Αγαπημένα
Ρυθμίσεις

Vysočina Jihlava - Viktoria Plzeň Προβλέψεις, ανάλυση και στατιστικά στοιχεία

Czech Cup  -  3rd Round

Ειδοποιήσεις BetMines

Για να λαμβάνετε ειδοποιήσεις, η εφαρμογή BetMines πρέπει να είναι εγκατεστημένη στο κινητό σας τηλέφωνο.

Ειδοποίηση για τα παρακάτω γεγονότα:

Για να λαμβάνετε ειδοποιήσεις, η εφαρμογή BetMines πρέπει να είναι εγκατεστημένη στο κινητό σας τηλέφωνο.

Για να λαμβάνετε ειδοποιήσεις, η εφαρμογή BetMines πρέπει να είναι εγκατεστημένη στο κινητό σας τηλέφωνο.

Vysočina Jihlava

Ν
Η
Ι
Ν
Ν

Viktoria Plzeň

Η
Ν
Η
Ν
Η
Stadion v Jiráskově ulici

Ποιος θα κερδίσει;

Προεπισκόπηση αγώνα

Η πιθανότητα νίκης για την ομάδα Vysočina Jihlava είναι 39%. Η πιθανότητα ισοπαλίας μεταξύ Vysočina Jihlava και Viktoria Plzeň είναι 23%. Η πιθανότητα νίκης για την ομάδα Viktoria Plzeň είναι 38%

Η πιθανότητα να σκοράρουν και οι δύο ομάδες είναι 60%, ενώ η πιθανότητα να μη σκοράρει τουλάχιστον μία ομάδα είναι 40%

Η πιθανότητα να υπάρξουν πάνω από 2.5 συνολικά γκολ είναι 59%, ενώ η πιθανότητα να υπάρξουν κάτω από 2.5 γκολ είναι 41%

Στα τελευταία 10 ματς σε όλους τους αγώνες, η ομάδα Vysočina Jihlava έχει δει πάνω από 2.5 γκολ 7 φορές, ενώ η ομάδα Viktoria Plzeň το έχει δει 8 φορές

Δείτε περισσότερα

Vysočina Jihlava εναντίον Viktoria Plzeň - Προβλέψεις

Γίνε Premium

This is a PREMIUM functionality. Subscribe now to use this and many other exclusive functionalities

Αποδόσεις

Λυπούμαστε, δεν υπάρχουν διαθέσιμες αποδόσεις.

Γίνε Premium

This is a PREMIUM functionality. Subscribe now to use this and many other exclusive functionalities

Κατάταξη των Vysočina Jihlava και Viktoria Plzeň στη Czech Cup

Τελευταίοι Αγώνες

Vysočina Jihlava

Αποτελέσματα πρώτου ημιχρόνου

2 Νίκη
1 Ισοπαλία
2 Ήττα

Chance Národní Liga

23/10/2026 16:00

Vysočina Jihlava

0-0

Vlašim

Chance Národní Liga

16/10/2026 16:00

Opava

1-0

Vysočina Jihlava

Chance Národní Liga

09/10/2026 16:00

Vysočina Jihlava

2-0

Prostějov

Club Friendlies 3

02/10/2026 10:00

Sparta Praha

3-1

Vysočina Jihlava

Chance Národní Liga

18/09/2026 16:00

Vysočina Jihlava

2-0

Slavia Praha B
Σκόραρε 5
Μέσος όρος 1.0
Δέχθηκε 4
Μέσος όρος 0.8
Vysočina Jihlava

Τελικά αποτελέσματα

3 Νίκη
1 Ισοπαλία
1 Ήττα

Chance Národní Liga

23/10/2026 16:00

Vysočina Jihlava

2-0

Vlašim

Chance Národní Liga

16/10/2026 16:00

Opava

1-3

Vysočina Jihlava

Chance Národní Liga

09/10/2026 16:00

Vysočina Jihlava

2-2

Prostějov

Club Friendlies 3

02/10/2026 10:00

Sparta Praha

5-3

Vysočina Jihlava

Chance Národní Liga

18/09/2026 16:00

Vysočina Jihlava

3-2

Slavia Praha B
Σκόραρε 13
Μέσος όρος 2.6
Δέχθηκε 10
Μέσος όρος 2.0
Viktoria Plzeň

Αποτελέσματα πρώτου ημιχρόνου

2 Νίκη
2 Ισοπαλία
1 Ήττα

Europa League

22/10/2026 19:00

Viktoria Plzeň

0-1

Levski Sofia

Chance Liga

18/10/2026 16:00

Jablonec

0-2

Viktoria Plzeň

Europa League

15/10/2026 19:00

Ferencvárosi

0-0

Viktoria Plzeň

Chance Liga

10/10/2026 13:00

Viktoria Plzeň

2-0

Mladá Boleslav

Chance Liga

20/09/2026 16:00

Slavia Praha

0-0

Viktoria Plzeň
Σκόραρε 4
Μέσος όρος 0.8
Δέχθηκε 1
Μέσος όρος 0.2
Viktoria Plzeň

Τελικά αποτελέσματα

2 Νίκη
0 Ισοπαλία
3 Ήττα

Europa League

22/10/2026 19:00

Viktoria Plzeň

1-2

Levski Sofia

Chance Liga

18/10/2026 16:00

Jablonec

2-3

Viktoria Plzeň

Europa League

15/10/2026 19:00

Ferencvárosi

2-1

Viktoria Plzeň

Chance Liga

10/10/2026 13:00

Viktoria Plzeň

3-0

Mladá Boleslav

Chance Liga

20/09/2026 16:00

Slavia Praha

2-1

Viktoria Plzeň
Σκόραρε 9
Μέσος όρος 1.8
Δέχθηκε 8
Μέσος όρος 1.6

Vysočina Jihlava εναντίον Viktoria Plzeň: Σύγκριση Στατιστικών Πριν τον Αγώνα

Η παρούσα ενότητα παρέχει μέσους όρους στατιστικών και ποσοστών στις κύριες αγορές για τους τελευταίους 10 αγώνες και των δύο ομάδων

Vysočina Jihlava

Viktoria Plzeň

Κάτω από

Πάνω από

Κάτω από

Πάνω από

0.5

0%

0

100%

10

10%

1

90%

9

1.5

10%

1

90%

9

10%

1

90%

9

2.5

30%

3

70%

7

20%

2

80%

8

3.5

50%

5

50%

5

80%

8

20%

2

4.5

80%

8

20%

2

80%

8

20%

2

Betmines

Ειδοποιήσεις για αυτόν τον αγώνα

0 ενεργές · 0 ειδοποιήσεις εστάλησαν

0 ενεργές · 0 ειδοποιήσεις εστάλησαν

Δεν υπάρχουν ειδοποιήσεις σε αυτήν την προβολή.

Νέα ειδοποίηση

Vysočina Jihlava – Viktoria Plzeň · μόνο για αυτόν τον αγώνα

Συνθήκη

Προεπισκόπηση: συμπληρώστε τον κανόνα

Πατήστε Προσθήκη κανόνα για να τον συμπεριλάβετε στην ειδοποίηση.

Κανόνες που προστέθηκαν · 0/10

Η ειδοποίηση ενεργοποιείται όταν ισχύουν όλοι οι κανόνες.

Ειδοποιήσεις στο Telegram

Λογαριασμός συνδεδεμένος με το Live Scanner.

Διαχείριση λογαριασμού

Ενεργοποιείται όταν ισχύουν όλοι οι κανόνες (0)

Διαγραφή ειδοποίησης

Είστε βέβαιοι ότι θέλετε να διαγράψετε αυτήν την ειδοποίηση;

Vysočina Jihlava vs Viktoria Plzeň: FAQ

Δεν βρίσκετε την απάντηση που χρειάζεστε; Επικοινωνήστε με την υποστήριξη πελατών.
Ποιες είναι οι πιθανότητες 1X2 για Vysočina Jihlava – Viktoria Plzeň σύμφωνα με το BetMines;
1: 39%
X: 23%
2: 38%
Ποιες είναι οι πιθανότητες Over/Under 2,5 για Vysočina Jihlava – Viktoria Plzeň;
Over 2,5: 59%
Under 2,5: 41%
Ποιες είναι οι πιθανότητες "Και οι δύο ομάδες να σκοράρουν" (BTTS) στον αγώνα Vysočina Jihlava – Viktoria Plzeň;
Ναι: 60%
Όχι: 40%
Ποια είναι τα 3 πιο πιθανά ακριβή σκορ για Vysočina Jihlava – Viktoria Plzeň;
1) 1-1 (10.52%)
2) 2-1 (8.78%)
3) 1-2 (8.47%)
Ποια είναι η πρόβλεψη του BetMines για Vysočina Jihlava – Viktoria Plzeň;
Σύμφωνα με το BetMines, το πιο πιθανό αποτέλεσμα για την αγορά BTTS είναι Ναι, με πιθανότητα 60%.

Εργαλεία

Ρυθμίσεις

Ξεκλειδώστε την πλήρη εμπειρία BetMines

Αναβαθμίστε σε Premium και αποκτήστε ακόμη περισσότερα και καλύτερα δεδομένα για τα στοιχήματά σας.

Τι περιλαμβάνεται?

Τι περιλαμβάνεται

  • Ζωντανός σαρωτής
  • Σαρωτής Προαγώνιμων Αγώνων
  • Value bet bot
  • Backtesting για τον σαρωτή Pre-Match έως 24 μήνες
  • Τάσεις
  • Προηγμένα στατιστικά στοιχεία ομάδων
  • Αποκλειστικά γεγονότα στο προχωρημένο φίλτρο
  • Αποκλειστικά events στο BetMines Machine
  • Όλες οι προβλέψεις αγορών ξεκλειδώθηκαν
  • Προνομιακή ομάδα Telegram

Δοκίμασε δωρεάν το BetMines Premium

Ξεκλείδωσε scanners, alerts, monitoring και value bets.

  • Live alerts και Monitoring
  • Pre-Match scanner και φίλτρα
  • Premium προγνωστικά και value bets