Favoriler
Ayarlar

Cerro - Racing Tahminler, analizler ve istatistikler

light rain °C
Primera Division  -  Clausura

BetMines bildirimleri

Bildirimleri almak için BetMines uygulamasının telefonunuza yüklenmiş olması gerekir.

Aşağıdaki etkinlikler için beni bilgilendirin:

Bildirimleri almak için BetMines uygulamasının telefonunuza yüklenmiş olması gerekir.

Bildirimleri almak için BetMines uygulamasının telefonunuza yüklenmiş olması gerekir.

Cerro

G
G
M
B
B

Racing

B
G
B
G
G
Estadio Monumental Luis Tróccoli
Esteban Ostojich

Kim kazanacak?

Maç önizlemesi

Cerro ve Racing 06/09/2026 tarihinde saat 13:00'da Estadio Monumental Luis Tróccoli stadında (Montevideo) de karşılaşacak. Maç Primera Division kapsamındadır. Maçın hakemi Esteban Ostojich'dir.

Cerro için kazanma olasılığı 15 olarak hesaplanmaktadır. Cerro ve Racing arasında beraberlik olasılığı 30'dir. Racing için kazanma olasılığı 55 olarak hesaplanmaktadır.

Her iki takımın gol atma olasılığı 37 iken, en az bir takımın gol atamama olasılığı 63 olarak hesaplanmaktadır.

Toplamda 2.5 golün üzerinde olma olasılığı 31 iken, 2.5 golün altında olma olasılığı 69 olarak hesaplanmaktadır.

Son karşılaşmada 01/09/2026 tarihinde Cerro Wanderers ile 1-1 skor ile berabere kaldı

Daha fazla gör

Cerro vs Racing - Tahminler

Premium ol

Bu bir PREMIUM işlevidir. Bunu ve diğer birçok özel işlevi kullanmak için şimdi abone olun

İkramiye Oranları

Premium ol

Bu bir PREMIUM işlevidir. Bunu ve diğer birçok özel işlevi kullanmak için şimdi abone olun

Cerro ve Racing sıralaması (Primera Division)

Apertura - Sıralama

Takım

1

Racing

15

9

4

2

23:14

31

2.07

G
B
G
B
M
2

Deportivo Maldonado

15

9

2

4

24:16

29

1.93

G
B
M
G
G
3

Albion

15

8

4

3

26:16

28

1.87

G
G
G
G
G
4

Peñarol

15

8

3

4

23:16

27

1.8

M
B
M
B
G
5

Central Español

15

7

3

5

23:22

24

1.6

B
M
G
M
G
6

Montevideo City Torque

15

6

5

4

22:16

23

1.53

M
B
G
B
G
7

Nacional

15

7

1

7

26:21

22

1.47

M
G
M
M
G
8

Defensor Sporting

15

5

6

4

13:11

21

1.4

G
B
G
B
M
9

Liverpool

15

5

5

5

20:18

20

1.33

G
M
B
G
M
10

Wanderers

15

6

2

7

16:21

20

1.33

M
M
G
M
G
11

Danubio

15

4

6

5

17:21

18

1.2

B
B
G
M
M
12

Cerro Largo

15

5

2

8

16:19

17

1.13

B
M
M
G
M
13

Boston River

15

5

2

8

14:20

17

1.13

M
G
M
G
M
14

Juventud

15

4

3

8

17:22

15

1

G
B
B
G
G
15

Atlético Progreso

15

2

4

9

12:23

10

0.67

M
G
M
M
M
16

Cerro

15

2

4

9

8:24

10

0.67

B
B
M
M
M
Champion Play-off

Intermediate Round - Group 1 - Sıralama

Takım

1

Peñarol

7

5

1

1

12:3

16

2.29

M
G
B
G
G
2

Cerro Largo

7

3

2

2

7:5

11

1.57

G
B
B
G
M
3

Racing

7

2

4

1

4:3

10

1.43

B
B
B
M
G
4

Liverpool

7

2

3

2

5:5

9

1.29

G
B
M
G
B
5

Central Español

7

2

3

2

4:4

9

1.29

G
B
B
M
B
6

Cerro

7

3

0

4

6:10

9

1.29

M
M
G
G
M
7

Defensor Sporting

7

1

3

3

6:9

6

0.86

B
B
B
M
G
8

Boston River

7

1

2

4

5:10

5

0.71

M
B
B
M
M
Final Tournament

Intermediate Round - Group 2 - Sıralama

Takım

1

Wanderers

7

4

3

0

12:4

15

2.14

G
B
G
G
G
2

Nacional

7

4

1

2

8:8

13

1.86

M
G
B
M
G
3

Deportivo Maldonado

7

3

3

1

12:6

12

1.71

G
G
B
M
B
4

Montevideo City Torque

7

4

0

3

11:11

12

1.71

G
M
G
G
M
5

Juventud

7

2

2

3

8:11

8

1.14

M
B
M
G
B
6

Albion

7

1

3

3

6:8

6

0.86

M
G
B
M
B
7

Atlético Progreso

7

2

0

5

6:11

6

0.86

G
M
M
G
M
8

Danubio

7

0

4

3

5:9

4

0.57

B
B
B
M
B
Final Tournament

Clausura - Sıralama

Takım

1

Montevideo City Torque

4

4

0

0

11:3

12

3

G
G
G
G
2

Liverpool

4

3

1

0

10:1

10

2.5

G
G
G
B
3

Racing

4

2

2

0

5:2

8

2

B
G
B
G
4

Deportivo Maldonado

5

2

2

1

6:4

8

1.6

B
G
B
M
G
5

Boston River

4

2

2

0

6:4

8

2

G
B
G
B
6

Peñarol

4

2

1

1

6:2

7

1.75

G
B
M
G
7

Juventud

4

2

1

1

4:2

7

1.75

B
M
G
G
8

Wanderers

5

2

1

2

6:8

7

1.4

G
B
M
G
M
9

Cerro

4

2

1

1

4:6

7

1.75

G
G
M
B
10

Nacional

4

2

0

2

3:4

6

1.5

M
M
G
G
11

Cerro Largo

5

0

4

1

5:6

4

0.8

B
B
B
B
M
12

Atlético Progreso

4

1

0

3

1:4

3

0.75

M
M
M
G
13

Central Español

4

1

0

3

2:6

3

0.75

G
M
M
M
14

Danubio

5

0

2

3

0:6

2

0.4

M
B
B
M
M
15

Defensor Sporting

4

0

1

3

2:9

1

0.25

M
M
B
M
16

Albion

4

0

0

4

3:7

0

0

M
M
M
M
Champion Play-off

Son Maçlar

Cerro

İlk yarı sonuçları

2 Galibiyet
3 Berabere
0 Mağlubiyet

Copa Uruguay

01/09/2026 21:00

Wanderers

0-1

Cerro

Primera Division

29/08/2026 17:00

Boston River

1-1

Cerro

Primera Division

21/08/2026 22:00

Liverpool

0-0

Cerro

Primera Division

15/08/2026 13:00

Cerro

1-1

Albion

Primera Division

09/08/2026 14:00

Danubio

0-1

Cerro
Atılan 4
Ort 0.8
Yenen 2
Ort 0.4
Cerro

Nihai sonuçlar

2 Galibiyet
2 Berabere
1 Mağlubiyet

Copa Uruguay

01/09/2026 21:00

Wanderers

1-1

Cerro

Primera Division

29/08/2026 17:00

Boston River

1-1

Cerro

Primera Division

21/08/2026 22:00

Liverpool

4-0

Cerro

Primera Division

15/08/2026 13:00

Cerro

2-1

Albion

Primera Division

09/08/2026 14:00

Danubio

0-1

Cerro
Atılan 5
Ort 1.0
Yenen 7
Ort 1.4
Racing

İlk yarı sonuçları

0 Galibiyet
5 Berabere
0 Mağlubiyet

Copa Uruguay

03/09/2026 23:00

Oriental

1-1

Racing

Primera Division

31/08/2026 18:30

Racing

0-0

Albion

Primera Division

23/08/2026 14:00

Danubio

0-0

Racing

Primera Division

15/08/2026 19:30

Racing

0-0

Nacional

Primera Division

10/08/2026 22:00

Deportivo Maldonado

2-2

Racing
Atılan 3
Ort 0.6
Yenen 3
Ort 0.6
Racing

Nihai sonuçlar

3 Galibiyet
2 Berabere
0 Mağlubiyet

Copa Uruguay

03/09/2026 23:00

Oriental

1-2

Racing

Primera Division

31/08/2026 18:30

Racing

1-0

Albion

Primera Division

23/08/2026 14:00

Danubio

0-0

Racing

Primera Division

15/08/2026 19:30

Racing

2-0

Nacional

Primera Division

10/08/2026 22:00

Deportivo Maldonado

2-2

Racing
Atılan 7
Ort 1.4
Yenen 3
Ort 0.6

Cerro vs Racing: Maç Öncesi İstatistik Karşılaştırması

Bu bölümde, her iki takımın son 10 maçı için ana pazarlardaki ortalama istatistikler ve yüzdeler sağlanır

Cerro

Racing

Altı

Üstü

Altı

Üstü

0.5

0%

0

100%

10

20%

2

80%

8

1.5

30%

3

70%

7

50%

5

50%

5

2.5

60%

6

40%

4

80%

8

20%

2

3.5

90%

9

10%

1

90%

9

10%

1

4.5

100%

10

0%

0

100%

10

0%

0

BetMines

Cerro vs Racing: FAQ

Aradığınız cevabı bulamadınız mı? Destek ekibimizle iletişime geçin.
BetMines’e göre Cerro – Racing maçı için 1X2 olasılıkları nelerdir?
1: 15%
X: 30%
2: 55%
Cerro – Racing maçı için 2,5 Üst/Alt olasılıkları nelerdir?
2,5 Üst: 31%
2,5 Alt: 69%
Cerro – Racing maçı için "Her İki Takım da Gol Atar" (BTTS) olasılıkları nelerdir?
Evet: 37%
Hayır: 63%
Cerro – Racing maçı için en muhtemel 3 doğru skor nedir?
1) 0-1 (18.56%)
2) 0-0 (14.37%)
3) 1-1 (12.81%)
Cerro – Racing maçı için BetMines tahmini nedir?
BetMines’e göre Gol sayısı piyasasında en olası sonuç -3.5, olasılık 86%

Araçlar

Ayarlar

BetMines deneyiminin tamamını açın

Premium’a geçin ve bahisleriniz için daha fazla ve daha iyi veri edinin.

Şunlar dahildir:?

Şunlar dahildir:

  • Canlı tarayıcı
  • Ön maç tarayıcısı
  • Value bet bot
  • Pre-Match tarayıcısı için 24 aya kadar backtesting
  • Trendler
  • Gelişmiş takım oranları
  • Gelişmiş filtrede özel etkinlikler
  • BetMines Machine’de özel etkinlikler
  • Tüm piyasa tahminlerinin kilidi açıldı
  • Premium Telegram grubu

BetMines Premium’u ücretsiz deneyin

Scanner, uyarılar, monitoring ve value bets özelliklerini açın.

  • Canlı uyarılar ve Monitoring
  • Pre-Match scanner ve filtreler
  • Premium tahminler ve value bets