Favoriler
Ayarlar

Bochum II - Borussia Dortmund II Tahminler, analizler ve istatistikler

light rain °C
Regionalliga: West

BetMines bildirimleri

Bildirimleri almak için BetMines uygulamasının telefonunuza yüklenmiş olması gerekir.

Aşağıdaki etkinlikler için beni bilgilendirin:

Bildirimleri almak için BetMines uygulamasının telefonunuza yüklenmiş olması gerekir.

Bildirimleri almak için BetMines uygulamasının telefonunuza yüklenmiş olması gerekir.

Bochum II

M
B
M
G
G

Borussia Dortmund II

M
B
M
M
G
Lohrheidestadion

Kim kazanacak?

Maç önizlemesi

Bochum II ve Borussia Dortmund II 08/01/2026 tarihinde saat 12:00 PM'da Lohrheidestadion stadında (Bochum) de karşılaşacak. Maç Regionalliga: West kapsamındadır.

Bochum II için kazanma olasılığı 29 olarak hesaplanmaktadır. Bochum II ve Borussia Dortmund II arasında beraberlik olasılığı 23'dir. Borussia Dortmund II için kazanma olasılığı 48 olarak hesaplanmaktadır.

Her iki takımın gol atma olasılığı 60 iken, en az bir takımın gol atamama olasılığı 40 olarak hesaplanmaktadır.

Toplamda 2.5 golün üzerinde olma olasılığı 59 iken, 2.5 golün altında olma olasılığı 41 olarak hesaplanmaktadır.

Son karşılaşmada 07/25/2026 tarihinde Bochum II RKC Waalwijk'ı 0-2 skor ile yendi

Daha fazla gör

Bochum II vs Borussia Dortmund II - Tahminler

Premium ol

Bu bir PREMIUM işlevidir. Bunu ve diğer birçok özel işlevi kullanmak için şimdi abone olun

İkramiye Oranları

Üzgünüz, uygun ikramiye oranı yok.

Premium ol

Bu bir PREMIUM işlevidir. Bunu ve diğer birçok özel işlevi kullanmak için şimdi abone olun

Bochum II ve Borussia Dortmund II sıralaması (Regionalliga: West)

Son Maçlar

Bochum II

İlk yarı sonuçları

2 Galibiyet
1 Berabere
2 Mağlubiyet

Club Friendlies 3

07/25/2026 3:30 PM

RKC Waalwijk

0-0

Bochum II

Club Friendlies 3

07/15/2026 9:00 AM

Freiburg II

0-2

Bochum II

Club Friendlies 3

07/07/2026 2:00 PM

VVV-Venlo

2-1

Bochum II

Regionalliga: West

05/16/2026 12:00 PM

Bochum II

2-1

Fortuna Düsseldorf II

Regionalliga: West

05/08/2026 5:30 PM

FC Gütersloh

1-0

Bochum II
Atılan 5
Ort 1.0
Yenen 4
Ort 0.8
Bochum II

Nihai sonuçlar

2 Galibiyet
1 Berabere
2 Mağlubiyet

Club Friendlies 3

07/25/2026 3:30 PM

RKC Waalwijk

0-2

Bochum II

Club Friendlies 3

07/15/2026 9:00 AM

Freiburg II

0-3

Bochum II

Club Friendlies 3

07/07/2026 2:00 PM

VVV-Venlo

2-1

Bochum II

Regionalliga: West

05/16/2026 12:00 PM

Bochum II

2-2

Fortuna Düsseldorf II

Regionalliga: West

05/08/2026 5:30 PM

FC Gütersloh

6-0

Bochum II
Atılan 8
Ort 1.6
Yenen 10
Ort 2.0
Borussia Dortmund II

İlk yarı sonuçları

0 Galibiyet
1 Berabere
3 Mağlubiyet

Club Friendlies 3

07/26/2026 1:00 PM

Borussia Dortmund II

Jong FC Utrecht

Club Friendlies 3

07/11/2026 12:00 PM

Vitesse

1-0

Borussia Dortmund II

Regionalliga: West

05/16/2026 12:00 PM

SC Wiedenbrück

1-0

Borussia Dortmund II

Regionalliga: West

05/10/2026 3:00 PM

Borussia Dortmund II

0-0

Köln II

Regionalliga: West

05/03/2026 3:00 PM

Schalke 04 II

3-0

Borussia Dortmund II
Atılan 0
Ort 0.0
Yenen 5
Ort 1.0
Borussia Dortmund II

Nihai sonuçlar

1 Galibiyet
1 Berabere
3 Mağlubiyet

Club Friendlies 3

07/26/2026 1:00 PM

Borussia Dortmund II

5-1

Jong FC Utrecht

Club Friendlies 3

07/11/2026 12:00 PM

Vitesse

1-0

Borussia Dortmund II

Regionalliga: West

05/16/2026 12:00 PM

SC Wiedenbrück

2-0

Borussia Dortmund II

Regionalliga: West

05/10/2026 3:00 PM

Borussia Dortmund II

1-1

Köln II

Regionalliga: West

05/03/2026 3:00 PM

Schalke 04 II

4-0

Borussia Dortmund II
Atılan 6
Ort 1.2
Yenen 9
Ort 1.8

Bochum II vs Borussia Dortmund II: Maç Öncesi İstatistik Karşılaştırması

Bu bölümde, her iki takımın son 10 maçı için ana pazarlardaki ortalama istatistikler ve yüzdeler sağlanır

Bochum II

Borussia Dortmund II

Altı

Üstü

Altı

Üstü

0.5

10%

1

90%

9

0%

0

100%

10

1.5

10%

1

90%

9

20%

2

80%

8

2.5

20%

2

80%

8

50%

5

50%

5

3.5

40%

4

60%

6

70%

7

30%

3

4.5

60%

6

40%

4

80%

8

20%

2

BetMines

Bochum II vs Borussia Dortmund II: FAQ

Aradığınız cevabı bulamadınız mı? Destek ekibimizle iletişime geçin.
BetMines’e göre Bochum II – Borussia Dortmund II maçı için 1X2 olasılıkları nelerdir?
1: 29%
X: 23%
2: 48%
Bochum II – Borussia Dortmund II maçı için 2,5 Üst/Alt olasılıkları nelerdir?
2,5 Üst: 59%
2,5 Alt: 41%
Bochum II – Borussia Dortmund II maçı için "Her İki Takım da Gol Atar" (BTTS) olasılıkları nelerdir?
Evet: 60%
Hayır: 40%
Bochum II – Borussia Dortmund II maçı için en muhtemel 3 doğru skor nedir?
1) 1-1 (10.76%)
2) 1-2 (9.51%)
3) 0-1 (8.12%)
Bochum II – Borussia Dortmund II maçı için BetMines tahmini nedir?
BetMines’e göre BTTS piyasasında en olası sonuç Evet, olasılık 60%

Araçlar

Ayarlar

BetMines deneyiminin tamamını açın

Premium’a geçin ve bahisleriniz için daha fazla ve daha iyi veri edinin.

Şunlar dahildir:?

Şunlar dahildir:

  • Canlı tarayıcı
  • Ön maç tarayıcısı
  • Value bet bot
  • Pre-Match tarayıcısı için 24 aya kadar backtesting
  • Trendler
  • Gelişmiş takım oranları
  • Gelişmiş filtrede özel etkinlikler
  • BetMines Machine’de özel etkinlikler
  • Tüm piyasa tahminlerinin kilidi açıldı
  • Premium Telegram grubu

BetMines Premium’u ücretsiz deneyin

Scanner, uyarılar, monitoring ve value bets özelliklerini açın.

  • Canlı uyarılar ve Monitoring
  • Pre-Match scanner ve filtreler
  • Premium tahminler ve value bets