Favoriler
Ayarlar

Atlético Mineiro - Cruzeiro Tahminler, analizler ve istatistikler

Copa do Brasil  -  Quarter-finals

BetMines bildirimleri

Bildirimleri almak için BetMines uygulamasının telefonunuza yüklenmiş olması gerekir.

Aşağıdaki etkinlikler için beni bilgilendirin:

Bildirimleri almak için BetMines uygulamasının telefonunuza yüklenmiş olması gerekir.

Bildirimleri almak için BetMines uygulamasının telefonunuza yüklenmiş olması gerekir.

Atlético Mineiro

G
G
B
B
B

Cruzeiro

B
G
M
G
B
Arena MRV

Kim kazanacak?

Maç önizlemesi

Atlético Mineiro ve Cruzeiro 02/09/2026 tarihinde saat 00:00'da Arena MRV stadında () de karşılaşacak. Maç Copa do Brasil kapsamındadır.

Atlético Mineiro için kazanma olasılığı 44 olarak hesaplanmaktadır. Atlético Mineiro ve Cruzeiro arasında beraberlik olasılığı 26'dir. Cruzeiro için kazanma olasılığı 30 olarak hesaplanmaktadır.

Her iki takımın gol atma olasılığı 52 iken, en az bir takımın gol atamama olasılığı 48 olarak hesaplanmaktadır.

Toplamda 2.5 golün üzerinde olma olasılığı 49 iken, 2.5 golün altında olma olasılığı 51 olarak hesaplanmaktadır.

Son karşılaşmada 26/08/2026 tarihinde Atlético Mineiro Cruzeiro ile 1-1 skor ile berabere kaldı

Daha fazla gör

Atlético Mineiro vs Cruzeiro - Tahminler

Premium ol

Bu bir PREMIUM işlevidir. Bunu ve diğer birçok özel işlevi kullanmak için şimdi abone olun

İkramiye Oranları

Premium ol

Bu bir PREMIUM işlevidir. Bunu ve diğer birçok özel işlevi kullanmak için şimdi abone olun

Atlético Mineiro ve Cruzeiro sıralaması (Copa do Brasil)

Son Maçlar

Atlético Mineiro

İlk yarı sonuçları

1 Galibiyet
3 Berabere
1 Mağlubiyet

Copa do Brasil

26/08/2026 00:00

Cruzeiro

0-0

Atlético Mineiro

Serie A

22/08/2026 21:30

Internacional

0-0

Atlético Mineiro

Copa Sudamericana

19/08/2026 22:00

Atlético Mineiro

0-1

Bragantino

Serie A

16/08/2026 19:00

Atlético Mineiro

1-0

Grêmio

Copa Sudamericana

12/08/2026 22:00

Bragantino

0-0

Atlético Mineiro
Atılan 1
Ort 0.2
Yenen 1
Ort 0.2
Atlético Mineiro

Nihai sonuçlar

2 Galibiyet
3 Berabere
0 Mağlubiyet

Copa do Brasil

26/08/2026 00:00

Cruzeiro

1-1

Atlético Mineiro

Serie A

22/08/2026 21:30

Internacional

0-0

Atlético Mineiro

Copa Sudamericana

19/08/2026 22:00

Atlético Mineiro

2-2

Bragantino

Serie A

16/08/2026 19:00

Atlético Mineiro

3-0

Grêmio

Copa Sudamericana

12/08/2026 22:00

Bragantino

0-1

Atlético Mineiro
Atılan 7
Ort 1.4
Yenen 3
Ort 0.6
Cruzeiro

İlk yarı sonuçları

1 Galibiyet
2 Berabere
2 Mağlubiyet

Copa do Brasil

26/08/2026 00:00

Cruzeiro

0-0

Atlético Mineiro

Serie A

22/08/2026 23:30

Cruzeiro

0-1

Flamengo

Copa Libertadores

20/08/2026 00:30

Flamengo

1-0

Cruzeiro

Serie A

16/08/2026 22:30

Corinthians

0-1

Cruzeiro

Copa Libertadores

13/08/2026 00:30

Cruzeiro

0-0

Flamengo
Atılan 1
Ort 0.2
Yenen 2
Ort 0.4
Cruzeiro

Nihai sonuçlar

2 Galibiyet
2 Berabere
1 Mağlubiyet

Copa do Brasil

26/08/2026 00:00

Cruzeiro

1-1

Atlético Mineiro

Serie A

22/08/2026 23:30

Cruzeiro

2-1

Flamengo

Copa Libertadores

20/08/2026 00:30

Flamengo

2-1

Cruzeiro

Serie A

16/08/2026 22:30

Corinthians

1-2

Cruzeiro

Copa Libertadores

13/08/2026 00:30

Cruzeiro

1-1

Flamengo
Atılan 7
Ort 1.4
Yenen 6
Ort 1.2

Atlético Mineiro vs Cruzeiro: Maç Öncesi İstatistik Karşılaştırması

Bu bölümde, her iki takımın son 10 maçı için ana pazarlardaki ortalama istatistikler ve yüzdeler sağlanır

Atlético Mineiro

Cruzeiro

Altı

Üstü

Altı

Üstü

0.5

20%

2

80%

8

10%

1

90%

9

1.5

40%

4

60%

6

30%

3

70%

7

2.5

60%

6

40%

4

60%

6

40%

4

3.5

80%

8

20%

2

90%

9

10%

1

4.5

100%

10

0%

0

100%

10

0%

0

BetMines

Atlético Mineiro vs Cruzeiro: FAQ

Aradığınız cevabı bulamadınız mı? Destek ekibimizle iletişime geçin.
BetMines’e göre Atlético Mineiro – Cruzeiro maçı için 1X2 olasılıkları nelerdir?
1: 44%
X: 26%
2: 30%
Atlético Mineiro – Cruzeiro maçı için 2,5 Üst/Alt olasılıkları nelerdir?
2,5 Üst: 49%
2,5 Alt: 51%
Atlético Mineiro – Cruzeiro maçı için "Her İki Takım da Gol Atar" (BTTS) olasılıkları nelerdir?
Evet: 52%
Hayır: 48%
Atlético Mineiro – Cruzeiro maçı için en muhtemel 3 doğru skor nedir?
1) 1-1 (12.45%)
2) 1-0 (10.85%)
3) 2-1 (9.55%)
Atlético Mineiro – Cruzeiro maçı için BetMines tahmini nedir?
BetMines’e göre Gol sayısı piyasasında en olası sonuç -3.5, olasılık 74%

Araçlar

Ayarlar

BetMines deneyiminin tamamını açın

Premium’a geçin ve bahisleriniz için daha fazla ve daha iyi veri edinin.

Şunlar dahildir:?

Şunlar dahildir:

  • Canlı tarayıcı
  • Ön maç tarayıcısı
  • Value bet bot
  • Pre-Match tarayıcısı için 24 aya kadar backtesting
  • Trendler
  • Gelişmiş takım oranları
  • Gelişmiş filtrede özel etkinlikler
  • BetMines Machine’de özel etkinlikler
  • Tüm piyasa tahminlerinin kilidi açıldı
  • Premium Telegram grubu

BetMines Premium’u ücretsiz deneyin

Scanner, uyarılar, monitoring ve value bets özelliklerini açın.

  • Canlı uyarılar ve Monitoring
  • Pre-Match scanner ve filtreler
  • Premium tahminler ve value bets