Favoriler
Ayarlar

Jiangxi Lushan - Shanxi Chongde Ronghai Tahminler, analizler ve istatistikler

League Two  -  Promotion Group

BetMines bildirimleri

Bildirimleri almak için BetMines uygulamasının telefonunuza yüklenmiş olması gerekir.

Aşağıdaki etkinlikler için beni bilgilendirin:

Bildirimleri almak için BetMines uygulamasının telefonunuza yüklenmiş olması gerekir.

Bildirimleri almak için BetMines uygulamasının telefonunuza yüklenmiş olması gerekir.

Jiangxi Lushan

M
M
B
M
M

Shanxi Chongde Ronghai

B
G
G
M
B

Kim kazanacak?

Maç önizlemesi

Jiangxi Lushan için kazanma olasılığı 33 olarak hesaplanmaktadır. Jiangxi Lushan ve Shanxi Chongde Ronghai arasında beraberlik olasılığı 33'dir. Shanxi Chongde Ronghai için kazanma olasılığı 34 olarak hesaplanmaktadır.

Her iki takımın gol atma olasılığı 42 iken, en az bir takımın gol atamama olasılığı 58 olarak hesaplanmaktadır.

Toplamda 2.5 golün üzerinde olma olasılığı 34 iken, 2.5 golün altında olma olasılığı 66 olarak hesaplanmaktadır.

Son karşılaşmada 01/11/2026 tarihinde Jiangxi Lushan Dalian Kewei'a 2-1 skor ile yenildi

Daha fazla gör

Jiangxi Lushan vs Shanxi Chongde Ronghai - Tahminler

Premium ol

Bu bir PREMIUM işlevidir. Bunu ve diğer birçok özel işlevi kullanmak için şimdi abone olun

İkramiye Oranları

Premium ol

Bu bir PREMIUM işlevidir. Bunu ve diğer birçok özel işlevi kullanmak için şimdi abone olun

Jiangxi Lushan ve Shanxi Chongde Ronghai sıralaması (League Two)

Regular Season - North - Sıralama

Takım

1

Shandong Taishan II

22

12

5

5

33:21

41

1.86

B
B
G
M
B
2

Shanghai Port B

22

12

4

6

36:19

40

1.82

G
M
M
M
G
3

Shanxi Chongde Ronghai

22

12

4

6

29:17

40

1.82

G
G
G
M
B
4

Dalian Kewei

22

9

10

3

22:14

37

1.68

G
B
B
G
M
5

Tai'an Tiankuang

22

8

7

7

25:23

31

1.41

B
M
B
M
B
6

Dalian Yingbo B

22

6

10

6

21:22

28

1.27

M
G
B
G
M
7

Haimen Codion

22

5

11

6

25:23

26

1.18

G
G
G
B
B
8

Lanzhou Longyuan

22

4

14

4

13:16

26

1.18

B
G
B
G
B
9

Qingdao Red Lions

22

5

10

7

22:20

25

1.14

G
B
G
B
M
10

Changchun Xidu

22

3

11

8

15:28

20

0.91

B
M
M
B
G
11

Beijing BIT

22

3

7

12

21:42

16

0.73

M
M
G
B
G
12

Shanghai Segenda

22

2

9

11

22:39

15

0.68

B
B
M
M
B
Promotion Group
Relegation Round

Regular Season - South - Sıralama

Takım

1

Guizhou Zhucheng Athletic

22

13

3

6

32:17

42

1.91

G
G
M
B
B
2

Shenzhen 2028

22

10

7

5

37:25

37

1.68

G
M
G
B
M
3

Jiangxi Lushan

22

10

5

7

25:19

35

1.59

B
G
G
M
G
4

Hubei Istar

22

9

7

6

29:23

34

1.55

B
M
M
M
G
5

Hangzhou Linping Wuyue

22

8

10

4

25:28

34

1.55

G
B
G
G
G
6

Xiamen Feilu

22

7

8

7

29:28

29

1.32

M
M
B
G
M
7

Guangdong Mingtu

22

5

11

6

22:20

26

1.18

G
B
B
G
M
8

Ganzhou Ruishi

22

6

8

8

19:32

26

1.18

M
B
M
M
M
9

Guangzhou Dandelion

22

6

7

9

22:28

25

1.14

B
M
B
G
B
10

Chengdu Rongcheng II

22

5

7

10

18:24

22

1

M
G
G
B
M
11

Wenzhou

22

4

10

8

15:23

22

1

B
M
B
B
G
12

Wuhan Three Towns II

22

4

7

11

20:26

19

0.86

G
G
M
M
G
Promotion Group
Relegation Round

Promotion Group - Sıralama

Takım

1

Dalian Kewei

7

4

3

0

9:5

15

2.14

G
B
G
B
G
2

Shandong Taishan II

7

3

3

1

9:6

12

1.71

G
B
B
G
G
3

Shanghai Port B

7

3

2

2

8:6

11

1.57

M
G
B
M
B
4

Shanxi Chongde Ronghai

7

3

2

2

5:4

11

1.57

B
G
G
M
B
5

Hangzhou Linping Wuyue

7

1

5

1

6:7

8

1.14

B
B
B
G
B
6

Guizhou Zhucheng Athletic

7

2

2

3

5:6

8

1.14

G
B
M
G
B
7

Shenzhen 2028

7

1

2

4

5:9

5

0.71

M
M
M
B
M
8

Jiangxi Lushan

7

1

1

5

5:9

4

0.57

M
M
B
M
M
Promotion

Relegation Round - Group B - Sıralama

Takım

1

Haimen Codion

7

5

2

0

13:3

17

2.43

G
B
G
G
G
2

Tai'an Tiankuang

7

3

3

1

10:4

12

1.71

G
B
M
G
G
3

Beijing BIT

7

2

4

1

8:8

10

1.43

G
B
B
B
B
4

Qingdao Red Lions

7

3

1

3

5:8

10

1.43

M
B
M
G
G
5

Xiamen Feilu

7

2

2

3

8:6

8

1.14

M
B
G
B
M
6

Wuhan Three Towns II

7

2

2

3

5:7

8

1.14

G
B
G
M
M
7

Ganzhou Ruishi

7

1

2

4

4:11

5

0.71

M
B
B
M
M
8

Chengdu Rongcheng II

7

0

4

3

6:12

4

0.57

M
B
M
M
B
Relegation

Relegation Round - Group A - Sıralama

Takım

1

Guangdong Mingtu

7

3

4

0

7:4

13

1.86

B
G
B
B
G
2

Changchun Xidu

7

3

4

0

6:3

13

1.86

B
G
G
B
B
3

Dalian Yingbo B

7

3

2

2

10:6

11

1.57

B
B
G
G
M
4

Lanzhou Longyuan

7

3

2

2

8:6

11

1.57

M
M
B
B
G
5

Shanghai Segenda

7

1

4

2

5:7

7

1

B
M
B
B
G
6

Guangzhou Dandelion

7

1

3

3

6:7

6

0.86

B
G
B
M
B
7

Hubei Istar

7

1

3

3

6:8

6

0.86

G
B
M
B
M
8

Wenzhou

7

1

2

4

3:10

5

0.71

B
M
M
B
M
Relegation

Son Maçlar

Jiangxi Lushan

İlk yarı sonuçları

1 Galibiyet
4 Berabere
0 Mağlubiyet

League Two

01/11/2026 6:30

Dalian Kewei

0-0

Jiangxi Lushan

League Two

26/10/2026 7:30

Shandong Taishan II

0-1

Jiangxi Lushan

League Two

17/10/2026 11:30

Jiangxi Lushan

0-0

Shanghai Port B

League Two

12/10/2026 7:00

Shanxi Chongde Ronghai

1-1

Jiangxi Lushan

League Two

07/10/2026 11:30

Jiangxi Lushan

0-0

Dalian Kewei
Atılan 2
Ort 0.4
Yenen 1
Ort 0.2
Jiangxi Lushan

Nihai sonuçlar

0 Galibiyet
1 Berabere
4 Mağlubiyet

League Two

01/11/2026 6:30

Dalian Kewei

2-1

Jiangxi Lushan

League Two

26/10/2026 7:30

Shandong Taishan II

2-1

Jiangxi Lushan

League Two

17/10/2026 11:30

Jiangxi Lushan

0-0

Shanghai Port B

League Two

12/10/2026 7:00

Shanxi Chongde Ronghai

2-1

Jiangxi Lushan

League Two

07/10/2026 11:30

Jiangxi Lushan

0-1

Dalian Kewei
Atılan 3
Ort 0.6
Yenen 7
Ort 1.4
Shanxi Chongde Ronghai

İlk yarı sonuçları

1 Galibiyet
4 Berabere
0 Mağlubiyet

League Two

01/11/2026 6:30

Shanxi Chongde Ronghai

1-0

Hangzhou Linping Wuyue

League Two

24/10/2026 8:00

Guizhou Zhucheng Athletic

0-0

Shanxi Chongde Ronghai

League Two

17/10/2026 7:00

Shanxi Chongde Ronghai

0-0

Shenzhen 2028

League Two

12/10/2026 7:00

Shanxi Chongde Ronghai

1-1

Jiangxi Lushan

League Two

06/10/2026 11:30

Hangzhou Linping Wuyue

0-0

Shanxi Chongde Ronghai
Atılan 2
Ort 0.4
Yenen 1
Ort 0.2
Shanxi Chongde Ronghai

Nihai sonuçlar

2 Galibiyet
2 Berabere
1 Mağlubiyet

League Two

01/11/2026 6:30

Shanxi Chongde Ronghai

1-1

Hangzhou Linping Wuyue

League Two

24/10/2026 8:00

Guizhou Zhucheng Athletic

1-0

Shanxi Chongde Ronghai

League Two

17/10/2026 7:00

Shanxi Chongde Ronghai

1-0

Shenzhen 2028

League Two

12/10/2026 7:00

Shanxi Chongde Ronghai

2-1

Jiangxi Lushan

League Two

06/10/2026 11:30

Hangzhou Linping Wuyue

0-0

Shanxi Chongde Ronghai
Atılan 4
Ort 0.8
Yenen 3
Ort 0.6

Jiangxi Lushan vs Shanxi Chongde Ronghai: Maç Öncesi İstatistik Karşılaştırması

Bu bölümde, her iki takımın son 10 maçı için ana pazarlardaki ortalama istatistikler ve yüzdeler sağlanır

Jiangxi Lushan

Shanxi Chongde Ronghai

Altı

Üstü

Altı

Üstü

0.5

10%

1

90%

9

20%

2

80%

8

1.5

40%

4

60%

6

70%

7

30%

3

2.5

60%

6

40%

4

80%

8

20%

2

3.5

100%

10

0%

0

100%

10

0%

0

4.5

100%

10

0%

0

100%

10

0%

0

BetMines

Bu maç için uyarılar

0 aktif · 0 bildirim gönderildi

0 aktif · 0 bildirim gönderildi

Bu görünümde uyarı yok.

Yeni uyarı

Jiangxi Lushan – Shanxi Chongde Ronghai · yalnızca bu maç için

Koşul

Ön izleme: kuralı tamamlayın

Uyarıya eklemek için Kural ekle’ye dokunun.

Eklenen kurallar · 0/10

Tüm kurallar doğru olduğunda uyarı tetiklenir.

Telegram bildirimleri

Live Scanner’a bağlı hesap.

Hesabı yönet

Tüm 0 kural karşılandığında tetiklenir

Uyarıyı sil

Bu uyarıyı silmek istediğinizden emin misiniz?

Jiangxi Lushan vs Shanxi Chongde Ronghai: FAQ

Aradığınız cevabı bulamadınız mı? Destek ekibimizle iletişime geçin.
BetMines’e göre Jiangxi Lushan – Shanxi Chongde Ronghai maçı için 1X2 olasılıkları nelerdir?
1: 33%
X: 33%
2: 34%
Jiangxi Lushan – Shanxi Chongde Ronghai maçı için 2,5 Üst/Alt olasılıkları nelerdir?
2,5 Üst: 34%
2,5 Alt: 66%
Jiangxi Lushan – Shanxi Chongde Ronghai maçı için "Her İki Takım da Gol Atar" (BTTS) olasılıkları nelerdir?
Evet: 42%
Hayır: 58%
Jiangxi Lushan – Shanxi Chongde Ronghai maçı için en muhtemel 3 doğru skor nedir?
1) 0-0 (15.2%)
2) 1-1 (13.33%)
3) 0-1 (12.66%)
Jiangxi Lushan – Shanxi Chongde Ronghai maçı için BetMines tahmini nedir?
BetMines’e göre Gol sayısı piyasasında en olası sonuç -3.5, olasılık 85%

Araçlar

Ayarlar

BetMines deneyiminin tamamını açın

Premium’a geçin ve bahisleriniz için daha fazla ve daha iyi veri edinin.

Şunlar dahildir:?

Şunlar dahildir:

  • Canlı tarayıcı
  • Ön maç tarayıcısı
  • Value bet bot
  • Pre-Match tarayıcısı için 24 aya kadar backtesting
  • Trendler
  • Gelişmiş takım oranları
  • Gelişmiş filtrede özel etkinlikler
  • BetMines Machine’de özel etkinlikler
  • Tüm piyasa tahminlerinin kilidi açıldı
  • Premium Telegram grubu

BetMines Premium’u ücretsiz deneyin

Scanner, uyarılar, monitoring ve value bets özelliklerini açın.

  • Canlı uyarılar ve Monitoring
  • Pre-Match scanner ve filtreler
  • Premium tahminler ve value bets