Favoriler
Ayarlar

Mercedes - Defensores de Cambaceres Tahminler, analizler ve istatistikler

sky is clear °C
Primera C

BetMines bildirimleri

Bildirimleri almak için BetMines uygulamasının telefonunuza yüklenmiş olması gerekir.

Aşağıdaki etkinlikler için beni bilgilendirin:

Bildirimleri almak için BetMines uygulamasının telefonunuza yüklenmiş olması gerekir.

Bildirimleri almak için BetMines uygulamasının telefonunuza yüklenmiş olması gerekir.

Mercedes

B
M
M
G
M

Defensores de Cambaceres

M
G
M
G
B
Estadio Liga Mercedes

Kim kazanacak?

Maç önizlemesi

Mercedes ve Defensores de Cambaceres 04/09/2026 tarihinde saat 22:00'da Estadio Liga Mercedes stadında (Mercedes) de karşılaşacak. Maç Primera C kapsamındadır.

Mercedes için kazanma olasılığı 37 olarak hesaplanmaktadır. Mercedes ve Defensores de Cambaceres arasında beraberlik olasılığı 32'dir. Defensores de Cambaceres için kazanma olasılığı 31 olarak hesaplanmaktadır.

Her iki takımın gol atma olasılığı 40 iken, en az bir takımın gol atamama olasılığı 60 olarak hesaplanmaktadır.

Toplamda 2.5 golün üzerinde olma olasılığı 31 iken, 2.5 golün altında olma olasılığı 69 olarak hesaplanmaktadır.

Son 10 maçta tüm organizasyonlarda, Mercedes 7 kez 2.5 golün altında görülürken, Defensores de Cambaceres ise 7 kez görmüştür.

Daha fazla gör

Mercedes vs Defensores de Cambaceres - Tahminler

Premium ol

Bu bir PREMIUM işlevidir. Bunu ve diğer birçok özel işlevi kullanmak için şimdi abone olun

İkramiye Oranları

Premium ol

Bu bir PREMIUM işlevidir. Bunu ve diğer birçok özel işlevi kullanmak için şimdi abone olun

Mercedes ve Defensores de Cambaceres sıralaması (Primera C)

Regular Season - Sıralama

Takım

1

Luján

26

14

7

5

37:19

49

1.88

G
M
G
B
G
2

Sacachispas

26

13

6

7

31:19

45

1.73

G
G
B
M
G
3

Cañuelas

26

12

9

5

29:18

45

1.73

G
M
M
G
G
4

CA Lugano

26

10

10

6

30:23

40

1.54

G
B
M
G
B
5

Leones de Rosario

26

10

10

6

25:22

40

1.54

B
G
M
G
G
6

Centro Español

26

10

9

7

33:23

39

1.5

B
G
B
G
B
7

Estrella del Sur

26

10

9

7

27:24

39

1.5

M
G
G
M
B
8

Juventud Unida G.

26

10

8

8

32:25

38

1.46

B
G
M
G
G
9

Deportivo Español

26

8

14

4

19:14

38

1.46

B
B
B
B
G
10

Puerto Nuevo

26

9

11

6

25:24

38

1.46

G
B
B
M
G
11

Mercedes

26

9

9

8

26:19

36

1.38

B
M
M
G
M
12

Berazategui

26

8

12

6

26:20

36

1.38

G
M
B
M
B
13

Victoriano Arenas

26

8

12

6

20:15

36

1.38

G
B
M
G
B
14

Central Córdoba de Rosario

26

9

9

8

24:21

36

1.38

M
G
B
G
G
15

General Lamadrid

26

9

9

8

22:25

36

1.38

M
B
G
G
M
16

Sportivo Barracas

26

10

5

11

29:26

35

1.35

G
G
M
B
M
17

Atlas

26

9

8

9

22:22

35

1.35

M
G
G
G
M
18

Yupanqui

26

8

9

9

31:30

33

1.27

M
G
B
M
M
19

El Porvenir

26

6

15

5

22:23

33

1.27

B
M
G
B
G
20

Central Ballester

26

8

7

11

25:27

31

1.19

M
G
B
B
G
21

Defensores de Cambaceres

26

7

9

10

21:27

30

1.15

M
G
M
G
B
22

Fénix

26

6

9

11

19:26

27

1.04

B
G
B
B
M
23

Leandro Nicéforo Alem

26

7

6

13

26:45

27

1.04

M
M
M
M
M
24

Claypole

26

6

8

12

19:34

26

1

M
M
G
B
M
25

JJ Urquiza

26

4

12

10

12:23

24

0.92

B
M
M
G
M
26

Deportivo Paraguayo

26

5

9

12

14:31

24

0.92

B
M
M
G
B
27

Argentino Rosario

26

3

13

10

24:32

22

0.85

M
G
M
M
B
28

Deportivo Muñiz

26

4

10

12

17:30

22

0.85

B
M
M
M
M
Champion Play-off
Promotion Play-off

Son Maçlar

Mercedes

İlk yarı sonuçları

1 Galibiyet
3 Berabere
1 Mağlubiyet

Primera C

30/08/2026 18:00

Juventud Unida G.

1-1

Mercedes

Primera C

22/08/2026 18:00

Mercedes

1-0

Sacachispas

Primera C

18/08/2026 18:00

Claypole

1-0

Mercedes

Primera C

08/08/2026 18:00

Argentino Rosario

0-0

Mercedes

Primera C

31/07/2026 21:00

Mercedes

0-0

Estrella del Sur
Atılan 2
Ort 0.4
Yenen 2
Ort 0.4
Mercedes

Nihai sonuçlar

1 Galibiyet
1 Berabere
3 Mağlubiyet

Primera C

30/08/2026 18:00

Juventud Unida G.

4-1

Mercedes

Primera C

22/08/2026 18:00

Mercedes

2-0

Sacachispas

Primera C

18/08/2026 18:00

Claypole

1-0

Mercedes

Primera C

08/08/2026 18:00

Argentino Rosario

2-0

Mercedes

Primera C

31/07/2026 21:00

Mercedes

1-1

Estrella del Sur
Atılan 4
Ort 0.8
Yenen 8
Ort 1.6
Defensores de Cambaceres

İlk yarı sonuçları

1 Galibiyet
2 Berabere
2 Mağlubiyet

Primera C

29/08/2026 21:30

Defensores de Cambaceres

0-0

Deportivo Paraguayo

Primera C

23/08/2026 18:00

Puerto Nuevo

0-0

Defensores de Cambaceres

Primera C

17/08/2026 18:00

Leones de Rosario

2-0

Defensores de Cambaceres

Primera C

08/08/2026 18:00

Defensores de Cambaceres

1-0

Leandro Nicéforo Alem

Primera C

31/07/2026 21:00

Defensores de Cambaceres

1-2

CA Lugano
Atılan 2
Ort 0.4
Yenen 4
Ort 0.8
Defensores de Cambaceres

Nihai sonuçlar

2 Galibiyet
1 Berabere
2 Mağlubiyet

Primera C

29/08/2026 21:30

Defensores de Cambaceres

0-0

Deportivo Paraguayo

Primera C

23/08/2026 18:00

Puerto Nuevo

0-2

Defensores de Cambaceres

Primera C

17/08/2026 18:00

Leones de Rosario

2-0

Defensores de Cambaceres

Primera C

08/08/2026 18:00

Defensores de Cambaceres

2-0

Leandro Nicéforo Alem

Primera C

31/07/2026 21:00

Defensores de Cambaceres

1-2

CA Lugano
Atılan 5
Ort 1.0
Yenen 4
Ort 0.8

Mercedes vs Defensores de Cambaceres: Maç Öncesi İstatistik Karşılaştırması

Bu bölümde, her iki takımın son 10 maçı için ana pazarlardaki ortalama istatistikler ve yüzdeler sağlanır

Mercedes

Defensores de Cambaceres

Altı

Üstü

Altı

Üstü

0.5

0%

0

100%

10

20%

2

80%

8

1.5

20%

2

80%

8

20%

2

80%

8

2.5

70%

7

30%

3

70%

7

30%

3

3.5

80%

8

20%

2

90%

9

10%

1

4.5

80%

8

20%

2

100%

10

0%

0

BetMines

Mercedes vs Defensores de Cambaceres: FAQ

Aradığınız cevabı bulamadınız mı? Destek ekibimizle iletişime geçin.
BetMines’e göre Mercedes – Defensores de Cambaceres maçı için 1X2 olasılıkları nelerdir?
1: 37%
X: 32%
2: 31%
Mercedes – Defensores de Cambaceres maçı için 2,5 Üst/Alt olasılıkları nelerdir?
2,5 Üst: 31%
2,5 Alt: 69%
Mercedes – Defensores de Cambaceres maçı için "Her İki Takım da Gol Atar" (BTTS) olasılıkları nelerdir?
Evet: 40%
Hayır: 60%
Mercedes – Defensores de Cambaceres maçı için en muhtemel 3 doğru skor nedir?
1) 1-0 (14.78%)
2) 0-0 (14.64%)
3) 1-1 (13.75%)
Mercedes – Defensores de Cambaceres maçı için BetMines tahmini nedir?
BetMines’e göre Gol sayısı piyasasında en olası sonuç -3.5, olasılık 86%

Araçlar

Ayarlar

BetMines deneyiminin tamamını açın

Premium’a geçin ve bahisleriniz için daha fazla ve daha iyi veri edinin.

Şunlar dahildir:?

Şunlar dahildir:

  • Canlı tarayıcı
  • Ön maç tarayıcısı
  • Value bet bot
  • Pre-Match tarayıcısı için 24 aya kadar backtesting
  • Trendler
  • Gelişmiş takım oranları
  • Gelişmiş filtrede özel etkinlikler
  • BetMines Machine’de özel etkinlikler
  • Tüm piyasa tahminlerinin kilidi açıldı
  • Premium Telegram grubu

BetMines Premium’u ücretsiz deneyin

Scanner, uyarılar, monitoring ve value bets özelliklerini açın.

  • Canlı uyarılar ve Monitoring
  • Pre-Match scanner ve filtreler
  • Premium tahminler ve value bets