Favoriler
Ayarlar

Eendracht Aalter - Erpe-Mere United Tahminler, analizler ve istatistikler

Belgian Cup  -  2nd Round

Eendracht Aalter

B
G
M
M
G

Erpe-Mere United

G
G
M
G
M

Maç İstatistikleri

Eendracht Aalter

Erpe-Mere United

Corner

0

Remplacement

0

Yellow cards

0

Red cards

0

%

Topla Oynama

%

Corner

0

Remplacement

0

Yellow cards

0

Red cards

0

0

Toplam Şut

0

0

Kaleyi Bulan Şut

0

0

Tehlikeli Hücumlar

0

Faul

0

Hatasız Pas

0

0

Yaratılan Büyük Fırsatlar

0

0

Kaçırılan Büyük Fırsatlar

0

Corner

0

Remplacement

0

Yellow cards

0

Red cards

0

Corner

0

Remplacement

0

Yellow cards

0

Red cards

0

Maç Verileri

Eendracht Aalter

Erpe-Mere United

Şu an etkinlik yok

Kim kazanacak?

Eendracht Aalter vs Erpe-Mere United - Tahminler

Premium ol

Bu bir PREMIUM işlevidir. Bunu ve diğer birçok özel işlevi kullanmak için şimdi abone olun

İkramiye Oranları

Üzgünüz, uygun ikramiye oranı yok.

Premium ol

Bu bir PREMIUM işlevidir. Bunu ve diğer birçok özel işlevi kullanmak için şimdi abone olun

Eendracht Aalter ve Erpe-Mere United sıralaması (Belgian Cup)

Son Maçlar

Eendracht Aalter

İlk yarı sonuçları

0 Galibiyet
0 Berabere
0 Mağlubiyet

Belgian Cup

26/07/2026 14:00

Vrasene

Eendracht Aalter

Provincial: Play-offs

17/05/2026 13:00

Eendracht Aalter

Stade Bierbeek

Provincial: Play-offs

14/05/2026 13:00

Averbode Okselaar

Eendracht Aalter

Provincial: Play-offs

10/05/2026 13:00

Torpedo Hasselt

Eendracht Aalter

Provincial: Play-offs

02/05/2026 17:00

Eendracht Aalter

Witgoor Sport
Atılan 0
Ort 0.0
Yenen 0
Ort 0.0
Eendracht Aalter

Nihai sonuçlar

2 Galibiyet
0 Berabere
2 Mağlubiyet

Belgian Cup

26/07/2026 14:00

Vrasene

0-1

Eendracht Aalter

Provincial: Play-offs

17/05/2026 13:00

Eendracht Aalter

2-3

Stade Bierbeek

Provincial: Play-offs

14/05/2026 13:00

Averbode Okselaar

1-0

Eendracht Aalter

Provincial: Play-offs

10/05/2026 13:00

Torpedo Hasselt

1-2

Eendracht Aalter

Provincial: Play-offs

02/05/2026 17:00

Eendracht Aalter

Witgoor Sport
Atılan 5
Ort 1.0
Yenen 5
Ort 1.0
Erpe-Mere United

İlk yarı sonuçları

0 Galibiyet
0 Berabere
0 Mağlubiyet

Third Amateur Division: VFV A

26/04/2026 12:00

Olsa Brakel

Erpe-Mere United

Third Amateur Division: VFV A

19/04/2026 13:00

Erpe-Mere United

Huldenberg

Third Amateur Division: VFV A

12/04/2026 13:00

Blankenberge

Erpe-Mere United

Third Amateur Division: VFV A

29/03/2026 13:00

Erpe-Mere United

Lauwe

Third Amateur Division: VFV A

22/03/2026 14:00

Fenixx BeigHum

Erpe-Mere United
Atılan 0
Ort 0.0
Yenen 0
Ort 0.0
Erpe-Mere United

Nihai sonuçlar

3 Galibiyet
0 Berabere
1 Mağlubiyet

Third Amateur Division: VFV A

26/04/2026 12:00

Olsa Brakel

Erpe-Mere United

Third Amateur Division: VFV A

19/04/2026 13:00

Erpe-Mere United

2-0

Huldenberg

Third Amateur Division: VFV A

12/04/2026 13:00

Blankenberge

1-0

Erpe-Mere United

Third Amateur Division: VFV A

29/03/2026 13:00

Erpe-Mere United

2-0

Lauwe

Third Amateur Division: VFV A

22/03/2026 14:00

Fenixx BeigHum

0-2

Erpe-Mere United
Atılan 6
Ort 1.2
Yenen 1
Ort 0.2

Eendracht Aalter vs Erpe-Mere United: Maç Öncesi İstatistik Karşılaştırması

Bu bölümde, her iki takımın son 10 maçı için ana pazarlardaki ortalama istatistikler ve yüzdeler sağlanır

Eendracht Aalter

Erpe-Mere United

Altı

Üstü

Altı

Üstü

0.5

10%

1

90%

9

30%

3

70%

7

1.5

30%

3

70%

7

40%

4

60%

6

2.5

50%

5

50%

5

70%

7

30%

3

3.5

70%

7

30%

3

80%

8

20%

2

4.5

80%

8

20%

2

80%

8

20%

2

BetMines

Maç önizlemesi

Eendracht Aalter ve Erpe-Mere United 02/08/2026 tarihinde saat 14:00'da stadında () de karşılaşacak. Maç Belgian Cup kapsamındadır.

Eendracht Aalter için kazanma olasılığı 45 olarak hesaplanmaktadır. Eendracht Aalter ve Erpe-Mere United arasında beraberlik olasılığı 21'dir. Erpe-Mere United için kazanma olasılığı 34 olarak hesaplanmaktadır.

Her iki takımın gol atma olasılığı 61 iken, en az bir takımın gol atamama olasılığı 39 olarak hesaplanmaktadır.

Toplamda 2.5 golün üzerinde olma olasılığı 65 iken, 2.5 golün altında olma olasılığı 35 olarak hesaplanmaktadır.

Son karşılaşmada 26/07/2026 tarihinde Eendracht Aalter Vrasene'ı 0-1 skor ile yendi

Daha fazla gör

Eendracht Aalter vs Erpe-Mere United: FAQ

Aradığınız cevabı bulamadınız mı? Destek ekibimizle iletişime geçin.
BetMines’e göre Eendracht Aalter – Erpe-Mere United maçı için 1X2 olasılıkları nelerdir?
1: 45%
X: 21%
2: 34%
Eendracht Aalter – Erpe-Mere United maçı için 2,5 Üst/Alt olasılıkları nelerdir?
2,5 Üst: 65%
2,5 Alt: 35%
Eendracht Aalter – Erpe-Mere United maçı için "Her İki Takım da Gol Atar" (BTTS) olasılıkları nelerdir?
Evet: 61%
Hayır: 39%
Eendracht Aalter – Erpe-Mere United maçı için en muhtemel 3 doğru skor nedir?
1) 1-1 (9.1%)
2) 2-1 (8.02%)
3) 1-2 (7%)
Eendracht Aalter – Erpe-Mere United maçı için BetMines tahmini nedir?
BetMines’e göre Gol sayısı piyasasında en olası sonuç +2.5, olasılık 65%

Araçlar

Ayarlar

BetMines deneyiminin tamamını açın

Premium’a geçin ve bahisleriniz için daha fazla ve daha iyi veri edinin.

Şunlar dahildir:?

Şunlar dahildir:

  • Canlı tarayıcı
  • Ön maç tarayıcısı
  • Value bet bot
  • Pre-Match tarayıcısı için 24 aya kadar backtesting
  • Trendler
  • Gelişmiş takım oranları
  • Gelişmiş filtrede özel etkinlikler
  • BetMines Machine’de özel etkinlikler
  • Tüm piyasa tahminlerinin kilidi açıldı
  • Premium Telegram grubu

BetMines Premium’u ücretsiz deneyin

Scanner, uyarılar, monitoring ve value bets özelliklerini açın.

  • Canlı uyarılar ve Monitoring
  • Pre-Match scanner ve filtreler
  • Premium tahminler ve value bets