélez Sársfield Res. – Racing Club Res.;
Σύμφωνα με το BetMines, το πιο πιθανό αποτέλεσμα για την αγορά Αριθμός τερμάτων είναι +1.5, με πιθανότητα 72%.

Εργαλεία

Ρυθμίσεις

Ξεκλειδώστε την πλήρη εμπειρία BetMines

Αναβαθμίστε σε Premium και αποκτήστε ακόμη περισσότερα και καλύτερα δεδομένα για τα στοιχήματά σας.

Τι περιλαμβάνεται?

Τι περιλαμβάνεται

  • Ζωντανός σαρωτής
  • Σαρωτής Προαγώνιμων Αγώνων
  • Value bet bot
  • Backtesting για τον σαρωτή Pre-Match έως 24 μήνες
  • Τάσεις
  • Προηγμένα στατιστικά στοιχεία ομάδων
  • Αποκλειστικά γεγονότα στο προχωρημένο φίλτρο
  • Αποκλειστικά events στο BetMines Machine
  • Όλες οι προβλέψεις αγορών ξεκλειδώθηκαν
  • Προνομιακή ομάδα Telegram

Δοκίμασε δωρεάν το BetMines Premium

Ξεκλείδωσε scanners, alerts, monitoring και value bets.

  • Live alerts και Monitoring
  • Pre-Match scanner και φίλτρα
  • Premium προγνωστικά και value bets