Favoriler
Ayarlar

Echallens - Sion II Tahminler, analizler ve istatistikler

light rain °C
1.Liga Classic  -  Group 1

BetMines bildirimleri

Bildirimleri almak için BetMines uygulamasının telefonunuza yüklenmiş olması gerekir.

Aşağıdaki etkinlikler için beni bilgilendirin:

Bildirimleri almak için BetMines uygulamasının telefonunuza yüklenmiş olması gerekir.

Bildirimleri almak için BetMines uygulamasının telefonunuza yüklenmiş olması gerekir.

Echallens

G
M
M
M
M

Sion II

G
B
M
M
G
Stade des 3 Sapins

Kim kazanacak?

Maç önizlemesi

Echallens için kazanma olasılığı 24 olarak hesaplanmaktadır. Echallens ve Sion II arasında beraberlik olasılığı 21'dir. Sion II için kazanma olasılığı 55 olarak hesaplanmaktadır.

Her iki takımın gol atma olasılığı 63 iken, en az bir takımın gol atamama olasılığı 37 olarak hesaplanmaktadır.

Toplamda 2.5 golün üzerinde olma olasılığı 67 iken, 2.5 golün altında olma olasılığı 33 olarak hesaplanmaktadır.

Son karşılaşmada 10/31/2026 tarihinde Echallens Lancy'a 2-0 skor ile yenildi

Daha fazla gör

Echallens vs Sion II - Tahminler

Premium ol

Bu bir PREMIUM işlevidir. Bunu ve diğer birçok özel işlevi kullanmak için şimdi abone olun

İkramiye Oranları

Üzgünüz, uygun ikramiye oranı yok.

Premium ol

Bu bir PREMIUM işlevidir. Bunu ve diğer birçok özel işlevi kullanmak için şimdi abone olun

Echallens ve Sion II sıralaması (1.Liga Classic)

Group 1 - Sıralama

Takım

1

USI Azzurri

12

10

0

2

29:12

30

2.5

G
G
G
G
G
2

Prishtina Bern

12

9

2

1

36:10

29

2.42

M
G
G
G
G
3

Servette II

12

6

4

2

23:21

22

1.83

G
B
G
B
M
4

Portalban / Gletterens

12

6

2

4

21:14

20

1.67

B
G
G
G
G
5

Sion II

12

5

4

3

17:14

19

1.58

G
B
M
M
G
6

Lausanne II

12

4

5

3

21:15

17

1.42

G
B
B
M
M
7

Monthey

12

4

5

3

18:16

17

1.42

G
M
G
M
G
8

Chênois

12

5

2

5

21:20

17

1.42

B
M
M
G
G
9

Naters

12

5

2

5

23:31

17

1.42

G
M
M
G
M
10

Lancy

12

5

1

6

20:20

16

1.33

M
G
G
M
G
11

Coffrane

12

3

4

5

17:16

13

1.08

G
B
M
G
G
12

La Chaux-de-Fonds

12

4

1

7

16:32

13

1.08

M
M
M
G
M
13

Echallens

12

3

3

6

16:28

12

1

M
G
M
M
M
14

Meyrin

12

3

2

7

18:20

11

0.92

M
M
B
M
M
15

Stade Payerne

12

3

2

7

21:30

11

0.92

M
M
G
B
M
16

Vevey Sports

12

1

1

10

17:35

4

0.33

M
G
M
M
M
Promotion Play-off
Possible Promotion Play-off
Relegation

Group 2 - Sıralama

Takım

1

Langenthal

12

8

3

1

30:20

27

2.25

M
G
B
B
G
2

Schötz

12

7

2

3

31:19

23

1.92

G
G
G
M
G
3

Courtételle

12

7

2

3

26:15

23

1.92

M
G
G
G
B
4

Muttenz

12

6

3

3

25:19

21

1.75

G
B
G
G
B
5

Solothurn

12

6

1

5

30:24

19

1.58

G
G
G
G
M
6

Delémont

12

5

3

4

18:12

18

1.5

G
M
G
B
M
7

Concordia

12

5

2

5

23:18

17

1.42

G
G
G
M
M
8

Buochs

12

5

2

5

21:22

17

1.42

M
M
M
G
B
9

Muri-Gümligen

12

5

2

5

12:15

17

1.42

M
M
M
G
B
10

Grasshopper II

12

5

1

6

18:21

16

1.33

G
G
M
M
B
11

Thun II

12

4

3

5

29:29

15

1.25

M
G
M
M
G
12

Wohlen

12

4

3

5

14:18

15

1.25

G
M
B
M
G
13

Bassecourt

12

4

2

6

16:24

14

1.17

B
M
M
G
B
14

Zug

12

4

1

7

18:31

13

1.08

M
M
G
G
M
15

Black Stars

12

1

7

4

12:17

10

0.83

B
B
M
M
B
16

Münsingen

12

0

3

9

9:28

3

0.25

M
M
M
M
B
Promotion Play-off
Possible Promotion Play-off
Relegation

Group 3 - Sıralama

Takım

1

St. Gallen II

12

9

1

2

25:18

28

2.33

G
G
G
G
G
2

Taverne

12

7

3

2

29:15

24

2

G
G
G
B
G
3

Tuggen

12

7

3

2

27:15

24

2

B
B
B
G
M
4

Baden

12

7

1

4

30:18

22

1.83

M
M
M
G
G
5

Collina d'Oro

12

6

3

3

15:12

21

1.75

M
G
B
G
G
6

Kosova

12

5

5

2

19:13

20

1.67

B
G
M
B
G
7

Thalwil

12

5

4

3

19:15

19

1.58

B
B
M
G
M
8

Wettswil-Bonstetten

12

4

3

5

18:17

15

1.25

B
M
G
G
G
9

Dietikon

12

4

3

5

16:18

15

1.25

B
M
G
M
B
10

Gossau

12

4

2

6

16:24

14

1.17

M
G
G
M
M
11

Freienbach

12

3

4

5

14:18

13

1.08

G
B
M
M
G
12

Eschen / Mauren

12

3

3

6

19:26

12

1

B
B
G
M
M
13

Locarno

12

2

5

5

12:15

11

0.92

G
B
G
B
M
14

Winterthur II

12

3

1

8

13:23

10

0.83

M
M
M
M
B
15

Mendrisio

12

1

6

5

12:17

9

0.75

B
B
M
B
M
16

Widnau

12

1

3

8

8:28

6

0.5

M
M
B
M
M
Promotion Play-off
Possible Promotion Play-off
Relegation

Son Maçlar

Echallens

İlk yarı sonuçları

0 Galibiyet
3 Berabere
2 Mağlubiyet

1.Liga Classic

10/31/2026 4:00 PM

Lancy

0-0

Echallens

1.Liga Classic

10/24/2026 3:00 PM

Echallens

0-0

Prishtina Bern

Erste Liga Cup

10/17/2026 2:00 PM

Solothurn

0-0

Echallens

1.Liga Classic

10/11/2026 2:00 PM

USI Azzurri

3-1

Echallens

1.Liga Classic

10/03/2026 3:00 PM

Echallens

0-1

Meyrin
Atılan 1
Ort 0.2
Yenen 4
Ort 0.8
Echallens

Nihai sonuçlar

1 Galibiyet
0 Berabere
4 Mağlubiyet

1.Liga Classic

10/31/2026 4:00 PM

Lancy

2-0

Echallens

1.Liga Classic

10/24/2026 3:00 PM

Echallens

0-4

Prishtina Bern

Erste Liga Cup

10/17/2026 2:00 PM

Solothurn

5-0

Echallens

1.Liga Classic

10/11/2026 2:00 PM

USI Azzurri

6-1

Echallens

1.Liga Classic

10/03/2026 3:00 PM

Echallens

2-1

Meyrin
Atılan 3
Ort 0.6
Yenen 18
Ort 3.6
Sion II

İlk yarı sonuçları

2 Galibiyet
1 Berabere
2 Mağlubiyet

1.Liga Classic

10/31/2026 2:00 PM

Sion II

1-0

Naters

1.Liga Classic

10/24/2026 1:00 PM

La Chaux-de-Fonds

3-0

Sion II

1.Liga Classic

10/10/2026 3:00 PM

Sion II

0-2

Monthey

1.Liga Classic

10/04/2026 12:30 PM

Coffrane

0-1

Sion II

1.Liga Classic

09/26/2026 3:30 PM

Sion II

0-0

Stade Payerne
Atılan 2
Ort 0.4
Yenen 5
Ort 1.0
Sion II

Nihai sonuçlar

2 Galibiyet
1 Berabere
2 Mağlubiyet

1.Liga Classic

10/31/2026 2:00 PM

Sion II

3-1

Naters

1.Liga Classic

10/24/2026 1:00 PM

La Chaux-de-Fonds

3-1

Sion II

1.Liga Classic

10/10/2026 3:00 PM

Sion II

1-2

Monthey

1.Liga Classic

10/04/2026 12:30 PM

Coffrane

1-1

Sion II

1.Liga Classic

09/26/2026 3:30 PM

Sion II

2-0

Stade Payerne
Atılan 8
Ort 1.6
Yenen 7
Ort 1.4

Echallens vs Sion II: Maç Öncesi İstatistik Karşılaştırması

Bu bölümde, her iki takımın son 10 maçı için ana pazarlardaki ortalama istatistikler ve yüzdeler sağlanır

Echallens

Sion II

Altı

Üstü

Altı

Üstü

0.5

0%

0

100%

10

10%

1

90%

9

1.5

0%

0

100%

10

10%

1

90%

9

2.5

30%

3

70%

7

50%

5

50%

5

3.5

50%

5

50%

5

80%

8

20%

2

4.5

70%

7

30%

3

100%

10

0%

0

BetMines

Bu maç için uyarılar

0 aktif · 0 bildirim gönderildi

0 aktif · 0 bildirim gönderildi

Bu görünümde uyarı yok.

Yeni uyarı

Echallens – Sion II · yalnızca bu maç için

Koşul

Ön izleme: kuralı tamamlayın

Uyarıya eklemek için Kural ekle’ye dokunun.

Eklenen kurallar · 0/10

Tüm kurallar doğru olduğunda uyarı tetiklenir.

Telegram bildirimleri

Live Scanner’a bağlı hesap.

Hesabı yönet

Tüm 0 kural karşılandığında tetiklenir

Uyarıyı sil

Bu uyarıyı silmek istediğinizden emin misiniz?

Echallens vs Sion II: FAQ

Aradığınız cevabı bulamadınız mı? Destek ekibimizle iletişime geçin.
BetMines’e göre Echallens – Sion II maçı için 1X2 olasılıkları nelerdir?
1: 24%
X: 21%
2: 55%
Echallens – Sion II maçı için 2,5 Üst/Alt olasılıkları nelerdir?
2,5 Üst: 67%
2,5 Alt: 33%
Echallens – Sion II maçı için "Her İki Takım da Gol Atar" (BTTS) olasılıkları nelerdir?
Evet: 63%
Hayır: 37%
Echallens – Sion II maçı için en muhtemel 3 doğru skor nedir?
1) 1-2 (9.53%)
2) 1-1 (8.48%)
3) 0-1 (6.93%)
Echallens – Sion II maçı için BetMines tahmini nedir?
BetMines’e göre Gol sayısı piyasasında en olası sonuç +2.5, olasılık 67%

Araçlar

Ayarlar

BetMines deneyiminin tamamını açın

Premium’a geçin ve bahisleriniz için daha fazla ve daha iyi veri edinin.

Şunlar dahildir:?

Şunlar dahildir:

  • Canlı tarayıcı
  • Ön maç tarayıcısı
  • Value bet bot
  • Pre-Match tarayıcısı için 24 aya kadar backtesting
  • Trendler
  • Gelişmiş takım oranları
  • Gelişmiş filtrede özel etkinlikler
  • BetMines Machine’de özel etkinlikler
  • Tüm piyasa tahminlerinin kilidi açıldı
  • Premium Telegram grubu

BetMines Premium’u ücretsiz deneyin

Scanner, uyarılar, monitoring ve value bets özelliklerini açın.

  • Canlı uyarılar ve Monitoring
  • Pre-Match scanner ve filtreler
  • Premium tahminler ve value bets